(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 56 П᾿ятдесят шостої чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання

 
Дата публікації 23.7.2020 15:39:59
 
ПРОТОКОЛ № 56

П᾿ятдесят шостої чергової сесії Сквирської міської ради

VІІ скликання

Розпочато засідання о 10:00 годині

Закінчено засідання о 13:30 годині

Перерва 12:00 – 12:00.

16 липня 2020 року

м. Сквира

 

Всього депутатів - 26

Присутніх 19.

 

ЗАПРОШЕНІ:

Палієнко С.І. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Сергієнко Л. В. – заступник міського голови з економічних питань.

Горбалінський В. М. – перший заступник міського голови.

Тернова М. В. - Начальник відділу бухгалтерського обліку та кадрової роботи міської ради - головний бухгалтер.

Іщенко М. М. – керуюча справами виконавчого комітету.

 

 

ПРИСУТНІ:

Славінська О. В. – голова Сквирської державної адміністрації, Центило Л. В. – заступник голови Сквирської державної адміністрації, Палієнко Сергій Іванович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Сергієнко Л. В. – заступник міського голови з економічних питань, Горбалінський В. М. – перший заступник міського голови, Тернова М. В. - Начальник відділу бухгалтерського обліку та кадрової роботи міської ради - головний бухгалтер, Іщенко М. М. – керуюча справами виконавчого комітету, Бондарчук Катерина Федорівна – головний редактор газети «Вісник Сквирщини», представники сторін, питання яких розглядаються, громадяни міста.

 

Місце проведення: м. Сквира,

вул. Богачевського, 28,

зал засідань Сквирської районної ради

 

Скочко В. А: – Сквирський міський голова: Шановні депутати, присутні та запрошені! На п᾿ятдесят шосту чергову сесію Сквирської міської ради VІІ скликання із 26 депутатів прибуло 19 депутатів. У роботі сесії беруть участь: Славінська О. В. – голова Сквирської державної адміністрації, Центило Л. В. – заступник голови Сквирської державної адміністрації, ПалієнкоС.І. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Сергієнко Л. В. – заступник міського голови з економічних питань, Горбалінський В. М. – перший заступник міського голови, Тернова М. В. - начальник відділу бухгалтерського обліку та кадрової роботи міської ради - головний бухгалтер, Іщенко М. М. – керуюча справами виконавчого комітету, Сікорська О. М. – начальник юридичного відділу Сквирської міської ради, Бондарчук К.Ф. – головний редактор газети «Вісник Сквирщини», представники сторін, питання яких розглядаються, громадяни міста. У нас відсутня Флісак, чи достатньо двох членів лічильної комісії? Чи будемо обирати третього? Достатньо двох. Добре.

 

Скочко В. А: Вношу пропозицію, роботу п’ятдесят шостої чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання розпочати

Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утрималися ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: Роботу п’ятдесят шостої чергової сесії Сквирської міської ради розпочати. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Відкрити 56-учергову сесію» додається).

 

Звучить Гімн.

 

Скочко В. А: Робота сесії проводиться згідно затвердженого Регламенту Сквирської міської ради VII скликання.

 • для доповідей – до 40 хв.
 • для співдоповідей – до 10 хв.
 • для виступів у обговоренні, для виступів з процедурних питань, заяв, внесення запитів, резолюцій – до 5 хв.
 • для виступів у різному – до 5 хв.
 • для заключного слова – до 10 хв.

Хочу також наголосити на дисципліні та етиці пленарного засідання.

 

Скочко В. А: А зараз безпосередньо по порядку денному, чи є якісь пропозиції:

Лозинський В. Л. – голова бюджетної комісії: За пропозицією бюджетної комісії внести на розгляд сесії таке бюджетне питання:№А-1-56 Про внесення змін до Програми фінансової підтримки підприємств комунальної власності Сквирської міської ради на 2020 рік

Скочко В. А: Чи ніхто не проти? Хто за те, щоб внести до порядку денного питання № А-1-56 «Про внесення змін до Програми фінансової підтримки підприємств комунальної власності Сквирської міської ради на 2020 рік» прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії бюджетне питання №А-1-56 Про внесення змін до Програми фінансової підтримки підприємств комунальної власності Сквирської міської ради на 2020 рік (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56-ї чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про внесення питання А-1-56 до порядку денного») додається.

Лозинський В. Л. – голова бюджетної комісії: За пропозицією бюджетної комісії внести на розгляд сесії таке бюджетне питання:№А-2-56 Про внесення змін до Програми забезпечення збору, вивезення та захоронення твердих відходів у м. Сквира на 2020 рік.

Скочко В. А: Чи ніхто не проти? Хто за те, щоб внести до порядку денного питання № А-2-56 «Про внесення змін до Програми забезпечення збору, вивезення та захоронення твердих відходів у м. Сквира на 2020 рік» прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії бюджетне питання №А-2-56 Про внесення змін до Програми забезпечення збору, вивезення та захоронення твердих відходів у м. Сквира на 2020 рік (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56-ї чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про внесення питання А-2-56 до порядку денного») додається.

 

Тибулевич В. В.: За пропозицією земельної комісії пропоную зняти питання №3 з розгляду, так як положення потребує доопрацювання.

Скочко В. А: Хто за те, щоб зняти з порядку денного питання №3, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: зняти з порядку денного питання №3 (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56-ї чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про зняття з порядку денного питання №3») додається.

 

Тибулевич В. В.: За пропозицією земельної комісії пропоную зняти питання №14 з розгляду, так як станом на сьогодні не дороблені документи для затвердження.

Скочко В. А: Хто за те, щоб зняти з порядку денного питання №14, так як немає необхідних документів, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: зняти з порядку денного питання №14 (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56-ї чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про зняття з порядку денного питання №14») додається.

 

Скочко В. А: Чи є ще якісь зауваження, пропозиції? Немає. Хто за те, щоб затвердити порядок денний в цілому зі змінами та доповненнями, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження порядку денного в цілому зі змінами та доповненнями») додається. Пропонується внести на розгляд 56-ї чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання таку повістку денну:

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

П`ятдесят шостої чергової сесії Сквирської міської ради VIІ скликання

 1. липня 2020р.
 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Сквира за перше півріччя 2020 року.
 2. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №1186-49-VІI від 19 грудня 2019 року „Про місцевий бюджет міста Сквира на 2020 рік 10320301000 (код бюджету)”.

ВНЕСЕНО №А-1-56 Про внесення змін до Програми фінансової підтримки підприємств комунальної власності Сквирської міської ради на 2020 рікп

ВНЕСЕНО №А-2-56 Про внесення змін доПрограми забезпечення збору, вивезення та захоронення твердих відходів у м. Сквира на 2020 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань.

3.    ЗНЯТО Про затвердження нового Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами в місті Сквира.

 1. Про результати службового розслідування.

ДОПОВІДАЄ: Горбалінський В. М. – Перший заступник Сквирського міського голови. Співдоповідач Скарбовійчук О. П. – начальник підприємства «Сквирське комунальне господарство».

 1. Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів за запитом на інформацію.

ДОПОВІДАЄ: Сікорська О. М. – начальник юридичного відділу.

6.    Про внесення змін до кількісного складу виконавчого комітету Сквирської міської ради VII скликання.

ДОПОВІДАЄ: Бондар В. О. – секретар Сквирської міської ради.

7.    Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.

8.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.

9.    Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян.

10. Про скасування п.15 додатку №1 рішення сесії Сквирської міської ради від 18.02.2020 року №1205-51-VII.

11. Про скасування п.3 додатку №1 рішення сесії Сквирської міської ради від 02.08.2019 року №1018-43-VII. «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам».

12. Про розгляд клопотання директора КП «Сквираблагоустрій» щодо визначення території у межах міста для розміщення автотранспортних засобів та служби таксі.

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо поділу земельної ділянки ТОВ «Рибовод» за адресою вул. Соборна,1 у м.Сквира.

14. ЗНЯТО Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Сквирської міської ради в постійне користування КП «Сквираблагоустрій» із зміною цільового призначення по вул. Соборна,21 у м.Сквира.

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди якої планується для продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу по вул. Липовецька, б/н.

16. Про затвердження детального плану території під облаштування зупинки приміського типу загальною площею 1,28 га на площі Героїв Небесної Сотні у м. Сквира Київської області.

 1.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Свято – Успенській парафії Української Православної  Церкви  для будівництва та обслуговування будівель громадських та регілійних організацій по вул. Соборна, 30 а, в м. Сквира.
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється по вул. Соборна у м. Сквира ПАТ «Закритий недивесифікований корпоративний інвестиційний фонд «Смайл інвест».
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється по вул. Соборна,7 у м. Сквира ПАТ «Закритий недивесифікований корпоративний інвестиційний фонд «Смайл інвест».
 4. Про надання в оренду СТОВ «ОБРІЙ» невитребувану земельну частку (пай) загальною площею 3,5 га в межах Сквирської міської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 5. Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення для обслуговування власної нежитлової будівлі ФОП Мошківському Володимиру Яковичу по вул. Соборна, 2 в м.Сквира.
 6. Про продовження терміну оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Столярчука Олександра Анатолійовича по вул. Незалежності, б/н в м.Сквира.
 7. Про розробку детального плану території за адресою вул. Незалежності,135 а.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Войцехівському Валентину Олександровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Сквирської міської ради Київської області.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Задніпрянко Олександру Миколайовичу по вул. Відродження, 50 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Невмержицькому Юрію Івановичу по вул. Польова, 36 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Утеченку Василю Володимировичу по вул. Новоселецька, 36 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

28.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Цимбалюк Ганні Сидорівні по вул. Весняна, 40 у м. Сквира,

виготовлену ТОВ «Земельний проект».

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Яковцю Сергію Миколайовичу по вул. Б. Хмельницького, 14 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Дячук Олені Семенівні по пров. Толстого, 9 у м. Сквира,

виготовлений ТОВ «Земельний проект».

31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Пустовіт Віктору Олександровичу по вул. Некрасова, 21  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Менчинській Марії Василівні по вул. Новоселецька, 1 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Ільченку Віктору Григоровичу по вул. Кібенка, 8 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович» (Було: щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Гуцало Світлані Леонідівні по вул. Червона,7 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник»).

34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу у власність громадянину Алякіну Михайлу Володимировичу по провул. Кільцевий, 6 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Ходаківському Віктору Євгеновичу по вул. Слобідська, 154  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва громадянину Каленському Володимиру Марковичу по вул. Лівобережна, 57 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність гр. Гріневич Софії Олексіївні та гр.Букіній Наталії Сергіївні по пров. Новоселицький, 4  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність гр. Олішевській Оксані Миколаївні та гр. Миколюк Дмитру Васильовичу по вул. Шевченка, 24 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Сидорчуку Вячеславу Леонідовичу по вул. Перемоги ,1 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Бачінська Юлія Володимирівна».

40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Мельничук Ірині Вячеславівні по пров. Озерний, 17 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Поплавському Володимиру Григоровичу по вул. Піщана, 42 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Черепанській Антоніні Іванівні по вул. Мельника, 35 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Казаковій Надії Лонідівні по вул. Поліська, 5 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Сопіженко Галині Пилипівні по пров. Шкільний, 9 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Карамян Манані Шалікоївні по вул. Липовецька, 8 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Сопіженко Віктору Миколайовичу по вул. Дубініна, 46 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Комарніцькій Валентині Дмитрівні, Янішевському Віталію Володимировичу по пров. Лермонтова, 24  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Липовецька, 62 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

49. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Майку Володимиру Васильовичу по вул. Миру, 9  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Ставнича Лариса Вікторівна».

50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Довженку Дмитру Володимировичу по вул. Січова, 24  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Ставнича Лариса Вікторівна».

51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Сопіженко Наталії Петрівні по вул. Мічуріна, 68 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

 

Міський голова                                                               Валерій СКОЧКО

 

№1326-56-VII (№1)

СЛУХАЛИ: Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Сквира за перше півріччя 2020 року.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Чи погоджено бюджетною комісією?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає. Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1326-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Сквира за перше півріччя 2020 року» додається.

 

№1327-56-VII (№2)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №1186-49-VІI від 19 грудня 2019 року „Про місцевий бюджет міста Сквира на 2020 рік 10320301000 (код бюджету)”.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Чи погоджено бюджетною комісією?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає. Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1327-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №1186-49-VІI від 19 грудня 2019 року „Про місцевий бюджет міста Сквира на 2020 рік 10320301000 (код бюджету)»додається.

 

№1328-56-VII (№А-1-56)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми фінансової підтримки підприємств комунальної власності Сквирської міської ради на 2020 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Чи погоджено бюджетною комісією?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає. Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1328-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про внесення змін до Програми фінансової підтримки підприємств комунальної власності Сквирської міської ради на 2020 рік»додається.

№1329-56-VII (№А-2-56)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми забезпечення збору, вивезення та захоронення твердих відходів у м. Сквира на 2020 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Чи погоджено бюджетною комісією?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає. Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1329-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про внесення змін до Програми забезпечення збору, вивезення та захоронення твердих відходів у м. Сквира на 2020 рік»додається.

№3 ЗНЯТО

 

Скочко В. А: Згідно регламенту, першими надаємо слово і розглядаємо питання громадян, що прийшли на засідання.

Наталя Анатоліївна – представник провулку Весняний: Зробили дорогу по вулиці Весняній, за що дуже вдячні, прекрасна дорога, але просимо вас, зробити асфальт і на провулку, так як там проживає багато пенсіонерів, щоб хоч грейдером про грейдерувати, окрім цього не зроблені стоки - під час дощів може підтекти нове дорожнє покриття.

Скочко В. А: Я вас почув, якщо депутати не проти, то сьогодні ж даємо доручення виконавчому комітету, виготовити проект, щоб дізнатися вартість робіт – потім будемо вирішувати. А на рахунок стоків – ми проїдемо і подивимося, що там можна зробити, щоб не підмивало дорогу.

 

№1342-56-VII (№17)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Свято – Успенській парафії Української Православної  Церкви  для будівництва та обслуговування будівель громадських та регілійних організацій по вул. Соборна, 30 а, в м. Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бусол Є. І.: У мене дуже багато знайомих представників цієї церкви, що допомагали воїнам АТО, але під час Російської агресії вважаю не прийнятним приймати такі рішення в їх користь. В країні війна.

Тибулевич В. В.: До чого тут політика і війна: в людей є право власності на будівлю – ми надавали дозвіл, ми маємо затвердити проект.

Радчук П. В.: Вони не хочуть змінювати назву, не визнають Київського Патріархату – тому вважаю це не прийнятним.

Скочко В. А.: Кожен визначається самостійно. Якщо немає більше зауважень - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 10                                                              

"проти" – 5

"утрималися" – 5

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення не прийнято №1342-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Свято – Успенській парафії Української Православної  Церкви  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул. Соборна, 30 а, в м. Сквира» додається.

 

№1370-56-VII (№45)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Карамян Манані Шалікоївні по вул. Липовецька, 8 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Ні. На розгляд сесії.

(Виступали Дубовенко Петро і Карамян Манана).

Горбалінський В. М. – голова комісії по спірним питанням: ми маємо діяти згідно закону, комісія неодноразово виїжджала на місце, встановлений факт не приязних стосунків між сусідами, але ми не маємо підстав відмовити громадянці Карамян в затвердженні.

Скочко В. А.: Зрозуміло. Якщо немає більше зауважень - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14                                                              

"проти" – 1

"утрималися" – 5

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1370-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Карамян Манані Шалікоївні по вул. Липовецька, 8 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

№1340-56-VII, №1341-56-VII (№16)

СЛУХАЛИ: Про затвердження детального плану території під облаштування зупинки приміського типу загальною площею 1,28 га на площі Героїв Небесної Сотні у м. Сквира Київської області.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: На розгляд сесії.

Скочко В. А.: Я поясню в двох словах: ми маємо винести дане питання на розгляд сесії, так як це зобов’язання суду. Ми не одноразово його розглядали: сторони не домовилися, тому давайте почуємо думку кожного.

Приймак О. Ю. – адвокат, представник ПП «Центуріон плюс»: Депутати повинні діяти в інтересах громади міста – сквирянам і жителям району дуже зручно, що в центрі зупинка, так як всі мають можливість приїжджати з сіл і відправлятися далі. Ми пропонуємо реальні речі і обіцяємо допомогти з громадською вбиральнею, а власники будівлі ще не відомо що і коли будуть робити, якщо вони до цих пір ще навіть не змінили цільове призначення земельної ділянки.

Бондар О. В.: - представник ТОВ "Грона-Партнер": не перетворюйте центр міста в автобусну станцію. І які роботи ми можемо починати, якщо у нас земля тільки по контурах будівлі – це не задовольняє той проект, який ми бачимо, а саме спортивно-розважальний комплекс з кафе і магазинами, до яких має бути під’їзд.

Кучинський І. В.: Ми не проти кількох інвесторів. Погано, що районна рада, продавши будівлю не зобов язала нового власника залишити громадський туалет або альтернативу, так як це надзвичайно важливе питання і було відображено в рекомендаціях містобудівної ради.

Славінська О. В. – голова Сквирської районної державної адміністрації: ми не районна рада, але я інформую депутатський корпус, що зверталася до ПП «Центуріон плюс» з проханням побудувати туалет, так як люди, їдучи тривалий час в автобусах повинні мати можливість ним скористатися – це дуже важливо. Так що при прийнятті рішення, зосередьтеся на цьому, будь-ласка.

Скочко В. А.: Пояснюю процедуру: детальний план, який винесений на затвердження, розроблений під облаштування зупинки приміського типу загальною площею 1,28 га, а надати в оренду планується дві сотки, згідно чинного законодавства – тобто через аукціон, з урахуванням пропозицій містобудівної ради. І наскільки я зрозумів то сторони мали зустрітися до сесії?

Приймак О. Ю.: Після засідання земельної комісії, я, порадив своєму клієнту підти на поступки, перенести зупинку нижче, щоб не перед фасадом будівлі, окрім того ініціювалася з нашої сторони пропозиція зустрітися, на що ми отримали відповідь власника будівлі – директора ТОВ "Грона-Партнер"- «ні з ким я домовлятися і зустрічатися не буду» - тож вам вирішувати, чи проводити аукціон і отримати гроші в бюджет міста, чи чекати ще не відомо скільки років.

Бондар В. О. – секретар міської ради: Питання до представника ПП «Центуріон плюс», скажіть будь-ласка, де ви плануєте ставити всі свої автобуси, адже поняття зупинки – це посадка висадка пасажирів.

Приймак О. Ю.: Ми викупили бувший масло-завод – там і буде розміщений наш транспорт.

Тибулевич В. В.: У нас існує рішення №963-39-VII, приймаючи нове нам потрібно скасувати попереднє, так як вони суперечать одне одному.

Скочко В. А.: Зрозуміло. Хто за те, щоб внести питання розгляду рішення №963-39-VII від 11 квітня 2019 року в порядок денний сесії, - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 4

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести в порядок денний розгляд рішення №963-39-VII - бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про внесення в порядок денний розгляд рішення №963-39-VII» додається.

Скочко В. А.: Хто за те, щоб скасувати рішення №963-39-VII від 11 квітня 2019 року, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 4

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1340-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про скасування рішення №963-39-VII, від 11 квітня 2020 року» додається.

Скочко В. А.: Хто за проект рішення №16, а саме затвердження детального плану, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 4

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1341-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження детального плану території під облаштування зупинки приміського типу загальною площею 1,28 га на площі Героїв Небесної Сотні у м. Сквира Київської області» додається.

 

№1343-56-VII (№18)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється по вул. Соборна у м. Сквира ПАТ «Закритий недивесифікований корпоративний інвестиційний фонд «Смайл інвест».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Нагадуємо про пайовий внесок та про висновок містобудівної ради.

Юрій - представник «Смайл інвест»: Обов’язково.

Скочко В. А.: Якщо немає більше питань чи заперечень, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1343-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється по вул. Соборна у м. Сквира ПАТ «Закритий недивесифікований корпоративний інвестиційний фонд «Смайл інвест» додається.

 

№1344-56-VII (№19)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється по вул. Соборна,7 у м. Сквира ПАТ «Закритий недивесифікований корпоративний інвестиційний фонд «Смайл інвест».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає питань чи пропозицій, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1344-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється по вул. Соборна,7 у м. Сквира ПАТ «Закритий недивесифікований корпоративний інвестиційний фонд «Смайл інвест» додається.

 

Перерва 30 хвилин.

 

Питання №3 ЗНЯТО.

 

Скочко В. А.: Питання №4, по якому ми не приймаємо ніякого рішення, але доводимо до відома депутатів про те, що службове розслідування завершено, акт комісії підписаний її членами, в тому числі й депутатами, Володимир Миколайович, будь-ласка зачитайте акт: коротко по пунктах і висновок комісії.

Радчук П. В.: Не розумію, для чого нам ще слухати цей акт, якщо міський голова має право розірвати контракт зі Скарбовійчуком  самостійно.

Бусол Є І.: Нам цікаво що і як відбувалося – ми хочемо почути.

 

Горбалінський В. О. зачитує акт СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ

стосовно начальника комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» СКАРБОВІЙЧУКА Олександра Петровича

«Комісія пропонує:

 1. Враховуючи дисциплінарне стягнення у вигляді догани, накладене на начальника комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» Скарбовійчука Олександра Петровича розпорядженням Сквирського міського голови № 44-КП/1 від 08.04.2020 за неналежне виконання умов Контракту, Статуту підприємства, виявленні під час проведення цього службового розслідування численні порушення умов Контракту, Статуту підприємства та чинного законодавства України, рекомендувати Сквирському міському голові звільнити начальника Комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» Скарбовійчука Олександра Петровича із займаної посади згідно з пункт 3 частиною 1 статті 40 Кодексу України про працю та підпункту 2 пункту 2.9, підпункти «а», «в» пункту 5.3 Контракту.
 2. Рекомендувати Сквирській міській раді замовити проведення комплексної аудиторської перевірки комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» з метою виявлення причин збитковості підприємства.
 3. Рекомендувати голові Сквирської міської ради під час укладення з іншою особою контракту як керівником комунального підприємства «Сквирське комунальне підприємства» передбачити в контракті зобов’язання привести Сквирський полігон твердих побутових відходів у відповідність до вимог Правил експлуатації полігонів побутових відходів, затвердженої наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 01.12.2010   № 435 (із змінами) із визначенням граничного строку виконання.
 4. Рекомендувати голові Сквирської міської ради запропонувати Скарбовійчуку О.П. добровільно повернути на розрахунковий рахунок КП «Сквирське комунальне господарство» безпідставно (зайво) нараховану та виплачену надбавку за високі досягнення в праці.

У разі відмови або відсутності будь-якої реакції з боку                Скарбовійчука О.П., розглянути питання щодо стягнення на користь КП «Сквирське комунальне господарство» безпідставно (зайво) нарахованої надбавки за високі досягнення в праці в судовому порядку.

 1. Направити до Сквирського ВП ГУ НП в Київській області копію матеріалів цього службового розслідування для здійснення перевірки та притягнення винних осіб до адміністративної та/або кримінальної відповідальності.

Акт підписаний

Мною Голова комісії:                                          

Перший заступник

Сквирського міського голови                                 Володимир ГОРБАЛІНСЬКИЙ

Секретар комісії:

Начальник юридичного відділу

Сквирської міської ради                                         Ольга СІКОРСЬКА

Члени комісії:

Заступник Сквирського міського голови

з питань діяльності виконавчих органів ради         Сергій ПАЛІЄНКО

Заступник Сквирського міського голови

з економічних питань                                             Людмила СЕРГІЄНКО

Начальник відділу з питань підприємництва,

містобудування та землекористування

Сквирської міської ради                                         Надія ІВАЩЕНКО

Депутат Сквирської міської ради                            Володимир ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ

Депутат Сквирської міської ради                            Віталій РОГАЧ

Депутат Сквирської міської ради                            Вадим ТИБУЛЕВИЧ

Депутат Сквирської міської ради                            Ігор КУЧИНСЬКИЙ

Начальник відділу з питань

житлово-комунального господарства,

енергетики, охорони довкілля

та цивільного захисту Сквирської РДА                   Микола ВОРУШИЛО            

Скочко В. А: Дякую, Володимир Миколайович. Чи є якісь зауваження? Питання? Заперечення? Немає. Добре переходимо до розгляду наступних питань:

 

 

№1330-56-VII (№5)

СЛУХАЛИ: Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів за запитом на інформацію.

ДОПОВІДАЄ: Сікорська О. М. – начальник юридичного відділу.

Скочко В. А.: Чи погоджено бюджетною комісією?             

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1330-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів за запитом на інформацію» додається.

 

№1331-56-VII (№6)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до кількісного складу виконавчого комітету Сквирської міської ради VII скликання.

Скочко В. А.: У зв’язку зі смертю члена виконавчого комітету Сквирської міської ради VII скликання – Гаврилюк Ольги Яківни, світла пам'ять, я думаю немає заперечень - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1331-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про внесення змін до кількісного складу виконавчого комітету Сквирської міської ради VII скликання» додається.

 

№1332-56-VII (№7)

СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1332-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам» додається.

 

Скочко В. А.: Перед розглядом наступного питання повідомляю, що є заява депутата Вільхівського Віталія про те що участі у голосуванні та обговорення по питанню №8 він брати не буде, в зв язку з присутністю конфлікту інтересів.

 

№1333-56-VII (№8)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

ВИРІШИЛИ: рішення №1333-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам» додається.

 

№1334-56-VII (№9)

СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1334-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян»додається.

 

№1335-56-VII (10)

СЛУХАЛИ: Про скасування п.15 додатку №1 рішення сесії Сквирської міської ради від 18.02.2020 року №1205-51-VII.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1335-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про скасування п.15 додатку №1 рішення сесії Сквирської міської ради від 18.02.2020 року №1205-51-VII»додається.

 

№1336-56-VII (№11)

СЛУХАЛИ: Про скасування п.3 додатку №1 рішення сесії Сквирської міської ради від 02.08.2019 року №1018-43-VII. «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1336-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про скасування п.3 додатку №1 рішення сесії Сквирської міської ради від 02.08.2019 року №1018-43-VII. «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам»додається.

 

1337-56-VII (№12)

СЛУХАЛИ: Про розгляд клопотання директора КП «Сквираблагоустрій» щодо визначення території у межах міста для розміщення автотранспортних засобів та служби таксі.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1337-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про розгляд клопотання директора КП «Сквираблагоустрій» щодо визначення території у межах міста для розміщення автотранспортних засобів та служби таксі»додається.

 

№1338-56-VII (№13)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо поділу земельної ділянки ТОВ «Рибовод» за адресою вул. Соборна,1 у м.Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1338-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо поділу земельної ділянки ТОВ «Рибовод» за адресою вул. Соборна,1 у м.Сквира» додається.

 

№14 ЗНЯТО

 

№1339-56-VII (№15)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди якої планується для продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу по вул. Липовецька, б/н.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1339-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди якої планується для продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу по вул. Липовецька, б/н»додається.

 

№1340-56-VII, №1341-56-VII (№16) РОЗГЛЯНУЛИ НА ПОЧАТКУ ЗАСІДАННЯ.

№1342-56-VII (№17) РОЗГЛЯНУЛИ НА ПОЧАТКУ ЗАСІДАННЯ.

№1343-56-VII (№18) РОЗГЛЯНУЛИ НА ПОЧАТКУ ЗАСІДАННЯ.

№1344-56-VII (№19) РОЗГЛЯНУЛИ НА ПОЧАТКУ ЗАСІДАННЯ.

 

№1345-56-VII (№20)

СЛУХАЛИ: Про надання в оренду СТОВ «ОБРІЙ» невитребувану земельну частку (пай) загальною площею 3,5 га в межах Сквирської міської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1345-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про надання в оренду СТОВ «ОБРІЙ» невитребувану земельну частку (пай) загальною площею 3,5 га в межах Сквирської міської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» додається.

 

№1346-56-VII (№21)

СЛУХАЛИ: Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення для обслуговування власної нежитлової будівлі ФОП Мошківському Володимиру Яковичу по вул. Соборна, 2 в м.Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1346-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення для обслуговування власної нежитлової будівлі ФОП Мошківському Володимиру Яковичу по вул. Соборна, 2 в м.Сквира.

»додається.

 

№1347-56-VII (№22)

СЛУХАЛИ: Про продовження терміну оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Столярчука Олександра Анатолійовича по вул. Незалежності, б/н в м.Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1347-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про продовження терміну оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Столярчука Олександра Анатолійовича по вул. Незалежності, б/н в м.Сквира»додається.

 

№1348-56-VII (№23)

СЛУХАЛИ: Про розробку детального плану території за адресою вул. Незалежності,135 а.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1348-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про розробку детального плану території за адресою вул. Незалежності,135 а»додається.

 

№1349-56-VII (№24)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Войцехівському Валентину Олександровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Сквирської міської ради Київської області.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1349-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Войцехівському Валентину Олександровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Сквирської міської ради Київської області»додається.

 

№1350-56-VII (№25)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Задніпрянко Олександру Миколайовичу по вул. Відродження, 50 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1350-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Задніпрянко Олександру Миколайовичу по вул. Відродження, 50 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект»додається.

 

№1351-56-VII (№26)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Невмержицькому Юрію Івановичу по вул. Польова, 36 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1351-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Невмержицькому Юрію Івановичу по вул. Польова, 36 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

» додається.

 

№1352-56-VII (№27)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Утеченку Василю Володимировичу по вул. Новоселецька, 36 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1352-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Утеченку Василю Володимировичу по вул. Новоселецька, 36 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект» додається.

 

№1353-56-VII (№28)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Цимбалюк Ганні Сидорівні по вул. Весняна, 40 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1353-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Цимбалюк Ганні Сидорівні по вул. Весняна, 40 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект» додається.

 

№1354-56-VII (№29)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Яковцю Сергію Миколайовичу по вул. Б. Хмельницького, 14 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1354-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Яковцю Сергію Миколайовичу по вул. Б. Хмельницького, 14 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект» додається.

 

№1355-56-VII (№30)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Дячук Олені Семенівні по пров. Толстого, 9 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1355-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Дячук Олені Семенівні по пров. Толстого, 9 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект» додається.

 

№1356-56-VII (№31)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Пустовіт Віктору Олександровичу по вул. Некрасова, 21  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1356-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Пустовіт Віктору Олександровичу по вул. Некрасова, 21 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект» додається.

 

№1357-56-VII (№32)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Менчинській Марії Василівні по вул. Новоселецька, 1 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1357-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Менчинській Марії Василівні по вул. Новоселецька, 1 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник» додається.

 

№1358-56-VII (№33)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Ільченку Віктору Григоровичу по вул. Кібенка, 8 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1358-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Ільченку Віктору Григоровичу по вул. Кібенка, 8 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

№1359-56-VII (№34)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу у власність громадянину Алякіну Михайлу Володимировичу по провул. Кільцевий, 6 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1359-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу у власність громадянину Алякіну Михайлу Володимировичу по провул. Кільцевий, 6 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник» додається.

 

№1360-56-VII (№35)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Ходаківському Віктору Євгеновичу по вул. Слобідська, 154  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1360-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Ходаківському Віктору Євгеновичу по вул. Слобідська, 154  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник» додається.

 

№1361-56-VII (№36)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва громадянину Каленському Володимиру Марковичу по вул. Лівобережна, 57 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1361-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва громадянину Каленському Володимиру Марковичу по вул. Лівобережна, 57 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається.

 

№1362-56-VII (№37)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність гр. Гріневич Софії Олексіївні та гр.Букіній Наталії Сергіївні по пров. Новоселицький, 4  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1362-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність гр. Гріневич Софії Олексіївні та гр.Букіній Наталії Сергіївні по пров. Новоселицький, 4  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник» додається.

 

№1363-56-VII (№38)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність гр. Олішевській Оксані Миколаївні та гр. Миколюк Дмитру Васильовичу по вул. Шевченка, 24 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1363-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність гр. Олішевській Оксані Миколаївні та гр. Миколюк Дмитру Васильовичу по вул. Шевченка, 24 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник» додається.

 

№1364-56-VII (№39)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Сидорчуку Вячеславу Леонідовичу по вул. Перемоги ,1 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Бачінська Юлія Володимирівна».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1364-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Сидорчуку Вячеславу Леонідовичу по вул. Перемоги ,1 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Бачінська Юлія Володимирівна» додається.

 

№1365-56-VII (№40)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Мельничук Ірині Вячеславівні по пров. Озерний, 17 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1365-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Мельничук Ірині Вячеславівні по пров. Озерний, 17 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

№1366-56-VII (№41)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Поплавському Володимиру Григоровичу по вул. Піщана, 42 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1366-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Поплавському Володимиру Григоровичу по вул. Піщана, 42 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

№1367-56-VII (№42)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Черепанській Антоніні Іванівні по вул. Мельника, 35 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1367-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Черепанській Антоніні Іванівні по вул. Мельника, 35 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

№1368-56-VII (№43)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Казаковій Надії Лонідівні по вул. Поліська, 5 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1368-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Казаковій Надії Лонідівні по вул. Поліська, 5 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

№1369-56-VII (№44)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Сопіженко Галині Пилипівні по пров. Шкільний, 9 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1369-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Сопіженко Галині Пилипівні по пров. Шкільний, 9 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

№1370-56-VII (№45) РОЗГЛЯНУТО НА ПОЧАТКУ ЗАСІДАННЯ

 

№1371-56-VII (№46)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Сопіженко Віктору Миколайовичу по вул. Дубініна, 46 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1371-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Сопіженко Віктору Миколайовичу по вул. Дубініна, 46 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

№1372-56-VII (№47)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Комарніцькій Валентині Дмитрівні, Янішевському Віталію Володимировичу по пров. Лермонтова, 24  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1372-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Комарніцькій Валентині Дмитрівні, Янішевському Віталію Володимировичу по пров. Лермонтова, 24  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

» додається.

 

№1373-56-VII (№48)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Липовецька, 62 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1373-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Липовецька, 62 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

№1374-56-VII (№49)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Майку Володимиру Васильовичу по вул. Миру, 9  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Ставнича Лариса Вікторівна».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1374-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Майку Володимиру Васильовичу по вул. Миру, 9  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Ставнича Лариса Вікторівна» додається.

 

№1375-56-VII (№50)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Довженку Дмитру Володимировичу по вул. Січова, 24  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Ставнича Лариса Вікторівна».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1375-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Довженку Дмитру Володимировичу по вул. Січова, 24  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Ставнича Лариса Вікторівна» додається.

 

Скочко В. А.: Перед розглядом наступного питання повідомляю, що є заява депутата Сопіженко Наталії Петрівни про те, що участі у голосуванні та обговорення по питанню №51 вона брати не буде, в зв язку з присутністю конфлікту інтересів.

 

№1376-56-VII (№51)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Сопіженко Наталії Петрівні по вул. Мічуріна, 68 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

ВИРІШИЛИ: рішення №1376-56-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Сопіженко Наталії Петрівні по вул. Мічуріна, 68 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається.

 

Скочко В. А: Порядок денний сесії вичерпаний. Які будуть пропозиції?

Лозинський В. Л.:Завершити засідання.

Скочко В. А:  Хто за те, щоб закінчити сесію. Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утримався ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1.

ВИРІШИЛИ: Закрити п ятдесят шосту чергову сесію. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 56-ї чергової сесії, від 16 липня 2020року за рішення: «Закрити 56-учергову сесію» додається).

 

Звучить Гімн України.

Міський голова                                                                       Валерій СКОЧКО

 

Секретар міської ради                                                           Вероніка 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: