(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

від 03 березня 2021 року № 37-ОД Про організацію та проведення в Сквирській міській територіальній громаді призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань в квітні – червні 2021 року

 
Дата публікації 3.3.2021 14:56:45
 

Сквирська МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 03 березня 2021 року               м. Сквира                                № 37-ОД

Про організацію та проведення в Сквирській міській територіальній громаді призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань в квітні – червні 2021 року

 

Відповідно до статті 36 до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про військовий обов’язок і військову службу", Указу Президента України № 71/2021 від 24.02.2021 року "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році", Положення про військово – лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 14 серпня 2008 року № 402 (зі змінами), постанов Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 р. № 352 "Про затвердження положення про підготовку та проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом", від 07.12.2016   № 921 "Порядок організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних".

 

1. Провести в Сквирській міській територіальній громаді призов громадян України у відповідності з планом призову та відправок.

 

2. Утворити міську призовну комісію Сквирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у складі згідно з додатком 1.

 

3. Засідання призовної комісії провести згідно з графіком роботи призовної комісії Сквирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на період проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні – червні 2021 року (додаток 2) , а в разі необхідності - в інші дні, за рішенням голови комісії.

 

4. Директору Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна міська лікарня» Чижу А.Г. та виконуючій обов’язки директора "Сквирського міського центру первинної медико-санітарної допомоги " Кудик-Химчук О.П.:

 

4.1. На базі Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради "Сквирська центральна міська лікарня" організувати проходження призовниками лабораторних досліджень згідно з графіком проведення лабораторних досліджень при Комунальному некомерційному підприємстві Сквирської міської ради "Сквирська центральна міська лікарня " (клінічних аналізів крові, сечі, флюорографії органів грудної клітини, електрокардіограми серця) на період проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу, що додається ( додаток 3).

 

4.2. До 15 березня 2021 року подати до Сквирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки списки осіб, які перебувають на обліку з приводу трахоми, туберкульозу, нервово-психічних, шкіряно-венеричних та інфекційних захворювань, хронічних захворювань внутрішніх органів, кісток, м’язів і суглобів, а також виписки з історії хвороб, дані лікарського обстеження та диспансерного нагляду, які характеризують стан здоров’я громадян.

 

4.3. До 15 березня 2021 року подати до Сквирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки перелік лікувально – профілактичних закладів, які виділяються для лікування і медичного огляду призовників.

 

4.4. Для медичного огляду призовників, які підлягають призову, утворити медичну комісію Сквирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні - червні 2021 року у складі згідно з додатком 4.

 

4.5. Медичний огляд призовників провести на призовній дільниці Сквирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки згідно з графіком проведення медичних оглядів призовників при Сквирському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки на період проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні - червні 2021 року ( додаток 3), а в разі необхідності в інші дні, за рішенням голови комісії.

4.6. Для забезпечення роботи медичної комісії виділити в її розпорядження необхідну кількість медичних сестер.

 

4.7. До 15 березня 2021 року укомплектувати приміщення призовної дільниці Сквирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки інструментарієм, медичним і господарським майном, необхідним для медичного огляду призовників під час призову.

 

4.8. Забезпечити повне і якісне обстеження стану здоров’я та лікування призовників у визначені призовною комісією строки, виділити в лікарні необхідну кількість ліжко-місць. Взяти під особистий контроль якість оформлення актів обстеження.

 

4.9. Організувати і забезпечити огляд лікарем-дерматологом всіх категорій призовників, які направляються на обласний збірний пункт в дні відправок, згідно з графіком (графік буде доведено додатково після формування команд).

 

4.10. Забезпечити проходження юнаками, які розписані до лав Збройних Сил України, швидкими тестами на ВІЛ, СНІД-інфекцію та швидкими тестами на гепатити В, С, COVID - 19.

 

5. Керівникам підприємств, установ та організацій різних форм власності, зазначених у графіку забезпечення автотранспортом для організованого проведення призову і доставки призовників на обласний збірний пункт підприємствами та організаціями Сквирської міської територіальної громади на період підготовки і проведення призову навесні 2021 року (згідно з додатком 5), для забезпечення виконання заходів, пов’язаних з проведенням призову, а також організованого і своєчасного перевезення призовників на обласний збірний пункт в м. Київ, за заявками Сквирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки виділяти заправлений автотранспорт (вид транспорту та час подання до Сквирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки  буде вказано додатково за 4 – 5 днів).

 

6. Старостам Сквирської міської ради, керівникам підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, в яких проживають, працюють або навчаються призовники, які підлягають черговому призову:

 

6.1. Забезпечити своєчасне оповіщення та прибуття призовників на призовну дільницю у строки, визначені Сквирським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки та виділяти для їх доставки транспорт.

 

6.2. Взяти під особистий контроль оформлення призовникам об’єктивних характеристик.

 

6.3. Організувати і провести урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України.

 

7. Голові Сквирського районного суду в строк до 15 березня 2021 року, подати до Сквирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки списки призовників, кримінальні справи яких розглядаються судом, а також вироки стосовно призовників, що набрали законної сили.

 

8. Начальнику відділу № 1 Білоцерківського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Київській області:

 

8.1. В строк до 15 березня 2021 року подати до Сквирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки списки призовників, які перебувають на обліку у відділі № 1 Білоцерківського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Київській області, а також списки призовників щодо яких ведеться дізнання або попереднє (досудове) слідство.

 

8.2. Відповідно до п. 3 ст. 38 закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" органи національної поліції зобов’язані своєчасно проводити розшук, затримання та доставку до Сквирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

 

8.3. Для забезпечення належного порядку на призовній дільниці в дні роботи призовної комісії, в дні відправок призовників до лав Збройних Сил виділяти, за заявками Сквирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, наряд поліції.

 

9. Військовому комісару Сквирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки:

 

9.1. Організувати роботу особового складу Сквирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для проведення якісного призову громадян на строкову військову службу.

 

9.2. До 25 березня 2021 року провести одноденні інструктивно-методичні збори з лікарями-спеціалістами, з особовим складом Сквирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, старостами, помічниками старостів, начальниками відділів кадрів підприємств, установ, організацій, навчальних закладів з питань організованого проведення в міській територіальній громаді чергового призову.

9.3. Забезпечити виконання необхідних заходів для організованого проведення в Сквирській міській територіальній громаді чергового призову громадян на строкову військову службу.

 

10. Рекомендувати директору (головному редактору) приватного підприємства "Редакція районної газети "Вісник Сквирщини" Бондарчук К.Ф.:

 

10.1. Постійно висвітлювати хід проведення чергового призову громадян на строкову військову службу та прийняття на військову службу за контрактом.

 

10.2. Започатковувати постійну рубрику "Захисник Вітчизни".

 

11. З метою забезпечення якісного комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань молодим поповненням утворити нештатну групу професійно-психологічного відбору призовної молоді у складі:

ВИГІВСЬКИЙ М.В., підполковник, заступник військового комісара - начальник відділення рекрутингу та комплектування Сквирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки – начальник групи;

ГАВШИН О.О., майор, заступник військового комісара – начальник мобілізаційного відділення - заступник начальника групи професійно-психологічного відбору.

Члени групи:

ФУРСА О.В., капітан, начальник відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдат запасу;

ЛОСЬ О.А., старший лейтенант, начальник відділення призову старший лейтенант;

 ДУДАР І.М., старший солдат, старший інструктор відділення рекрутингу та комплектування;

СКАРБОВІЙЧУК І.Ю., старший солдат, інструктор відділення рекрутингу та комплектування;

ТЕЛЕГЕЙ М.І, .практичний психолог НВК "Сквирський ліцей ЗОШ І-ІІ ступенів ".

    

12. Міській призовній комісії, при виявленні під час призову громадян 2004 року народження та старших, які з різних причин не приписані до призовної дільниці, приписати їх згідно з вимогами діючого законодавства.

 

13. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Бачинську В.П.

 

Міський голова                                                                Валентина ЛЕВІЦЬКА

 

Додаток 1

до розпорядження міського голови

03 березня 2021 року № 37-ОД

 

СКЛАД

міської призовної комісії Сквирського районного територіального центру

комплектування та соціальної підтримки для проведення

 чергового призову громадян України на строкову військову службу

 

Бачинська Валентина Петрівна, заступник міського голови, голова комісії

 

Члени комісії:

Березовський Олександр Олександрович, військовий комісар Сквирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки;

Мазур Лариса Миколаївна, головний спеціаліст відділу освіти Сквирської міської ради;

Романюк Олександр Миколайович, заступник начальника відділення № 1  Білоцерківського районного управління поліції ГУ Національної поліції в Київській області;

Гоменюк Андрій Григорович, сімейний лікар загальної практики сімейної медицини КНП Сквирської міської ради "Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги", який організовує роботу медичного персоналу щодо медичного обліку призовників;

Телегей Марина Ігорівна, практичний психолог НВК «Сквирський ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів; »

Савченко Катерина Леонідівна, сестра медична поліклінічного відділення, секретар комісії.

У випадку відсутності з поважних причин членів комісії дозволити ввести до її складу:

Черненко Віталій Валерійович, заступник міського голови, голова комісії;

                    

Члени комісії:

Вигівський Микола Володимирович, заступник військового комісара – начальник відділення рекрутингу та комплектування Сквирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки;

Барильченко Оксана Вікторівна, провідний спеціаліст відділу освіти Сквирської міської ради;

Кононський Олександр Володимирович, начальник сектору моніторингу відділення № 1 Білоцерківського районного управління поліції ГУ Національної поліції в Київській області;

Глембіцька Світлана Василівна, лікар-дерматовенеролог Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна міська лікарня», старший лікар медичної комісії;

Морковіна Тетяна Іванівна, психолог Сквирської ЗОШ № 2;

Гарматюк Оксана Вікторівна, старша медична сестра загальної практики сімейної медицини КНП Сквирської міської ради "Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги", секретар комісії.

 

Керуюча справами виконавчого

комітету Сквирської міської ради                              Наталія ЗГАРДІВСЬКА

 

Військовий комісар

Сквирського РТЦК та СП                                   Олександр БЕРЕЗОВСЬКИЙ

 

Додаток 2

до розпорядження міського голови

03 березня 2021 року № 37-ОД

 

ГРАФІК

роботи призовної комісії Сквирського районного територіального

 центру комплектування та соціальної підтримки на період проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу

 у квітні – червні 2021 року

 

 № пп.

Найменування заходів

Дата проведення

Примітка

1

Одноденні інструктивно-методичні збори з: лікарями-спеціалістами медичної комісії, особовим складом Сквирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

 

25.03.2021

 

 

2

Розгляд призовною комісією документів на призовників згідно із списком по днях явки та прийняття рішень

01.04.2021

08.04.2021    15.04.2021

22.04.2021    29.04.2021

06.05.2021

13.05.2021    20.05.2021

27.05.2021    03.06.2021

10.06.2021    17.06.2021

24.06.2021    30.06.2021

 

3

Розгляд документів на призовників, які повернулися з обстеження та лікування

17.06.2021 24.06.2021

 

4

Проведення аналізу роботи призовної комісії по призовниках, які повернуті з обласного збірного пункту, та по яких обласна призовна комісія не затвердила рішення міської призовної комісії

 

24.06.2021

 

5

Відміна рішень призовної комісії, які не затверджені обласною призовною комісією, та рішень про призов призовників, які не відправлені у війська з різних причин

 

24.06.2021

 

 

Керуюча справами виконавчого

комітету Сквирської міської ради                              Наталія ЗГАРДІВСЬКА

 

Військовий комісар

Сквирського РТЦК та СП                                   Олександр БЕРЕЗОВСЬКИЙ

 

Додаток 3

до розпорядження міського голови

03 березня 2021 року № 37-ОД

 

ГРАФІК

проведення лабораторних досліджень при КНП СМР "Сквирська центральна міська лікарня "(клінічних аналізів крові, сечі, флюорографії органів грудної клітини, електрокардіограми серця) та проведення медичних оглядів призовників при Сквирському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки на період проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу

у квітні – червні 2021 року

 

 № з/п.

Найменування заходів

Дата проведення

Примітка

1.

Проведення лабораторних досліджень

 

з 15.02.2021 по

26.02.2021

 

2.

Проведення медичних оглядів призовників

 

15.02.2021    16.02.2021        17.02.2021    18.02.2021    19.02.2021    22.02.2021    23.02.2021    24.02.2021    25.02.2021    26.02.2021    04.03.2021    11.03.2021    18.03.2021    25.03.2021    01.04.2021    08.04.2021    15.04.2021    22.04.2021   29.04.2021    06.05.2021    13.05.2021    20.05.2021    27.05.2021    03.06.2021    10.06.2021    17.06.2021    24.06.2021    30.06.2021

 

 

 

Керуюча справами виконавчого

комітету Сквирської міської ради                              Наталія ЗГАРДІВСЬКА

 

Військовий комісар

Сквирського РТЦК та СП                                   Олександр БЕРЕЗОВСЬКИЙ

 

 

Додаток 4

до розпорядження міського голови

03 березня 2021 року № 37-ОД

 

Склад

медичної комісії Сквирського районного територіального центру

комплектування та соціальної підтримки для проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу

у квітні – червні 2021 року

 

лікар-хірург

Насінник Михайло Степанович

лікар-терапевт

Гальчинський Олександр Олегович

лікар-невропатолог

Міщук Олег Михайлович

лікар-психіатр

Хамуляк Ірина Ігорівна

лікар-стоматолог

Гаврилюк Валентина Іванівна

лікар-отоларинголог

Гальчинський Олександр Олегович

лікар-офтальмолог

Березюк Ольга Григорівна

лікар-дерматолог

Глембіцька Світлана Василівна

 

У випадку відсутності з поважних причин членів медичної комісії дозволити ввести до її складу:

 

лікар-хірург

Харченко Олег Володимирович

лікар-терапевт

Гоменюк Андрій Григорович

лікар-невропатолог

Чиж Наталія Іванівна

лікар-психіатр

Хамуляк Ірина Ігорівна

лікар-стоматолог

Симон Наталія Сергіївна

лікар-отоларинголог

Гальчинський Олександр Олегович

лікар-офтальмолог

Березюк Ольга Григорівна

лікар-дерматолог

Глембіцька Світлана Василівна

 

 

 

Керуюча справами виконавчого

комітету Сквирської міської ради                              Наталія ЗГАРДІВСЬКА

 

Військовий комісар

Сквирського РТЦК та СП                                   Олександр БЕРЕЗОВСЬКИЙ

 

Додаток 5

до розпорядження міського голови

03 березня 2021 року № 37-ОД

 

ГРАФІК

забезпечення автотранспортом для організованого проведення призову і доставки призовників на обласний збірний пункт підприємствами та організаціями Сквирської міської територіальної громади на період підготовки і проведення призову навесні 2021 року

 

з/п.

Найменування заходів

Дата проведення

Примітка

1.

ТОВ " Сквирський КХП "

 

 

2.

ТОВ фірма " Грона "

 

 

3.

ТОВ " Сквиратекс "

 

 

4.

ПП " Росава - Агро "

 

 

5.

ТОВ " Шамраївський цукор "

 

 

6.

ПП " Технофарм України "

 

 

7.

ПП Агроспілка " Малолисовецька "

 

 

8.

ТОВ АФ " Нива "

 

 

9.

ТОВ " Юніс - Агро "

 

 

10.

ДП " Кліринг - Агро "

 

 

11.

Сквирська філія ДП " Укрветсанзавод "

 

 

12.

ПрАТ " Шамраївське "

 

 

13.

ТОВ імені " Шевченка "

 

 

14.

ТОВ " Оріховецьке "

 

 

15.

ТОВ " Чубинецький Колос "

 

 

16.

СГПП імені " Гагаріна "

 

 

17.

СП " Інтерагро Сквира "

 

 

18.

ПП АФ " Розволожжя "

 

 

19.

ТОВ АФ " Колос "

 

 

20.

ПП " Новоагрос "

 

 

21.

ДНЗ Сквирське ВПУ

 

 

 

Керуюча справами виконавчого

комітету Сквирської міської ради                              Наталія ЗГАРДІВСЬКА

 

Військовий комісар

Сквирського РТЦК та СП                                   Олександр БЕРЕЗОВСЬКИЙ

 

 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: