(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 48 Сорок восьмої чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання

 
Дата публікації 24.12.2019 16:15:1
 
ПРОТОКОЛ № 48

Сорок восьмої чергової сесії Сквирської міської ради

VІІ скликання

Розпочато засідання о 10:00 годині

Закінчено засідання о 12:00 годині

17 грудня 2019 року

м. Сквира

 

Всього депутатів - 26

Присутніх 18.

 

ЗАПРОШЕНІ:

Сергієнко Людмила Вікторівна - заступник міського голови з економічних питань

Сікорська О. М. – начальник юридичного відділу міської ради.

Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва та землекористування.

 

ПРИСУТНІ:

Бондарчук Катерина Федорівна – головний редактор газети «Вісник Сквирщини»

Громадяни міста.

 

Місце проведення: м. Сквира,

вул. Богачевського, 28,

зал засідань Сквирської районної ради

 

Скочко В. А:ПРИВІТАЄМО ІМЕНИННИКІВ:

 

Бай Сергій Петрович – 27 листопада)

Кучинський І. В. – 28 листопада

 

Скочко В. А: – Сквирський міський голова:Шановні депутати, присутні та запрошені! На сорок восьму чергову сесію Сквирської міської ради VІІ скликання із 26 депутатів прибуло 18 депутатів + міський голова.У роботі сесії беруть участь: представники ЗМІ, Сергієнко Людмила Вікторівна - заступник міського голови з економічних питань, Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва та землекористування, представники комунального підприємства, громадяни міста.

 

Скочко В. А.: Вношу пропозицію, роботу сорок восьмої чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання розпочати

Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утрималися ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: Роботу сорок восьмої чергової сесії Сквирської міської ради розпочати. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Відкрити 48-у чергову сесію» додається).

 

Звучить Гімн.

 

Скочко В. А: Робота сесії проводиться згідно затвердженого Регламенту Сквирської міської ради VII скликання.

 • для доповідей – до 40 хв.
 • для співдоповідей – до 10 хв.
 • для виступів у обговоренні, для виступів з процедурних питань, заяв, внесення запитів, резолюцій – до 5 хв.
 • для виступів у різному – до 5 хв.
 • для заключного слова – до 10 хв.

Хочу також наголосити на дисципліні та етиці пленарного засідання.

 

Скочко В. А: Сьогодні відсутня Флісак, достатньо двох членів лічильної комісії? Достатньо. Добре. А зараз безпосередньо по порядку денному, вони на руках, чи є якісь зауваження, пропозиції?

Лозинський В. Л. – голова бюджетної комісії: За пропозицією бюджетної комісії внести на розгляд сесії таке бюджетне питання:

№А-1-48 «Про затвердження Програми фінансової підтримки підприємств комунальної власності Сквирської міської ради на 2020 рік.

Скочко В. А: Давайте по черзі, чи ніхто не проти? Хто за те, щоб внести до порядку денного питання № А-1-48 «Про затвердження Програми фінансової підтримки підприємств комунальної власності Сквирської міської ради на 2020 рік, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії бюджетне питання № А-1-48 Про затвердження Програми фінансової підтримки підприємств комунальної власності Сквирської міської ради на 2020 рік (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48-ї чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про внесення питання А-1-48 до порядку денного») додається.

 

Лозинський В. Л. – голова бюджетної комісії: За пропозицією бюджетної комісії внести на розгляд сесії таке бюджетне питання:

№А-2-48 «Про внесення змін до Програми соціального захисту жителів міста Сквира на 2020 рік.»

Скочко В. А: Хто за те, щоб внести до порядку денного питання № А-2-48 «Про внесення змін до Програми соціального захисту жителів міста Сквира на 2020 рік, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії бюджетне питання № А-2-48 Про внесення змін до Програми соціального захисту жителів міста Сквира на 2020 рік (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48-ї чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про внесення питання А-2-48 до порядку денного») додається.

 

Лозинський В. Л. – голова бюджетної комісії: За пропозицією бюджетної комісії внести на розгляд сесії таке питання:

№А-3-48 «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради №510-25-VII від 07.12.2017 року «Про розроблення детального плану території земель запасу Сквирської міської ради для розміщення присадибних земельних ділянокучасникам АТО в м.Сквира, об’єктів інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури, озеленення (масив «Польова»)».

Скочко В. А: Хто за те, щоб внести до порядку денного питання № А-3-48 «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради №510-25-VII від 07.12.2017 року «Про розроблення детального плану території земель запасу Сквирської міської ради для розміщення присадибних земельних ділянокучасникам АТО в м.Сквира, об’єктів інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури, озеленення (масив «Польова»)», прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії бюджетне питання № А-3-48 Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради №510-25-VII від 07.12.2017 року «Про розроблення детального плану території земель запасу Сквирської міської ради для розміщення присадибних земельних ділянокучасникам АТО в м.Сквира, об’єктів інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури, озеленення (масив «Польова»)» (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48-ї чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про внесення питання А-3-48 до порядку денного») додається.

 

Лозинський В. Л. – голова бюджетної комісії: За пропозицією бюджетної комісії внести на розгляд сесії таке питання:

№А-4-48 «Про проведення інвентаризації земельних ділянок колективної власності.

Скочко В. А: Хто за те, щоб внести до порядку денного питання № А-4-48 «Про проведення інвентаризації земельних ділянок колективної власності, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії питання № А-4-48 Про проведення інвентаризації земельних ділянок колективної власності (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48-ї чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про внесення питання А-4-48 до порядку денного») додається.

 

Лозинський В. Л. – голова бюджетної комісії: За пропозицією бюджетної комісії внести на розгляд сесії таке питання:

№А-5-48 «Про розгляд депутатського запиту Лозинського В. Л. від 16.12.2019 року №573.

Скочко В. А: Хто за те, щоб внести до порядку денного питання № А-5-48 «Про розгляд депутатського запиту Лозинського В. Л. від 16.12.2019   року №573, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії питання № А-5-48 Про розгляд депутатського запиту Лозинського В. Л. від 16.12.2019   року №573 (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48-ї чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про внесення питання А-5-48 до порядку денного») додається.

 

Радчук П. В.: Пропоную зняти з розгляду питання №2, так як ми кожен рік затверджуємо це положення. Де ви його діваєте?

Скочко В. А: Даним положенням ми користуємося весь бюджетний рік – тому це необхідна процедура на новий бюджетний рік. Хто за те, щоб зняти питання № 2, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 5                                                             

"проти" – 12

"утрималися" – 2

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: не знімати з розгляду сесії питання № 2 (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48-ї чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про зняття питання №2 з порядку денного (пропозиція Радчука П. В.)») додається.

 

Радчук П. В.: Пропоную зняти з розгляду питання №4, так як ми не можемо встановлювати премію на весь рік, а голова має право це робити самостійно, за результатами роботи.

Скочко В. А: Даним рішенням ми визначаємо верхню межу, звичайно я назначаю премії за результатами роботи щомісячно, а дане рішення встановлює обмеження. Хто за те, щоб зняти питання № 4, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 5                                                             

"проти" – 12

"утрималися" – 2

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: не знімати з розгляду сесії питання № 4 (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48-ї чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про зняття питання №4 з порядку денного (пропозиція Радчука П. В.)») додається.

 

Скочко В. А: Ще пропозиції по порядку денному? Немає. Хто за те, щоб затвердити порядок денний зі змінами та доповненнями, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний із змінами та доповненнями (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про затвердження порядку денного із змінами та доповненнями») додається.

 

Скочко В. А: Пропонується внести на розгляд 48-ї чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання таку повістку денну:

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Сорок восьмої чергової сесії Сквирської міської ради VIІ скликання

17 грудня 2019р.

 1. Про затвердження штатного розпису Сквирської міської ради на 2020 рік.
 2. Про затвердження Положення про умови оплати праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівників Сквирської міської ради на 2020 рік.
 3. Про встановлення розміру надбавки та премії Сквирському міському голові на 2020 рік.
 4. Про встановлення розміру надбавки та премії секретарю Сквирської міської ради, заступникам міського голови та керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету міської ради на 2020 рік.
 5. Про затвердження Програми розвитку культури у місті Сквира на 2020 рік.
 6. Про затвердження Програми ефективної роботи та реформування житлово – комунального господарства міста Сквира з централізованого водопостачання та водовідведення на 2020 рік.
 7. Про затвердження Програми організації благоустрою м. Сквира на 2020 рік.
 8. Про затвердження Програми забезпечення збору, вивезення та захоронення твердих  відходів у м. Сквира на 2020 рік.
 9. Про затвердження Програми ремонту житлового фонду міста Сквира на 2020 рік.

ВНЕСЕНО №А-1-48 Про затвердження Програми фінансової підтримки підприємств комунальної власності Сквирської міської ради на 2020 рік.

ВНЕСЕНО №А-2-48 Про внесення змін до Програми соціального захисту жителів міста Сквира на 2020 рік.

 1. Про внесення змін до  рішення сесії Сквирської міської ради №848-36-VІI від 19 грудня 2018 року „Про бюджет міста Сквира на 2019 рік”.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань.

ВНЕСЕНО №А-3-48 Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради №510-25-VII від 07.12.2017 року «Про розроблення детального плану території земель запасу Сквирської міської ради для розміщення присадибних земельних ділянокучасникам АТО в м.Сквира, об’єктів інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури, озеленення (масив «Польова»)».

ВНЕСЕНО №А-4-48 Про проведення інвентаризації земельних ділянок колективної власності.

ВНЕСЕНО А-5-48 Про розгляд депутатського запиту Лозинського В. Л. від 16.12.2019   року №573.

 1. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.
 3. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян.
 4. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 23 травня 2018 року.
 5. Про припинення дії договору оренди землі, укладеного між Сквирською міською радою та ФОП Шикун Лесею Іванівною по вул.Самгородецька,7 в м.Сквира.
 6. Про надання в оренду земельної ділянки не сільськогосподарського призначення по вул.Самгородецька,7 в м.Сквира.
 7. Про надання дозволу Сквирському психоневрологічному інтернату на розробку документації із землеустрою щодо інвентаризації земель з цільовим призначенням для ведення підсобного сільського господарства орієнтовною площею 65,3 га в межах м. Сквира.
 8. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування закладів торгівлі площею 0,0537 га по вул.Соборна, 63б в м.Сквира.
 9. Про передачу в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення  відділу освіти Сквирської РДА по вул. Незалежності, 63 в м. Сквира.
 10. Про передачу в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення  відділу освіти Сквирської РДА по пров. Каштановий, 2 в м. Сквира.
 11. Про передачу в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення  відділу освіти Сквирської РДА по вул. Соборна, 32 в м. Сквира.
 12. Про передачу в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення  відділу освіти Сквирської РДА по вул. Шевченка, 43 в м. Сквира.
 13. Про передачу в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення  відділу освіти Сквирської РДА по вул. Шевченка, 94а в м. Сквира.
 14. Про передачу в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення  відділу освіти Сквирської РДА по вул. Слобідська, 35 в м. Сквира.
 15. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 11.02.2010 року №1260-38-V «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку громадянці Сичевській Катерині Борисівні по вул. Квітнева, 29 у м. Сквира, виготовлену ДП «Київський науково – дослідний та проектний інститут землеустрою».
 16. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 11.02.2010 року №1261-38-V «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на  земельну ділянку громадянці Сичевській Катерині Борисівні по вул. Квітнева, 29 у м. Сквира, виготовлену ДП «Київський науково – дослідний та проектний інститут землеустрою».
 17. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Луцькому Олександру Григоровичу земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул. Короленка,46 в м.Сквира.
 18. Про погодження зміни юридичної адреси земельних ділянок ділянок площею 0,1000 га та 0,0411 га, які знаходяться у власності Сірант Тетяни Миколаївни.
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Бжезовському Анатолію Георгійовичу по вул. Стаханова, 55 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Ярликовій Світлані Миколаївні по вул. Липовецька, 24 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Котюку Юрію Володимировичу по вул.  Калинова, 6 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Голембівській Галині Володимирівні по вул. Короленка, 36  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Золотаревич Олені Федорівні по пров. Кільцевий, 1 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Музиченку Миколі Васильовичу по вул. Гоголя, 34а  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Лубківському Артему Сергійовичу по вул. Богачевського, 87а  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Юрченку Василю Костянтиновичу  по вул. Чумацькій, 73 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Юрченку Василю Костянтиновичу  по вул. Чумацькій, 73 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Дудник Юлії Олегівні по вул. Сонячна, б/н у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 29. Про розгляд звернення учасників АТО.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Міський головаВ.А.Скочко

Міський голова                                                           Скочко В.А.

 

Скочко В. А.: Перед початком розгляду питань, я хочу зробити оголошення, що після сесії ми лишаємося на засідання робочої групи по формуванню бюджету на 2020 рік – всі бажаючі депутати можуть приєднатися. Перший раз ми зустрічалися разом з бюджетною комісією 12 грудня, питання узгодили, можливо будуть ще від тих хто не був якісь пропозиції. Також я доповідаю депутатам, що, згідно мого розпорядження, створена робоча група, яка продовжує процедуру добровільного об єднання громад. А зараз я надаю слово Людмилі Вікторівні, будь-ласка прошу до мікрофона:

 

№1141 (питання №1)

СЛУХАЛИ: Про затвердження штатного розпису Сквирської міської ради на 2020 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 1

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1141-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про затвердження штатного розпису Сквирської міської ради на 2020 рік») додається.

 

№1142 (питання №2)

СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про умови оплати праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівників Сквирської міської ради на 2020 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 1

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1142-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про затвердження Положення про умови оплати праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівників Сквирської міської ради на 2020 рік») додається.

 

Бондар В. О. – секретар міської ради: перед розглядом даного питання хочу повідомити, що є заява від міського голови Скочка В. А., про те, що у обговоренні і голосуванні по питанню №3 порядку денного, він участі не приймає, в зв’язку з присутністю конфлікту інтересів (заява додається).

№1143 (питання №3)

СЛУХАЛИ: Про встановлення розміру надбавки та премії Сквирському міському голові на 2020 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 2

"утрималися" – 0

"не голосував" – 1

ВИРІШИЛИ: рішення 1143-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про встановлення розміру надбавки та премії Сквирському міському голові на 2020 рік») додається.

 

Скочко В. А.: перед розглядом даного питання хочу повідомити, що є заява від секретаря міської ради Бондар В. О., про те, що у обговоренні і голосуванні по питанню №4 порядку денного, вона участі не приймає, в зв’язку з присутністю конфлікту інтересів (заява додається).

№1144 (питання №4)

СЛУХАЛИ: Про встановлення розміру надбавки та премії секретарю Сквирської міської ради, заступникам міського голови та керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету міської ради на 2020 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 2

"утрималися" – 0

"не голосував" – 1

ВИРІШИЛИ: рішення 1144-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про встановлення розміру надбавки та премії секретарю Сквирської міської ради, заступникам міського голови та керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету міської ради на 2020 рік») додається.

 

№1145 (питання №5)

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми розвитку культури у місті Сквира на 2020 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1145-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про затвердження Програми розвитку культури у місті Сквира на 2020 рік») додається.

 

№1146 (питання №6)

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми ефективної роботи та реформування житлово – комунального господарства міста Сквира з централізованого водопостачання та водовідведення на 2020 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 3

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1146-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про затвердження Програми ефективної роботи та реформування житлово – комунального господарства міста Сквира з централізованого водопостачання та водовідведення на 2020 рік») додається.

 

№1147 (питання №7)

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми організації благоустрою м. Сквира на 2020 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1147-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про затвердження Програми організації благоустрою м. Сквира на 2020 рік») додається.

 

№1148 (питання №8)

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми забезпечення збору, вивезення та захоронення твердих  відходів у м. Сквира на 2020 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 1

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1148-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про затвердження Програми забезпечення збору, вивезення та захоронення твердих  відходів у м. Сквира на 2020 рік») додається.

 

№1149 (питання №9)

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми ремонту житлового фонду міста Сквира на 2020 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1149-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про затвердження Програми ремонту житлового фонду міста Сквира на 2020 рік») додається.

 

№1150 (питання №А-1-48)

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми фінансової підтримки підприємств комунальної власності Сквирської міської ради на 2020 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1150-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про затвердження Програми фінансової підтримки підприємств комунальної власності Сквирської міської ради на 2020 рік») додається.

 

№1151 (питання №А-2-48)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми соціального захисту жителів міста Сквира на 2020 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1151-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про внесення змін до Програми соціального захисту жителів міста Сквира на 2020 рік») додається.

 

№1152 (питання №10)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  рішення сесії Сквирської міської ради №848-36-VІI від 19 грудня 2018 року „Про бюджет міста Сквира на 2019 рік”.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1152-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про внесення змін до  рішення сесії Сквирської міської ради №848-36-VІI від 19 грудня 2018 року „Про бюджет міста Сквира на 2019 рік») додається.

 

№1153 (питання №А-3-48)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради №510-25-VII від 07.12.2017 року «Про розроблення детального плану території земель запасу Сквирської міської ради для розміщення присадибних земельних ділянокучасникам АТО в м.Сквира, об’єктів інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури, озеленення (масив «Польова»)».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна та земельна комісії?

Лозинський В. Л.: Так.

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1153-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради №510-25-VII від 07.12.2017 року «Про розроблення детального плану території земель запасу Сквирської міської ради для розміщення присадибних земельних ділянокучасникам АТО в м.Сквира, об’єктів інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури, озеленення (масив «Польова»)») додається.

 

№1154 (питання №А-4-48)

СЛУХАЛИ: Про проведення інвентаризації земельних ділянок колективної власності.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна та земельна комісії?

Лозинський В. Л.: Так.

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1154-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про проведення інвентаризації земельних ділянок колективної власності») додається.

 

№1155 (питання №А-5-48)

СЛУХАЛИ: Про розгляд депутатського запиту Лозинського В. Л. від 16.12.2019   року №573.

ДОПОВІДАЄ: Скочко В. А. – міський голова: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1155-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про розгляд депутатського запиту Лозинського В. Л. від 16.12.2019 року №573») додається.

 

Скочко В. .: Порядок денний сесії вичерпаний. Які ще будуть пропозиції?

Лозинський В. Л.:Завершити засідання.

№1156 (питання 11)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А. – міський голова: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1156-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам») додається.

 

№1157 (питання 12)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А. – міський голова: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1157-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам») додається.

 

№1158 (питання 13)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А. – міський голова: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1158-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян») додається.

 

№1159 (питання 14)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 23 травня 2018 року.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А. – міський голова: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 1

ВИРІШИЛИ: рішення 1159-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 23 травня 2018 року») додається.

 

№1160 (питання 15)

СЛУХАЛИ: Про припинення дії договору оренди землі, укладеного між Сквирською міською радою та ФОП Шикун Лесею Іванівною по вул.Самгородецька,7 в м.Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А. – міський голова: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1160-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про припинення дії договору оренди землі, укладеного між Сквирською міською радою та ФОП Шикун Лесею Іванівною по вул.Самгородецька,7 в м.Сквира») додається.

 

№1161 (питання 16)

СЛУХАЛИ: Про надання в оренду земельної ділянки не сільськогосподарського призначення по вул.Самгородецька,7 в м.Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А. – міський голова: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1161-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про надання в оренду земельної ділянки не сільськогосподарського призначення по вул.Самгородецька,7 в м.Сквира») додається.

 

№1162 (питання 17)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу Сквирському психоневрологічному інтернату на розробку документації із землеустрою щодо інвентаризації земель з цільовим призначенням для ведення підсобного сільського господарства орієнтовною площею 65,3 га в межах м. Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А. – міський голова: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 3

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1162-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про надання дозволу Сквирському психоневрологічному інтернату на розробку документації із землеустрою щодо інвентаризації земель з цільовим призначенням для ведення підсобного сільського господарства орієнтовною площею 65,3 га в межах м. Сквира») додається.

 

№1163 (питання 18)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування закладів торгівлі площею 0,0537 га по вул.Соборна, 63б в м.Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А. – міський голова: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1163-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування закладів торгівлі площею 0,0537 га по вул.Соборна, 63б в м.Сквира») додається.

 

№1164 (питання 19)

СЛУХАЛИ: Про передачу в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення  відділу освіти Сквирської РДА по вул. Незалежності, 63 в м. Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А. – міський голова: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1164-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про передачу в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення  відділу освіти Сквирської РДА по вул. Незалежності, 63 в м. Сквира») додається.

 

№1165 (питання 20)

СЛУХАЛИ: Про передачу в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення  відділу освіти Сквирської РДА по пров. Каштановий, 2 в м. Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А. – міський голова: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1165-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про передачу в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення  відділу освіти Сквирської РДА по пров. Каштановий, 2 в м. Сквира») додається.

 

№1166 (питання 21)

СЛУХАЛИ: Про передачу в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення  відділу освіти Сквирської РДА по вул. Соборна, 32 в м. Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А. – міський голова: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1166-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про передачу в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення  відділу освіти Сквирської РДА по вул. Соборна, 32 в м. Сквира») додається.

 

№1167 (питання 22)

СЛУХАЛИ: Про передачу в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення  відділу освіти Сквирської РДА по вул. Шевченка, 43 в м. Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А. – міський голова: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1167-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про передачу в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення  відділу освіти Сквирської РДА по вул. Шевченка, 43 в м. Сквира») додається.

 

№1168 (питання 23)

СЛУХАЛИ: Про передачу в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення  відділу освіти Сквирської РДА по вул. Шевченка, 94а в м. Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А. – міський голова: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1168-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про передачу в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення  відділу освіти Сквирської РДА по вул. Шевченка, 94а в м. Сквира») додається.

 

№1169 (питання 24)

СЛУХАЛИ: Про передачу в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення  відділу освіти Сквирської РДА по вул. Слобідська, 35 в м. Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А. – міський голова: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1169-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про передачу в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення  відділу освіти Сквирської РДА по вул. Слобідська, 35 в м. Сквира») додається.

 

№1170 (питання 25)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 11.02.2010 року №1260-38-V «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку громадянці Сичевській Катерині Борисівні по вул. Квітнева, 29 у м. Сквира, виготовлену ДП «Київський науково – дослідний та проектний інститут землеустрою».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А. – міський голова: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1170-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 11.02.2010 року №1260-38-V «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку громадянці Сичевській Катерині Борисівні по вул. Квітнева, 29 у м. Сквира, виготовлену ДП «Київський науково – дослідний та проектний інститут землеустрою») додається.

 

№1171 (питання 26)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 11.02.2010 року №1261-38-V «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на  земельну ділянку громадянці Сичевській Катерині Борисівні по вул. Квітнева, 29 у м. Сквира, виготовлену ДП «Київський науково – дослідний та проектний інститут землеустрою».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А. – міський голова: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1171-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 11.02.2010 року №1261-38-V «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на  земельну ділянку громадянці Сичевській Катерині Борисівні по вул. Квітнева, 29 у м. Сквира, виготовлену ДП «Київський науково – дослідний та проектний інститут землеустрою») додається.

 

№1172 (питання 27)

СЛУХАЛИ: Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Луцькому Олександру Григоровичу земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул. Короленка,46 в м.Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А. – міський голова: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1172-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Луцькому Олександру Григоровичу земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул. Короленка,46 в м.Сквира») додається.

 

№1173 (питання 28)

СЛУХАЛИ: Про погодження зміни юридичної адреси земельних ділянок ділянок площею 0,1000 га та 0,0411 га, які знаходяться у власності Сірант Тетяни Миколаївни.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А. – міський голова: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1173-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про погодження зміни юридичної адреси земельних ділянок ділянок площею 0,1000 га та 0,0411 га, які знаходяться у власності Сірант Тетяни Миколаївни») додається.

 

№1174 (питання 29)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Бжезовському Анатолію Георгійовичу по вул. Стаханова, 55 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А. – міський голова: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1174-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Бжезовському Анатолію Георгійовичу по вул. Стаханова, 55 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник») додається.

 

№1175 (питання 30)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Ярликовій Світлані Миколаївні по вул. Липовецька, 24 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А. – міський голова: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1175-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Ярликовій Світлані Миколаївні по вул. Липовецька, 24 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович») додається.

 

№1176 (питання 31)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Котюку Юрію Володимировичу по вул.  Калинова, 6 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А. – міський голова: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1176-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Котюку Юрію Володимировичу по вул.  Калинова, 6 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович») додається.

 

№1177 (питання 32)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Голембівській Галині Володимирівні по вул. Короленка, 36  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А. – міський голова: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1177-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Голембівській Галині Володимирівні по вул. Короленка, 36  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович») додається.

 

№1178 (питання 33)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Золотаревич Олені Федорівні по пров. Кільцевий, 1 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А. – міський голова: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1178-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Золотаревич Олені Федорівні по пров. Кільцевий, 1 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович») додається.

 

№1179 (питання 34)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Музиченку Миколі Васильовичу по вул. Гоголя, 34а  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А. – міський голова: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1179-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Музиченку Миколі Васильовичу по вул. Гоголя, 34а  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович») додається.

 

№1180 (питання 35)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Лубківському Артему Сергійовичу по вул. Богачевського, 87а  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А. – міський голова: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1180-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Лубківському Артему Сергійовичу по вул. Богачевського, 87а  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович») додається.

 

№1181 (питання 36)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Юрченку Василю Костянтиновичу  по вул. Чумацькій, 73 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А. – міський голова: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1181-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Юрченку Василю Костянтиновичу  по вул. Чумацькій, 73 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович») додається.

 

№1182 (питання 37)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Юрченку Василю Костянтиновичу  по вул. Чумацькій, 73 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А. – міський голова: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1182-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Юрченку Василю Костянтиновичу  по вул. Чумацькій, 73 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович») додається.

 

1183 (питання 38)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Дудник Юлії Олегівні по вул. Сонячна, б/н у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А. – міський голова: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1183-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Дудник Юлії Олегівні по вул. Сонячна, б/н у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович») додається.

 

1184 (питання 39)

СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення учасників АТО.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А. – міський голова: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Земельна комісія рекомендує відмовити, так як земельні ділянки, на які претендують 5 учасників АТО, згідно форми 6-зем належать до земель державної власності, отже розпоряджатися ними не входить до компетенції міської ради, а інші земельні ділянки, на які претендують ще 6 учасників АТО, згідно тієї ж форми 6-зем відносяться до забудованих земель колективної власності Сквирської міської ради (господарські будівлі та двори).

Скочко В. А.: Зрозуміло. Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" – 1

ВИРІШИЛИ: рішення 1184-48-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48 чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Про розгляд звернення учасників АТО») додається.

Скочко В. .: Порядок денний сесії вичерпаний. Які ще будуть пропозиції?

Лозинський В. Л.:Завершити засідання.

 

Скочко В. А.: Хто за те, щоб закінчити сесію.Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утримався ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1.

ВИРІШИЛИ: Закрити сорок восьму чергову сесію. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 48-ї чергової сесії, від 17 грудня 2019 року за рішення: «Закрити 48-у сесію» додається).

 

Звучить Гімн України.

 

Скочко В. .: Нагадую, після перерви 15 хвилин, чекаємо всіх в залі для обговорення бюджету на 2020 рік.

 

Сквирський міський голова                                                     В. А.Скочко

 

Секретар міської ради                                                                 В.О.Бондар

 

 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: