(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 54 П᾿ятдесят четвертої чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання

 
Дата публікації 3.6.2020 17:8:14
 

ПРОТОКОЛ № 54

П᾿ятдесят четвертої чергової сесії Сквирської міської ради

VІІ скликання

Розпочато засідання о 10:00 годині

Закінчено засідання о 12:20 годині

28 травня 2020 року

м. Сквира

 

Всього депутатів - 26

Присутніх 18.

 

ЗАПРОШЕНІ:

Палієнко С.І. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Сергієнко Л. В. – заступник міського голови з економічних питань.

Горбалінський В. М. – перший заступник міського голови.

Тернова М. В. - Начальник відділу бухгалтерського обліку та кадрової роботи міської ради - головний бухгалтер.

Іщенко М. М. – керуюча справами виконавчого комітету.

 

 

ПРИСУТНІ:

Палієнко Сергій Іванович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Сергієнко Л. В. – заступник міського голови з економічних питань, Горбалінський В. М. – перший заступник міського голови, Тернова М. В. - Начальник відділу бухгалтерського обліку та кадрової роботи міської ради - головний бухгалтер, Іщенко М. М. – керуюча справами виконавчого комітету, Бондарчук Катерина Федорівна – головний редактор газети «Вісник Сквирщини», Гриша В. В. – голова районної ради, громадяни міста.

 

Місце проведення: м. Сквира,

вул. Богачевського, 28,

зал засідань Сквирської районної ради

 

Бондар В. О: – Секретар Сквирської міської ради:Шановні депутати, присутні та запрошені! На п᾿ятдесят четверту чергову сесію Сквирської міської ради VІІ скликання із 26 депутатів прибуло 18 депутатів. У роботі сесії беруть участь:Палієнко С.І. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Сергієнко Л. В. – заступник міського голови з економічних питань, Горбалінський В. М. – перший заступник міського голови, Тернова М. В. - начальник відділу бухгалтерського обліку та кадрової роботи міської ради - головний бухгалтер, Іщенко М. М. – керуюча справами виконавчого комітету, Сікорська О. М. – начальник юридичного відділу Сквирської міської ради, Бондарчук К.Ф. – головний редактор газети «Вісник Сквирщини», Гриша В. В. – голова районної ради, громадяни міста.

 

Бондар В. О:Вношу пропозицію, роботу п’ятдесят четвертої чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання розпочати

Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утрималися ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: Роботуп’ятдесят четвертої чергової сесії Сквирської міської ради розпочати. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Відкрити 54-учергову сесію» додається).

 

Звучить Гімн.

 

Бондар В. О:Робота сесії проводиться згідно затвердженого Регламенту Сквирської міської ради VII скликання.

 • для доповідей – до 40 хв.
 • для співдоповідей – до 10 хв.
 • для виступів у обговоренні, для виступів з процедурних питань, заяв, внесення запитів, резолюцій – до 5 хв.
 • для виступів у різному – до 5 хв.
 • для заключного слова – до 10 хв.

Хочу також наголосити на дисципліні та етиці пленарного засідання.

 

Бондар В. О:Відповідно до ст. 46 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесію проводить секретар Сквирської міської ради. Також для проведеннязасіданняпотрібно обрати секретаря сесії, пропоную Юлю Дубовенко? Ніхто не проти? Добре. А зараз безпосередньо по порядку денному, вони на руках, зверніть увагу питання №А-1-54 – «Про хід досудового розслідування за фактами неодноразового масового завезення на Сквирський міський полігон твердих побутових відходів з міста Львів» - пропонується внести до порядку денного питання №А-1-54, згідно звернення депутатів, вх. №702 від 26.05.20р.,так як триває службове розслідування і створена комісія – то хотілось би послухати начальника поліції з цього приводу. Ніхто не проти, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії питання № А-1-54 «Про хід досудового розслідування за фактами неодноразового масового завезення на Сквирський міський полігон твердих побутових відходів з міста Львів(Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54-ї чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про внесення питання А-1-54 до порядку денного») додається.

Лозинський В. Л. – голова бюджетної комісії: За пропозицією бюджетної комісії внести на розгляд сесії таке бюджетне питання:

№А-2-54 Про внесення змін до Програми організації благоустрою м. Сквира на 2020 рік

Бондар В. О:Хто за те, щоб внести в порядок деннийпитання А-2-54 Про внесення змін до Програми організації благоустрою м. Сквира на 2020 рік, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії бюджетне питання № А-2-54«Про внесення змін до Програми організації благоустрою м. Сквира на 2020 рік(Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54-ї чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про внесення змін до Програми організації благоустрою м. Сквира на 2020 рік») додається.

 

Лозинський В. Л. – голова бюджетної комісії: За пропозицією бюджетної комісії внести на розгляд сесії таке бюджетне питання:№А-3-54 Про внесення змін до Програми фінансової підтримки підприємств комунальної власності Сквирської міської радина 2020 рік

Бондар В. О:Чи ніхто не проти? Хто за те, щоб внести до порядку денного питання № А-2-51 «№А-3-54 Про внесення змін до Програми фінансової підтримки підприємств комунальної власності Сквирської міської ради на 2020 рік» прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії бюджетне питання №А-3-54 Про внесення змін до Програми фінансової підтримки підприємств комунальної власності Сквирської міської ради на 2020 рік (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54-ї чергової сесії, від 28травня 2020 року за рішення: «Про внесення питання А-3-54 до порядку денного») додається.

 

Лозинський В. Л. – голова бюджетної комісії: За пропозицією бюджетної комісії внести на розгляд сесії таке бюджетне питання:№А-4-54 Про внесення змін до Програми ефективної роботи та реформування житлово –комунального господарства міста Сквира з централізованого водопостачання та водовідведення на 2020 рік

Бондар В. О:Чи ніхто не проти? Хто за те, щоб внести до порядку денного питання №А-4-54Про внесення змін до Програми ефективної роботи та реформування житлово –комунального господарства міста Сквира з централізованого водопостачання та водовідведення на 2020 рік, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії бюджетне питання №А-4-54 Про внесення змін до Програми ефективної роботи та реформування житлово –комунального господарства міста Сквира з централізованого водопостачання та водовідведення на 2020 рік (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54-ї чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про внесення питання А-4-54 до порядку денного») додається.

 

Лозинський В. Л. – голова бюджетної комісії: За пропозицією бюджетної комісії внести на розгляд сесії таке бюджетне питання:№А-5-54 Про внесення змін до Програми забезпечення збору, вивезення та захоронення твердих відходів у м. Сквира на 2020 рік.

Бондар В. О:Чи ніхто не проти? Хто за те, щоб внести до порядку денного питання №А-5-54Про внесення змін до Програми забезпечення збору, вивезення та захоронення твердих відходів у м. Сквира на 2020 рік, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії бюджетне питання №А-5-54 Про внесення змін до Програми забезпечення збору, вивезення та захоронення твердих відходів у м. Сквира на 2020 рік (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54-ї чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про внесення питання А-5-54 до порядку денного») додається.

 

Лозинський В. Л. – голова бюджетної комісії: За пропозицією бюджетної комісії внести на розгляд сесії таке бюджетне питання:№А-6-54 Про внесення змін до Програми утримання та  розвитку дорожнього господарства міста Сквира на 2020 рік

Бондар В. О:Чи ніхто не проти? Хто за те, щоб внести до порядку денного питання №А-6-54Про внесення змін до Програми утримання та  розвитку дорожнього господарства міста Сквира на 2020 рік, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії бюджетне питання №А-6-54 Про внесення змін до Програми утримання та  розвитку дорожнього господарства міста Сквира на 2020 рік(Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54-ї чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про внесення питання А-6-54 до порядку денного») додається.

 

Лозинський В. Л. – голова бюджетної комісії: За пропозицією бюджетної комісії внести на розгляд сесії таке бюджетне питання:№А-7-54 Про використання електричних опор, що знаходяться на балансі КП «Сквира Благоустрій».

Бондар В. О:Чи ніхто не проти? Хто за те, щоб внести до порядку денного питання №А-7-54Про використання електричних опор, що знаходяться на балансі КП «Сквира Благоустрій», прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії бюджетне питання №А-7-54 Про використання електричних опор, що знаходяться на балансі КП «Сквира Благоустрій»(Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54-ї чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про внесення питання А-7-54 до порядку денного») додається.

 

Лозинський В. Л. – голова бюджетної комісії: За пропозицією бюджетної комісії внести на розгляд сесії таке бюджетне питання: №А-8-54 Про виконання постанови Верховного Суду у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду від 29 січня 2020 Справа №376/181/17-а.

Бондар В. О: Чи ніхто не проти? Хто за те, щоб внести до порядку денного питання №А-8-54 Про виконання постанови Верховного Суду у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду від 29 січня 2020 Справа №376/181/17-а, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14                                                              

"проти" – 1

"утрималися" – 3

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії бюджетне питання №А-8-54 Про виконання постанови Верховного Суду у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду від 29 січня 2020 Справа №376/181/17-а (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54-ї чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про внесення питання А-8-54 до порядку денного») додається.

 

Лозинський В. Л. – голова бюджетної комісії: За пропозицією бюджетної комісії внести на розгляд сесії таке бюджетне питання:№А-9-54 Про повернення коштів Горбалінським В.М Сквирській міській раді

Бондар В. О:Чи ніхто не проти? Хто за те, щоб внести до порядку денного питання №А-9-54Про повернення коштів Горбалінським В.М Сквирській міській раді, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 1

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії бюджетне питання №А-9-54 Про повернення коштів Горбалінським В.М Сквирській міській раді(Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54-ї чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про внесення питання А-9-54 до порядку денного») додається.

 

Лозинський В. Л. – голова бюджетної комісії: За пропозицією бюджетної комісії внести на розгляд сесії таке бюджетне питання:№А-10-54 Про затвердження на посаду першого заступника Сквирського міського голови Горбалінського Володимира Миколайовича

Бондар В. О:Чи ніхто не проти? Хто за те, щоб внести до порядку денного питання №А-10-54 Про затвердження на посаду першого заступника Сквирського міського голови Горбалінського Володимира Миколайовича, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14                                                              

"проти" – 1

"утрималися" – 3

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії бюджетне питання №А-10-54 Про затвердження на посаду першого заступника Сквирського міського голови Горбалінського Володимира Миколайовича(Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54-ї чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про внесення питання А-10-54 до порядку денного») додається.

 

Лозинський В. Л. – голова бюджетної комісії:я, як депутат, вношу пропозицією внести до порядку денного розгляд питання щодо перевезення хворих на гемодіаліз під час карантину.

Бондар В. О:Чи ніхто не проти? Хто за те, щоб внести до порядку денного питання №58 щодо перевезення хворих на гемодіаліз під час карантину, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії бюджетне питання №58щодо перевезення хворих на гемодіаліз під час карантину(Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54-ї чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про розгляд звернення депутата Лозинського В. Л. щодо перевезення на гемодіаліз хворих під час карантину») додається.

 

Когутенко Л. А. – депутат Сквирської міської ради:я, як депутат, вношу пропозицією внести до порядку денного питання №59 щодо взяття на баланс гідротехнічної споруди.

Бондар В. О:Хто за те, щоб внести до порядку денного питання «Про розгляд звернення депутата Когутенка Л. А. щодо взяття на баланс гідротехнічної споруди» прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії питання «Про розгляд звернення депутата Когутенка Л. А. щодо взяття на баланс гідротехнічної споруди»(Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54-ї чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: Внести в порядок денний питання «Про розгляд звернення депутата Когутенка Л. А. щодо взяття на баланс гідротехнічної споруди») додається.

 

Бондар В. О:Хто за те, щоб внести до порядку денного питання «Різне», прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії питання «Різне»(Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54-ї чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: Внести в порядок денний питання «Різнеи») додається.

 

Лозинський В. Л.: За пропозицією бюджетної комісії пропоную зняти питання №6 з розгляду.

Бондар В. О:Хто за те, щоб зняти з порядку денного питання №6, так як немає необхідності в зміні документів, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: зняти з порядку денного питання №6 (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54-ї чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про зняття з порядку денного питання №6») додається.

 

Тибулевич В. В.: За пропозицією земельної комісії пропоную зняти питання №15 з розгляду.

Бондар В. О:Хто за те, щоб зняти з порядку денного питання №15, так як немає необхідних документів, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: зняти з порядку денного питання №6 (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54-ї чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про зняття з порядку денного питання №15») додається.

 

Тибулевич В. В.: За пропозицією земельної комісії пропоную зняти питання №18 з розгляду.

Бондар В. О:Хто за те, щоб зняти з порядку денного питання №18, так як немає необхідних документів, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: зняти з порядку денного питання №18 (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54-ї чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про зняття з порядку денного питання №18») додається.

 

Тибулевич В. В.: За пропозицією земельної комісії пропоную зняти питання №19 з розгляду.

Бондар В. О:Хто за те, щоб зняти з порядку денного питання №19, так як немає необхідних документів, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: зняти з порядку денного питання №19 (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54-ї чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про зняття з порядку денного питання №19») додається.

 

Бондар В. О: Чи є ще якісь зауваження, пропозиції? Немає. Хто за те, щоб затвердити порядок денний в цілому зі змінами та доповненнями, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження порядку денного в цілому зі змінами та доповненнями») додається.Пропонується внести на розгляд 54-ї чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання таку повістку денну:

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

П`ятдесят четвертої черговоїсесії Сквирської міської ради VIІ скликання

28 травня 2020р.

ВНЕСЕНЕ №А-1-54/1255 Про хід досудового розслідування за фактами неодноразового масового завезення на Сквирський міський полігон твердих побутових відходів з міста Львів.

 1. /1256Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Сквира за I квартал 2020 року.
 2. /1257Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №1186-49-VІI від 19 грудня 2019 року «Про місцевий бюджет міста Сквира на 2020 рік10320301000 (код бюджету)».

ВНЕСЕНЕ №А-2-54/1258 Про внесення змін до Програми організації благоустрою м. Сквира на 2020 рік

ВНЕСЕНЕ №А-3-54/1259 Про внесення змін до Програми фінансової підтримки підприємств комунальної власності Сквирської міської радина 2020 рікп

ВНЕСЕНЕ №А-4-54/1260 Про внесення змін доПрограми ефективної роботи та реформування житлово –комунального господарства міста Сквира з централізованого водопостачання та водовідведення на 2020 рік

ВНЕСЕНЕ №А-5-54/1261Про внесення змін доПрограми забезпечення збору, вивезення та захоронення твердих відходів у м. Сквира на 2020 рік.

ВНЕСЕНЕ №А-6-54/1262Про внесення змін до Програми утримання та  розвитку дорожнього господарства міста Сквира на 2020 рік

 1. /1263  Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податкуна 2021 рік.
 2. /1264  Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань.

 1. /1265  Про надання дозволу КП «Сквира Благоустрій» на списання багаторічних насаджень.
 2. ЗНЯТЕПро внесення змін до статуту КП «Сквира Благоустрій».
 3. /1266  Звіт про роботу та використання бюджетних коштів КП «Сквираблагоустрій».

ВНЕСЕНЕ №А-7-54/1267     Про використання електричних опор, що знаходяться на балансі КП «Сквира Благоустрій».

ДОПОВІДАЄ: Степаненко О. В. – директор підприємства.

 1. /1268  Звіт про роботу та використання бюджетних коштів КП «Сквир-водоканал».

ДОПОВІДАЄ: Шварцбурд Ю. Д. – директор підприємства.

 1. /1269  Звіт про роботу та використання бюджетних коштів КП «Сквирське комунальне господарство»

ДОПОВІДАЄ: Скарбовійчук О. П. – начальник підприємства.

 1. /1270  Про створення комісії по розгляду земельних спорів та інших звернень, які потребують вивчення на місцевості на території Сквирської міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Горбалінський В. М. – Перший заступник Сквирського міського голови.

ВНЕСЕНЕ №А-8-54/1271    Про виконання постанови Верховного Суду у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду від 29 січня 2020 Справа №376/181/17-а.

ВНЕСЕНЕ №А-9-54/1272     Про питання повернення коштів Горбалінським В.М Сквирській міській раді

ВНЕСЕНЕ №А-10-54/1273   Про затвердження на посаду першого заступника Сквирського міського голови Горбалінського Володимира Миколайовича

ДОПОВІДАЄ: Бондар В. О. – секретар Сквирської міської ради.

 1. /1274  Про внесення змін до «Програми продажу земельних ділянок, в томучислі на земельних торгах у формі аукціону на 2020 рік на території м. Сквира».
 2. /1275  Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянокгромадянам.
 3. /1276  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.
 4. /1277  Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власностігромадян.
 5. ЗНЯТЕПро розробку технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки по вул.Незалежності,228 в м.Сквира.
 6. /1278  Про сплату авансового внеску та дозвіл напродажземельної ділянки по вул. Шевченка, 2-а.
 7. /1279  Про затвердження змін до Детального плану території земельних ділянок з коригуванням червоних ліній по вул. Шевченка, №36 і №38 в місті Сквира Київської області.
 8. ЗНЯТЕПро передачу у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначеннягромадянціМошківській Віті Юріївніпо вул. Липовецькій, 7 у м. Сквира.
 9. ЗНЯТЕПро зміну цільового призначення земельної ділянки по вул. І.Франка, 30 у м. Сквира.
 10. /1280  Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Сопіженко Сергію Івановичу земельної ділянки для будівництва та обслуговуванняіндивідуального гаража по вул. Набережна, 1-а в м.Сквира.
 11. /1281  Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Войцехівському Валентину Олександровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в  межах Сквирської міської ради Київської області.
 12. /1282  Про розгляд заяви щодо виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража вул.Богачевського, 60/12-С у м.Сквира.
 13. /1283  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництвата передачу у власність громадянину Штундеру Василю Андрійовичу в межах Сквирськоїміської ради виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 14. /1284  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Бездольній Світлані Станіславівні по пров. Слобідський, 14 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 15. /1285  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянину Григоровичу Олегу Павловичу по вул. Матросова, 10 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 16. /1286  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Григоровичу Олегу Павловичу по вул. Матросова, 10  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».
 17. /1287  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці Пашкевич Світлані Павлівніпо вул. Успенська, 127 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 18. /1288  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці Семенюк Вірі Петрівніпо вул. Незалежності, 31 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 19. /1289  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці Шельменко Любов Степанівніпо вул. Максима Рильського, 65 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 20. /1290  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянціКозуліній Ганні Федорівніпо пров. Гоголя, 12 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 21. /1291  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власністьгр. Івановій Олександрі Миколаївні та гр. Ліпецькій Теклі Максимівні по вул. Гоголя, 20  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 22. /1292  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянинуАлякіну Михайлу Володимировичупо пров. Кільцевий, 6  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 23. /1293  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянціВолоконській Лідії Олексіївніпо пров. Прорізний, 13  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 24. /1294  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянинуДутенку Івану Івановичупо вул. Польова, 37  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 25. /1295  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Кравчук Ірині Станіславівні по пров. Кривоноса, 7  у м. Сквира,  виготовлену ФОП «Ставнича Лариса Вікторівна».
 26. /1296  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Задніпрянко Володимиру Миколайовичу по вул. Некрасова, 1 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 27. /1297  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Задніпрянко Володимиру Миколайовичупо вул. Некрасова, 1 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 28. 1298   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянинуСопіженко Віктору Миколайовичупо вул. В.Дубініна, 46 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 29. /1299  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці Башук Інні Володимирівніпо вул. Відродження, 73 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 30. /1300  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянинуМожарівському Сергію Олександровичуповул.Квітнева, 9-А  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 31. /1301  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці Музиченко Мирославі Юріївніпо вул. Байдукова, 9 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 32. /1302  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянину  Радчуку Юрію Миколайовичупопров.Толстого,  10  у м. Сквира,виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 33. /1303  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянинуРедюку Павлу Івановичуповул.Чорновола, 23  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 34. /1304  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці Цимбалюк Олені Анатоліївніпо вул. Кобзаря, 28 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 35. /1305  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у комунальну власністьпо вул. Котляревського, 25 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 36. /1306  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Оржеховській Олені Юріївні по вул.АкадемікаКононського, 53 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».
 37. 1307   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Скиблюк Жанні Миколаївніпо вул. Білякова, б/н у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».
 38. /1308  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Степовому Григорію Степановичупопров. Білякова, 8-А у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 39. /1309  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільнучасткову власність гр. Онищуку Олександру Анатолійовичу, Онищуку Олександру Олександровичу та гр. Онищук Оксані Володимирівні по вул. Залізнична, 55 б  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 40. /1310  Про затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)та передачу у спільнучастковувласністьгромадянам Максимчук Володимиру Михайловичу,Швидун Олександру Кузьмовичу,по вул. Незалежності, 61 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Бачінська Юлія Володимирівна».
 41. /1311  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду ПрАТ «Київобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (ПС Елеватор) в межах Сквирської міської ради Сквирського району Київської області.
 42. /1312 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Потьомкіну Сергію Константиновичу по вул. Незалежності, 121 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».
 43. /1313  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації невитребуваної земельної частки (паю) в межах Сквирської міської ради Київської області.
 44. /1314  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Дячук Олені Семенівні по пров. Толстого,9 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 45. /1315  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Пустовіт Віктору Олександровичу, Пустовіт Галині Володимирівні по вул. Некрасова,21 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 46. /1316 Про розгляд звернення жителів м.Сквира.
 47. /1317  Про розгляд звернення учасників АТО.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

 1. /1318 Про розгляд звернення депутата Лозинського В. Л.
 2. /1319 Про розгляд звернення депутата Когутенка Л. А.

ДОПОВІДАЄ: Бондар В. О. – секретар міської ради.

 

Секретар міської ради                                                             В.О. Бондар

 

Бондар В. О: Згідно регламенту, перше ми обговорюємо ті питання з порядку денного, для вирішення яких прийшли громадяни. Питання №А-1-54, будь-ласка.

Виступає заступник начальника Сквирського відділу поліції ГУ НП в Київській області Василь Харченко.

 

№1255-54-VII (питання№А-1-54)

СЛУХАЛИ: Про стан досудового розслідування за фактами неодноразового масового завезення на Сквирський міський полігон твердих побутових відходів з міста Львів.

Когутенко Л. А.: Скажіть, будь-ласка, як машина зі Львову може возити безперешкодно сміття в Сквиру?

Василь Харченко: Вантажі не забороняється возити по Україні, окрім того сміття ж завезене саме на сміттєзвалище – туди куди й повинно.

Кучинський І. В.: З ваших слів, то все нормально і ніякого злочину не існує? А те, що нам завезли сотні тон незрозуміло чого без будь-яких домовленостей, дозволів і не заплативши ні копійки в касу підприємства – то це нормально?

Василь Харченко: Хто що завозив і винуватців встановить слідство. Я не можу вам сказати багато на сьогодні – так як це є таємницею слідства. Окрім того, наскільки мені відомо, то документів на сміттєзвалище немає, охорони немає то що можуть бути за претензії до нас?

Бондар В. О.: Претензія до правоохоронних органів в тому, що ви, так як і ми – спільно, маємо діяти в інтересах населення міста та району. І те, що можливо, для вас, як для жителя іншого населеного пункту – не важливо, для нас – це екологічна катастрофа, тому прохання про сприяння будь-яким нашим діям і зусиллям, законно та обґрунтовано. А депутати мають право знати і повинні запитувати. Дякуємо за інформацію. Чи є ще запитання до представника поліції?

Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ:рішення №1255-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про хід досудового розслідування за фактами неодноразового масового завезення на Сквирський міський полігон твердих побутових відходів з міста Львів»додається.

 

№1256-54-VII (пит. №1)

СЛУХАЛИ: Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Сквира за I квартал 2020 року.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань.

Бондар В. О.: Чи погоджено бюджетною комісією?

Лозинський В. Л.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1256-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Сквира за I квартал 2020 року» додається.

 

№1257-54-VII (пит. №2)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №1186-49-VІI від 19 грудня 2019 року «Про місцевий бюджет міста Сквира на 2020 рік10320301000 (код бюджету)».

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань.

Бондар В. О.: Чи погоджено бюджетною комісією?

Лозинський В. Л.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1257-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №1186-49-VІI від 19 грудня 2019 року «Про місцевий бюджет міста Сквира на 2020 рік10320301000 (код бюджету)» додається.

 

№1258-54-VII (пит. №А-2-54)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми організації благоустрою м. Сквира на 2020 рік

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань.

Бондар В. О.: Чи погоджено бюджетною комісією?

Лозинський В. Л.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1258-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про внесення змін до Програми організації благоустрою м. Сквира на 2020 рік» додається.

 

№1259-54-VII (пит. №А-3-54)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми фінансової підтримки підприємств комунальної власності Сквирської міської радина 2020 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань.

Бондар В. О.: Чи погоджено бюджетною комісією?

Лозинський В. Л.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1259-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про внесення змін до Програми фінансової підтримки підприємств комунальної власності Сквирської міської ради на 2020 рік» додається.

 

№1260-54-VII (пит. №А-4-54)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми ефективної роботи та реформування житлово –комунального господарства міста Сквира з централізованого водопостачання та водовідведення на 2020 рік

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань.

Бондар В. О.: Чи погоджено бюджетною комісією?

Лозинський В. Л.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1260-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про внесення змін до Програми ефективної роботи та реформування житлово –комунального господарства міста Сквира з централізованого водопостачання та водовідведення на 2020 рік» додається.

 

№1261-54-VII (пит. №А-5-54)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін доПрограми забезпечення збору, вивезення та захоронення твердих відходів у м. Сквира на 2020 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань.

Бондар В. О.: Чи погоджено бюджетною комісією?

Лозинський В. Л.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1261-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про внесення змін до Програми забезпечення збору, вивезення та захоронення твердих відходів у м. Сквира на 2020 рік» додається.

 

№1262-54-VII (пит. №А-6-54)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми утримання та  розвитку дорожнього господарства міста Сквира на 2020 рік

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань.

Бондар В. О.: Чи погоджено бюджетною комісією?

Лозинський В. Л.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1262-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про внесення змін до Програми утримання та  розвитку дорожнього господарства міста Сквира на 2020 рік» додається.

 

№1263-54-VII (№3)

СЛУХАЛИ: Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань.

Бондар В. О.: Чи погоджено бюджетною комісією?

Лозинський В. Л.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1263-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податкуна 2021 рік» додається.

 

№1264-54-VII (№4)

СЛУХАЛИ: Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань.

Бондар В. О.: Чи погоджено бюджетною комісією?

Лозинський В. Л.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1264-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік»додається.

 

№1265-54-VII (№5)

СЛУХАЛИ:Про надання дозволу КП «Сквира Благоустрій» на списання багаторічних насаджень.

ДОПОВІДАЄ: Степаненко О. В. – директор підприємства.

Бондар В. О.: Чи погоджено бюджетною та комунальною комісіями?

Лозинський В. Л.: Так.

Рогач В. С.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ:рішення №1265-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про надання дозволу КП «Сквира Благоустрій» на списання багаторічних насаджень»додається.

 

ПИТАННЯ №6 ЗНЯТЕ

 

№1266-54-VII (№7)

СЛУХАЛИ:Звіт про роботу та використання бюджетних коштів КП «Сквираблагоустрій».

ДОПОВІДАЄ: Степаненко О. В. – директор підприємства.

Бондар В. О.: Чи погоджено бюджетною та комунальною комісіями?

Лозинський В. Л.: Так.

Рогач В. С.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ:рішення №1266-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Звіт про роботу та використання бюджетних коштів КП «Сквираблагоустрій»додається.

 

№1267-54-VII (№А-7-54)

СЛУХАЛИ:Про використання електричних опор, що знаходяться на балансі КП «Сквира Благоустрій».

ДОПОВІДАЄ: Степаненко О. В. – директор підприємства.

Бондар В. О.: Чи погоджено бюджетною та комунальною комісіями?

Лозинський В. Л.: Так.

Рогач В. С.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ:рішення №1267-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про використання електричних опор, що знаходяться на балансі КП «Сквира Благоустрій»додається.

 

№1268-54-VII (№8)

СЛУХАЛИ:Звіт про роботу та використання бюджетних коштів КП «Сквир-водоканал».

ДОПОВІДАЄ: Шварцбурд Ю. Д. – директор підприємства.

Бондар В. О.: Чи погоджено бюджетною та комунальною комісіями?

Лозинський В. Л.: Так.

Рогач В. С.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16                                                              

"проти" – 1

"утрималися" – 1

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ:рішення №1268-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Звіт про роботу та використання бюджетних коштів КП «Сквир-водоканал»додається.

 

№1269-54-VII (№9)

СЛУХАЛИ:Звіт про роботу та використання бюджетних коштів КП «Сквирське комунальне господарство»

Тибулевич В. В.: Хотілося б почути начальника підприємства Скарбовійчука Олександра Петровича.

Бондар В. О.: Він відмовився прийти на засідання комісій і сесії.

Кучинський І. В.: На бюджетній комісії депутат Добровольський В. О. запропонував: роботу комунального підприємства визнати незадовільною. Зобов’язати виконавчий комітет міської ради звернутися у відповідні органи щодо притягнення керівника підприємства до адміністративної або кримінальної відповідальності. Рекомендувати сесії прийняти відповідне рішення, що зазначено в протоколі комісії.

Бондар В. О: Враховуючи те, що для звіту про роботу та використання бюджетних коштів комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» до відсторонення від здійснення повноважень за посадою був запрошений начальник підприємства Скарбовійчук Олександр Петрович, який не з'явився на сьогоднішнє чергове засідання, пропоную відкласти заслуховування звіту до найближчої сесії Сквирської міської ради. Хто за, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 3

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1269-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Звіт про роботу та використання бюджетних коштів КП «Сквирське комунальне господарство»додається.

 

№1270-54-VII (№10)

СЛУХАЛИ:Про створення комісії по розгляду земельних спорів та інших звернень, які потребують вивчення на місцевості на території Сквирської міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Горбалінський В. М. – Перший заступник Сквирського міського голови.

Бондар В. О.: Чи погоджено комісіями?

Лозинський В. Л.: Так.

Рогач В. С.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ:рішення №1270-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про створення комісії по розгляду земельних спорів та інших звернень, які потребують вивчення на місцевості на території Сквирської міської ради»додається.

 

№1271-54-VII (№А-8-54)

СЛУХАЛИ:Про виконання постанови Верховного Суду у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду від 29 січня 2020 Справа №376/181/17-а.

ДОПОВІДАЄ: Бондар В. О. – секретар Сквирської міської ради.

(зачитує постанову )

Бондар В. О.: Чи погоджено комісіями?

Лозинський В. Л.:Комісія вирішила – на розгляд сесії.

Рогач В. С.:регламентна комісія не підтримала.

Бондар В. О.:Шановні депутати, дана постанова отримана Сквирською міською радою 31.01.2020р. Оскільки міський голова Валерій Анатолійович на той момент перебував на лікарняному, строки виконання постанови не зазначені, ми вирішили дочекатися виходу його на роботу та з ним остаточно узгодити порядок виконання вказаної постанови, так як Горбалінський В.М. являється його заступником та лише міський голова, як керівник, міг об’єктивно оцінити його роботу за вказаний період та внести свої пропозиції щодо доцільності залишення штатної одиниці «Перший заступник Сквирського міського голови» та відповідно її заповнення. Проте, станом на сьогодні, міський голова все ще перебуває на лікарняному, тому щоб не затягувати розгляд вказаного питання, було прийнято рішення винести його на розгляд сесії та виконати вимоги постанови Верховного Суду. Окремо нагадую, що за вищевказаний період діяли карантинні обмеження в зв’язку з COVID-19, тож ми мали одне чергове засідання (18 лютого 2020р.)– тому, якщо немає запитань, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 2

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ:рішення №1271-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про виконання постанови Верховного Суду у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду від 29 січня 2020 Справа №376/181/17-а»)додається.

 

№1272-54-VII (№А-9-54)

СЛУХАЛИ:Про повернення коштів Горбалінським В.М Сквирській міській раді

ДОПОВІДАЄ: Бондар В. О. – секретар Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено комісіями?

Лозинський В. Л.:Комісія вирішила – на розгляд сесії.

Рогач В. С.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 1

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ:рішення №1272-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про питання повернення коштів Горбалінським В.М Сквирській міській раді»додається.

 

№1273-54-VII (№А-10-54)

СЛУХАЛИ:Про затвердження на посаду першого заступника Сквирського міського голови Горбалінського Володимира Миколайовича.

ДОПОВІДАЄ: Бондар В. О. – секретар Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено комісіями?

Лозинський В. Л.:Комісія вирішила – на розгляд сесії.

Рогач В. С.: Регламентна комісія не підтримала.

Бусол Є. І.:Скажіть, будь-ласка, чому ми тоді звільняли, а зараз знов маємо затверджувати?

Бондар В. О.:Ніхто нічого не має і не повинен. Я, як виконуюча обов’язки міського голови пропоную Горбалінського Володимира Миколайовича на затвердження, пояснюючи це тим, що він, працюючи останній час на посаді першого заступника Сквирського міського голови, зробив безліч справ, які необхідні місту і продовжує працювати в цьому напрямку. Все міняється і працівники міської ради згодні з тим, що Володимир Миколайович працював на цій посаді. Я – пропоную ви визначаєтеся кожен як думає. Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14                                                              

"проти" – 1

"утрималися" – 3

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ:рішення №1273-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження на посаду першого заступника Сквирського міського голови Горбалінського Володимира Миколайовича»додається.

 

№1274-54-VII (№11)

СЛУХАЛИ:Про внесення змін до «Програми продажу земельних ділянок, в томучислі на земельних торгах у формі аукціонуна 2020 рік на території м. Сквира».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1274-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про внесення змін до «Програми продажу земельних ділянок, в томучислі на земельних торгах у формі аукціонуна 2020 рік на території м. Сквира»додається.

 

№1275-54-VII (№12)

СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянокгромадянам.

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так, тільки в додатку без Лященко – Богачевського 48.

Бондар В. О.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати, з виправленим додатком:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1275-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянокгромадянам.»додається.

 

№1276-54-VII (№13)

СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так, тільки в додатку без двох прізвищ і відповідно ділянок: Лященко – Богачевського 48 та Камецький – Зарічна б/н.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1276-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам»додається.

 

№1277-54-VII (№14)

СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власностігромадян.

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1277-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян» додається.

 

ПИТАННЯ №15 ЗНЯТЕ

 

№1278-54-VII (№16)

СЛУХАЛИ:Про сплату авансового внеску та дозвіл на продаж земельної ділянки по вул. Шевченка, 2-а.

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 2

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1278-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про сплату авансового внеску та дозвіл напродажземельної ділянки по вул. Шевченка, 2-а»додається.

 

№1279-54-VII (№17)

СЛУХАЛИ:Про затвердження змін до Детального плану території земельних ділянок з коригуванням червоних ліній по вул. Шевченка, №36 і №38 в місті Сквира Київської області.

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Земельна комісія вирішила на розгляд сесії.

Бондар В. О.: До слова запрошується Гаман-Корнелюк Л. В. – начальник відділу архітектури містобудування та інфраструктури Сквирської РДА – головний архітектор району.

Гаман-Корнелюк Л. В.: Висновок містобудівної ради має бути обов’язково. Всі розрахунки ведуться від площі, яка у вас не зазначена.

Представник ТОВ «Смайл-Інвест»: Висновок містобудівної ради ми вас надамо в любому випадку – це наша не остання зустріч, ми не хочемо тормозити процесс відкриття магазину, окрім того паркувальних мість у нас передбачено більше ніж по нормам і набагато краще і безпечніше, як біля АТБ.

Тибулевич В. В.: Висновок містобудівної ради має рекомендаційний характер.

Бондар В. О.: Якщо немає більше запитань. пропозицій - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 3

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ:рішення №1279-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження змін до Детального плану території земельних ділянок з коригуванням червоних ліній по вул. Шевченка, №36 і №38 в місті Сквира Київської області»додається.

 

ПИТАННЯ №18 ЗНЯТЕ

ПИТАННЯ №19 ЗНЯТЕ

 

№1280-54-VII (№20)

СЛУХАЛИ: Про дозвіл на розробку проекту землеустроющодовідведення у власність гр. Сопіженко Сергію Івановичу земельноїділянки для будівництва та обслуговуванняіндивідуального гаража по вул. Набережна, 1-а в м.Сквира.

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1280-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Сопіженко Сергію Івановичу земельної ділянки для будівництва та обслуговуванняіндивідуального гаража по вул. Набережна, 1-а в м.Сквира» додається.

 

№1281-54-VII (№21)

СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Войцехівському Валентину Олександровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в  межах Сквирської міської ради Київської області.

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1281-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Войцехівському Валентину Олександровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в  межах Сквирської міської ради Київської області» додається.

 

№1282-54-VII (№22)

СЛУХАЛИ:Про розгляд заяви щодо виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража вул.Богачевського, 60/12-С у м.Сквира.

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1282-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про розгляд заяви щодо виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража вул.Богачевського, 60/12-С у м.Сквира» додається.

 

№1283-54-VII (№23)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництвата передачу у власність громадянину Штундеру Василю Андрійовичу в межах Сквирськоїміської ради виготовлену ТОВ «Земельний проект».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1283-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництвата передачу у власність громадянину Штундеру Василю Андрійовичу в межах Сквирськоїміської ради виготовлену ТОВ «Земельний проект»» додається.

 

№1284-54-VII (№24)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Бездольній Світлані Станіславівні по пров. Слобідський, 14 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1284-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Бездольній Світлані Станіславівні по пров. Слобідський, 14 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект»» додається.

 

№1285-54-VII (№25)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянину Григоровичу Олегу Павловичу по вул. Матросова, 10 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1285-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянину Григоровичу Олегу Павловичу по вул. Матросова, 10 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект»» додається.

 

№1286-54-VII (№26)

СЛУХАЛИ:Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Григоровичу Олегу Павловичу по вул. Матросова, 10  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1286-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Григоровичу Олегу Павловичу по вул. Матросова, 10 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект»» додається.

 

№1287-54-VII (№27)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці Пашкевич Світлані Павлівніпо вул. Успенська, 127 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1287-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці Пашкевич Світлані Павлівніпо вул. Успенська, 127 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект»» додається.

 

№1288-54-VII (№28)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці Семенюк Вірі Петрівніпо вул. Незалежності, 31 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1288-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці Семенюк Вірі Петрівніпо вул. Незалежності, 31 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект»» додається.

 

№1289-54-VII (№29)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці Шельменко Любов Степанівніпо вул. Максима Рильського, 65 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1289-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці Шельменко Любов Степанівніпо вул. Максима Рильського, 65 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект»» додається.

 

№1290-54-VII (№30)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці Козуліній Ганні Федорівніпо пров. Гоголя, 12 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1290-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці Козуліній Ганні Федорівніпо пров. Гоголя, 12 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник»» додається.

 

№1291-54-VII (№31)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власністьгр. Івановій Олександрі Миколаївні та гр. Ліпецькій Теклі Максимівні по вул. Гоголя, 20  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1291-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власністьгр. Івановій Олександрі Миколаївні та гр. Ліпецькій Теклі Максимівні по вул. Гоголя, 20  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник»» додається.

 

№1292-54-VII (№32)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянину Алякіну Михайлу Володимировичупо пров. Кільцевий, 6  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1292-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Алякіну Михайлу Володимировичупо пров. Кільцевий, 6  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник»» додається.

 

№1293-54-VII (№33)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Волоконській Лідії Олексіївніпо пров. Прорізний, 13  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1293-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Волоконській Лідії Олексіївніпо пров. Прорізний, 13 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник»» додається.

 

№1294-54-VII (№34)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Дутенку Івану Івановичу по вул. Польова, 37 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1294-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Дутенку Івану Івановичупо вул. Польова, 37  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник»» додається.

 

№1295-54-VII (№35)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Кравчук Ірині Станіславівні по пров. Кривоноса, 7  у м. Сквира,  виготовлену ФОП «Ставнича Лариса Вікторівна».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1295-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Кравчук Ірині Станіславівні по пров. Кривоноса, 7 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Ставнича Лариса Вікторівна»» додається.

 

№1296-54-VII (№36)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Задніпрянко Володимиру Миколайовичу по вул. Некрасова, 1 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1296-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Задніпрянко Володимиру Миколайовичу по вул. Некрасова, 1 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович»» додається.

 

№1297-54-VII (№37)

СЛУХАЛИ:Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Задніпрянко Володимиру Миколайовичупо вул. Некрасова, 1 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1297-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Задніпрянко Володимиру Миколайовичупо вул. Некрасова, 1 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»» додається.

 

№1298-54-VII (№38)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянину Сопіженко Віктору Миколайовичупо вул. В.Дубініна, 46 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1298-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Сопіженко Віктору Миколайовичу по вул. В.Дубініна, 46 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович»» додається.

 

№1299-54-VII (№39)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці Башук Інні Володимирівніпо вул. Відродження, 73 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1299-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці Башук Інні Володимирівніпо вул. Відродження, 73 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович»» додається.

 

№1300-54-VII (№40)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Можарівському Сергію Олександровичу по вул. Квітнева, 9-А  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1300-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянину Можарівському Сергію Олександровичу по вул. Квітнева, 9-А у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович»» додається.

 

№1301-54-VII (№41)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці Музиченко Мирославі Юріївніпо вул. Байдукова, 9 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1301-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці Музиченко Мирославі Юріївніпо вул. Байдукова, 9 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович»» додається.

 

№1302-54-VII (№42)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянину Радчуку Юрію Миколайовичупо пров.Толстого,  10  у м. Сквира,виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1302-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянину  Радчуку Юрію Миколайовичупо пров.Толстого,  10  у м. Сквира,виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович»» додається.

 

№1303-54-VII (№43)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Редюку Павлу Івановичупо вул.Чорновола, 23  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1303-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Редюку Павлу Івановичупо вул.Чорновола, 23 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович»» додається.

 

№1304-54-VII (№44)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці Цимбалюк Олені Анатоліївніпо вул. Кобзаря, 28 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1304-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці Цимбалюк Олені Анатоліївніпо вул. Кобзаря, 28 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект»» додається.

 

№1305-54-VII (№45)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у комунальну власністьпо вул. Котляревського, 25 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1305-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у комунальну власністьпо вул. Котляревського, 25 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник»» додається.

 

№1306-54-VII (№46)

СЛУХАЛИ:Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Оржеховській Олені Юріївні по вул. Академіка Кононського, 53 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1306-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Оржеховській Олені Юріївні по вул. Академіка Кононського, 53 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект»» додається.

 

№1307-54-VII (№47)

СЛУХАЛИ:Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Скиблюк Жанні Миколаївніпо вул. Білякова, б/н у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1307-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Скиблюк Жанні Миколаївніпо вул. Білякова, б/н у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»» додається.

 

№1308-54-VII (№48)

СЛУХАЛИ:Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Степовому Григорію Степановичупо пров. Білякова, 8-А у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1308-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Степовому Григорію Степановичупо пров. Білякова, 8-А у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович»» додається.

 

№1309-54-VII (№49)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільнучасткову власність гр. Онищуку Олександру Анатолійовичу, Онищуку Олександру Олександровичу та гр. Онищук Оксані Володимирівні по вул. Залізнична, 55 б  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1309-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільнучасткову власність гр. Онищуку Олександру Анатолійовичу, Онищуку Олександру Олександровичу та гр. Онищук Оксані Володимирівні по вул. Залізнична, 55 б  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник»» додається.

 

№1310-54-VII (№50)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)та передачу у спільнучасткову власність громадянам Максимчук Володимиру Михайловичу, Швидун Олександру Кузьмовичу,по вул. Незалежності, 61 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Бачінська Юлія Володимирівна».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1310-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)та передачу у спільнучасткову власністьгромадянам Максимчук Володимиру Михайловичу,Швидун Олександру Кузьмовичу,по вул. Незалежності, 61 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Бачінська Юлія Володимирівна»» додається.

 

№1311-54-VII (№51)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду ПрАТ «Київобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (ПС Елеватор) в межах Сквирської міської ради Сквирського району Київської області.

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1311-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду ПрАТ «Київобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (ПС Елеватор) в межах Сквирської міської ради Сквирського району Київської області» додається.

 

№1312-54-VII (№52)

СЛУХАЛИ:Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Потьомкіну Сергію Константиновичу по вул. Незалежності, 121 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1312-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Потьомкіну Сергію Константиновичу по вул. Незалежності, 121 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»» додається.

 

№1313-54-VII (№53)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації невитребуваної земельної частки (паю) в межах Сквирської міської ради Київської області.

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1313-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації невитребуваної земельної частки (паю) в межах Сквирської міської ради Київської області» додається.

 

№1314-54-VII (№54)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Дячук Олені Семенівні по пров. Толстого,9 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1314-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Дячук Олені Семенівні по пров. Толстого,9 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект»» додається.

 

№1315-54-VII (№55)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Пустовіт Віктору Олександровичу, Пустовіт Галині Володимирівні по вул. Некрасова,21 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1315-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Пустовіт Віктору Олександровичу, Пустовіт Галині Володимирівні по вул. Некрасова,21 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект»» додається.

 

№1316-54-VII (№56)

СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення жителів м.Сквира

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так, на засіданні комісії, ми узгодили з жителями міста дане питання, оскільки земельні ділянки, якими вони користувалися протягом тривалого часу знаходяться за межами міста – це не в компетенції Сквирської міської ради.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1316-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про розгляд звернення жителів м.Сквира» додається.

 

№1317-54-VII (№57)

СЛУХАЛИ:Про розгляд звернення учасників АТО.

Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В. В.: Так, ми відмовили учасникам АТО, так як дані земельні ділянки згідно форми 6-зем відносяться до забудованих земель колективної власності Сквирської міської ради.

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1317-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про розгляд звернення учасників АТО» додається.

 

№1318-54-VII (№58)

СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення депутата Лозинського В. Л.

Лозинський В. Л.: Я про проблемні питання осіб, які тричі на тиждень проходять процедуру гемодіалізу в місті Біла Церква та вимушені добиратись маршрутним транспортом або транспортом, який знайдуть самотужки, враховуючи карантинні обмеження. Ми по Програмі соціального захисту жителів міста Сквира на 2020 рік, затвердженої рішенням сесії Сквирської міської ради №1089-47–VІІ від 07 листопада 2019 року(із змінами) кожному хворому виділяли по 10,0 тис.грн., але даних коштів не вистачає, так як після проходження процедури гемодіалізу хворому необхідно певний час перебувати у відділенні, проте у зв’язку із значною завантаженістю відділення, вони вимушені одразу ж виходити з відділення та їхати додому, адже перебувають у слабкому стані та можуть втратити свідомість – вони змушені використовувати таксі. А комунальні підприємства Сквирської районної ради “Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” та “Сквирська центральна районна лікарня” надали формальні відписки про відсутність техніки та персоналу на питання, поставлені у депутатських запитах. Просив розглянути можливість виділення коштів на придбання паливно-мастильних матеріалів, зважаючи на те, що Сквирська міська рада не має у своєму розпорядженні спеціальних автомобілів, а у сфері управління відсутні заклади охорони здоров’я з персоналом, який має належну освіту. Прохання підтримати та допомогти у вирішенні даного питання.

Бондар В. О.:Якщо немає заперечень - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1318-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про розгляд звернення депутата Лозинського В. Л.» додається.

 

№1319-54-VII (№59)

СЛУХАЛИ:Про розгляд звернення депутата Когутенка Л. А.

Когутенко Л. А: Мною зі слів внесено до порядку денного чергової 54 сесії міської ради питання щодо наявності безхазяйної гідротехнічної споруди по вулиці Лісова у місті Сквира (Хуторянський став). Є лист Регіонального відділення фонду державного майна по Київській області від 28.05.2019 № 50-06-2440, листа Регіонального офісу водних ресурсів річки Рось Державного агентства водних ресурсів України від 20.03.2020 № 94/07 про відсутність на балансі гідротехнічної споруди по вул. Лісова в м. Сквира, також беручи до уваги рекомендації Басейного управління водних ресурсів річки Рось Державного агентства водних ресурсів України від 16.07.2018 № 268/07 (вх. № 883 від 18.07.2018) щодо прийняття на баланс Сквирської міської ради гідротехнічних споруд гідровузла ставу, рішення Сквирської міської ради від 10.11.2016 № 241-12-VII «Про розгляд звернення депутатів Сквирської міської ради VII скликання щодо повернення земельної ділянки водного фонду та водних об’єктів в загальне користування громади міста», прошу підтримати та прийняти відповідне рішення

Бондар В. О.:Якщо немає більше запитань - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                              

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ:рішення №1319-54-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54 чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Про розгляд звернення депутата Когутенка Л. А.» додається.

 

Бондар В. О: Переходимо до «Різного». Я хочу проінформувати депутатів, що представники спілки АТО на чолі з Оленою Редюк були присутні на земельній комісії і нагадали нам, що при виділенні земельних ділянок в першу чергу звернути увагу на місцевих хлопців, які брали участь в АТО. Також інформую: є лист від Авто Євро Сили, вх.№ 465, від 27 квітня, в якому вони просять вжити заходи щодо приведення міського сміттєзвалища у відповідність. Кошти ми виділимо КП «СКГ» для оплати стратегічної екологічної оцінки і будемо рухатися далі. Порядок денний сесії вичерпаний. Які ще будуть пропозиції?

Лозинський В. Л.:Завершити засідання.

Бондар В. О: Хто за те, щоб закінчити сесію.Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утримався ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1.

ВИРІШИЛИ: Закрити п ятдесят четверту чергову сесію. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 54-ї чергової сесії, від 28 травня 2020 року за рішення: «Закрити 54-учергову сесію» додається).

Звучить Гімн України.

 

Секретар міської ради                                                           Вероніка БОНДАР

Секретар засідання                                                                Юлія ДУБОВЕНКО

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: