(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 34 Тридцять четвертої чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання

 
Дата публікації 12.11.2018 17:3:47
 
ПРОТОКОЛ № 34

Тридцять четвертої чергової сесії Сквирської міської ради

VІІ скликання

Розпочато засідання о 10:00 годині

Закінчено засідання о 13:30 годині

Перерва 12:00 -12:15.

06 листопада 2018 року

м. Сквира

 

Всього депутатів - 26

Присутніх 19.

 

ЗАПРОШЕНІ:

Палієнко Сергій Іванович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник Сквирського міського голови з економічних питань

Тернова Марина Валентинівна – начальник відділу бухгалтерського обліку

Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва та землекористування.

 

ПРИСУТНІ:

Гриша Василь Васильович - голова Сквирської районної ради

Грищенко Олена Григорівна – заступник голови Сквирської районної ради

Гудзенко Віталій – журналіст газети «Вісник Сквирщини»

Рогач Тетяна Михайлівна – керівник радіостудії «Шанс», депутат районної ради

Скрипа Євген Васильович - депутат районної ради

Орел Олександр Борисович – голова громадських організацій міста Сквира

Представники ТОВ «Грона-Партнер».

Громадяни міста.

 

Місце проведення: м. Сквира,

вул. Богачевського, 28,

зал засідань Сквирської районної ради

 

Скочко В. А:ПРИВІТАЄМО ІМЕНИННИКІВ:

Добровольський В. О. – 26.09.

Скарбовійчук О. П. – 29.09.

Бондар В. О. – 30.09.

Тибулевич В. В. – 30.10.

 

Скочко В. А: – Сквирський міський голова: Шановні депутати, присутні та запрошені! На тридцять четверту чергову сесію Сквирської міської ради VІІ скликання із 26 депутатів прибуло 19 депутатів + міський голова. У роботі сесії беруть участь: Гриша Василь Васильович - голова Сквирської районної ради, Грищенко Олена Григорівна – заступник голови Сквирської районної ради, представники ЗМІ, Орел Олександр Борисович – голова громадських організацій міста Сквира, Палієнко Сергій Іванович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, Сергієнко Людмила Вікторівназаступник Сквирського міського голови з економічних питань, Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва та землекористування, представники комунального підприємства, громадяни міста.

 

Скочко В. А.: Вношу пропозицію, роботу тридцять четвертої чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання розпочати

Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утрималися ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: Роботу тридцять четвертої чергової сесії Сквирської міської ради розпочати. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Відкрити 34-у чергову сесію» додається).

 

Звучить Гімн.

 

Скочко В. А: Робота сесії проводиться згідно затвердженого Регламенту Сквирської міської ради VII скликання.

 • для доповідей – до 40 хв.
 • для співдоповідей – до 10 хв.
 • для виступів у обговоренні, для виступів з процедурних питань, заяв, внесення запитів, резолюцій – до 5 хв.
 • для виступів у різному – до 5 хв.
 • для заключного слова – до 10 хв.

Хочу також наголосити на дисципліні та етиці пленарного засідання.

Чи згодні ви, що в зв’язку з відсутністю Рогача Віталія, лічильна комісія буде складатися з двох членів? Олександра Юліанівна, будь-ласка ідіть сюди, будете зачитувати прізвища при поіменному голосуванні. Ніхто не проти?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: Лічильна комісія буде в складі двох членів (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34-ї чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про те що, в зв'язку з відсутністю голови комісії Рогача В. С., лічильна комісія буде в складі двох членів») додається.

А зараз безпосередньо по порядку денному, вони на руках, чи є якісь зауваження, пропозиції?

Лозинський В. Л. – голова бюджетної комісії: За пропозицією бюджетної комісії внести на розгляд сесії бюджетне питання 4-Ш Про затвердження Програми висвітлення роботи Сквирської міської ради та її виконавчого комітету в передачах редакції Сквирського районного радіомовлення Київської області (радіостудії «Шанс») на 2018 рік.

Скочко В. А: Хто за те, щоб внести до порядку денного питання Про затвердження Програми висвітлення роботи Сквирської міської ради та її виконавчого комітету в передачах редакції Сквирського районного радіомовлення Київської області (радіостудії «Шанс») на 2018 рік, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії бюджетне питання 4-Ш Про затвердження Програми висвітлення роботи Сквирської міської ради та її виконавчого комітету в передачах редакції Сквирського районного радіомовлення Київської області (радіостудії «Шанс») на 2018 рік (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Внести  в порядок денний сесії питання "Про затвердження Програми висвітлення роботи Сквирської міської ради та її виконавчого комітету в передачах редакції Сквирського районного радіомовлення Київської області (радіостудії «Шанс») на 2018 рік (за пропозицією бюджетної комісії)») додається.

Кучинський І. В.: пропоную внести питання «Різне».

Скочко В. А: Хто за те, щоб внести до порядку денного питання «Різне», прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії питання «Різне» (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Внести  в порядок денний сесії питання "Різне») додається.

Скочко В. А: Які ще будуть пропозиції? Немає. Хто за те, щоб затвердити порядок денний зі змінами та доповненнями, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний із змінами та доповненнями (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження порядку денного із змінами та доповненнями») додається.

Скочко В. А: Пропонується внести на розгляд 34-ї чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання таку повістку денну:

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

тридцять четвертої чергової сесії Сквирської міської ради VIІ скликання

 1. листопада 2018 року
 1. /755 Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Сквира за 9 місяців 2018 року.
 2. /756 Про внесення змін до рішення сесії міської ради №551-26-VII від 26 грудня 2017 року «Про бюджет міста Сквира на 2018 рік».

ДОПОВІДАЄ: Тернова М. В. – начальник відділу бухгалтерського обліку та кадрової роботи міської ради.

 1. /757 Про затвердження  Порядку розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм у м. Сквира
 2. Про розгляд міських цільових програм на 2019 рік.
  1. /758 Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2019 рік у місті Сквира;
  2. /759 Про затвердження Програми організаційного, інформаційно–аналітичного та матеріально – технічного забезпечення діяльності Сквирської міської ради та її виконавчого комітету на 2019 - 2021 роки;
  3. /760 Про затвердження Програми відзначення Державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Сквира, здійснення представницьких та інших заходів на 2019 рік;
  4. /761  Про затвердження Програми фінансової підтримки громадських організацій інвалідів і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість на 2019 рік; 
  5. /762  Про затвердження Програми соціального захисту жителів міста Сквира на 2018 – 2020 роки;
  6. /763  Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації в місті Сквира на 2019 рік;
  7. /764  Про затвердження міської цільової програми продажу земельних ділянок, в тому числі на земельних торгах у формі аукціону на 2019 рік на території м. Сквира Сквирського району;
  8. /765  Про  затвердження Програми  організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру в м. Сквира на 2019 рік;

/766  4-Ш    Про затвердження Програми висвітлення роботи Сквирської міської ради та її виконавчого комітету в передачах редакції Сквирського районного радіомовлення Київської області (радіостудії «Шанс») на 2018 рік (включено за пропозицією бюджетної комісії).

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань.

 1. /767  Про затвердження нової редакції «Положення про порядок залучення коштів замовників будівництва об’єктів архітектури, що здаються в експлуатацію, на розвиток інфраструктури міста Сквира»

ДОПОВІДАЄ: Сікорська О. М. – начальник юридичного відділу.

 1. /768  Про надання дозволу Сквирській районній раді на розробку документації із землеустрою щодо інвентаризації земель з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування орієнтовною площею 0,1471 га по вулиці Соборна, 53 (колишня Леніна) м. Сквира.
 2. /769  Про надання дозволу Сквирській районній раді на розробку документації із землеустрою щодо інвентаризації земель з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування орієнтовною площею 0,4552 га по вулиці Максима Рильського, 62 (колишня Карла Маркса), м. Сквира.
 3. /770  Про надання дозволу Сквирській районній раді на розробку документації із землеустрою щодо інвентаризації земель з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування орієнтовною площею 0,0713 га по вулиці Слобідська номер 94, м. Сквира.
 4. /771  Про затвердження детального плану території під облаштування зупинки приміського типу загальною площею 1,28 га на площі Героїв Небесної Сотні в м. Сквира Київської області з урахуванням пропозицій містобудівної ради.
 5. /772  Про утворення конкурсної комісії та затвердження положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки нерухомого майна, в тому числі земельних ділянок, а також відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів на конкурентних засадах на території м. Сквира
 6. /773  Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.
 7. /774  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.
 8. /775  Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян.
 9. /776  Про сплату авансового внеску з метою подальшого продажу земельної ділянки  по вул. Соборна,53 б в м. Сквира.
 10. /777  Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для обслуговування будівель торгівлі ФОП Асламович З.Г. за адресою м. Сквира вул. Київська,25а.
 11. /778  Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Асламович Геннадію Вікторовичу, по вул. Соборна, 30 в м. Сквира.
 12.  /779 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення 2 земельних ділянок у користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго» загальною орієнтовною площею 0,0026 га по вул. Незалежності у м.Сквира.
 13.  /780 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення 7 земельних ділянок у користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго» загальною орієнтовною площею 0,0062 га у м.Сквира Київської області.
 14. /781  Про припинення дії договору оренди землі, укладеного між Сквирською міською радою та ТОВ «Будівельна компанія ВТМ» від 11.06.2015 року.
 15. /782  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку “Агора -3” за адресою м. Сквира вул. Богачевського,9 а.
 16. /783  Про погодження зміни юридичної адреси земельної ділянки площею 0,0581 га, яка знаходиться у власності Яценюк Тамари Вікторівни.
 17. /784  Про передачу у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянину Мукало Євгенію Олександровичу по вул. Незалежності, 47 у м. Сквира.
 18. /785  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Медведєвій Руслані Сергіївні по вул. Короленка, 53  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».
 19. /786  Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 203,00 кв.м, що належить до земель комунальної власності Сквирської міської ради  по вул. Кібенка, 49, у м.Сквира, Сквирського району Київської області та підлягає продажу.
 20. /787  Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 247,00 кв.м, що належить до земель комунальної власності Сквирської міської ради  по вул. Успенська,49, у м.Сквира, Сквирського району Київської області та підлягає продажу.
 21. /788  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування, що розташована за адресою по вул. Богачевського, 33 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Лідер Плюс».
 22.  /789 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, що розташована по  вул. Богачевського, 42 б  у м. Сквира, виготовлений ТОВ “Лідер Плюс”.
 23.  /790 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, що розташована за адресою по вул. Богачевського, 70 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Лідер Плюс».
 24. /791  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, що розташована по вул. Соборна, 30 б  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Лідер Плюс».
 25. /792  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Алейніковій Лідії Іванівні по вул. Панаса Мирного, 25 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Лідер Плюс».
 26. /793  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Локостову Юрію Володимировичу по вул. Садова,21 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 27. /794  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Локостову Юрію Володимировичу по вул. Садова, 21 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».
 28. /795  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Давидюк Івану Івановичу по пров. Садовий,7 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 29.  /796 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Давидюк Івану Івановичу по пров. Садовий, 7 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».
 30.  /797 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці  Вікарчук Інні Василівні по вул. Мічуріна,81  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 31. /798  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці  Козак Софії Петрівні по вул. Лугова,48  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 32.  /799 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Мельничуку Анатолію Мусійовичу по вул. Фруктових садів,5 а у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 33. /800  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Левенчуку Віталію Володимировичу по вул. Грушевського, 24 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».
 34. /801  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Петриченку Рустаму Павловичу по вул. Успенська,18  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 35. /802  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Іванець Тетяні Олександрівні по вул. Садова, 21 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».
 36. /803  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Конопко Петру Михайловичу по вул. Слобідська,27 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 37.  /804 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Запальському Станіславу Броніславовичу по пров. Мічуріна,1 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 38. /805  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці  Поліщук Неонілі Миколаївні по пров. Архітектурний, 3  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 39. /806  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Коршун Миколі Миколайовичу по вул. Співоча,9  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 40. /807  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється у власності Релігійної громади Свідків Єгови у Голосіївському районі м.Києва, що розташована  по пров. Гоголя, 10 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».
 41. /808  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Постоюку Анатолію Миколайовичу по вул. Кобзаря,16 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 42. /809  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Постоюку Анатолію Миколайовичу по вул. Кобзаря, 16 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 43. /810  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Зубрію Володимиру Семеновичу по вул. Польовій,93 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 44. /811  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Кожевній Ользі Степанівні по вул. Ольшевського,11 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 45. /812  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Корбут Ірині Іванівні по вул. Лугова, 46 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 46. /813  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Бухенській Олені Володимирівні по вул. Некрасова, 26 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 47. /814  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Бленді Ніні Петрівні по пров. Слобідський,1а у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 48. /815  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Бленді Ніні Петрівні по пров. Слобідський, 1а у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 49. /816  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Гогулі Світлані Вікторівні по вул. Перемоги,19  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 50. /817  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Борисевичу Сергію Сергійовичу по вул. Слобідська,55  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 51. /818  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянці Борисевич Тетяні Захарівні, громадянину Борисевич Сергію Сергійовичу по вул. Слобідська,55 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 52. /819  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Марун Людмилі Іванавні по вул.Стаханова, 67 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»
 53. /820  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Гуменюку Олексію Івановичу по вул. Стаханова,67  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»
 54. /821  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Чакуну Петру Івановичу по вул. Сонячна, 53 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 55. /822  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Лісовій Олені Петрівні по вул. Богачевського, 4 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 56. /823  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Данилюк Наталії Станіславівні по вул. Пушкіна, 23 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 57. /824  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Золотаревич Олені Федорівні по пров. Кільцевий, 1 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 58. /825  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Козійчук Ніні Василівні по вул. Архітектурна, 19 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 59. /826  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Свистун Наталії Вікторівні по вул. Франка, 21 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 60. /827  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Савченко Віталію Юрійовичу по вул. Короленка, 4 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 61. /828  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Бірюковій Лідії  Іллінічні по вул. Шевченка, 103 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 62. /829  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Матеєнко Галині Степанівні по вул. Мельника, 26  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 63. /830  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Майданюк Євгенії Віталіївні по вул. Абрикосова,20  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

 

Скочко В. А.: Перед розглядом питань, згідно регламенту, давайте вислухаємо громадян, що записувалися на виступ, ніхто не проти?

Орел Олександр Борисович – голова громадських організацій міста Сквира: Я ще раз нагадую шановним депутатам, що ми маємо діяти наполегливо, щоб всі землі запасу повернути у власність громади міста.

Скочко В. А.: Ваша позиція зрозуміла. Ми приймали на минулій сесії рішення, яке відіслали у всі профільні відомства.

Катеринога Микола – представник громадськості: Мені не байдужа доля міста, тому хочу зосередити увагу депутатів на тому, що затверджуючи детальний план під зупинку, ми перетворимо центр міста у величезний вокзал.

Скочко В. А.: Ваша позиція зрозуміла, безпосередньо під час обговорення даного питання зможете брати участь у дискусії. Переходимо до розгляду питань, Людмила Вікторівна будь-ласка.

 

№755 (питання №1)

СЛУХАЛИ: Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Сквира за 9 місяців 2018 року.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник Сквирського міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Добровольський В. О.: Як сталося так, що відключили світло в місті і що робиться для того, щоб погасити заборгованість по зарплаті у комунальному господарстві?

Сергієнко Л. В.: Близько 90% заборгованості по електроенергії – це заборгованість за електроенергію спожиту за водопостачання та водовідведення. З міського бюджету профінансовано різницю в тарифах за жовтень поточного року. Видатки по благоустрою міста профінансовані за вересень.

Скарбовійчук О. П.: Працівники двох підрозділів благоустрій і житловий відділ були відправлені в безоплатну відпустку.

Добровольський В. О.: Скільки конкретно з міського бюджету ми виплатили за освітлення? Чи плануєте проводити тендер?

Скарбовійчук О. П.: Сквирська міська рада на позачерговій сесії виділила додатково комунальному підприємству  280 тисяч, з яких на оплату вартості спожитої електроенергії пішло 199900 грн. Дана закупівля не підпадає під дію закону про державні закупівлі.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 755-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Сквира за 9 місяців 2018 року») додається.

 

№756 (питання №2)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії міської ради №551-26-VII від 26 грудня 2017 року «Про бюджет міста Сквира на 2018 рік».

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник Сквирського міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Кучинський І. В.: Яка ситуація зі свердловиною, що знаходиться на території цегельного заводу?

Скарбовійчук О. П: На даний час комунальне підприємство отримало благодійну допомогу в сумі 19800 грн. від жителів, що використовують воду з даної свердловини – ці кошти пішли в Сквирський РЕМ на оплату вартості технічної документації, після чого можна буде прийняти її на баланс.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 756-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про внесення змін до рішення сесії міської ради №551-26-VII від 26 грудня 2017 року «Про бюджет міста Сквира на 2018 рік») додається.

 

№757 (питання №3)

СЛУХАЛИ: Про затвердження  Порядку розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм у м. Сквира

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник Сквирського міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Наголошую – затверджуємо порядок розроблення програм, наступними питаннями йдуть самі програми, з фінансуванням по них ми будемо разом визначатися при формуванні бюджету на 2019 рік. Всі питання погоджені бюджетною комісією. Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 757-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження  Порядку розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм у м. Сквира») додається.

 

№758 (питання №4.1.)

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2019 рік у місті Сквира

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник Сквирського міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 758-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2019 рік у місті Сквира») додається.

 

№759 (питання №4.2.)

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми організаційного, інформаційно–аналітичного та матеріально – технічного забезпечення діяльності Сквирської міської ради та її виконавчого комітету на 2019 - 2021 роки.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник Сквирського міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 759-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження Програми організаційного, інформаційно–аналітичного та матеріально – технічного забезпечення діяльності Сквирської міської ради та її виконавчого комітету на 2019 - 2021 роки») додається.

 

№760 (питання №4.3.)

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми відзначення Державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Сквира, здійснення представницьких та інших заходів на 2019 рік

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник Сквирського міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 760-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження Програми відзначення Державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Сквира, здійснення представницьких та інших заходів на 2019 рік») додається.

 

№761 (питання №4.4.)

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми фінансової підтримки громадських організацій інвалідів і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість на 2019 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник Сквирського міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 761-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження Програми фінансової підтримки громадських організацій інвалідів і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість на 2019 рік») додається.

 

№762 (питання №4.5.)

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми соціального захисту жителів міста Сквира на 2018 – 2020 роки.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник Сквирського міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 762-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження Програми соціального захисту жителів міста Сквира на 2018 – 2020 роки») додається.

 

№763 (питання №4.6.)

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації в місті Сквира на 2019 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник Сквирського міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 763-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації в місті Сквира на 2019 рік») додається.

 

№764 (питання №4.7.)

СЛУХАЛИ: Про затвердження міської цільової програми продажу земельних ділянок, в тому числі на земельних торгах у формі аукціону на 2019 рік на території м. Сквира Сквирського району.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник Сквирського міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 764-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження міської цільової програми продажу земельних ділянок, в тому числі на земельних торгах у формі аукціону на 2019 рік на території м. Сквира Сквирського району» додається.

 

№765 (питання №4.8.)

СЛУХАЛИ: Про  затвердження Програми  організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру в м. Сквира на 2019 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник Сквирського міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 765-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про  затвердження Програми  організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру в м. Сквира на 2019 рік» додається.

 

№766 (питання №4-Ш) Включено за пропозицією бюджетної комісії.

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми висвітлення роботи Сквирської міської ради та її виконавчого комітету в передачах редакції Сквирського районного радіомовлення Київської області (радіостудії «Шанс») на 2018 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник Сквирського міського голови з економічних питань

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Кучинський І. В.: Чи замовляли ми послугу у них, щодо висвітлення роботи Сквирської міської ради?

Скочко В. А.: Ні. Тетяна Михайлівна це робила з власної ініціативи. Договору підписаного не було.

Кучинський І. В.: За ці кошти більш ефективніше прогрейдерувати якусь вулицю, наприклад?

Сопіженко Н. П.: Яке радіо? Воно вже ніде не працює?

Скочко В. А.: Якщо немає більше пропозицій, визначайтесь, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 7             

"проти" – 1

"утрималися" – 12

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: не прийнято. Рішення 766-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження Програми висвітлення роботи Сквирської міської ради та її виконавчого комітету в передачах редакції Сквирського районного радіомовлення Київської області (радіостудії «Шанс») на 2018 рік» додається.

 

№767 (питання №5)

СЛУХАЛИ: Про затвердження нової редакції «Положення про порядок залучення коштів замовників будівництва об’єктів архітектури, що здаються в експлуатацію, на розвиток інфраструктури міста Сквира»

ДОПОВІДАЄ: Сікорська О. М. – начальник юридичного відділу.

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Добровольський В. О.: Є пропозиція озвучити ставки.

Скочко В. А.: Людмила Вікторівна, будь-ласка, назвіть ставки.

(Сергієнко Людмила Вікторівна зачитує ставки.)

Скочко В. А.: Немає більше запитань? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 767-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження нової редакції «Положення про порядок залучення коштів замовників будівництва об’єктів архітектури, що здаються в експлуатацію, на розвиток інфраструктури міста Сквира» додається.

 

№768 (питання №6)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу Сквирській районній раді на розробку документації із землеустрою щодо інвентаризації земель з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування орієнтовною площею 0,1471 га по вулиці Соборна, 53 (колишня Леніна) м. Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Іванченко Г. І.: Яке бачення у районної ради щодо цих приміщень?

Гашенко О. А. –начальник відділу з управління комунальним майном: Шановні депутати, ми виготовили право власності на будівлю і тепер хочемо завершити упорядкування документів на земельну ділянку на якій вона розташована.

Тибулевич В. В: Які можуть бути проблеми: у людей є право власності на приміщення, а земля, згідно довідки форми 6 - зем дана земля для їх обслуговування.

Іванченко Г. І.: Мені, як депутату, не забороняється висловити свою думку по даному питанню. Як я вже і казав на минулому засіданні, що ми, повіддававши такі об’єкти, коли буде ОТГ, що є неминучим, - громада не буде мати взагалі землі, щоб побудувати той самий басейн чи спорткомплекс. А районна рада все попродає за незначні кошти, в чому не бачу необхідності.

Гашенко О. В.: не вводьте депутатів в оману: земля залишиться у комунальній власності міста. При приватизації, законом передбачено, що об’єкт нерухомого майна може відчужуватися, якщо він не використовується за призначенням 3 роки.

Гриша В. В.голова районної ради: Звідки ви взяли що ми будемо продавати? І що поганого в тому, що ми, через аукціон, продали приміщення ТОВ «Грона-Партнер», яке вже валилося і на тому місці буде прекрасний спортивно-розважальний комплекс?

Іванченко Г. І.: За скільки ви продали приміщення РАЦСу і куди пішли ці кошти?

Гриша В. В.: 967971,60 гривень. За 840 тисяч, з цих коштів, проведено ремонт приміщення, створено і обладнано один з найкращих в Київській області інклюзивний центр для діток з особливими потребами.

Іванченко Г. І.: скільки квадратних метрів проданого приміщення і скільки дітей відвідує збудований центр?

Гриша В. В.: В районі дітей, що потребують особливого навчання – 250 осіб. Площі я не пам’ятаю, якщо є потреба – можу уточнити.

Іванченко Г. І.: На скільки мені відомо центр відвідує 10 дітей?         

Гриша В. В.: Вони ж туди приходять не одночасно – для кожного своя індивідуальна програма і виділений час.

Добровольський В. О.: Якою датою оформлено право власності?

Грищенко О. Г. – заступник голови районної ради. Право власності ще 1992 року, рішенням Київської обласної ради, було передано у власність Сквирській районній раді.

Добровольський В. О.: Зареєстровано право власності зовсім недавно, але є пропозиція підтримати, так як приміщення кінофікації в жахливому стані. Іванченко Г. І.: Шановні депутати, наголошую на тому, що з такими темпами - у майбутньому об’єднана громада не буде мати перспектив розвитку.

Скочко В. А.: Кожен визначається самостійно, якщо немає більше запитань, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 3

"не голосував" - 0

 • : рішення 768-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про надання дозволу Сквирській районній раді на розробку документації із землеустрою щодо інвентаризації земель з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування орієнтовною площею 0,1471 га по вулиці Соборна, 53 (колишня Леніна) м. Сквира») додається.

 

№769 (питання №7)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу Сквирській районній раді на розробку документації із землеустрою щодо інвентаризації земель з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування орієнтовною площею 0,4552 га по вулиці Максима Рильського, 62 (колишня Карла Маркса), м. Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Які питання, пропозиції?

Добровольський В. О.: У нас катастрофічна на сьогоднішній день ситуація з навчальними закладами, що закриваються. Звичайно, що вигідніше купити автобус, ніж утримувати штат, будівлю і т. д., але наш відділ освіти перетворився вже на автобусну станцію, можливо один з цих об’єктів, ми облаштуємо, наприклад, під автопарк, що в майбутньому буде і для ОТГ добре, і у депутатів не буде виникати ніяких питань, коли спільно будемо вирішувати що і під що надається і використовується.

Скочко В. А.:  Розглянемо всі пропозиції, якщо немає більше зауважень - прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 3

"не голосував" - 0

 • : рішення 769-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про надання дозволу Сквирській районній раді на розробку документації із землеустрою щодо інвентаризації земель з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування орієнтовною площею 0,4552 га по вулиці Максима Рильського, 62 (колишня Карла Маркса), м. Сквира») додається.

 

№770 (питання №8)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу Сквирській районній раді на розробку документації із землеустрою щодо інвентаризації земель з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування орієнтовною площею 0,0713 га по вулиці Слобідська номер 94, м. Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Які питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 1

"утрималися" – 2

"не голосував" - 0

 • : рішення 770-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про надання дозволу Сквирській районній раді на розробку документації із землеустрою щодо інвентаризації земель з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування орієнтовною площею 0,0713 га по вулиці Слобідська номер 94, м. Сквира») додається.

 

Скочко В. А.: Оголошую перерву 15 хв. Ніхто не проти? Всі за.

 

Перерва 15 хвилин.

 

№771 (питання №9)

СЛУХАЛИ: Про затвердження детального плану території під облаштування зупинки приміського типу загальною площею 1,28 га на площі Героїв Небесної Сотні в м. Сквира Київської області з урахуванням пропозицій містобудівної ради.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Земельна комісія не погодила (зачитує протокол №24 від 05.11.2018р. засідання земельної комісії. Додається.)

Іванченко Г. І.: Чи щось вже зроблено щодо питання про паркові зони міста?

Скочко В. А.: Триває обчислення вартості виконання робі, з метою виготовлення землевпорядної документації.

Болтівець Л.О. – громадянин міста: в центрі не повинно бути автостанції. Центр міста – це обличчя міста, а ми все роздаємо в приватні руки.

Бондаренко Олег – юрист ТОВ «Грона- Партнер»: Не так давно всі ми були свідками ситуації, коли машина провалилася під землю. Існуюче там асфальтне покриття не витримає такої кількості транспорту, окрім того для автобусів є прекрасне місце - існуюча автостанція.

Катеринога Миколапредставник громадськості: Дана зупинка заблокує всі під’їзди до спортивно-розважального комплексу. Повторююсь, але центр Сквири – це на сьогодні - базар і вокзал!

Тибулевич В. В.: Скільки раз ви вже виносите дане питання на розгляд – так і хочите змусити депутатів голосувати за затвердження.

Скочко В. А: Скільки раз буде звертатись людина чи організація з заявою, чи клопотанням – стільки раз ми і зобов’язані розглядати.

Скрипа Євген Васильович - депутат районної ради: я скажу коротко – це не ради бізнесу, а для людей. Ви запитайте будь-кого, чи потрібна зупинка  в даному місці і почуєте думку громадян. Люди їдуть в місто з усього району і повертаються назад. Зручність такої зупинки для населення безперечна.

Скочко В. А: Я звертаюся зараз до представників ТОВ «Грона-Партнер» і ПП «Центуріон», так як їхні детальні плани накладаються: давайте спільно разом збиремося, з залученням архітектора і проектантів, узгодимо план по якому будемо рухатися далі, а зараз приймемо рішення відкласти розгляд даного питання і винести після спільного обговорення. Чи є заперечення? Згодні?

Скрипа Є. В.: Так.

Бондаренко О.: Так.

Скочко В. А.: Хто за те, щоб відкласти розгляд питання «Про затвердження детального плану території під облаштування зупинки приміського типу загальною площею 1,28 га, га на площі Героїв Небесної Сотні в м. Сквира Київської області» для проведення зустрічі між ПП «Центуріон» та ТОВ «Грона-Партнер» і після цього винести питання  на розгляд сесії, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

 • : рішення 771-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про відкладення розгляду питання

«Про затвердження детального плану ) додається.

 

№772 (питання №10)

СЛУХАЛИ: Про утворення конкурсної комісії та затвердження положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки нерухомого майна, в тому числі земельних ділянок, а також відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів на конкурентних засадах на території м. Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

ВИРІШИЛИ: рішення 772-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про утворення конкурсної комісії та затвердження положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки нерухомого майна, в тому числі земельних ділянок, а також відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів на конкурентних засадах на території м. Сквира») додається.

 

№773 (питання №11)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

 • : рішення 773-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам») додається.

 

№774 (питання №12)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

 • : рішення 774-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам») додається.

 

№775 (питання №13)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

 • : рішення 775-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян») додається.

 

№776 (питання №14)

СЛУХАЛИ: Про сплату авансового внеску з метою подальшого продажу земельної ділянки  по вул. Соборна,53 б в м. Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

 • : рішення 776-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про сплату авансового внеску з метою подальшого продажу земельної ділянки  по вул. Соборна,53 б в м. Сквира») додається.

 

№777 (питання №15)

СЛУХАЛИ: Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для обслуговування будівель торгівлі ФОП Асламович З. Г. за адресою м. Сквира вул. Київська, 25а.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

 • : рішення 777-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для обслуговування будівель торгівлі ФОП Асламович З. Г. за адресою м. Сквира вул. Київська,25а») додається.

 

№778 (питання №16)

СЛУХАЛИ: Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для обслуговування будівель торгівлі ФОП Асламович Г.В. за адресою м. Сквира вул. Соборна,30.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

 • : рішення 778-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для обслуговування будівель торгівлі ФОП Асламович Г.В. за адресою м. Сквира вул. Соборна,30») додається.

 

№779 (питання №17)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення 2 земельних ділянок у користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго» загальною орієнтовною площею 0,0026 га по вул. Незалежності у м.Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

 • : рішення 779-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення 2 земельних ділянок у користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго» загальною орієнтовною площею 0,0026 га по вул. Незалежності у м.Сквира») додається.

 

№780 (питання №18)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення 7 земельних ділянок у користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго» загальною орієнтовною площею 0,0062 га у м. Сквира Київської області.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

 • : рішення 780-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення 7 земельних ділянок у користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго» загальною орієнтовною площею 0,0062 га у м. Сквира Київської області») додається.

 

№781 (питання №19)

СЛУХАЛИ: Про припинення дії договору оренди землі, укладеного між Сквирською міською радою та ТОВ «Будівельна компанія ВТМ» від 11.06.2015 року.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

 • : рішення 781-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про припинення дії договору оренди землі, укладеного між Сквирською міською радою та ТОВ «Будівельна компанія ВТМ» від 11.06.2015 року») додається.

 

№782 (питання №20)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку “Агора -3” за адресою м. Сквира вул. Богачевського,9 а.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

 • : рішення 782-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку “Агора -3” за адресою м. Сквира вул. Богачевського,9 а») додається.

 

№783 (питання №21)

 • Про погодження зміни юридичної адреси земельної ділянки площею 0,0581 га, яка знаходиться у власності Яценюк Тамари Вікторівни.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

 • : рішення 783-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про погодження зміни юридичної адреси земельної ділянки площею 0,0581 га, яка знаходиться у власності Яценюк Тамари Вікторівни») додається.

 

№784 (питання №22)

 • Про передачу у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянину Мукало Євгенію Олександровичу по вул. Незалежності, 47 у м. Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 3

 • : рішення 784-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про передачу у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянину Мукало Євгенію Олександровичу по вул. Незалежності, 47 у м. Сквира») додається.

 

№785 (питання №23)

 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Медведєвій Руслані Сергіївні по вул. Короленка, 53  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

 • : рішення 785-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Медведєвій Руслані Сергіївні по вул. Короленка, 53  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник») додається.

 

№786 (питання №24)

 • Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 203,00 кв.м, що належить до земель комунальної власності Сквирської міської ради  по вул. Кібенка, 49, у м.Сквира, Сквирського району Київської області та підлягає продажу.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

 • : рішення 786-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 203,00 кв.м, що належить до земель комунальної власності Сквирської міської ради  по вул. Кібенка, 49, у м.Сквира, Сквирського району Київської області та підлягає продажу») додається.

 

№787 (питання №25)

 • Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 247,00 кв.м, що належить до земель комунальної власності Сквирської міської ради  по вул. Успенська,49, у м.Сквира, Сквирського району Київської області та підлягає продажу.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

 • : рішення 787-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 247,00 кв.м, що належить до земель комунальної власності Сквирської міської ради  по вул. Успенська,49, у м.Сквира, Сквирського району Київської області та підлягає продажу») додається.

 

№788 (питання №26)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування, що розташована за адресою по вул. Богачевського, 33 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Лідер Плюс».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Іванченко Г. І: Зосереджую увагу депутатів, що під будівлю площею 200 кв. м. ми надаємо 10 соток, хоча ми можемо надати тільки для обслуговування будівлі, а вільну земельну ділянку виставити на аукціон.

Гашенко О. В.: по формі 6 - зем і по ДБН - закладам культури відводяться земельні ділянки за встановленими нормативами, які в даному випадку, були враховані.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 12

"проти" – 1

"утрималися" – 4

"не голосував" - 3

 • : не прийнято. Рішення 788-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування, що розташована за адресою по вул. Богачевського, 33 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Лідер Плюс») додається.

 

№789 (питання №27)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, що розташована по  вул. Богачевського, 42 б  у м. Сквира, виготовлений ТОВ “Лідер Плюс”.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Іванченко Г. І: Всі комунальні об’єкти мають належати місту.

Скочко В. А.: Григорій Іванович, ми місто районного значення. Є ще питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 1

"не голосував" - 2

 • : рішення 789-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, що розташована по  вул. Богачевського, 42 б  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Лідер Плюс») додається.

 

№790 (питання №28)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, що розташована за адресою по вул. Богачевського, 70 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Лідер Плюс».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

 • : рішення 790-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, що розташована за адресою по вул. Богачевського, 70 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Лідер Плюс») додається.

 

№791 (питання №29)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, що розташована по вул. Соборна, 30 б  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Лідер Плюс».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 1

"не голосував" - 2

 • : рішення 791-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, що розташована по вул. Соборна, 30 б  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Лідер Плюс») додається.

 

№792 (питання №30)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Алейніковій Лідії Іванівні по вул. Панаса Мирного, 25 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Лідер Плюс».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

 • : рішення 792-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Алейніковій Лідії Іванівні по вул. Панаса Мирного, 25 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Лідер Плюс») додається.

 

№793 (питання №31)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Локостову Юрію Володимировичу по вул. Садова,21 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

 • : рішення 793-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Локостову Юрію Володимировичу по вул. Садова,21 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник») додається.

 

№794 (питання №32)

 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Локостову Юрію Володимировичу по вул. Садова, 21 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

 • : рішення 794-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Локостову Юрію Володимировичу по вул. Садова, 21 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник») додається.

 

№795 (питання №33)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Давидюк Івану Івановичу по пров. Садовий,7 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

 • : рішення 795-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Давидюк Івану Івановичу по пров. Садовий,7 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник») додається.

 

№796 (питання №34)

 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Давидюк Івану Івановичу по пров. Садовий, 7 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

 • : рішення 796-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Давидюк Івану Івановичу по пров. Садовий, 7 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник») додається.

 

№797 (питання №35)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці  Вікарчук Інні Василівні по вул. Мічуріна,81  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

 • : рішення 797-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці  Вікарчук Інні Василівні по вул. Мічуріна,81  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник») додається.

 

№798 (питання №36)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці  Козак Софії Петрівні по вул. Лугова,48  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

 • : рішення 798-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці  Козак Софії Петрівні по вул. Лугова,48  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник») додається.

 

№799 (питання №37)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Мельничуку Анатолію Мусійовичу по вул. Фруктових садів,5 а у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

 • : рішення 799-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Мельничуку Анатолію Мусійовичу по вул. Фруктових садів,5 а у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник») додається.

 

№800 (питання №38)

 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Левенчуку Віталію Володимировичу по вул. Грушевського, 24 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

 • : рішення 800-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Левенчуку Віталію Володимировичу по вул. Грушевського, 24 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник») додається.

 

№801 (питання №39)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Петриченку Рустаму Павловичу по вул. Успенська,18  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

 • : рішення 801-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Петриченку Рустаму Павловичу по вул. Успенська,18  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник») додається.

 

№802 (питання №40)

 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Іванець Тетяні Олександрівні по вул. Садова, 21 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

 • : рішення 802-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Іванець Тетяні Олександрівні по вул. Садова, 21 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник») додається.

 

№803 (питання №41)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Конопко Петру Михайловичу по вул. Слобідська,27 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

 • : рішення 803-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Конопко Петру Михайловичу по вул. Слобідська,27 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник») додається.

 

№804 (питання №42)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Запальському Станіславу Броніславовичу по пров. Мічуріна,1 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

 • : рішення 804-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Запальському Станіславу Броніславовичу по пров. Мічуріна,1 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник») додається.

 

№805 (питання №43)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці  Поліщук Неонілі Миколаївні по пров. Архітектурний, 3  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

 • : рішення 805-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці  Поліщук Неонілі Миколаївні по пров. Архітектурний, 3  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник») додається.

№806 (питання №44)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Коршун Миколі Миколайовичу по вул. Співоча,9  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

 • : рішення 806-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Коршун Миколі Миколайовичу по вул. Співоча,9  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник») додається.

 

№807 (питання №45)

 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється у власності Релігійної громади Свідків Єгови у Голосіївському районі м.Києва, що розташована  по пров. Гоголя, 10 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

ВИРІШИЛИ: рішення 807-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється у власності Релігійної громади Свідків Єгови у Голосіївському районі м.Києва, що розташована  по пров. Гоголя, 10 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник») додається.

 

№808 (питання №46)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Постоюку Анатолію Миколайовичу по вул. Кобзаря,16 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

 • : рішення 808-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Постоюку Анатолію Миколайовичу по вул. Кобзаря,16 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович») додається.

 

 

№809 (питання №47)

 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Постоюку Анатолію Миколайовичу по вул. Кобзаря, 16 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

 • : рішення 809-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Постоюку Анатолію Миколайовичу по вул. Кобзаря, 16 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович») додається.

 

№810 (питання №48)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Зубрію Володимиру Семеновичу по вул. Польовій,93 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

 • : рішення 810-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Зубрію Володимиру Семеновичу по вул. Польовій,93 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович») додається.

 

№811 (питання №49)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Кожевній Ользі Степанівні по вул. Ольшевського,11 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

 • : рішення 811-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Кожевній Ользі Степанівні по вул. Ольшевського,11 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович») додається.

 

№812 (питання №50)

 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Корбут Ірині Іванівні по вул. Лугова, 46 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

 • : рішення 812-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Корбут Ірині Іванівні по вул. Лугова, 46 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович») додається.

 

№813 (питання №51)

 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Бухенській Олені Володимирівні по вул. Некрасова, 26 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

 • : рішення 813-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Бухенській Олені Володимирівні по вул. Некрасова, 26 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович») додається.

 

№814 (питання №52)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Бленді Ніні Петрівні по пров. Слобідський,1а у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

 • : рішення 814-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Бленді Ніні Петрівні по пров. Слобідський,1а у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович») додається.

 

№815 (питання №53)

 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Бленді Ніні Петрівні по пров. Слобідський, 1а у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

 • : рішення 815-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Бленді Ніні Петрівні по пров. Слобідський, 1а у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович») додається.

 

№816 (питання №54)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Гогулі Світлані Вікторівні по вул. Перемоги,19  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

 • : рішення 816-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Гогулі Світлані Вікторівні по вул. Перемоги,19  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович») додається.

 

№817 (питання №55)

 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Борисевичу Сергію Сергійовичу по вул. Слобідська,55  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

 • : рішення 817-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Борисевичу Сергію Сергійовичу по вул. Слобідська,55  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович») додається.

 

№818 (питання №56)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянці Борисевич Тетяні Захарівні, громадянину Борисевич Сергію Сергійовичу по вул. Слобідська,55 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

 • : рішення 818-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянці Борисевич Тетяні Захарівні, громадянину Борисевич Сергію Сергійовичу по вул. Слобідська,55 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович») додається.

 

№819 (питання №57)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Марун Людмилі Іванавні по вул.Стаханова, 67 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення 819-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Марун Людмилі Іванавні по вул.Стаханова, 67 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович») додається.

 

№820 (питання №58)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Гуменюку Олексію Івановичу по вул. Стаханова,67  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення 820-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Гуменюку Олексію Івановичу по вул. Стаханова,67  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович») додається.

 

№821 (питання №59)

 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Чакуну Петру Івановичу по вул. Сонячна, 53 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

 • : рішення 821-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Чакуну Петру Івановичу по вул. Сонячна, 53 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович») додається.

 

№822 (питання №60)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Лісовій Олені Петрівні по вул. Богачевського, 4 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

 • : рішення 822-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Лісовій Олені Петрівні по вул. Богачевського, 4 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович») додається.

 

№823 (питання №61)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Данилюк Наталії Станіславівні по вул. Пушкіна, 23 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

 • : рішення 823-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Данилюк Наталії Станіславівні по вул. Пушкіна, 23 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович») додається.

 

№824 (питання №62)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Золотаревич Олені Федорівні по пров. Кільцевий, 1 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

 • : рішення 824-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Золотаревич Олені Федорівні по пров. Кільцевий, 1 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович») додається.

 

№825 (питання №63)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Козійчук Ніні Василівні по вул. Архітектурна, 19 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

 • : рішення 825-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Козійчук Ніні Василівні по вул. Архітектурна, 19 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович») додається.

 

№826 (питання №64)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Свистун Наталії Вікторівні по вул. Франка, 21 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

 • : рішення 826-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Свистун Наталії Вікторівні по вул. Франка, 21 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект») додається.

 

№827 (питання №65)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Савченко Віталію Юрійовичу по вул. Короленка, 4 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

 • : рішення 827-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Савченко Віталію Юрійовичу по вул. Короленка, 4 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект») додається.

 

№828 (питання №66)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Бірюковій Лідії  Іллінічні по вул. Шевченка, 103 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

 • : рішення 828-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Бірюковій Лідії  Іллінічні по вул. Шевченка, 103 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект») додається.

 

№829 (питання №67)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Матеєнко Галині Степанівні по вул. Мельника, 26  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

 • : рішення 829-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Матеєнко Галині Степанівні по вул. Мельника, 26  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект») додається.

 

№830 (питання №68)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Майданюк Євгенії Віталіївні по вул. Абрикосова,20  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Є питання, пропозиції? Немає, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

 • : рішення 830-34-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34 чергової сесії, від 06 листопада 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Майданюк Євгенії Віталіївні по вул. Абрикосова,20  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект») додається.

 

Скочко В. А.: Переходимо до «Різного».

Кучинський І. В.: У мене питання по Генеральному плану, так як ми домовлялися, що при уточненні всі кошти ми направимо для вирішення цього питання. Люди не можуть оформити субсидії, землю, майно.

Тибулевич В. В.: Ми не уточняли дохідну частину, а зробили перерозподіл коштів в межах кошторисних призначень поточного року.

Скочко В. А.: Ми маємо два звернення від ВО «Батьківщина»: депутата районної ради - Грищенко О. Г. і депутата міської ради - Корнелюка П. М. На минулих засіданнях, при розгляді питань за зверненнями від партії «Свобода», депутата міської ради – Дзюби О. В., ми з вами домовилися розглядати такі звернення у «Різному», щоб не створювати ніяких політичних суперечок і не піднімати або навпаки імідж тих чи інших партій, кандидатів. Але, на сьогодні,  майже всі будуть згодні з тим, що населення не може сплачувати такі кошти за газ і електроенергію і звичайно, що всі занепокоєні ситуацією, що склалася.

 

Скочко В. А. зачитує звернення Корнелюка П. М. щодо підвищення ціни на газ для населення і звернення Грищенко О. Г. щодо ситуації, що склалася на ринку електричної енергії.

 

Іванченко Г. І.: Не заперечую, що зтурбований ситуацією в країні, але я завжди був і є проти популістичних заяв і лозунгів.

Скочко В. А.: Тому ж ми і не приймаємо ніяких рішень стосовно даних звернень, а лише спільно можемо визначитися, чи вносити їх в порядок денний сесії, чи ні. Також маю надію, що через компенсації і субсидування дані виплати не ляжуть на плечі населення і держава всіляко підтримає і в майбутньому буде піднімати тарифи лише разом із зростанням заробітних плат.

Гавронський Л. П.: У мене запитання і звернення по прибудинковій території Соборна 38?

Скочко В. А.: Представники ОСББ були на засіданні бюджетної комісії і погодилися, що при розгляді бюджету на 2019 рік ми винесемо питання про включення виготовлення ПКД на даний об’єкт.

Скочко В. А.: Порядок денний сесії вичерпаний. Які ще будуть пропозиції?

Лозинський В. Л.:Завершити засідання.

Скочко В. А.: Хто за те, щоб закінчити сесію.Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утримався ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1.

ВИРІШИЛИ: Закрити тридцять четверту чергову сесію. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 34-ї чергової сесії, від 06 листопада 2018року за рішення: «Закрити 34-у сесію» додається).

 

Звучить Гімн України.

 

Сквирський міський голова                                                     В. А.Скочко

 

Секретар міської ради                                                                 В.О.Бондар

 

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: