(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 33 Тридцять третьої позачергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання 25.10.2018 року

 
Дата публікації 31.10.2018 14:3:27
 
ПРОТОКОЛ № 33

Тридцять третьої позачергової сесії Сквирської міської ради

VІІ скликання

Розпочато засідання о 13:00 годині

Закінчено засідання о 13:30 годині

25 жовтня 2018 року

м. Сквира

 

Всього депутатів - 26

Присутніх 15.

 

ЗАПРОШЕНІ:

Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник Сквирського міського голови з економічних питань;

Палієнко Сергій Іванович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Тернова Марина Валентинівна – начальник відділу бухгалтерського обліку

 

ПРИСУТНІ:

Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник Сквирського міського голови з економічних питань;

Палієнко Сергій Іванович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Тернова Марина Валентинівна – начальник відділу бухгалтерського обліку

 

Місце проведення: м. Сквира,

вул. Богачевського, 28,

зал засідань Сквирської районної ради

 

Скочко В. А: – Сквирський міський голова: Шановні депутати, присутні та запрошені! На тридцять третю позачергову сесію Сквирської міської ради VІІ скликання із 26 депутатів прибуло 15 депутатів + міський голова. У роботі сесії беруть участь: Сергієнко Людмила Вікторівназаступник Сквирського міського голови з економічних питань, Палієнко Сергій Іванович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, Тернова Марина Валентинівна – начальник відділу бухгалтерського обліку.  Вношу пропозицію, роботу тридцять третьої позачергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання розпочати

Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утрималися ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: Роботу тридцять третьої позачергової сесії Сквирської міської ради розпочати. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 33 позачергової сесії, від 25 жовтня 2018 року за рішення: «Відкрити 33-ю позачергову сесію» додається).

 

Звучить Гімн.

 

Скочко В. А: Робота сесії проводиться згідно затвердженого Регламенту Сквирської міської ради VII скликання.

  • для доповідей – до 40 хв.
  • для співдоповідей – до 10 хв.
  • для виступів у обговоренні, для виступів з процедурних питань, заяв, внесення запитів, резолюцій – до 5 хв.
  • для виступів у різному – до 5 хв.
  • для заключного слова – до 10 хв.

Хочу також наголосити на дисципліні та етиці пленарного засідання. Шановні депутати, так, як Рогач Віталій відсутній, якщо не заперечуєте членів лічильної комісії буде два. Ніхто не проти. Також, я перепрошую, що знову потрібно було вас збирати сьогодні, але справа в тому, що відповідно до доповідної записки начальника юридичного відділу Сквирської міської ради від 24 жовтня 2018 року, при погодженні прийнятого нами рішення, було виявлено, що воно є недійсним, оскільки прийнято на засіданні сесії, яка не була повноважною. Тобто я вношу пропозицію внести до порядку денного питання про скасування рішення №752-32-VII від 24 жовтня 2018 року. Хто за те, щоб внести до порядку денного питання про скасування рішення №752-32-VII від 24 жовтня 2018 року, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести до порядку денного питання про скасування рішення №752-32-VII від 24 жовтня 2018 року (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 33 позачергової сесії, від 25 жовтня 2018 року за рішення: «Внести в порядок денний сесії питання про скасування рішення №752-32-VII від 24 жовтня 2018 року») додається.

Скочко В. А: Хто за затвердження порядку денного зі змінами та доповненнями, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: затвердити порядок денний зі змінами та доповненнями (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 33 позачергової сесії, від 25 жовтня 2018 року за рішення: «За затвердження порядку денного зі змінами та доповненнями») додається.

 

Скочко В. А: Пропонується внести на розгляд 33-ї позачергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання таку повістку денну:

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Тридцять третьої позачергової сесії Сквирської міської ради VIІ скликання

  1. жовтня 2018 року 
  1. /754 Про скасування рішення Сквирської міської ради №752-32-VII від 24 жовтня 2018 року
  2. /753  Про внесення змін до рішення сесії Сквирської  міської ради №551-26-VІI від 26 грудня 2017 року „Про бюджет міста Сквира на 2018 рік”

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. –заступник міського голови з економічних питань.

 

№754 (питання №1)

СЛУХАЛИ: Про скасування рішення Сквирської міської ради №752-32-VII від 24 жовтня 2018 року.

Скочко В. А.: Хто за скасування рішення №752-32-VII від 24 жовтня 2018 року?

Голосували: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №754-33-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 33 позачергової сесії, від 25 жовтня 2018 року за рішення: «Про скасування рішення Сквирської міської ради №752-32-VII від 24 жовтня 2018 року») додається.

 

№753 (питання №2)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії Сквирської  міської ради №551-26-VІI від 26 грудня 2017 року „Про бюджет міста Сквира на 2018 рік”

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. –заступник міського голови з економічних питань.

Сергієнко Л. В: Ми не уточнюємо дохідну частину бюджету, ми робимо уточнення видатків, шляхом перекидки бюджетних призначень з одних кодів функціональної класифікації видатків на інші. Все викладено в пропозиціях до проекту рішення.

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Ні. Комісія засідала вчора, було присутніх чотири члена комісії, три з яких проголосували «за», один – «не голосував». Тобто ніхто з присутніх на засіданні комісії не був проти, але на момент голосування Добровольського Володимира не було.

Скочко В. А.: Шановні депутати, які будуть зауваження?

Флісак О. Ю.: Немає, вже всім все зрозуміло.

Тибулевич В. В.: Я вчора не був присутній, але наскільки мені відомо то бюджетна комісія не відбулася?

Лозинський В. Л.: Комісія відбулася, кворум був, були присутні чотири члени комісії, а також члени виконкому і керівництво комунального підприємства, «за» проголосували три члена комісії, один «не голосував».

Тибулевич В. В.: Як же відбулася, якщо на момент голосування, один член комісії вийшов, не було кворуму?

Іванченко Г. І. – голова регламентної комісії: Давайте будемо послідомними, якщо на засіданні сесії депутат присутній, але вийшов – ми ставимо йому «не голосував» - так було завжди у нашій практиці. Також я пропоную все-таки дещо змінити регламент, щоб ми самі собі не протирічили в деяких питаннях.

Сікорська О. М.начальник юридичного відділу міської ради: Список присутніх на засіданні комісії засвідчує їхню присутність, якщо на момент голосування, хтось по якійсь причині не голосував – то це фіксується в графі «не голосував», але при цьому комісіє вважається повноважною.

Скочко В. А.: Прояснили? По самому питанню є зауваження? Немає. Чи є запитання до доповідача? Пам’ятаєте той мільйон, що ми не додали комунальному підприємству, вирішивши, що потім виділимо при уточненні – ось і маємо проблему. Але я вдячний всім тим, хто прийшов сьогодні, дякую за розуміння і підтримку: люди не винні – тому ми повинні швидко реагувати на ситуацію, що склалася. Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 753-33-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 33 позачергової сесії, від 25 жовтня 2018 року за рішення: «Про внесення змін до рішення сесії Сквирської  міської ради №551-26-VІI від 26 грудня 2017 року „Про бюджет міста Сквира на 2018 рік”) додається.

Скочко В. А.: Порядок денний сесії вичерпаний. Які ще будуть пропозиції?

Лозинський В. Л.: Завершити засідання.

Скочко В. А.: Хто за те, щоб закінчити сесію.Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утримався ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0.

ВИРІШИЛИ: Закрити тридцять третю позачергову сесію. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 33-ї позачергової сесії, від 25 жовтня 2018 року за рішення: «Закрити 33-ю позачергову сесію» додається).

 

Звучить Гімн України.

 

Скочко В. А.: Шановні депутати, ви пам’ятаєте, що на 16.00. ми з вами домовилися зібратися для представлення тарифу на водопостачання та водовідведення. Після громадського обговорення ми дотримались всіх рекомендацій: розглянули звернення громадян до Сквирської міської ради, які надійшли протягом 14 днів після громадського обговорення, замовили та отримали лабораторний аналіз питної води в м. Сквира, а також  висновок департаменту ЖКГ КОДА щодо дотримання вимог порядку формування тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення. Я пропоную, так як зараз присутня більшість обговорити це питання зараз і взяти матеріали електронно або роздруковані, якщо є потреба.

Протокол № 1 Спільного засідання депутатів Сквирської міської ради щодо тарифів на водопостачання та водовідведення додається.

 

Сквирський міський голова                                                        В.А.Скочко

 

Секретар міської ради                                                                 В.О.Бондар

 

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: