(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Рятувальники Білоцерківського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели профілактичні рейди поблизу місцевих водоймищ

 
Дата публікації 30.12.2021 13:21:33
 

Рятувальники Білоцерківського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели профілактичні рейди поблизу місцевих водоймищ,  тому що зі зниженням температури то з підвищенням температури повітря на водоймах з’явилися проталини льодового покриву, який ще не володіє достатньою міцністю. Однак, це не зупиняє ні дітей, ні дорослих не ходити на водойми.

Рятувальники в першу чергу розповіли, що безпечним вважається лід товщиною не менше 7 сантиметрів; для обладнання ковзанки - не менше 10-12 сантиметрів (масове катання - 25 сантиметрів); масова переправа пішки може бути організована при товщині льоду не менше, ніж 15 сантиметрів.

Також, під час рейду фахівці ДСНС розповіли громадянам Сквирщини про небезпеку виходу на тонку кригу, про порядок дій на випадок, якщо людина провалилася під лід та нагадали номери служб екстреного реагування, за яким треба телефонувати у разі виникнення надзвичайної ситуації. Кожному співрозмовнику рятувальники вручили інформаційні пам’ятки з правилами поведінки на льоду.

Шановні громадяни! Бережіть життя та не наражайте себе на небезпеку. Слідкуйте за дозвіллям своїх дітей та навчайте їх правилам безпеки. В екстреній ситуації телефонуйте до Служби порятунку за номером «101»!

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: