(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 47 Сорок сьомої чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання

 
Дата публікації 11.11.2019 11:47:17
 
ПРОТОКОЛ № 47

Сорок сьомої чергової сесії Сквирської міської ради

VІІ скликання

Розпочато засідання о 10:00 годині

Закінчено засідання о 12:00 годині

7 листопада 2019 року

м. Сквира

 

Всього депутатів - 26

Присутніх 15.

 

ЗАПРОШЕНІ:

Сергієнко Людмила Вікторівна - заступник міського голови з економічних питань

Бойко Л. М. – юрист міської ради.

Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва та землекористування.

 

ПРИСУТНІ:

Бондарчук Катерина Федорівна – головний редактор газети «Вісник Сквирщини»

Громадяни міста.

 

Місце проведення: м. Сквира,

вул. Богачевського, 28,

зал засідань Сквирської районної ради

 

Скочко В. А:ПРИВІТАЄМО ІМЕНИННИКІВ:

 

Добровольський В. О. (26.30.)

Скарбовійчук О. П. (29.09.30.)

Бондар В. О. (30.09.)

Тибулевич В. В (30.10.)

 

Скочко В. А: – Сквирський міський голова:Шановні депутати, присутні та запрошені! На сорок сьому чергову сесію Сквирської міської ради VІІ скликання із 26 депутатів прибуло 15 депутатів + міський голова.У роботі сесії беруть участь: представники ЗМІ, Гашенко Олена Анатоліївна – начальник відділу з управління комунальним майном Сквирської районної ради, Сергієнко Людмила Вікторівна - заступник міського голови з економічних питань, Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва та землекористування, представники комунального підприємства, громадяни міста.

 

Скочко В. А.: Вношу пропозицію, роботу сорок сьомої чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання розпочати

Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утрималися ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: Роботу сорок сьомої чергової сесії Сквирської міської ради розпочати. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Відкрити 47-у чергову сесію» додається).

 

Звучить Гімн.

 

Скочко В. А:Робота сесії проводиться згідно затвердженого Регламенту Сквирської міської ради VII скликання.

 • для доповідей – до 40 хв.
 • для співдоповідей – до 10 хв.
 • для виступів у обговоренні, для виступів з процедурних питань, заяв, внесення запитів, резолюцій – до 5 хв.
 • для виступів у різному – до 5 хв.
 • для заключного слова – до 10 хв.

Хочу також наголосити на дисципліні та етиці пленарного засідання.

 

Скочко В. А: Сьогодні відсутня Флісак, достатньо двох членів лічильної комісії? Достатньо. Добре. А зараз безпосередньо по порядку денному, вони на руках, чи є якісь зауваження, пропозиції?

Лозинський В. Л. – голова бюджетної комісії: За пропозицією бюджетної комісії внести на розгляд сесії таке бюджетне питання:

№А-1-47 «Про внесення змін до міської Програми ефективної роботи  та реформування житлово – комунального господарства міста Сквира з централізованого водопостачання та водовідведення на 2019 рік»

Скочко В. А: Давайте по черзі, чи ніхто не проти? Хто за те, щоб внести до порядку денного питання № А-1-47 «Про внесення змін до міської Програми ефективної роботи  та реформування житлово – комунального господарства міста Сквира з централізованого водопостачання та водовідведення на 2019 рік», прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії бюджетне питання № А-1-47 Про внесення змін до міської Програми ефективної роботи  та реформування житлово – комунального господарства міста Сквира з централізованого водопостачання та водовідведення на 2019 рік (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47-ї чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про внесення питання А-1-47 до порядку денного») додається.

 

Лозинський В. Л. – голова бюджетної комісії: Пропонується зняти питання №14 з розгляду, так як на даний момент ще не сформований розподільчий баланс.!

Скочко В. А: Хто за те, щоб зняти питання № 14, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: зняти з розгляду сесії питання № 14 (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47-ї чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про зняття питання №14 з порядку денного») додається.

 

Корнелюк П. М.: Пропозиція земельної комісії зняти з розгляду питання №30, так як в процесі з’ясовано, що попередній договір дійсний до листопада 2020 року.

Скочко В. А: Хто за те, щоб зняти з порядку денного питання №30, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

 • : зняти з розгляду питання №30 (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47-ї чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про зняття з порядку денного питання №30 (пропозиція земельної комісії)») додається.

 

Корнелюк П. М.: Пропозиція земельної комісії зняти з розгляду питання №59 порядку денного, так як в земельному кодексі чітко вказано, що кожен громадянин, що заявив на земельну ділянку має право приватизації одноразово – тому ми надіслали листи заявникам з обгрунтуванням.

Скочко В. А: Хто за те, щоб зняти з порядку денного питання №59, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

 • : зняти з розгляду питання №59 (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47-ї чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про зняття з порядку денного питання №59 (пропозиція земельної комісії)») додається.

 

Корнелюк П. М.: Пропозиція земельної комісії зняти з розгляду питання №60 порядку денного, так як Орел Олександр Борисович претендує на виділення земельної ділянки, яка не відноситься до компетенції міської ради.

Скочко В. А: Хто за те, щоб зняти з порядку денного питання №60, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

 • : зняти з розгляду питання №60 (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47-ї чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про зняття з порядку денного питання №60 (пропозиція земельної комісії)») додається.

 

Корнелюк П. М.: Пропозиція земельної комісії зняти з розгляду питання №61 порядку денного, так як процес інвентаризації земельних ділянок не завершено.

Скочко В. А: Хто за те, щоб зняти з порядку денного питання №61 – пропозиція земельної та бюджетної комісій, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

 • : зняти з розгляду питання №61 (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47-ї чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про зняття з порядку денного питання №61 (пропозиція земельної та бюджетної комісій)») додається.

 

Корнелюк П. М.: Пропонується зняти з розгляду в питанні №17 земельну ділянку по вул. Максима Рильського, на земельній комісії це питання було погоджено, але в процесі підготовки до сесії і розгляду документів було з’ясовано, що це вільна земельна ділянка, що знаходиться зовсім не біля будинку заявника – тому питання потребує додаткового вивчення.

Скочко В. А: Так, до виділення земельних ділянок ми маємо бути надзвичайно уважні. Хто за те, щоб зняти з розгляду земельну ділянку по вул. Максима Рильського в додатку питання №17 порядку денного, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: зняти з  розгляду заяву Шеремет І. Г. у питанні 17, виключити з додатків земельну ділянку за адресою: вул. М. Рильського, б/н (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47-ї чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про зняття з розгляду заяви Шеремет І. Г. у питанні 17 виключити з додатків земельну ділянку за адресою: вул. М. Рильського, б/н») додається.

Скочко В. А: Ще пропозиції по порядку денному? Немає. Хто за те, щоб затвердити порядок денний зі змінами та доповненнями, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний із змінами та доповненнями (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження порядку денного із змінами та доповненнями») додається.

 

Скочко В. А: Пропонується внести на розгляд 47-ї чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання таку повістку денну:

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Сорок сьомої чергової сесії Сквирської міської ради VIІ скликання

 1. листопада 2019 року

 

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Сквира за 9 місяців 2019 року.
 2. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №848-36-VІI від 19 грудня 2018 року „Про бюджет міста Сквира на 2019 рік”.
 3. Про затвердження Програми організаційного, інформаційно – аналітичного та матеріально – технічного забезпечення діяльності Сквирської міської ради та її виконавчого комітету на 2019 - 2021 роки.
 4. Про затвердження Програми організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру в м. Сквира на 2020 рік.
 5. Про затвердження Програми утримання та розвитку дорожнього господарства міста Сквира  на 2020 рік.
 6. Про затвердження Програми соціального захисту та соціального забезпечення жителів міста Сквира на 2018-2020 роки.
 7. Про затвердження Програми фінансової підтримки громадських організацій інвалідів і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість на 2020 рік
 8. Про затвердження Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації в м.Сквира на 2020 рік.
 9. Про затвердження Програми продажу земельних ділянок, в тому числі на земельних торгах у формі аукціону на 2020 рік на території м.Сквира.
 10. Про затвердження Програми управління комунальним майном Сквирської міської територіальної громади на 2020 рік.
 11. Про затвердження Програми відзначення Державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Сквира, здійснення представницьких та іншихзаходів на 2020 рік.
 12. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2020 рік у місті Сквира.

ВНЕСЕНО №А-1-47 Про внесення змін до міської Програми ефективної роботи  та реформування житлово – комунального господарства міста Сквира з централізованого водопостачання та водовідведення на 2019 рік

 1. Про надання дозволу комунальному підприємству „Сквир-водоканал” на внесення змін до переліку видів економічної діяльності.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань.

 1. ЗНЯТО Про внесення змін до відомостей про юридичну особу.

ДОПОВІДАЄ: Сікорська О. М. – начальниця юридичного відділу.

15.Про внесення зміни у рішення сесії Сквирської міської ради №28-2-VII від 22 грудня 2015 року «Про створення комісії по розгляду спірних питань та затвердження Положення про комісію по спірних питаннях Сквирської міської ради.»

ДОПОВІДАЄ: Бондар В. О. – секретар Сквирської міської ради.

 1. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.
 2. ЗНЯТО в частині виключення з додатку Шеремет І. Г. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.
 3. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян.
 4. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо інвентаризації земельних ділянок громадянам.
 5. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки по вул. Соборна, 21 в м. Сквира.
 6. Про розробку детального плану території за адресою  вул. Соборна м. Сквира
 7.  Про зміну цільового призначення земельної ділянки ПАТ «Закритому недиверсифікованому корпоративному інвестиційному фонду «Смайл інвест» по вул. Соборна, 7 в м. Сквира.
 8. Про зміну цільового призначення земельної ділянки громадянину Мошківському Р. С. по вул. Зарічна, 48 в м. Сквира.
 9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення  Свято – Успенській парафії Української  Православної  Церкви по вул. Соборна, 69-б в м. Сквира.
 10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення Свято – Успенській парафії Української Православної  Церкви по вул. Соборна, 30-а, в м. Сквира.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення  Свято – Успенській парафії Української  Православної  Церкви по вул. Соборна, 69-а в м. Сквира виготовлений ТОВ «Межувальник».
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, що розташована за адресою по вул. Максима Рильського, 62 у м. Сквира, виготовленуТОВ «Лідер Плюс».
 13. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради № 703-30-VII від 21.06.2018 року.
 14. Про погодження зміни юридичної адреси земельної ділянки площею 0,0615 га, яка знаходиться у власності Цимбалюка Панаса Панасовича.
 15. ЗНЯТО Про продовження договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Кучинському Ігорю Вячеславовичу по вул. Київська, 3 в м.Сквира.
 16. Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення для обслуговування власного нежитлового приміщення № 76 ФОП Собуцькій Світлані Григорівні по вул. Київська, 5 в м.Сквира.
 17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго» орієнтовною площею 0,0627 га по вул. Київська, 25 А в м.Сквира.
 18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго» орієнтовною площею 0,7874 га по вул. Липовецька, 72 у м.Сквира.
 19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго» орієнтовною площею 0,1292 га по вул. Липовецька, 119 у м.Сквира.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Братчук Валентині Олегівні по вул. Стаханова, 28 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Дідусь Марії Іванівні по пров. Горького, 31 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Писарському Сергію Володимировичу по вул. Успенська, 10 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Стовбецькому Богдану Олександровичу по пров. Коцюбинського, 2 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Телегей Марині Ігорівні по пров.Весняний, 8 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Оржеховській Олені Юріївні та Лопачек Юрію Юрійовичупо вул. Академіка Кононського, 53  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Капічон Галині Петрівні по вул.Лісова, 16  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Баумер Тамарі Іванівні по вул. Успенська, 4  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Борисенко Олені Володимирівні по вул. М.Рильського, 17  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Кисельовій Надії Іванівні по пров. Жовтневий, 1  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Носанчук Інні Олександрівні по вул. Проектна, 22  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну сумісну власність громадянам Пигині Олені Миколаївні, Пигині Вадиму Валерійовичу по вул. Барвінкова, 2  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Савчук Тетяні Валентинівні по вул. Успенська, 4а  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Собуцькому Артему Михайловичу по пров. Мічуріна, 9 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Федоренку Руслану Сергійовичу по вул. Плугатаря, 8 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Цуркан Анатолію Івановичу по вул. Липовецька, 55  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 36.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу у власність громадянину Іващенко Олександру Пилиповичу в межах Сквирської міської ради, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну сумісну (часткову) власність громадянам Цимбалюк Анатолію Пилиповичу, Пигині Валерію Миколайовичу, Цимбалюк Валерію Анатолійовичу  по вул.Сонячна, 49  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 38. Про затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)та передачу у власність громадянину Клименку Олегу Васильовичу по вул.Кібенка, 4 ум. Сквира, виготовлену ФОП Гашенко Микола Сергійович.
 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Константиненко Ганні Антонівні по вул. Короленко, 48  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Терлецькому Володимиру Олександровичу по вул. Комарова, 3  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Панасюк Сергій Петрович по вул. Стаханова, 15 а  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Поліш Оксані Анатоліївні по вул. Стаханова, 48 а у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянам Поліщук Юрію Вікторовичу та Бойко Ніні Іванівні по пров. Максима Рильського, 14  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 44. ЗНЯТО Розгляд заяв громадян-учасників АТО про виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
 45. ЗНЯТО Про розгляд звернення гр. Орла О.Б., щодо інвентаризації земельної ділянки.
 46. ЗНЯТО Про розгляд звернення керівника Благодійної організації Благодійний фонд «Екобіосистем - Асоціація «Горіхівництва Сквирщини».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Міський головаВ.А.Скочко

 

Міський голова                                                           Скочко В.А.

 

Скочко В. А.: А зараз я надаю слово Голові Сквирської міської виборчої комісії.

Дубінська Інна - Голова Сквирської міської виборчої комісії: згідно постанови №1 від 22 жовтня 2019 року, визнати обраним депутатом Сквирської міської ради VII скликання.

(Копії Постанов додаються).

Скочко В. А.: з задоволенням хочу представити нового депутата Сквирської міської ради Бусола Євгенія Ігоровича і надіюсь на сумлінне виконання обов’язків та якісну співпрацю. Перед розглядом питань, згідно регламенту, давайте вислухаємо громадян, будь-ласка прошу до мікрофона:

 

Хомишак Галина – представниця Свято – Успенської парафії Української Православної Церкви: Звертаюся до депутатів, з проханням погодити наші питання – це ж для міста, це Божий храм, а не кафе. І дивно, чому так мало депутатів міської ради відвідують засідання?

Радчук П. В.: Чому не перереєстровуєте назву?

Дзюба О. В.: Питання, де сидить ваш головний в Москві, чи в Києві?

Скочко В. А.: Шановні депутати, давайте не перетворювати сесію у релігійне зібрання. Ми розглядаємо звернення суб’єкта господарської діяльності, згідно закону. Голосуйте як хто вважає за потрібне.

 

№1107 (питання №24)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення  Свято – Успенській парафії Української  Православної  Церкви по вул. Соборна, 69-б в м. Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: ні.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14

"проти" – 1

"утрималися" – 1

"не голосував" – 0

Скочко В. А.: чотирнадцять – «за»? А мій голос рахується? Не прийнято.

ВИРІШИЛИ: рішення не прийнято (рішення 1107-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення  Свято – Успенській парафії Української  Православної  Церкви по вул. Соборна, 69-б в м. Сквира.») додається.

 

№1108 (питання №25)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення Свято – Успенській парафії Української Православної  Церкви по вул. Соборна, 30-а, в м. Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: ні.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14

"проти" – 1

"утрималися" – 1

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення не прийнято (рішення 1108-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення Свято – Успенській парафії Української Православної  Церкви по вул. Соборна, 30-а, в м. Сквира») додається.

 

№1109 (питання №26)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення  Свято – Успенській парафії Української  Православної  Церкви по вул. Соборна, 69-а в м. Сквира виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14

"проти" – 1

"утрималися" – 1

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення не прийнято (рішення 1109-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення  Свято – Успенській парафії Української  Православної  Церкви по вул. Соборна, 69-а в м. Сквира виготовлений ТОВ «Межувальник») додається.

 

Скочко В. А.: Всім дякую, переходимо до розгляду питань по порядку.

Радчук П. В.: У мене є звернення жительки міста Максимець В. М. (зачитує звернення).

Скочко В. А.: Петро Васильович, зверніться, будь-ласка, як депутат з письмовим зверненням, можливо буде включено до бюджету на наступний рік, а поки що даю доручення виконавчому комітету перевірити стан дорожнього покриття по вулиці Рябоконя.

 

№1084 (питання №1)

СЛУХАЛИ: Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Сквира за 9 місяців 2019 року.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1084-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Сквира за 9 місяців 2019 року» додається.

 

№1085 (питання №2)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №848-36-VІI від 19 грудня 2018 року „Про бюджет міста Сквира на 2019 рік”.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1085-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №848-36-VІI від 19 грудня 2018 року „Про бюджет міста Сквира на 2019 рік”» додається.

 

№1086 (питання №3)

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми організаційного, інформаційно – аналітичного та матеріально – технічного забезпечення діяльності Сквирської міської ради та її виконавчого комітету на 2019 - 2021 роки.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1086-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження Програми організаційного, інформаційно – аналітичного та матеріально – технічного забезпечення діяльності Сквирської міської ради та її виконавчого комітету на 2019 - 2021 роки» додається.

 

№1087 (питання №4)

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру в м. Сквира на 2020 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1087-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження Програми організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру в м. Сквира на 2020 рік» додається.

 

№1088 (питання №5)

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми утримання та розвитку дорожнього господарства міста Сквира  на 2020 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна та комунальна комісії?

Лозинський В. Л.: Так.

Бондаренко М. М.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1088-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження Програми утримання та розвитку дорожнього господарства міста Сквира  на 2020 рік» додається.

 

№1089 (питання №6)

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми соціального захисту та соціального забезпечення жителів міста Сквира на 2018-2020 роки.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1089-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження Програми соціального захисту та соціального забезпечення жителів міста Сквира на 2018-2020 роки» додається.

 

№1090 (питання №7)

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми фінансової підтримки громадських організацій інвалідів і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість на 2020 рік

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1090-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження Програми фінансової підтримки громадських організацій інвалідів і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість на 2020 рік» додається.

 

№1091 (питання №8)

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації в м. Сквира на 2020 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна та земельна комісії?

Лозинський В. Л.: Так.

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1091-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації в м. Сквира на 2020 рік.

» додається.

 

№1092 (питання №9)

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми продажу земельних ділянок, в тому числі на земельних торгах у формі аукціону на 2020 рік на території м.Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна та земельна комісії?

Корнелюк П. М.: Так.

Лозинський В. Л.: Так. Також на бюджетній комісії була озвучена пропозиція депутата Добровольського про те, що в програму потрібно додати пункт про продаж виключно через систему PROZORRO - продаж.

Іващенко Н.В.начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради: так, ми обговорювали це з Добровольським, нажаль він зараз відсутній – тому пропоную затвердити без змін, а коли ми узгодимо, як прописати – тоді внесемо зміни.

Скочко В. А.: Добре. Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1092-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження Програми продажу земельних ділянок, в тому числі на земельних торгах у формі аукціону на 2020 рік на території м.Сквира» додається.

 

№1093 (питання №10)

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми управління комунальним майном Сквирської міської територіальної громади на 2020 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна та комунальна комісії?

Лозинський В. Л.: Так.

Бондаренко М. М.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1093-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження Програми управління комунальним майном Сквирської міської територіальної громади на 2020 рік.

» додається.

 

№1094 (питання №11)

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми відзначення Державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Сквира, здійснення представницьких та іншихзаходів на 2020 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з

економічних питань.

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1094-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження Програми відзначення Державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Сквира, здійснення представницьких та інших заходів на 2020 рік» додається.

 

№1095 (питання №12)

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2020 рік у місті Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з

економічних питань.

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1095-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2020 рік у місті Сквира» додається.

 

№1096 (питання №А-1-47)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до міської Програми ефективної роботи  та реформування житлово – комунального господарства міста Сквира з централізованого водопостачання та водовідведення на 2019 рік

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з

економічних питань.

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна та комунальна комісії?

Лозинський В. Л.: Так.

Бондаренко М. М.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1096-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про внесення змін до міської Програми ефективної роботи  та реформування житлово – комунального господарства міста Сквира з централізованого водопостачання та водовідведення на 2019 рік» додається.

№1097 (питання №13)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу комунальному підприємству „Сквир-водоканал” на внесення змін до переліку видів економічної діяльності.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з

економічних питань.

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна та комунальна комісії?

Лозинський В. Л.: Так.

Бондаренко М. М.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1097-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про надання дозволу комунальному підприємству „Сквир-водоканал” на внесення змін до переліку видів економічної діяльності» додається.

 

ЗНЯТО (питання №14)

 

№1098 (питання №15)

СЛУХАЛИ: Про внесення зміни у рішення сесії Сквирської міської ради №28-2-VII від 22 грудня 2015 року «Про створення комісії по розгляду спірних питань та затвердження Положення про комісію по спірних питаннях Сквирської міської ради.»

ДОПОВІДАЄ: Бондар Вероніка Олегівна – секретар міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила регламентна комісія?

Радчук П. В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1098-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про внесення зміни у рішення сесії Сквирської міської ради №28-2-VII від 22 грудня 2015 року «Про створення комісії по розгляду спірних питань та затвердження Положення про комісію по спірних питаннях Сквирської міської ради» додається.

 

№1099 (питання №16)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1099-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам» додається.

 

№1100 (питання №17)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: знято в додатку Шеремет І. Г. Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1100-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам» додається.

 

№1101 (питання №18)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1101-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян» додається.

 

№1102 (питання №19)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо інвентаризації земельних ділянок громадянам.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.     

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1102-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо інвентаризації земельних ділянок громадянам» додається.

 

№1103 (питання №20)

СЛУХАЛИ: Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки по вул. Соборна, 21 в м. Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1103-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки по вул. Соборна, 21 в м. Сквира» додається.

 

№1104 (питання №21)

СЛУХАЛИ: Про розробку детального плану території за адресою  вул. Соборна м. Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так, розібравшись і внісши зміни у проект рішення.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1104-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про розробку детального плану території за адресою  вул. Соборна м. Сквира» додається.

 

№1105 (питання №22)

СЛУХАЛИ: Про зміну цільового призначення земельної ділянки ПАТ «Закритому недиверсифікованому корпоративному інвестиційному фонду «Смайл інцест» по вул. Соборна, 7 в м. Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1105-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про зміну цільового призначення земельної ділянки ПАТ «Закритому недиверсифікованому корпоративному інвестиційному фонду «Смайл інцест» по вул. Соборна, 7 в м. Сквира» додається.

 

№1106 (питання №23)

СЛУХАЛИ: Про зміну цільового призначення земельної ділянки громадянину Мошківському Р. С. по вул. Зарічна, 48 в м. Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1106-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про зміну цільового призначення земельної ділянки громадянину Мошківському Р. С. по вул. Зарічна, 48 в м. Сквира» додається.

 

Скочко В. А.: Питання 24,25,26 ми розглянули на початку.

 

№1110 (питання №27)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, що розташована за адресою по вул. Максима Рильського, 62 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Лідер Плюс».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: ні.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 13

"проти" – 0

"утрималися" – 3

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення не прийнято (рішення 1110-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, що розташована за адресою по вул. Максима Рильського, 62 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Лідер Плюс» додається.

 

№1111 (питання №28)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради № 703-30-VII від 21.06.2018 року.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1111-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради № 703-30-VII від 21.06.2018 року» додається.

 

№1112 (питання №29)

СЛУХАЛИ: Про погодження зміни юридичної адреси земельної ділянки площею 0,0615 га, яка знаходиться у власності Цимбалюка Панаса Панасовича.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1112-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про погодження зміни юридичної адреси земельної ділянки площею 0,0615 га, яка знаходиться у власності Цимбалюка Панаса Панасовича» додається.

 

ЗНЯТО (питання №30)

 

№1113 (питання №31)

СЛУХАЛИ: Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення для обслуговування власного нежитлового приміщення № 76 ФОП Собуцькій Світлані Григорівні по вул. Київська, 5 в м.Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: так, під 12% на 5 років.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1113-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення для обслуговування власного нежитлового приміщення № 76 ФОП Собуцькій Світлані Григорівні по вул. Київська, 5 в м. Сквира» додається.

 

№1114 (питання №32)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго» орієнтовною площею 0,0627 га по вул. Київська, 25 А в м.Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1114-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго» орієнтовною площею 0,0627 га по вул. Київська, 25 А в м. Сквира» додається.

 

№1115 (питання №33)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго» орієнтовною площею 0,7874 га по вул. Липовецька, 72 у м.Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1115-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго» орієнтовною площею 0,7874 га по вул. Липовецька, 72 у м.Сквира» додається.

 

№1116 (питання №34)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго» орієнтовною площею 0,1292 га по вул. Липовецька, 119 у м.Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1116-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго» орієнтовною площею 0,1292 га по вул. Липовецька, 119 у м.Сквира» додається.

 

№1117 (питання №35)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Братчук Валентині Олегівні по вул. Стаханова, 28 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1117-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Братчук Валентині Олегівні по вул. Стаханова, 28 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект» додається.

 

№1118 (питання №36)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Дідусь Марії Іванівні по пров. Горького, 31 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1118-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Дідусь Марії Іванівні по пров. Горького, 31 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект» додається.

 

№1119 (питання №37)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Писарському Сергію Володимировичу по вул. Успенська, 10 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1119-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Писарському Сергію Володимировичу по вул. Успенська, 10 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект» додається.

 

№1120 (питання №38)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Стовбецькому Богдану Олександровичу по пров. Коцюбинського, 2 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1120-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Стовбецькому Богдану Олександровичу по пров. Коцюбинського, 2 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект» додається.

 

№1121 (питання №39)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Телегей Марині Ігорівні по пров.Весняний, 8 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1121-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Телегей Марині Ігорівні по пров.Весняний, 8 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект» додається.

 

№1122 (питання №40)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Оржеховській Олені Юріївні та Лопачек Юрію Юрійовичупо вул. Академіка Кононського, 53  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1122-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Оржеховській Олені Юріївні та Лопачек Юрію Юрійовичупо вул. Академіка Кононського, 53  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект» додається.

 

№1123 (питання №41)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Капічон Галині Петрівні по вул.Лісова, 16  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1123-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Капічон Галині Петрівні по вул.Лісова, 16  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник» додається.

 

№1124 (питання №42)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Баумер Тамарі Іванівні по вул. Успенська, 4  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1124-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Баумер Тамарі Іванівні по вул. Успенська, 4  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

№1125 (питання №43)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Борисенко Олені Володимирівні по вул. М.Рильського, 17  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1125-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Борисенко Олені Володимирівні по вул. М.Рильського, 17  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

№1126 (питання №44)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Кисельовій Надії Іванівні по пров. Жовтневий, 1  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1126-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Кисельовій Надії Іванівні по пров. Жовтневий, 1  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

№1127 (питання №45)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Носанчук Інні Олександрівні по вул. Проектна, 22  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1127-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Носанчук Інні Олександрівні по вул. Проектна, 22  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

№1128 (питання №46)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну сумісну власність громадянам Пигині Олені Миколаївні, Пигині Вадиму Валерійовичу по вул. Барвінкова, 2  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1128-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну сумісну власність громадянам Пигині Олені Миколаївні, Пигині Вадиму Валерійовичу по вул. Барвінкова, 2  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

№1129 (питання №47)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Савчук Тетяні Валентинівні по вул. Успенська, 4а  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1129-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Савчук Тетяні Валентинівні по вул. Успенська, 4а  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

№1130 (питання №48)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Собуцькому Артему Михайловичу по пров. Мічуріна, 9 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1130-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Собуцькому Артему Михайловичу по пров. Мічуріна, 9 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

№1131 (питання №49)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Федоренку Руслану Сергійовичу по вул. Плугатаря, 8 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1131-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Федоренку Руслану Сергійовичу по вул. Плугатаря, 8 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

№1132 (питання №50)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Цуркан Анатолію Івановичу по вул. Липовецька, 55  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1132-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Цуркан Анатолію Івановичу по вул. Липовецька, 55  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

Скочко В. А.: Перед розглядом наступного питання, доводжу до відома депутатів, що Іващенко Надія Василівна участі в обговоренні даного питання не бере, в зв язку з присутністю конфлікту інтересів. Заява додається.

№1133 (питання №51)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу у власність громадянину Іващенко Олександру Пилиповичу в межах Сквирської міської ради, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1133-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу у власність громадянину Іващенко Олександру Пилиповичу в межах Сквирської міської ради, виготовлену ТОВ «Земельний проект» додається.

 

№1134 (питання №52)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну сумісну (часткову) власність громадянам Цимбалюк Анатолію Пилиповичу, Пигині Валерію Миколайовичу, Цимбалюк Валерію Анатолійовичу  по вул.Сонячна, 49  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1134-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну сумісну (часткову) власність громадянам Цимбалюк Анатолію Пилиповичу, Пигині Валерію Миколайовичу, Цимбалюк Валерію Анатолійовичу  по вул.Сонячна, 49  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

№1135 (питання №53)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)та передачу у власність громадянину Клименку Олегу Васильовичу по вул.Кібенка, 4 ум. Сквира, виготовлену ФОП Гашенко Микола Сергійович.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1135-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)та передачу у власність громадянину Клименку Олегу Васильовичу по вул.Кібенка, 4 ум. Сквира, виготовлену ФОП Гашенко Микола Сергійович» додається.

 

№1136 (питання №54)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Константиненко Ганні Антонівні по вул. Короленко, 48  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1136-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Константиненко Ганні Антонівні по вул. Короленко, 48  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник» додається.

 

№1137 (питання №55)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Терлецькому Володимиру Олександровичу по вул. Комарова, 3  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1137-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Терлецькому Володимиру Олександровичу по вул. Комарова, 3  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник» додається.

 

№1138 (питання №56)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Панасюк Сергій Петрович по вул. Стаханова, 15 а  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1138-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Панасюк Сергій Петрович по вул. Стаханова, 15 а  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

№1139 (питання №57)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Поліш Оксані Анатоліївні по вул. Стаханова, 48 а у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1139-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Поліш Оксані Анатоліївні по вул. Стаханова, 48 а у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

№1140 (питання №58)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянам Поліщук Юрію Вікторовичу та Бойко Ніні Іванівні по пров. Максима Рильського, 14  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1140-47-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47 чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянам Поліщук Юрію Вікторовичу та Бойко Ніні Іванівні по пров. Максима Рильського, 14  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович» додається.

 

ЗНЯТО (питання №59)

ЗНЯТО (питання №60)

ЗНЯТО (питання №61)

 

Скочко В. .: Порядок денний сесії вичерпаний. Які ще будуть пропозиції?

Лозинський В. Л.:Завершити засідання.

Скочко В. А.: Хто за те, щоб закінчити сесію.Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утримався ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0.

ВИРІШИЛИ: Закрити сорок сьому чергову сесію. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 47-ї чергової сесії, від 07 листопада 2019 року за рішення: «Закрити 47-у сесію» додається).

 

Звучить Гімн України.

 

 

Сквирський міський голова                                                     В. А.Скочко

 

Секретар міської ради                                                                 В.О.Бондар

 

 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: