(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 43 Сорок третьої чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання

 
Дата публікації 15.8.2019 9:4:23
 
ПРОТОКОЛ № 43

Сорок третьої чергової сесії Сквирської міської ради

VІІ скликання

Розпочато засідання о 13:00 годині

Закінчено засідання о 14:00 годині

02 серпня 2019 року

м. Сквира

 

Всього депутатів - 26

Присутніх 14.

 

ЗАПРОШЕНІ:

Сергієнко Людмила Вікторівна - заступник міського голови з економічних питань

Сікорська Ольга Миколаївна – начальник юридичного відділу

Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва та землекористування.

 

ПРИСУТНІ:

Бондарчук Катерина Федорівна – головний редактор газети «Вісник Сквирщини»

Громадяни міста.

 

Місце проведення: м. Сквира,

вул. Богачевського, 28,

зал засідань Сквирської районної ради

 

Скочко В. А:ПРИВІТАЄМО ІМЕНИННИКІВ:

 

Сільченко Сергій Іванович (29.06.)

Лєднєв Сергій Володимирович (07.07.78.)

Вільхівський Віталій Сергійович (26.07.)

Бондаренко Микола Михайлович (30.07.)

 

Скочко В. А: – Сквирський міський голова:Шановні депутати, присутні та запрошені! На сорок третю чергову сесію Сквирської міської ради VІІ скликання із 26 депутатів прибуло 14 депутатів + міський голова.У роботі сесії беруть участь: представники ЗМІ, Сергієнко Людмила Вікторівна - заступник міського голови з економічних питань, Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва та землекористування, представники комунального підприємства, громадяни міста.

 

Скочко В. А.: Вношу пропозицію, роботу сорок третьої чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання розпочати

Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утрималися ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: Роботу сорок третьої чергової сесії Сквирської міської ради розпочати. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Відкрити 43-ю чергову сесію» додається).

 

Звучить Гімн.

 

Скочко В. А:Робота сесії проводиться згідно затвердженого Регламенту Сквирської міської ради VII скликання.

 • для доповідей – до 40 хв.
 • для співдоповідей – до 10 хв.
 • для виступів у обговоренні, для виступів з процедурних питань, заяв, внесення запитів, резолюцій – до 5 хв.
 • для виступів у різному – до 5 хв.
 • для заключного слова – до 10 хв.

Хочу також наголосити на дисципліні та етиці пленарного засідання.

 

Скочко В. А: Я пропоную вернути Рогача Віталія до виконання обов язків голови лічильної комісії. Чи є ті, що проти? Немає. Також бачу, що Флісак відсутня: чи досить нам двох членів лічильної комісії?. Досить. Добре. А зараз безпосередньо по порядку денному, вони на руках, чи є якісь зауваження, пропозиції?

Лозинський В. Л. – голова бюджетної комісії: За пропозицією бюджетної комісії внести на розгляд сесії таке бюджетне питання:

№А-1-43 «Про внесення змін до Програми соціального захисту жителів міста Сквира на 2018 – 2020 роки»

Скочко В. А: Давайте по черзі, чи ніхто не проти? Хто за те, щоб внести до порядку денного питання № А-1-43 «Про внесення змін до Програми соціального захисту жителів міста Сквира на 2018 – 2020 роки», прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15                                                          

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії бюджетне питання № А-1-43 Про внесення змін до Програми соціального захисту жителів міста Сквира на 2018 – 2020 роки (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43-ї чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про внесення питання А-1-43 до порядку денного») додається.

 

Лозинський В. Л. – голова бюджетної комісії: За пропозицією бюджетної комісії внести на розгляд сесії таке бюджетне питання:

№А-2-43 Про затвердження Програми ремонту житлового фонду  міста Сквира на 2019 рік в новій редакції

Скочко В. А: Хто за те, щоб внести до порядку денного питання № А-2-43 «Про затвердження Програми ремонту житлового фонду  міста Сквира на 2019 рік в новій редакції», прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15                                                          

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії бюджетне питання № А-2-43 Про затвердження Програми ремонту житлового фонду  міста Сквира на 2019 рік в новій редакції (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43-ї чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про внесення питання А-2-43 до порядку денного») додається.

 

Лозинський В. Л. – голова бюджетної комісії: За пропозицією бюджетної комісії внести на розгляд сесії таке бюджетне питання:

№А-3-43 Про внесення змін до рішення сесії міської ради № 931-39-VІІ від 11 квітня 2019 року «Про створення Комунального підприємства «Сквираводоканал».

Скочко В. А: Хто за те, щоб внести до порядку денного питання № А-3-43 «Про внесення змін до рішення сесії міської ради № 931-39-VІІ від 11 квітня 2019 року «Про створення Комунального підприємства «Сквираводоканал», прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15                                                          

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії бюджетне питання № А-3-43 Про внесення змін до рішення сесії міської ради № 931-39-VІІ від 11 квітня 2019 року «Про створення Комунального підприємства «Сквираводоканал» (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43-ї чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про внесення питання А-3-43 до порядку денного») додається.

 

Тибулевич В. В.: Пропозиція земельної комісії внести до порядку денного питання А-4-43 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення Сквирській Іудейській релігійній громадській організації України по вул. Соборна, 37 в м. Сквира»

Скочко В. А: Хто за те, щоб внести до порядку денного питання питання А-4-43 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення Сквирській Іудейській релігійній громадській організації України по вул. Соборна, 37 в м. Сквира», прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15                                                          

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

 • : внести до порядку денного питання А-4-43 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення Сквирській Іудейській релігійній громадській організації України по вул. Соборна, 37 в м. Сквира» (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43-ї чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про внесення до порядку денного питання А-4-43 (пропозиція земельної комісії)») додається.

Тибулевич В. В.: Пропозиція земельної комісії зняти з розгляду питання №6 порядку денного, так як не надійшло заяв від громадян

Скочко В. А: Хто за те, щоб зняти з порядку денного питання №6, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15                                                          

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

 • : зняти з розгляду питання №6 (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43-ї чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про зняття з порядку денного питання №6 (пропозиція земельної комісії)») додається.

 

Тибулевич В. В.: Пропозиція земельної комісії зняти з розгляду питання №32 порядку денного, відправити документи на узгодження та доопрацювання

Скочко В. А: Хто за те, щоб зняти з порядку денного питання №32, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15                                                          

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

 • : зняти з розгляду питання №32 (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43-ї чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про зняття з порядку денного питання №32 (пропозиція земельної комісії)») додається.

 

Тибулевич В. В.: Пропозиція земельної комісії зняти з розгляду земельну ділянку за адресою: Богачевського 48а, шляхом виключення з додатків у питаннях 4 та 5 порядку денного заяви Лященко Н. М. Це центр міста – тож потрібно розглянути питання на місцевості.

Скочко В. А: Хто за те, щоб виключити з додатків Лященко Н. М. у питаннях 4 та 5, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15                                                          

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: виключити з додатків Лященко Н. М. у питаннях 4 та 5 (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43-ї чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про зняття з розгляду заяви Лященко Н. В. у питаннях 4 та 5 (рекомендація земельної комісії: виключити з додатків земельну ділянку за адресою: Богачевського 48а») додається.

 

Скочко В. А: Ще пропозиції по порядку денному? Немає. Хто за те, щоб затвердити порядок денний зі змінами та доповненнями, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15                                                          

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний із змінами та доповненнями (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про затвердження порядку денного із змінами та доповненнями») додається.

 

Скочко В. А: Пропонується внести на розгляд 43-ї чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання таку повістку денну:

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Сорок третьої чергової сесії Сквирської міської ради VIІ скликання

 1. серпня 2019 року
 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету м. Сквира за I півріччя 2019 року.

ВНЕСЕНО №А-1-43 Про внесення змін до Програми соціального захисту жителів міста Сквира на 2018 – 2020 роки

ВНЕСЕНО №А-2-43 Про затвердження Програми ремонту житлового фонду  міста Сквира на 2019 рік в новій редакції

 1. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №848-36-VІI від 19 грудня 2018 року „Про бюджет міста Сквира на 2019 рік”.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

ВНЕСЕНО №А-3-43 Про внесення змін до рішення сесії міської ради № 931-39-VІІ від 11 квітня 2019 року «Про створення Комунального підприємства «Сквираводоканал».

ДОПОВІДАЄ: Сікорська О. М. – начальний юридичного відділу Сквирської міської ради

 1. Про затвердження графіку роботи сесій та постійних комісій Сквирської міської ради на II півріччя 2019 року.

ДОПОВІДАЄ: Бондар В. О. – секретар Сквирської міської ради.

 1. ЗНЯТО в частині виключення з додатку Лященко Н. М.) Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.
 2. ЗНЯТО в частині виключення з додатку Лященко Н. М.) Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.
 3. ЗНЯТО! Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян.
 4. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради № 1016-36-V від 10.12.2009.
 5. Про зміну юридичної адреси земельної ділянки загальною площею 0,0955 га, яка знаходиться у власності Крижанівської Таїсії Олегівни.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення Свято – Успенській парафії Української Православної Церкви по вул. Соборна, 69-а в м. Сквира виготовлений ТОВ «Межувальник».
 7. Про продовження терміну дії угод про порядок користування земельними ділянками на період виготовлення документації ТОВ «Київоблпреса» по вул. Соборна, б/н в м.Сквира.
 8. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Перінській Вірі Іванівні земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул. Весняна,1 в м.Сквира
 9. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Слободянюк Наталії Миколаївні земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул. Незалежності, 234 в м.Сквира.
 10. Про сплату авансового внеску та дозвіл на продаж земельної ділянки по вул. Незалежності.
 11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення 8 земельних ділянок у користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго» загальною орієнтовною площею 0,0054 га по пров. Озерний в м.Сквира.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Житомирському Олексію Євгенійовичу по вул. Маслова, 40 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 13.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Осадчій Оксані Віталіївні по вул. Мічуріна, 85  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».
 14.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Толяровській Ользі Петрівні по вул. Чумацька, 28 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Камецькому Петру Юрійовичу по вул.Академіка Кононського,55 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Мицаку Григорію Петровичу по пров. Яровий, 7 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Славінському Дмитру Владиславовичу по вул.Плугатаря,22 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Степовому Григорію Степановичу по пров. Білякова, 8-а у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Степовому Андрію Григоровичу по пров. Білякова, 8 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Брсоян Наталії Ігорівні та Брсоян Альберту Грантовичу по вул.Мічуріна, 102 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Гнівушевичу Олександру Олексійовичу по вул. П.Осипенко, 22 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Гнівушевичу Олександру Олексійовичу по вул. П.Осипенко, 22 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну сумісну власність громадянам Горупасі Альоні Миколаївні, Дробушко Олені Павлівні та Дубині Галині Степанівні по вул.Соборна, 9 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Гутник Юлії Олегівни по вул. П.Осипенко, 25 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Романюк Світлані Валентинівні по вул. М.Рильського, 71 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Шиманському Юрію Миколайовичу по вул. Мельника, 6 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Новохацькому Василю Петровичу по вул. Соборна, 7 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Новохацькому Василю Петровичу по вул. Соборна,7 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 29. ЗНЯТО Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Карамян Манані Шалікоївні по вул. Липовецька, 8 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Старинець Тамарі Володимирівні по вул. Пушкіна, 21 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Тонкоголос Лідії Миколаївні по вул.Залізнична,55а у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Конюх Олені Анатоліївні по вул.Весняна, 31  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Бжезовському Анатолію Георгійовичу по вул.Стаханова, 55 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Борисенко Галини Миронівни та Борисенка Ігоря Васильовича по вул.Леваневського, 51 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ВНЕСЕНО №А-4-43 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення Сквирській Іудейській релігійній громадській організації України по вул.Соборна, 37 в м. Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Міський голова                                                           Скочко В.А.

 

Скочко В. А.: Перед розглядом питань, згідно регламенту, давайте вислухаємо громадян. Заява на виступ від Орла О. Б., будь-ласка:

 

Орел О. Б.голова ГО Сквирщини: Я звертаюся до депутатів про надання дозволу мені, як громадянину, за власні кошти зробити інвентаризацію, виготовити технічну документацію на земельну ділянку, на яку рішенням сесії № 854-36-VII від 19.12.2018р. Сквирська міська рада дала мені погодження, а держгеокадастр хоче чіткого визначення і документацію, що дана земельна ділянка не входить в прибережну зону.

Іващенко Н. В. : в чергове повторюю, що дана земельна ділянка знаходиться за межами міста, розпорядження нею не входить до компетенції Сквирської міської ради.

Тибулевич В. В.: Згідно висновку, дана земельна ділянка знаходиться в прибережній зони.

Орел О. Б: Прошу винести на розгляд чергової сесії дане питання.

Скочко В. А.: Взяти до відома заяву Орла О. Б. Виконавчому комітету вивчити дане питання і, за наслідками, винести на розгляд сесії.

 

№1011 (питання №1)

СЛУХАЛИ: Про затвердження звіту про виконання бюджету м. Сквира за I півріччя 2019 року.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1011-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про затвердження звіту про виконання бюджету м. Сквира за I півріччя 2019 року» додається.

 

№1012 (питання №А-1-43)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми соціального захисту жителів міста Сквира на 2018 – 2020 роки

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1012-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про внесення змін до Програми соціального захисту жителів міста Сквира на 2018 – 2020 роки» додається.

 

№1013 (питання №А-2-43)

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми ремонту житлового фонду міста Сквира на 2019 рік в новій редакції

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1013-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про затвердження Програми ремонту житлового фонду  міста Сквира на 2019 рік в новій редакції» додається.

 

№1014 (питання №2)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №848-36-VІI від 19 грудня 2018 року „Про бюджет міста Сквира на 2019 рік”.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1014-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №848-36-VІI від 19 грудня 2018 року „Про бюджет міста Сквира на 2019 рік» додається.

 

№1015 (питання №А-3-43)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії міської ради № 931-39-VІІ від 11 квітня 2019 року «Про створення Комунального підприємства «Сквираводоканал».

ДОПОВІДАЄ: Сікорська О. М. – начальний юридичного відділу Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1015-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «» додається.

 

№1016 (питання №3)

СЛУХАЛИ: Про затвердження графіку роботи сесій та постійних комісій Сквирської міської ради на II півріччя 2019 року.

ДОПОВІДАЄ: Бондар В. О. – секретар Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила регламентна комісія?

Бондар В. О.: Регламентна комісія не збиралася. На бюджетній питання прийнято.

Скочко В. А.: Чи немає заперечень? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1016-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про затвердження графіку роботи сесій та постійних комісій Сквирської міської ради на II півріччя 2019 року» додається.

 

№1017 (питання №4)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так, за виключенням з додатків Лященко Н. М.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1017-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам» додається.

 

№1018 (питання №5)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так, за виключенням з додатків Лященко Н. М.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1018-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам» додається.

 

Питання №6 ЗНЯТО

 

№1019 (питання №7)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради № 1016-36-V від 10.12.2009.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1019-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради № 1016-36-V від 10.12.2009» додається.

 

№1020 (питання №8)

СЛУХАЛИ: Про зміну юридичної адреси земельної ділянки загальною площею 0,0955 га, яка знаходиться у власності Крижанівської Таїсії Олегівни.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1020-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про зміну юридичної адреси земельної ділянки загальною площею 0,0955 га, яка знаходиться у власності Крижанівської Таїсії Олегівни» додається.

 

№1021 (питання №9)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення Свято – Успенській парафії Української Православної Церкви по вул. Соборна, 69-а в м. Сквира виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 11

"проти" – 2

"утрималися" – 2

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення не прийнято 1021-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення Свято – Успенській парафії Української Православної Церкви по вул. Соборна, 69-а в м. Сквира виготовлений ТОВ «Межувальник» додається.

 

№1022 (питання №10)

СЛУХАЛИ: Про продовження терміну дії угод про порядок користування земельними ділянками на період виготовлення документації ТОВ «Київоблпреса» по вул. Соборна, б/н в м.Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так. Останній раз на пів року.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1022-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про продовження терміну дії угод про порядок користування земельними ділянками на період виготовлення документації ТОВ «Київоблпреса» по вул. Соборна, б/н в м. Сквира» додається.

 

№1023 (питання №11)

СЛУХАЛИ: Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Перінській Вірі Іванівні земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул. Весняна,1 в м.Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Ні. Там є зауваження сусідів.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 0

"проти" – 7

"утрималися" – 8

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення не прийнято 1023-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Перінській Вірі Іванівні земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул. Весняна,1 в м.Сквира» додається.

 

№1024 (питання №12)

СЛУХАЛИ: Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Слободянюк Наталії Миколаївні земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул. Незалежності, 234 в м.Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1024-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Слободянюк Наталії Миколаївні земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул. Незалежності, 234 в м.Сквира» додається.

 

№1025 (питання №13)

СЛУХАЛИ: Про сплату авансового внеску та дозвіл на продаж земельної ділянки по вул. Незалежності.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1025-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про сплату авансового внеску та дозвіл на продаж земельної ділянки по вул. Незалежності» додається.

 

№1026 (питання №14)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення 8 земельних ділянок у користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго» загальною орієнтовною площею 0,0054 га по пров. Озерний в м.Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1026-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення 8 земельних ділянок у користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго» загальною орієнтовною площею 0,0054 га по пров. Озерний в м.Сквира» додається.

 

№1027 (питання №15)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Житомирському Олексію Євгенійовичу по вул. Маслова, 40 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1027-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Житомирському Олексію Євгенійовичу по вул. Маслова, 40 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект» додається.

 

№1028 (питання №16)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Осадчій Оксані Віталіївні по вул. Мічуріна, 85  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1028-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Осадчій Оксані Віталіївні по вул. Мічуріна, 85  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект» додається.

 

№1029 (питання №17)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Толяровській Ользі Петрівні по вул. Чумацька, 28 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1029-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Толяровській Ользі Петрівні по вул. Чумацька, 28 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект» додається.

 

№1030 (питання №18)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Камецькому Петру Юрійовичу по вул.Академіка Кононського,55 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1030-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Камецькому Петру Юрійовичу по вул.Академіка Кононського,55 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович» додається.

 

№1031 (питання №19)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Мицаку Григорію Петровичу по пров. Яровий, 7 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1031-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Мицаку Григорію Петровичу по пров. Яровий, 7 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович» додається.

 

№1032 (питання №20)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Славінському Дмитру Владиславовичу по вул.Плугатаря,22 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1032-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Славінському Дмитру Владиславовичу по вул.Плугатаря,22 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович» додається.

 

№1033 (питання №21)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Степовому Григорію Степановичу по пров. Білякова, 8-а у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1033-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Степовому Григорію Степановичу по пров. Білякова, 8-а у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович» додається.

 

№1034 (питання №22)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Степовому Андрію Григоровичу по пров. Білякова, 8 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1034-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Степовому Андрію Григоровичу по пров. Білякова, 8 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович» додається.

 

№1035 (питання №23)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Брсоян Наталії Ігорівні та Брсоян Альберту Грантовичу по вул.Мічуріна, 102 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1035-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Брсоян Наталії Ігорівні та Брсоян Альберту Грантовичу по вул.Мічуріна, 102 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

№1036 (питання №24)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Гнівушевичу Олександру Олексійовичу по вул. П.Осипенко, 22 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1036-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Гнівушевичу Олександру Олексійовичу по вул. П.Осипенко, 22 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

№1037 (питання №25)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Гнівушевичу Олександру Олексійовичу по вул. П.Осипенко, 22 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1037-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Гнівушевичу Олександру Олексійовичу по вул. П.Осипенко, 22 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

№1038 (питання №26)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну сумісну власність громадянам Горупасі Альоні Миколаївні, Дробушко Олені Павлівні та Дубині Галині Степанівні по вул.Соборна, 9 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1038-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну сумісну власність громадянам Горупасі Альоні Миколаївні, Дробушко Олені Павлівні та Дубині Галині Степанівні по вул.Соборна, 9 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

» додається.

 

№1039 (питання №27)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Гутник Юлії Олегівни по вул. П.Осипенко, 25 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1039-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Гутник Юлії Олегівни по вул. П.Осипенко, 25 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

№1040 (питання №28)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Романюк Світлані Валентинівні по вул. М.Рильського, 71 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1040-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Романюк Світлані Валентинівні по вул. М.Рильського, 71 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

№1041 (питання №29)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Шиманському Юрію Миколайовичу по вул. Мельника, 6 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1041-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Шиманському Юрію Миколайовичу по вул. Мельника, 6 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

№1042 (питання №30)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Новохацькому Василю Петровичу по вул. Соборна, 7 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1042-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Новохацькому Василю Петровичу по вул. Соборна, 7 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

№1043 (питання №31)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Новохацькому Василю Петровичу по вул. Соборна,7 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1043-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Новохацькому Василю Петровичу по вул. Соборна,7 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

Питання №32 ЗНЯТО

 

№1044 (питання №33)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Старинець Тамарі Володимирівні по вул. Пушкіна, 21 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1044-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Старинець Тамарі Володимирівні по вул. Пушкіна, 21 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

№1045 (питання №34)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Тонкоголос Лідії Миколаївні по вул.Залізнична,55а у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1045-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Тонкоголос Лідії Миколаївні по вул.Залізнична,55а у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник» додається.

 

№1046 (питання №35)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Конюх Олені Анатоліївні по вул.Весняна, 31  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1046-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Конюх Олені Анатоліївні по вул.Весняна, 31  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник» додається.

 

№1047 (питання №36)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Бжезовському Анатолію Георгійовичу по вул.Стаханова, 55 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1047-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Бжезовському Анатолію Георгійовичу по вул.Стаханова, 55 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник» додається.

 

№1048 (питання №37)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Борисенко Галини Миронівни та Борисенка Ігоря Васильовича по вул.Леваневського, 51 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1048-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Борисенко Галини Миронівни та Борисенка Ігоря Васильовича по вул.Леваневського, 51 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович» додається.

 

№1049 (питання №А-4-43)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення Сквирській Іудейській релігійній громадській організації України по вул.Соборна, 37 в м. Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1049-43-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43 чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення Сквирській Іудейській релігійній громадській організації України по вул.Соборна, 37 в м. Сквира» додається.

 

Скочко В. .: Порядок денний сесії вичерпаний. Які ще будуть пропозиції?

Лозинський В. Л.:Завершити засідання.

Скочко В. А.: Хто за те, щоб закінчити сесію.Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утримався ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0.

ВИРІШИЛИ: Закрити сорок третю чергову сесію. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 43-ї чергової сесії, від 02 серпня 2019 року за рішення: «Закрити 43-ю сесію» додається).

 

Звучить Гімн України.

Сквирський міський голова                                                    В. А.Скочко

 

Секретар міської ради                                                                В.О.Бондар

 

 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: