(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ дванадцятої сесії Сквирської міської ради VІІ скликання

 
Дата публікації 15.11.2016 14:20:44
 

викачати файл

УКРАЇНА

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ПРОТОКОЛ № 12

Дванадцятої сесії Сквирської міської ради

VІІ скликання

Розпочато засідання о 10-00 годині

Закінчено засідання о 13.55 годині

Перерва 12.00-12.15

10 листопада 2016 року

м. Сквира

 

Всього депутатів  -  26

Присутніх              -  18

 

ЗАПРОШЕНІ:

Сергієнко Л. В. – заступник Сквирського міського голови з економічних питань;

Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради;

Палієнко С. І. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів;

Тернова М. В. – начальник відділу бухгалтерського обліку Сквирської міської ради;

 

ПРИСУТНІ:

Гриша Василь Васильович – голова Сквирської районної ради.

Рогач Тетяна Михайлівна. – керівник радіостудії «Шанс»

Бондарчук Катерина Федорівна – головний редактор газети «Вісник Сквирщини»

Міщенко Володимир Петрович – головний редактор газети «Провінція-Post»;

Рогоза Надія Анатоліївна - начальник Управління соціального захисту населення Сквирської РДА у Київській області.

 

Представники громадської організації «Народна рада»;

Підприємці міста Сквири

Громадяни міста Сквири

 

Місце проведення: м. Сквира,

вул. Богачевського, 28,

зал засідань Сквирської районної ради

Скочко В.А. – міський голова: Шановні депутати, присутні та запрошені!

На дванадцяту сесію Сквирської міської ради VІІ скликання із 26 депутатів прибуло 18. У роботі сесії беруть участь: Гриша Василь Васильович – голова Сквирської районної ради, Рогач Тетяна Михайлівна. – керівник радіостудії «Шанс», Бондарчук Катерина Федорівна – головний редактор газети «Вісник Сквирщини», Міщенко Володимир Петрович – головний редактор газети «Провінція-Post», Рогоза Надія Анатоліївна - начальник управління соціального захисту населення Сквирської РДА, Сергієнко Людмила Вікторівназаступник Сквирського міського голови з економічних питань, Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради, Палієнко Сергій Іванович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, Тернова Марина Валентинівна – начальник відділу бухгалтерського обліку Сквирської міської ради представники громадської організації «Народна рада»; підприємці міста Сквири, громадяни міста Сквири. Вношу пропозицію, роботу дванадцятої сесії Сквирської міської ради VІІ скликання розпочати.

Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утрималися ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

ВИРІШИЛИ: Роботу дванадцятої сесії Сквирської міської ради розпочати. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення: «Відкрити 12 сесію Сквирської міської ради» додається).

 

Звучить Гімн.

 

Скочко В.А.: Робота сесії проводиться згідно затвердженого Регламенту Сквирської міської ради VII скликання.

  • для доповідей – до 40 хв.
  • для співдоповідей – до 10 хв.
  • для виступів у обговоренні, для виступів з процедурних питань, заяв, внесення запитів, резолюцій – до 5 хв.
  • для виступів у різному – до 5 хв.
  • для заключного слова – до 10 хв.

Хочу також наголосити на дисципліні та етиці пленарного засідання.

Так, як двоє з членів лічильної комісії Флісак Олександра Юліанівна та Рогач Віталій Сергійович сьогодні відсутні, обиремо секретаря і члена лічильної комісії. Вільхівський Віталій Станіславович буде секретар та запросимо в комісію Іванченка Григорія Івановича. Ніхто не заперечує? Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утрималися?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосували" - 2.

ВИРІШИЛИ: Обрати секретарем лічильної комісії Вільхівського Віталія Станіславовича, а Іванченка Григорія Івановича - членом лічильної комісії. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення: «Обрати секретарем лічильної комісії Вільхівського Віталія Станіславовича, а Іванченка Григорія Івановича членом лічильної комісії» додається).

 

Скочко В.А.: Добре. А зараз безпосередньо по порядку денному, у Вас вони на руках, чи є якісь пропозиції?

Добровольський В.О.: Пропоную внести в порядок денний розгляд депутатських звернень.

Скочко В.А.: Добре. Голосуємо за дану пропозицію. Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утрималися?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосували" - 1.

ВИРІШИЛИ: Внести до порядку денного розгляд депутатських звернень. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення: «Внести до порядку денного розгляд депутатських звернень» додається).

Хто за те, щоб затвердити порядок денний зі змінами та доповненнями?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" - 18

"проти" – 0

"утрималися" – 1

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення: «Затвердити порядок денний із змінами та доповненнями» додається).

Скочко В.А.: Пропонується внести на розгляд дванадцятої сесії Сквирської міської ради VІІ скликання таку повістку денну:

1./234. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Сквира за дев’ять місяців 2016 року.

2./235. Про внесення змін до рішення сесії міської ради №47-3-VІI від 25 грудня 2015 року «Про затвердження бюджету міста Сквира на 2016 рік» з наступними змінами та доповненнями.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

3./236. Про розгляд звернення депутата Сквирської міської ради Тибулевича В. В.

4./237. Про розгляд звернення депутата Сквирської міської ради Добровольського В. О.

/273.  Про розгляд звернення депутата Сквирської міської ради Добровольського В. О. (Про підтримку депутатського запиту щодо електронних петицій)

5./238. Про розгляд листів Районної ради (Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення Сквирській районній раді за адресою: м. Сквира площа Героїв Небесної Сотні, 15)

/239.  Про розгляд листів Районної ради (Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Сквира танцювального майданчика, що розташований по вул. Богачевського, 35, з комунальної власності територіальної громади Сквирського району).

6./240. Про присвоєння назви новій вулиці в місті Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Бондар В. О. – секретар міської ради

7./241. Про розгляд депутатського звернення (Про розгляд звернення депутатів Сквирської міської ради VII скликання щодо повернення земельної ділянки водного фонду та водних об’єктів в загальне користування громади міста)

8./242. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок учасникам АТО.

9./243. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну (часткову) власність земельних ділянок громадянам.

10./244.        Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок громадянам м. Сквира.

11./245.        Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.

12./246.        Про продовження терміну оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Дашкевич Любові Олександрівні по вул. Піщана (Кірова), біля №4 в м.Сквира.

13./247.        Про зміну цільового призначення земельної ділянки по пров. Максима Рильського, 23 а у м. Сквира.

14./248.        Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки укладеного з ФОП Штундером Л.В. по вул. Київська, б/н, у м.Сквира Сквирського району Київської області.

15./249.        Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,2435 га, яка надана в оренду ФОП Ціліцькому Григорію Віталійовичу по вул. Київська, 23В, у м.Сквира Сквирського району Київської області та підлягає продажу.

16./250.        Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,3301 га, яка надана в оренду ТОВ Євробуд – МТ» по вул. Київська, 38, у м.Сквира Сквирського району Київської області та підлягає продажу.

17./251.        Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,1811 га, яка надана в оренду ТОВ «Грона - Партнер» по вул. Київська, 23 в, у м.Сквира Сквирського району Київської області та підлягає продажу.

18./252.        Про продовження терміну дії угод про порядок користування земельними ділянками на період виготовлення документації  на території м. Сквира.

19./253.        Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянок громадянці Лененко Наталії Михайлівні по пров. Цегельний, 9 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

20./254.        Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянці Машкіній Вірі Валентинівні по вул. Відродження, 22 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

21./255.        Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних влений ТОВ «Земельний проект».

22./256.        Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Борисенку Валентину Володимировичу по пров. Максима Рильського, 17 у м. Сквира, виготовлений ПП «АНЕЛО».

23./257.        Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Бондар Мар’яні Дмитрівні по вул. Мельника, 54 у м. Сквира,  виготовлений ТОВ «Межувальник».

24./258.        Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Добровольській Тетяні Олексіївні по пров. Весняний, 5 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

25./259.        Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Мостіпану Олегу Миколайовичу по вул. Незалежності, 127 а, у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

26./260.        Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Мостіцькому Андрію Володимировичу по вул. Абрикосова, 6 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

  1. ЗНЯТО! Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Тимошенко Олексію Миколайовичу по вул. Максима Рильського, 83 (колиш. вул. К.Маркса) у м. Сквира, виготовлений ФОП Пивовар Ніною Миколаївною.

28./261.        Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Савчук Галині Григорівні по вул. Академіка Кононського, 9 у м. Сквира, виготовлений ПП «РІДАН - БЦ».

29./262.        Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Валігурі Мар’яні Олексіївні по пров. Лівобережний, 6 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

30/263. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Гетьман Ганні Антонівні по вул. Польова, 29 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

31./264.        Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Авдєєвій Валентині Тимофіївні по вул. Липовецька, 58 у м. Сквира, виготовлений ФОП Гашенко М.С.

32./265.        Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянці Кучеренко Генріеті Михайлівні по вул. Кононівська, 20 у м. Сквира,  виготовлений ФОП Гашенко М.С.

33./266.        Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянину Паршіну Олександру Юрійовичу по вул. Партизанська, 12 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

34./267.        Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Корбут Ірині Іванівні по вул. Піщана, 52 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

35./268.        Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки громадянам Бусол Валентині Єгорівні Бусол Ігорю Дмитровичу Бусол Олександру Ігоровичу по вул. Липовецькій, 11, кв.1 у м. Сквира, виготовлений ПП «Світлиця - Нова».

36./269.        Про внесення змін до рішення сесії міської ради №1075-46-VІ від 06.02.2014 року.

37./270.        Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 12 липня 2016 року за №198-10-VIІ «Про дозвіл ПП «Волдор» на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського  призначення  по вул. Слобідська, 4а (вул.Щорса) у м.Сквира».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

271.  ВНЕСЕНО! Про звільнення та призначення голови постійної комісії Сквирської міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища

272.  ВНЕСЕНО! Про перехід Радчука П.В. в постійну комісію Сквирської ради з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та молоді, освіти, культури, охорони здоров'я та релігії

ДОПОВІДАЄ: Скочко В.А. – міський голова

 

№241

Скочко В.А.: Я бачу тут зібралися люди по оренді ставка на Хуторах. Згідно регламенту ми можемо розглянути це питання першим, щоб громадяни не чекали. В порядку денному – це питання №7. Немає заперечень? Земельна комісія, будь-ласка.

Тибулевич В.В.: Ми пояснювали громадянам, що зараз це не компетенція міської ради, вплинути на процес ми не можемо, хіба що звернутися до Київської обласної адміністрації від депутатів Сквирської міської ради з проханням не поновлювати договір.

Радчук П. В.: Коли закінчується термін оренди?

Когутенко Л.А.: В кінці листопада.

Громадянин міста: Скажіть, будь-ласка, а що з «міжколхозстроївським» ставком:

Покупатися там не можна, ловити рибу теж, бігають Бур’янівського свині?

Бусол Є.І. – представник організації «Народна рада»: А хто взагалі встановлює правила користування міськими ставками і де їх можна прочитати.

Скочко В.А.: Даю доручення виконавчому комітету Сквирської міської ради надати інформацію про правила користування водними об’єктами і оприлюднити їх. Чи влаштовує громадян рішення про те, що депутати звернуться до Київської обласної адміністрації?

Когутенко Л.А.: Так.

Скочко В.А.: Хто за проект рішення прошу голосувати:

СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення депутатів Сквирської міської радиVII скликання щодо повернення водного об’єкту в загальне користування громади міста

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

ВИРІШИЛИ: (рішення 241-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про розгляд звернення депутатів Сквирської міської радиVII скликання щодо повернення земельної ділянки водного фонду та водних об’єктів в загальне користування громади міста» додаються).

 

Скочко В.А.: Я бачу тут громадян з провулка Жовтневий, як я зрозумів по дорозі?. Хочу Вам повідомити, що питання ваше вирішено позитивно і через декілька тижнів у Вас там буде дорожнє покриття.

Далі йдемо по порядку денному:

 

№234

СЛУХАЛИ: Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Сквира за дев’ять місяців 2016 року

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Добровольський В.О.: Бюджетна комісія розглянула дане питання, прошу підтримати.

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 234-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Сквира за дев’ять місяців 2016 року» додаються).

 

№235

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії міської ради №47-3-VІI від 25 грудня 2015 року «Про затвердження бюджету міста Сквира на 2016 рік» з наступними змінами та доповненнями

Добровольський В.О.: Бюджетна комісія розглянула дане питання, прошу підтримати.

Скочко В.А.: Я все ж таки хочу, щоб Людмила Вікторівна зачитала основні моменти, куди спрямовані кошти, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Добровольський В.О.: В наступному році потрібно буде розділити: що є різниця в тарифах, а що дотація. І прошу депутатів долучатися до формування бюджету на наступний рік.

Скочко В.А.: Немає більше питань до доповідача? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

ВИРІШИЛИ: (рішення 235-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про внесення змін до рішення сесії міської ради №47-3-VІI від 25 грудня 2015 року «Про затвердження бюджету міста Сквира на 2016 рік» з наступними змінами та доповненнями» додаються).

 

№236

СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення депутата Сквирської міської ради Тибулевича В.В.

ДОПОВІДАЄ: Бондар В. О. – секретар міської ради

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 236-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про розгляд звернення депутата Сквирської міської ради Тибулевича В. В.» додаються).

 

№237

СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення депутата Сквирської міської ради Добровольського В.О.

Добровольський В.О.: Суть питання в тому, що акти, які ми складали до тепер є не зовсім коректними і щоб не було у людей тоді проблем через це.

Скочко В.А.: Ми запросили сьогодні сюди начальника Управління соціального захисту населення Сквирської РДА у Київській області Рогозу Надію Анатоліївну, щоб вона прояснила ситуацію, будь-ласка, до мікрофону.

Доповідає Рогоза Надія Анатоліївна.

Рогоза Н.А.: В законі чітко вказано, що це повинен бути акт депутата. Затверджену форми актів я Вам надам.

Скочко В.А.: Переклавши повноваження на комісію – ми створимо незручності для людей.

Добровольський В.О.: Є ситуації, коли депутат не на місці і не хочеться через це відмовляти своїм виборцям по округам.

Скочко В.А.: Тоді давайте напишемо в рішенні: покласти обов’язки зі складання актів обстежень матеріально-побутових на комісію з соціальних та житлових питань при виконавчому комітеті Сквирської міської ради або депутата Сквирської міської ради. Хто за, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 237-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про розгляд звернення депутата Сквирської міської ради Добровольського В.О.» додаються).

 

№ 273

СЛУХАЛИ: Про підтримку депутатського запиту щодо електронних петицій

Скочко В.А.: Володимир Олександрович звернувся до сесії з Депутатським запитом щодо електронних петицій та просить реалізувати даний сервіс на офіційному сайті Сквирської міської ради. Немає заперечень?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

ВИРІШИЛИ: (рішення 273-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про підтримку депутатського запиту щодо електронних петицій» додаються).

 

Скочко В.А.: Згідно Ваших звернень, шановні депутати, начальник Сквирського відділу поліції, Шамрай Роман Михайлович повідомив нас, що готовий доповідати на засіданні сесії про хід розслідування по вбивству 09 жовтня 2016 року, будь-ласка, до мікрофону.

Доповідає Шамрай Роман Михайлович – начальник Сквирського Відділу Поліції.

Скочко В.А.: Чи є питання до доповідача?

Радчук П.В.: Чи можна організувати піші патрулі?

Шамрай Р.М.: У вихідні дні, в центрі і в найбільш людних місцях вони працюють.

Іванченко Г.І.: Скільки функціонує камер спостереження, що придбала міська рада? І чи є можливість он-лайн підключення?

Шамрай Р.М.: Зараз працює 6 камер, зокрема на виїздах з міста, тому там немає що транслювати, але зараз ми встановлюємо в центральних частинах міста – готові до співпраці, прошу залучатися депутатів до створення громадських формувань.

Бусол Є.І. – представник організації «Народна рада»: А на якій мові Алєскеров спілкується з адвокатом?

Шамрай Р.М.: Якби там не було, а по закону ми маємо надати офіційного перекладача з азербайджанської, що не так легко і не дешево.

Іванченко Г.І.: Всіх цікавить питання, чи було все ж таки зґвалтування, чи це плітки?

Шамрай Р.М.: Ніяких фактів, які б свідчили про це поліція не має.

Скочко В.А.: Чи є ще запитання? Дякую, Роман Михайлович.

 

№238

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського

призначення Сквирській районній раді за адресою: м. Сквира площа Героїв Небесної Сотні, 15

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скаже?

Тибулевич В.В.: Рекомендуємо сесії погодити.

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 2

ВИРІШИЛИ: (рішення 238-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення Сквирській районній раді за адресою: м. Сквира площа Героїв Небесної Сотні, 15» додаються).

 

№239

СЛУХАЛИ: Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Сквира танцювального майданчика, що розташований по вул. Богачевського, 35, з комунальної власності територіальної громади Сквирського району.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скаже?

Тибулевич В.В. : Рекомендуємо сесії погодити.

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

ВИРІШИЛИ: (рішення 239-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Сквира танцювального майданчика, що розташований по вул. Богачевського, 35, з комунальної власності територіальної громади Сквирського району» додаються).

 

№240

СЛУХАЛИ: Про присвоєння назви новій вулиці в місті Сквира

Скочко В.А.: Так, як і обговорювалось до цього, ми присвоюємо новій вулиці назву Героїв Сквирщини, чи є заперечення?

Радчук П.В.: А чи відбулися громадські обговорення?

Тибулевич В.В. : Так, декілька раз ми збиралися і всі ті, хто отримав там землю згодні жити на вулиці з новою назвою. Рекомендуємо сесії погодити.

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 240-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про присвоєння назви новій вулиці в місті Сквира» додаються).

 

№242

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам – учасникам АТО

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скаже?

Тибулевич В.В.: Це питання ми розглядали на спільних комісіях, було жеребкування, всі учасники АТО володіють інформацією і визначились з участками – так що рекомендуємо сесії погодити.

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

ВИРІШИЛИ: (рішення 242-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам – учасникам АТО» додаються).

 

№243

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну (часткову) власність земельних ділянок громадянам

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скаже?

Тибулевич В.В. : Рекомендуємо сесії погодити.

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

ВИРІШИЛИ: (рішення 243-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну (часткову) власність земельних ділянок громадянам» додаються).

 

№244

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок громадянам м. Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скаже?

Тибулевич В.В. : Рекомендуємо сесії погодити.

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

ВИРІШИЛИ: (рішення 244-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок громадянам м. Сквира» додаються).

 

№245

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скаже?

Тибулевич В.В.: Хочу звернути Вашу увагу, що серед громадян у додатку є прізвище Ященко – це учасник АТО, який сам знайшов вільну земельну ділянку, біля своїх батьків, яка тривалий час не використовується, документи всі є, рекомендуємо сесії погодити.

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

ВИРІШИЛИ: (рішення 245-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам» додаються).

 

№246

СЛУХАЛИ: Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Дашкевич Любові Олександрівні по вул. Піщана (Кірова), біля №4 в м.Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скаже?

Тибулевич В.В.: Рекомендуємо сесії погодити.

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

ВИРІШИЛИ: (рішення 246-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Дашкевич Любові Олександрівні по вул. Піщана (Кірова), біля №4 в м.Сквира» додаються).

 

№247

СЛУХАЛИ: Про зміну цільового призначення земельної ділянки по пров. Максима Рильського, 23 а, у м. Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скаже?

Тибулевич В.В.: Рекомендуємо сесії погодити.

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 247-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про зміну цільового призначення земельної ділянки по пров. Максима Рильського, 23 а, у м. Сквира» додаються).

 

№248

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки укладеного з ФОП Штундером Л.В. по вул. Київська, б/н Сквирського району Київської області

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Не можна замінювати прізвище, сформулюємо рішення по іншому: про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Штундер Світлані Василівні по вул. Київська, б/н в м.Сквира. Хто за даний проект рішення прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

ВИРІШИЛИ: (рішення 248-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Штундер Світлані Василівні по вул. Київська, б/н в м.Сквира» додаються).

 

№249

СЛУХАЛИ: Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,2435 га, яка надана в оренду ФОП Ціліцькому Григорію Віталійовичу по вул. Київська, 23В у м.Сквира Сквирського району Київської області та підлягає продажу

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: В наступних трьох проектах я прошу зазначити, що оплата має відбутися до 25 грудня, так як на 2017 рік інша нормативно-грошова оцінка. Земельна комісія, що скаже?

Тибулевич В.В.: Рекомендуємо сесії погодити.

Скочко В.А.: Хто за даний проект рішення прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

ВИРІШИЛИ: (рішення 249-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,2435 га, яка надана в оренду ФОП Ціліцькому Григорію Віталійовичу по вул. Київська, 23В у м.Сквира Сквирського району Київської області та підлягає продажу» додаються).

 

№250

СЛУХАЛИ: Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,3301 га, яка надана в оренду ТОВ Євробуд – МТ» по вул. Київська, 38 у м.Сквира Сквирського району Київської області та підлягає продажу

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Така ж ситуація, як в попередньому проекті, що оплата має відбутися до 25 грудня, так як на 2017 рік інша нормативно-грошова оцінка. Земельна комісія, що скаже?

Тибулевич В.В.: Рекомендуємо сесії погодити.

Скочко В. А.: Хто за даний проект рішення прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

ВИРІШИЛИ: (рішення 250-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,3301 га, яка надана в оренду ТОВ Євробуд – МТ» по вул. Київська, 38 у м.Сквира Сквирського району Київської області та підлягає продажу» додаються).

 

№251

СЛУХАЛИ: Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,1811 га, яка надана в оренду ТОВ «Грона - Партнер» по вул. Київська, 23 в, у м.Сквира Сквирського району Київської області та підлягає продажу

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Така ж ситуація, як в попередньому проекті, що оплата має відбутися до 25 грудня, так як на 2017 рік інша нормативно-грошова оцінка. Земельна комісія, що скаже?

Тибулевич В. В. : Рекомендуємо сесії погодити.

Скочко В. А.: Хто за даний проект рішення прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 251-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,1811 га, яка надана в оренду ТОВ «Грона - Партнер» по вул. Київська, 23 в, у м.Сквира Сквирського району Київської області та підлягає продажу» додаються).

 

№252

СЛУХАЛИ: Про продовження терміну дії угод про порядок користування земельними ділянками на період виготовлення документації  на території м. Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скаже?

Тибулевич В.В.: Рекомендуємо сесії погодити.

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 1

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 252-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про продовження терміну дії угод про порядок користування земельними ділянками на період виготовлення документації на території м. Сквира» додаються).

 

№253

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянок громадянці Лененко Наталії Михайлівні по пров. Цегельний, 9 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скаже?

Тибулевич В.В.: Питання з 19 по 35 включно – це все затвердження проектів тобто все рекомендуємо сесії погодити.

Скочко В.А.: Так, але поіменним голосуванням голосуємо по кожному питанню окремо:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 253-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянок громадянці Лененко Наталії Михайлівні по пров. Цегельний, 9 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект» додаються).

 

№254

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянці Машкіній Вірі Валентинівні по вул. Відродження, 22 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скаже?

Тибулевич В.В.: Рекомендуємо сесії погодити.

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосувалив» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 254-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянці Машкіній Вірі Валентинівні по вул. Відродження, 22 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект» додаються).

 

 

 

 

№255

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянці Коршуновій Єфросинії Данилівні по вул. Незалежності, 204 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скаже?

Тибулевич В.В.: Рекомендуємо сесії погодити.

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 255-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянці Коршуновій Єфросинії Данилівні по вул. Незалежності, 204 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект» додаються).

 

№256

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Борисенку Валентину Володимировичу по пров. Максима Рильського, 17 у м. Сквира, виготовлений ПП «АНЕЛО»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скаже?

Тибулевич В.В.: Рекомендуємо сесії погодити.

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 256-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Борисенку Валентину Володимировичу по пров. Максима Рильського, 17 у м. Сквира, виготовлений ПП «АНЕЛО» додаються).

 

№257

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Бондар Мар’яні Дмитрівні по вул. Мельника, 54 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скаже?

Тибулевич В.В.: Рекомендуємо сесії погодити.

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 257-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Бондар Мар’яні Дмитрівні по вул. Мельника, 54 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додаються).

 

№258

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Добровольській Тетяні Олексіївніпо пров. Весняний, 5 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скаже?

Тибулевич В.В.: Рекомендуємо сесії погодити.

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 258-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Добровольській Тетяні Олексіївніпо пров. Весняний, 5 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додаються).

 

№259

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Мостіпану Олегу Миколайовичу по вул. Незалежності, 127 а, у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скаже?

Тибулевич В.В.: Рекомендуємо сесії погодити.

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 259-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Мостіпану Олегу Миколайовичу по вул. Незалежності, 127 а, у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додаються).

 

№260

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Мостіцькому Андрію Володимировичу по вул. Абрикосова, 6 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скаже?

Тибулевич В.В.: Рекомендуємо сесії погодити.

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 260-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Мостіцькому Андрію Володимировичу по вул. Абрикосова, 6 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додаються).

 

Скочко В.А.: Проект рішення № 27 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Тимошенко Олексію Миколайовичу по вул. Максима Рильського, 83 (колиш. вул. К.Маркса) у м. Сквира, виготовлений ФОП Пивовар Ніною Миколаївною» знімаємо, так як не донесли документи з присвоєним кадастровим номером. Хто за зняття, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

ВИРІШИЛИ: Зняти з розгляду питання №27 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Тимошенко Олексію Миколайовичу по вул. Максима Рильського, 83 (колиш. вул. К.Маркса) у м. Сквира, виготовлений ФОП Пивовар Ніною Миколаївною». Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про зняття питання №27» додаються).

 

№261

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянці Савчук Галині Григорівні по вул. Академіка Кононського, 9 у м. Сквира, виготовлений ПП «РІДАН - БЦ»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скаже?

Тибулевич В.В.: Рекомендуємо сесії погодити.

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

ВИРІШИЛИ: (рішення 261-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянці Савчук Галині Григорівні по вул. Академіка Кононського, 9 у м. Сквира, виготовлений ПП «РІДАН - БЦ» додаються).

 

№262

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Валігурі Мар’яні Олексіївні по пров. Лівобережний,6 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скаже?

Тибулевич В.В.: Рекомендуємо сесії погодити.

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

ВИРІШИЛИ: (рішення 262-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Валігурі Мар’яні Олексіївні по пров. Лівобережний, 6 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект» додаються).

 

№263

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Гетьман Ганні Антонівні по вул. Польова, 29 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скаже?

Тибулевич В.В.: Рекомендуємо сесії погодити.

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

ВИРІШИЛИ: (рішення 263-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Гетьман Ганні Антонівні по вул. Польова, 29 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект» додаються).

 

№264

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Авдєєвій Валентині Тимофіївні по вул. Липовецька, 58 у м. Сквира, виготовлений ФОП Гашенко М.С.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скаже?

Тибулевич В.В.: Рекомендуємо сесії погодити.

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

ВИРІШИЛИ: (рішення 264-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Авдєєвій Валентині Тимофіївні по вул. Липовецька, 58 у м. Сквира, виготовлений ФОП Гашенко М.С.» додаються).

 

№265

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянці Кучеренко Генріеті Михайлівні по вул. Кононівська, 20 у м. Сквира,  виготовлений ФОП Гашенко М.С.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скаже?

Тибулевич В.В.: Рекомендуємо сесії погодити.

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

ВИРІШИЛИ: (рішення 265-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянці Кучеренко Генріеті Михайлівні по вул. Кононівська, 20 у м. Сквира,  виготовлений ФОП Гашенко М.С.» додаються).

 

№266

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянину Паршіну Олександру Юрійовичу по вул. Партизанська, 12 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скаже?

Тибулевич В.В.: Рекомендуємо сесії погодити.

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

ВИРІШИЛИ: (рішення 266-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянину Паршіну Олександру Юрійовичу по вул. Партизанська, 12 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект» додаються).

 

№267

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Корбут Ірині Іванівні по вул. Піщана,52 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скаже?

Тибулевич В.В.: Рекомендуємо сесії погодити.

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

ВИРІШИЛИ: (рішення 267-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Корбут Ірині Іванівні по вул. Піщана, 52 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додаються).

 

№268

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки громадянам Бусол Валентині Єгорівні Бусол Ігорю Дмитровичу Бусол Олександру Ігоровичу по вул. Липовецькій, 11, кв.1 у м. Сквира, виготовлений ПП «Світлиця - Нова»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скаже?

Тибулевич В.В.: Рекомендуємо сесії погодити.

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

ВИРІШИЛИ: (рішення 268-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки громадянам Бусол Валентині Єгорівні Бусол Ігорю Дмитровичу Бусол Олександру Ігоровичу по вул. Липовецькій, 11, кв.1 у м. Сквира, виготовлений ПП «Світлиця - Нова» додаються).

 

№269

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії міської ради №1075-46-VІ від 06.02.2014 року

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скаже?

Тибулевич В.В.: Рекомендуємо сесії погодити.

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

ВИРІШИЛИ: (рішення 269-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про внесення змін до рішення сесії міської ради №1075-46-VІ від 06.02.2014 року» додаються).

 

№270

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 12 липня 2016 року за №198-10-VIІ «Про дозвіл ПП «Волдор» на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення  по вул. Слобідська, 4а (вул.Щорса) у м.Сквира»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скаже?

Тибулевич В.В.: Я нагадаю депутатам, що на 10 сесії ми надали дозвіл ПП «Волдор» на розробку проекту землеустрою, а на 11, повинні були внести технічні зміни – і вже не надали, тобто ми самі собі протирічим, будівля в його власності, за землю нам не буде платити – і це все, що ми виграємо. Чи переглядав юрист документи по цьому питанню?

Скочко В.А.: Так. Валентин Євгенович, Вам слово.

Ткаченко В.Є.: З наявних документів по даному питанню найголовнішим є засвідчений нотаріально Договір купівлі-продажу. Відповідно до Закону України «Про Нотаріат», нотаріус зобов’язаний провести повну перевірку поданих документів, дотримання нормативної процедури перед вчиненням будь-якої нотаріальної дії, тому, з урахуванням відсутності фактів оскарження від контролюючих органів та суду – висновок такий, що законність процедури приватизації на даний момент не підлягає сумніву.

Іванченко Г.І.: Я вже і готовий проголосувати за дане питання, але на майбутнє, щоб не було таких випадків, нам потрібно чітко розуміти процедуру відчуження комунального майна.

Тибулевич В.В.: Там все зроблено по процедурі, є документи і протокол.

Іванченко Г.І.: Закон чітко вказує, що відчуження має відбуватися прозоро.

Скочко В.А.: Тут є представник ПП «Волдор», Ви можете надати мені матеріали, де були оголошення про конкурс/аукціон?

Представник ПП «Волдор» надає газети з оголошеннями.

Скочко В.А.: У мене запитань більше немає. Ставлю на голосування:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 2

ВИРІШИЛИ: (рішення 270-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 12 липня 2016 року за №198-10-VIІ «Про дозвіл ПП «Волдор» на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Слобідська, 4а (вул.Щорса) у м.Сквира» додаються).

 

Скочко В.А.: На засіданні комунальної комісії переобрали голову, якого ми маємо затвердити на сесії, а також безпосередньо перед сесією до нас надійшла заява від депутата Радчука Петра Васильовича про його бажання перейти до регламентної комісії. Хто за те, щоб внести дані питання на розгляд сесії, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

ВИРІШИЛИ: Внести до порядку денного 2 питання щодо складу комісій. Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про внесення до порядку денного двох питань щодо складу комісій» додається).

 

№271

Скочко В.А.: Отже, на засіданні постійної комісії міської ради з питань благоустрою, комунального господарства та охорони навколишнього середовища, вирішили змінити голову комісії за його заявою і замість Скарбовійчука Олександра Петровича обрати головою Бондаренка Миколу Михайловича. Хто за дане рішення, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосували» - 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 271-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про звільнення та призначення голови постійної комісії Сквирської міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища» додаються).

 

№272

Скочко В.А. зачитує заяву Радчука П.В.

Скочко В.А.: Хто за те, щоб перевести Радчука Петра Васильовича з постійної комісії міської ради з питань благоустрою, комунального господарства та охорони навколишнього середовища до постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, молоді, освіти, культури та охорони здоров’я, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 1

"утрималися" – 0

«не голосували» - 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 272-12-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення «Про перехід Радчука П.В. в постійну комісію Сквирської ради з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та молоді, освіти, культури, охорони здоров'я та релігії» додаються).

 

Скочко В.А.: Порядок денний сесії вичерпаний. Які будуть пропозиції?

Кучинський І.В.: Закінчити сесію.

Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утримався ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосували» - 0

ВИРІШИЛИ: Закрити дванадцяту сесію. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 12 сесії, від 10 листопада 2016 року за рішення: «Закрити 12 сесію Сквирської міської ради» додається).

Звучить Гімн України.

 

 

Міський голова                                                        В.А.Скочко

 

 

Секретар міської ради                                             В. О. Бондар

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: