(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 41 Сорок першої чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання

 
Дата публікації 13.6.2019 16:17:51
 
ПРОТОКОЛ № 41

Сорок першої чергової сесії Сквирської міської ради

VІІ скликання

Розпочато засідання о 10:00 годині

Закінчено засідання о 11:00 годині

11 червня 2019 року

м. Сквира

 

Всього депутатів - 26

Присутніх 16.

 

ЗАПРОШЕНІ:

Сергієнко Людмила Вікторівна - заступник міського голови з економічних питань

Сікорська Ольга Миколаївна – начальник юридичного відділу

Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва та землекористування.

 

ПРИСУТНІ:

Бондарчук Катерина Федорівна – головний редактор газети «Вісник Сквирщини»

Громадяни міста.

 

Місце проведення: м. Сквира,

вул. Богачевського, 28,

зал засідань Сквирської районної ради

 

Скочко В. А:ПРИВІТАЄМО ІМЕНИННИКІВ:

 

Дубовенко Юлія Віталіївна (21.05.)

Когутенко Леонід Анатолійович (25.05.)

Рогач Віталій Сергійович (26.05.)

Флісак Олександра Юліанівна (03.06.)

 

Скочко В. А: – Сквирський міський голова:Шановні депутати, присутні та запрошені! На сорок першу чергову сесію Сквирської міської ради VІІ скликання із 26 депутатів прибуло 16 депутатів + міський голова.У роботі сесії беруть участь: представники ЗМІ, Сергієнко Людмила Вікторівна - заступник міського голови з економічних питань, Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва та землекористування, представники комунального підприємства, громадяни міста.

 

Скочко В. А.: Вношу пропозицію, роботу сорок першої чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання розпочати

Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утрималися ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: Роботу сорок першої чергової сесії Сквирської міської ради розпочати. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 41 чергової сесії, від 11 червня 2019 року за рішення: «Відкрити 41-у чергову сесію» додається).

 

Звучить Гімн.

 

Скочко В. А:Робота сесії проводиться згідно затвердженого Регламенту Сквирської міської ради VII скликання.

 • для доповідей – до 40 хв.
 • для співдоповідей – до 10 хв.
 • для виступів у обговоренні, для виступів з процедурних питань, заяв, внесення запитів, резолюцій – до 5 хв.
 • для виступів у різному – до 5 хв.
 • для заключного слова – до 10 хв.

Хочу також наголосити на дисципліні та етиці пленарного засідання.

 

Скочко В. А:А зараз безпосередньо по порядку денному, вони на руках, чи є якісь зауваження, пропозиції?

Лозинський В. Л. – голова бюджетної комісії: За пропозицією бюджетної комісії внести на розгляд сесії таке бюджетне питання:

№А-1-41 «Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2019 рік у місті Сквира»

Скочко В. А: Давайте по черзі, чи ніхто не проти? Хто за те, щоб внести до порядку денного питання № А-1-41 «Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2019 рік у місті Сквира», прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії бюджетне питання № А-1-41 Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2019 рік у місті Сквира (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 41-ї чергової сесії, від 11 червня 2019 року за рішення: «Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2019 рік у місті Сквира») додається.

 

Лозинський В. Л.: Пропозиція бюджетної комісії зняти з розгляду питання №4 порядку денного

Скочко В. А: Хто за те, щоб зняти з порядку денного питання №4, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

 • : зняти з розгляду питання №4 (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 41-ї чергової сесії, від 11 червня 2019 року за рішення: «Про зняття з порядку денного питання №4 (пропозиція бюджетної комісії)») додається.

 

Скочко В. А: Ще пропозиції по порядку денному? Немає. Хто за те, щоб затвердити порядок денний зі змінами та доповненнями, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний із змінами та доповненнями (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 41 чергової сесії, від 11 червня 2019 року за рішення: «Про затвердження порядку денного із змінами та доповненнями») додається.

 

Скочко В. А: Пропонується внести на розгляд 41-ї чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання таку повістку денну:

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Сорок першої чергової сесії Сквирської міської ради VIІ скликання

11 червня 2019 року

 1. /988  Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік
 2. /989  Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік
 3. /990  Про встановлення  туристичного збору на території міста Сквира  на 2020 рік
 4. ЗНЯТИ – пропозиція бюджетної комісії. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №848-36-VІI від 19 грудня 2018 року „Про бюджет міста Сквира на 2019 рік.

991       ВНЕСТИ - №А-1-41 (пропозиція бюджетної комісії) Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2019 рік у місті Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

 1. /992  Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам
 2. /993  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам
 3. /994  Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян.
 4. /995  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення Свято – Успенській парафії Української Православної  Церкви по вул. Соборна, 30-а, в м. Сквира.
 5. /996  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення Свято – Успенській парафії Української Православної  Церкви по вул. Соборна, 69-б, в м. Сквира.
 6. /997  Про сплату авансового внеску, з метою подальшого продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Тибулевич Надії Миколаївні по вул. Соборна, 20-а, у м.Сквира
 7. /998 Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул.Шевченка,130 в м.Сквира
 8. /999 Про продовження терміну дії угоди про порядок користування земельною ділянкою на період виготовлення документації ФОП Чорній Людмилі Олексіївні по вул.Київська, б/н в м.Сквира.
 9. /1000        Про передачу у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Рацюк Оксані Миколаївні по вул. Успенська,12 у м. Сквира.

14./1001 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сквирської міської ради від 31.03.1992 року № 28 «Про виділення земельних ділянок громадянам та дозвіл на індивідуальне будівництво та узаконення самовільного будівництва гр.м.Сквира»

 1. /1002        Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Лисій Ірині Петрівні по вул. Залізнична, 27 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 2. /1003 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Барильченко Олені Михайлівні та Барильченко Миколі Миколайовичу по вул.Слобідська, 127  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 3. /1004        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність  громадянам Мулліну Анатолію Миколайовичу, Мулліну Максиму Анатолійовичу та  Мулліну Олександру Миколайовичу по пров. Цегельному, 17 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 4. /1005        Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Білоконь Катерині Самійлівні по вул. Лісова, 33 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 5. /1006 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Дубовенку Юрію Івановичу по вул. Слобідська, 84 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 6. /1007 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Морачевському Василю Васильовичу по вул. Шевченка,162-а у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 7. /1008 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Овчіннікову Юрію Миколайовичу по вул. Партизанська, 90  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування та містобудування Сквирської міської ради

 

Міський голова                                                           В.А. Скочко

 

Скочко В. А.: Перед розглядом питань, згідно регламенту, давайте вислухаємо громадян. Будь-ласка, які питання?

 

Представники Свято – Успенській парафії Української Православної Церкви: Ми прийшли просити шановних депутатів надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій.

Радчук П. В.: Чи збирається ваша церква об єднуватися з Українською церквою?

Представники Свято – Успенській парафії Української Православної Церкви: ми і є Українська церква.

Сікорська О. М.начальник юридичного відділу Сквирської міської ради: Ми не маємо права не надати дозвіл, а згодом і землю для обслуговування власних будівель – у них є право власності і будь-який суд буде на їхній стороні, а депутати понесуть персональну відповідальність.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

 

№995 (питання №8)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення Свято – Успенській парафії Української Православної  Церкви по вул. Соборна, 30-а, в м. Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: На розгляд сесії.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 13

"проти" – 4

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення не прийнято 995-41-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 41 чергової сесії, від 11 червня 2019 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення Свято – Успенській парафії Української Православної  Церкви по вул. Соборна, 30-а, в м. Сквира» додається.

 

№996 (питання №9)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення Свято – Успенській парафії Української Православної  Церкви по вул. Соборна, 69-б, в м. Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: На розгляд сесії.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 13

"проти" – 4

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення не прийнято 996-41-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 41 чергової сесії, від 11 червня 2019 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення Свято – Успенській парафії Української Православної  Церкви по вул. Соборна, 69-б, в м. Сквира» додається.

 

№988 (питання №1)

СЛУХАЛИ: Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 988-41-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 41 чергової сесії, від 11 червня 2019 року за рішення: «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік» додається.

№989 (питання №2)

СЛУХАЛИ: Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 989-41-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 41 чергової сесії, від 11 червня 2019 року за рішення: «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік» додається.

 

№990 (питання №3)

СЛУХАЛИ: Про встановлення  туристичного збору на території міста Сквира  на 2020 рік

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 990-41-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 41 чергової сесії, від 11 червня 2019 року за рішення: «Про встановлення  туристичного збору на території міста Сквира  на 2020 рік» додається.

 

№991 (питання №А-1-41)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2019 рік у місті Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 991-41-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 41 чергової сесії, від 11 червня 2019 року за рішення: «Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2019 рік у місті Сквира» додається.

 

№992 (питання №5)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 992-41-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 41 чергової сесії, від 11 червня 2019 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам» додається.

 

№993 (питання №6)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 993-41-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 41 чергової сесії, від 11 червня 2019 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам» додається.

 

№994 (питання №7)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 994-41-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 41 чергової сесії, від 11 червня 2019 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян » додається.

 

Тибулевич В.В.: Участі у голосуванні за наступне питання – не беру, в зв’язку з присутністю конфлікту інтересів.

Скочко В. А.: Внесіть до протоколу заяву депутата.

 

№997 (питання №10)

СЛУХАЛИ: Про сплату авансового внеску, з метою подальшого продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Тибулевич Надії Миколаївні по вул. Соборна, 20-а, у м.Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення 997-41-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 41 чергової сесії, від 11 червня 2019 року за рішення: «Про сплату авансового внеску, з метою подальшого продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Тибулевич Надії Миколаївні по вул. Соборна, 20-а, у м.Сквира» додається.

 

№998 (питання №11)

СЛУХАЛИ: Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул.Шевченка,130 в м.Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 998-41-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 41 чергової сесії, від 11 червня 2019 року за рішення: «Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Шевченка,130 в м. Сквира» додається.

 

№999 (питання №12)

СЛУХАЛИ: Про продовження терміну дії угоди про порядок користування земельною ділянкою на період виготовлення документації ФОП Чорній Людмилі Олексіївні по вул.Київська, б/н в м.Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 999-41-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 41 чергової сесії, від 11 червня 2019 року за рішення: «Про продовження терміну дії угоди про порядок користування земельною ділянкою на період виготовлення документації ФОП Чорній Людмилі Олексіївні по вул.Київська, б/н в м.Сквира» додається.

 

№1000 (питання №13)

СЛУХАЛИ: Про передачу у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Рацюк Оксані Миколаївні по вул. Успенська,12 у м. Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 1000-41-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 41 чергової сесії, від 11 червня 2019 року за рішення: «Про передачу у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Рацюк Оксані Миколаївні по вул. Успенська,12 у м. Сквира» додається.

 

№1001 (питання №14)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сквирської міської ради від 31.03.1992 року № 28 «Про виділення земельних ділянок громадянам та дозвіл на індивідуальне будівництво та узаконення самовільного будівництва гр.м.Сквира»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення 1001-41-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 41 чергової сесії, від 11 червня 2019 року за рішення: «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сквирської міської ради від 31.03.1992 року № 28 «Про виділення земельних ділянок громадянам та дозвіл на індивідуальне будівництво та узаконення самовільного будівництва гр.м.Сквира» додається.

 

№1002 (питання №15)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Лисій Ірині Петрівні по вул. Залізнична, 27 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення 1002-41-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 41 чергової сесії, від 11 червня 2019 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Лисій Ірині Петрівні по вул. Залізнична, 27 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

№1003 (питання №16)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Барильченко Олені Михайлівні та Барильченко Миколі Миколайовичу по вул.Слобідська, 127  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення 1003-41-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 41 чергової сесії, від 11 червня 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Барильченко Олені Михайлівні та Барильченко Миколі Миколайовичу по вул.Слобідська, 127  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

№1004 (питання №17)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність  громадянам Мулліну Анатолію Миколайовичу, Мулліну Максиму Анатолійовичу та  Мулліну Олександру Миколайовичу по пров. Цегельному, 17 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення 1004-41-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 41 чергової сесії, від 11 червня 2019 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність  громадянам Мулліну Анатолію Миколайовичу, Мулліну Максиму Анатолійовичу та  Мулліну Олександру Миколайовичу по пров. Цегельному, 17 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.

 

№1005 (питання №18)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Білоконь Катерині Самійлівні по вул. Лісова, 33 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення 1005-41-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 41 чергової сесії, від 11 червня 2019 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Білоконь Катерині Самійлівні по вул. Лісова, 33 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович» додається.

 

№1006 (питання №19)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Дубовенко Юрію івановичу по вул. Слобідська 84, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення 1006-41-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 41 чергової сесії, від 11 червня 2019 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Дубовенко Юрію івановичу по вул. Слобідська 84, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається.

 

№1007 (питання №20)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Морачевському Василю Васильовичу по вул. Шевченка 162 а, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення 1007-41-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 41 чергової сесії, від 11 червня 2019 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Морачевському Василю Васильовичу по вул. Шевченка 162 а, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається.

 

№1008 (питання №21)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Овчіннікову Юрію Миколайовичу по вул. Пртизанська 90, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення 1008-41-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 41 чергової сесії, від 11 червня 2019 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Овчіннікову Юрію Миколайовичу по вул. Пртизанська 90, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається.

 

Скочко В. .: Порядок денний сесії вичерпаний. Які ще будуть пропозиції?

Лозинський В. Л.:Завершити засідання.

Скочко В. А.: Хто за те, щоб закінчити сесію.Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утримався ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1.

ВИРІШИЛИ: Закрити сорок першу чергову сесію. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 41-ї чергової сесії, від 11 червня 2019 року за рішення: «Закрити 41-у сесію» додається).

 

Звучить Гімн України.

 

 

Сквирський міський голова                                                     В. А.Скочко

 

Секретар міської ради                                                                 В.О.Бондар

 

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: