(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 31 Тридцять першої чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання

 
Дата публікації 29.8.2018 13:43:41
 
ПРОТОКОЛ № 31

Тридцять першої чергової сесії Сквирської міської ради

VІІ скликання

Розпочато засідання о 10:00 годині

Закінчено засідання о 14:30 годині

Перерва 11:00 -11:15.

21 серпня 2018 року

м. Сквира

 

Всього депутатів - 26

Присутніх 23.

 

ЗАПРОШЕНІ:

Палієнко Сергій Іванович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Тернова Марина Валентинівна – начальник відділу бухгалтерського обліку

Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва та землекористування.

 

ПРИСУТНІ:

Гриша Василь Васильович - голова Сквирської районної ради;

Гудзенко Віталій – журналіст газети «Вісник Сквирщини»

Міщенко Володимир Петрович – головний редактор газети «Провінція POST»

Громадяни міста.

 

Місце проведення: м. Сквира,

вул. Богачевського, 28,

зал засідань Сквирської районної ради

 

Скочко В. А:ПРИВІТАЄМО ІМЕНИННИКІВ:

Сільченко Сергій Іванович – 29.06.

Лєднєв Сергій Володимирович – 07.07.

Вільхівський Віталій Станіславович – 26.07.

Бондаренко Микола Михайлович – 30.07.

Сопіженко Наталія Петрівна – 05.08.

 

Скочко В. А: – Сквирський міський голова:Шановні депутати, присутні та запрошені! На тридцятьпершу черговусесію Сквирської міської ради VІІ скликання із 26 депутатів прибуло23 депутати + міський голова.У роботі сесії беруть участь:Гриша Василь Васильович - голова Сквирської районної ради,Міщенко Володимир Петрович – головний редактор газети «Провінція-Post»,Орел Олександр Борисович – голова громадських організацій міста Сквира, Палієнко Сергій Іванович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, Тернова Марина Валентинівна – начальник відділу бухгалтерського обліку, Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва та землекористування, представники комунального підприємства, громадяни міста. Я бачу в залі багато Сквирян, які зібралися тут по питанню підняття тарифів на водопостачання та водовідведення. Для початку, я ознайомлю вас з рішенням виконавчого комітету №833/83 від 20 серпня 2018 року. (Зачитує рішення). Отже, ви зрозуміли, що рішення скасовано, при його прийнятті мене, нажаль, не було, але, як міський голова хочу з повною відповідальністю заявити, що це питання неминуче і що я вдячний виконавчому комітету, що вони, розуміючи проблему, не побоялися це зробити, викликавши такий негатив на себе, але зробили це без досвіду – тому зараз я поясню нашу позицію і ситуацію в цілому, а ви послухаєте і задасте питання, які вас цікавлять.

Скочко В. А. ознайомлює зал з тарифами на воду в сусідніх районах і датами їх прийняття. Доповідає, що зроблено і заплановано в місті для покращення водопостачання і запрошує всіх на громадські слухання по вищезгаданим питанням на 10 вересня 17.00. в зал засідань Сквирської районної ради.

 

Добровольський В. О.: Валерій Анатолійович, давайте спочатку затвердимо порядок денний, а потім будете звітувати.

Скочко В. А.:Я думаю, що важливіше поспілкуватися з людьми на початку, щоб їх не затримувати, окрім того в порядку денному мого звіту немає.

Добровольський В. О.: Бюджетна комісія в рішенні рекомендувала вам прозвітувати.

Скочко В. А.: Де протокол комісії?

 

Добровольський В. О. виходить з зали і приносить протокол засідання бюджетної комісії.

 

Скочко В. А. просить зазначити в протоколі сесії, що отримав протокол засідання комісії тільки тепер і що не мав змоги з ним ознайомитися.

 

Мешканці міста дискутують, бурхливо обговорюють різке підняття тарифу, задають запитання, висловлюють невдоволення якістю і кількістю води та цікавляться найболючішими питаннями міста. В решті більша частина людей лишають зал погодившись прийти на громадське слухання (об’ява про яке зазначилося, щобуде опублікована в «ВісникуСквирщини»).

 

Депутат Кучинський І. В. покинув зал.

 

Скочко В. А.: Вношу пропозицію, роботу тридцять першоїчерговоїсесії Сквирської міської ради VІІ скликання розпочати

Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утрималися ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 24

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: Роботутридцятьпершої черговоїсесії Сквирської міської ради розпочати. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31чергової сесії, від 21серпня 2018 року за рішення: «Відкрити 31-у чергову сесію» додається).

 

Звучить Гімн.

 

Депутат Сільченко С. І.(попереджав завчасно) покинув зал.

 

Скочко В. А:Робота сесії проводиться згідно затвердженого Регламенту Сквирської міської ради VII скликання.

 • для доповідей – до 40 хв.
 • для співдоповідей – до 10 хв.
 • для виступів у обговоренні, для виступів з процедурних питань, заяв, внесення запитів, резолюцій – до 5 хв.
 • для виступів у різному – до 5 хв.
 • для заключного слова – до 10 хв.

Хочу також наголосити на дисципліні та етиці пленарного засідання.

А зараз безпосередньо по порядку денному, вони на руках, чи є якісь зауваження, пропозиції?

Добровольський В. О.: Пропоную внести в порядок денний розгляд протоколу засідання бюджетної комісії.

Скочко В. А: Хто за те, щоб внести до порядку денного питання про розгляд протоколу бюджетної комісії, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 9

"проти" – 4

"утрималися" – 8

"не голосував" - 3

ВИРІШИЛИ: не вносити до порядку денного розгляд вищезгаданого питання (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31-ї чергової сесії, від 21серпня 2018 року за рішення: «Внести в порядок денний питання про розгляд протоколу бюджетної комісії») додається.

 

Депутат Добровольський В. О.  вийшов з залу засідань.

 

Скочко В. А: Чи є якісь ще пропозиції?

Тибулевич В. В.:Пропоную зняти з розгляду питання №8.

Скочко В. А: Чому? Наскільки я знаю, на засіданні земельної комісії вирішили відкласти розгляд даного питання до тих пір, поки міська рада, разом з ПП «Центуріон» не приведуть у відповідність документи. Документи в наявності тому ми можемо розглядати вищезгадане питання.

Тибулевич В. В.: Але комісія після того не збиралася, тобто питання не може розглядатися без погодження комісії.

Іванченко Г. І.:голова регламентної комісії: Ми самі себе загнали в кут так, як перед цим знімали питання, згідно рекомендацій комісій, але питання, внесені в розпорядження та порядок денний сесії не можуть бути зняті з розгляду, вони обговорюються на засіданні депутатами і по них приймається рішення.

Скочко В. А: Ми знімали тільки за згодою депутатів адже завжди поіменно голосували за включення чи зняття та за порядок денний в цілому.

Сікорська О. М. – начальник юридичного відділу міської ради: Комісія може рекомендувати зняти те, чи інше питання але сесія безперечно має його розглянути і винести відповідне рішення.

Тибулевич В. В.: Я ще не бачив, щоб так хотіли пропихнути якесь питання. Уже декілька раз розглядаємо. Детальний план виготовляється, коли вже сформована ділянка, коли є кадастровий номер.

Скочко В. А: Вадим Вікторович, не плутайте містобудівну і землевпорядну документацію, просто послухайте, як каже закон. Я тому і не ходив на засідання земельної комісії, щоб ви не сказали, що я лобіюю чиїсь інтереси, але ми повинні винести рішення, а не відмовляти, відхиляти і т.д. Чіткого висновку і пояснень від вас, як від голови комісії – немає – тож ми маємо визначатися: чи затверджуємо цей детальний план території, замовником якого є міська рада, а інвестором ПП «Центуріон», чи ні , якщо ні - то по якій причині?

 

Іващенко Н. В. Зачитує Положення статті 1 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17 лютого 2011 року № 3038-VI.

Іващенко Н. В.: Тому і загальна площа 1,28 га, а площа, що пропонується надаватися в оренду на умовах конкурсу – орієнтовно 2 сотки.

Скочко В. А: Хто за те, щоб зняти з розгляду питання №8 за пропозицією Тибулевича Вадима Вікторовича, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 6

"проти" – 4

"утрималися" – 9

"не голосував" - 5

ВИРІШИЛИ: не знімати з розгляду питання №8 (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31-ї чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про зняття з розгляду питання №8 (за пропозицією Тибулевича В. В.)») додається.

 

Депутат Тибулевич В. В. виходить з залу засідань.

 

Бондар В. О. – секретар Сквирської міської ради: Вадим Вікторович, ви - голова земельної комісії, ви не можете піти адже на розгляді сесії ще безліч питань, які необхідні для життєдіяльності міста – бюджетні питання та земельні питання, які потрібно затвердити громадянам Сквири і які ви вже розглянули на профільній комісії?

Тибулевич В. В.: Всі питання земельна комісія погодила, окрім восьмого. Наголошую, що ви будете його розглядати без погодження земельної комісії.

Скочко В. А:Хто за те, щоб затвердити порядок денний із змінами та доповненнями, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                          

"проти" – 0

"утрималися" – 1

"не голосував" - 4

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний із змінами та доповненнями (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21серпня 2018 року за рішення: «Про затвердження порядку денного із змінами та доповненнями») додається.

 

Скочко В. А: Пропонується внести на розгляд 31-ї чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання таку повістку денну:

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

тридцятьпершої сесії Сквирської міської ради VIІ скликання

 1. серпня 2018 року
 1. /720      Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Сквира за I півріччя 2018 року.

ДОПОВІДАЄ: Тернова М. В. – начальник відділу бухгалтерського обліку та кадрової роботи міської ради.

 1. /721      Про затвердження програми розвитку культури  у місті Сквира на 2018-2021 роки.

ДОПОВІДАЄ: Бондар В. О. – секретар сквирської міської ради.

 1. /722      Про внесення змін до рішення сесії міської ради №551-26-VII від 26 грудня 2017 року «Про бюджет міста Сквира на 2018 рік».
 2. /723      Про внесення змін у Програму розвитку житлово–комунального господарства з організації благоустрою міста Сквира на 2018 рік.
 3. /724       Про надання дозволу на списання основних засобів, що знаходяться на балансі комунального підприємства „Сквирське комунальне господарство.”

ДОПОВІДАЄ: Тернова М. В. – начальник відділу бухгалтерського обліку та кадрової роботи міської ради.

 1. /725       Про розгляд звернення членів комунальної комісії Сквирської міської ради.
 2. /726       Про розгляд звернення депутата Дзюби О. В.

ДОПОВІДАЄ: Бондар В. О. – секретар сквирської міської ради.

 1. /727       Про затвердження детального плану території під облаштування зупинки приміського типу загальною площею 1,28 га на площі Героїв Небесної Сотні в м. Сквира Київської областіз урахуванням пропозицій містобудівної ради.
 2. /728       Про надання дозволу Сквирській районній радіна розробку документацій із  землеустрою щодо інвентаризації земель з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.
 3. /729  Про сплату авансового внеску, з метою подальшого продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення ТОВ «Грона – Партнер»по вул. Залізнична, 8-а, у м.Сквира.
 4. /730  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.
 5. /731  Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянокгромадянам.
 6. /732  Про надання дозволу на розробку технічної документаціїщодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власностігромадян.
 7. /733  Про затвердження детального плану території земельної ділянки за адресою м. Сквира пров. Гоголя,10 площею 0,0986 га для розміщення культової будівлі «Зал Царства Свідків Єгови».
 8. /734  Про надання в оренду земельної ділянкинесільськогосподарського призначення ФОП Бойко Надії Олексіївні по вул. Незалежності, б/н в м.Сквира.
 9. /735  Про погодження зміни юридичної адресиземельної ділянки площею 0,0500 га,по вул. Сонячна, 21 в м. Сквира на адресу – вул. Сонячна, 21-а,яка знаходиться у власності Наркізова Василя Івановича.
 10. /736  Про погодження зміни юридичної адреси земельної ділянки площею 0,0500 га, по вул. Сонячна, 21 в м. Сквира на адресу – вул. Сонячна, 21-б, яка знаходиться у власності Наркізова Василя Івановича.
 11. /737  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Двінянніковій Галині Іванівніпо вул. Успенська,20 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 12. /738  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Стрижалову Сергію Юрійовичу по пров. Прорізному,5 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 13. /739  Про затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо інвентаризації земельвідділу освіти Сквирської міської ради по пров. Каштановий, 2 виготовлену ТОВ «Межувальник».
 14. /740  Про затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо інвентаризації земельвідділу освіти Сквирської міської ради по вул. Шевченка,43 виготовлену ТОВ «Межувальник».
 15. /741  Про затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо інвентаризації земельвідділу освіти Сквирської міської ради по вул. Шевченка,б/н виготовлену ТОВ «Межувальник».
 16. /742  Про затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо інвентаризації земельвідділу освіти Сквирської міської ради по вул. Соборна,32  у м.Сквира виготовлену ТОВ «Межувальник».
 17. /743  Про затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо інвентаризації земельвідділу освіти Сквирської міської ради по вул. Слобідська, 35 виготовлену ТОВ «Межувальник».
 18. /744  Про затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо інвентаризації земельвідділу освіти Сквирської міської ради по вул. Незалежності, 63 виготовлену ТОВ «Межувальник».
 19. /745  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці Загородній Тетяні Миколаївніпо вул. Садова,28 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 20. /746  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Іванець Тетяні Олександрівніпо вул. Папаніна,8 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 21. /747  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу у власність громадянці Булатніковій Наталії Миколаївні по вул. Стаханова,15 у м. Сквира,виготовлену фізичною особою – підприємцем Гашенко М.С.
 22. /748  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу у власністьгромадянину Поліщуку Андрію Петровичупо вул. Корольова,12 у м. Сквира,виготовлену фізичною особою – підприємцем Гашенко М.С.
 23. /749  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці Мельничук Тетяні Миколаївніпо вул. Лівобережна, 5 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 24. /750  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Ященку Сергію Миколайовичу по вул. Шовковична, 23 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».
 25. /751  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Лебедю Юрію Петровичу по вул. Довженка, 11 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціалістзпитаньпідприємництва, землекористуванняімістобудуванняСквирськоїміськоїради.

 

Скочко В. А.: Переходимо до розгляду питань.

 

Депутат Вдовиченко А. В.(попереджав завчасно) покинув зал.

 

№720 (питання №1)

СЛУХАЛИ: Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Сквира за I півріччя 2018 року.

ДОПОВІДАЄ: Тернова М. В. – начальник відділу бухгалтерського обліку та кадрової роботи міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 5

ВИРІШИЛИ: рішення 720-31-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Сквира за I півріччя 2018 року») додається.

 

№721 (питання №2)

СЛУХАЛИ:Про затвердження програми розвитку культури  у місті Сквира на 2018-2021 роки.

ДОПОВІДАЄ: Бондар В. О. – секретар сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетната регламентнакомісії?

Лозинський В. Л.: Так.

Іванченко Г. І.: Так, але без пункту про ремонти приміщень.

Скочко В. А.:Чи є ще запитання, пропозиції? Отже, хто за уточнену програму, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 5

ВИРІШИЛИ: рішення 721-31-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про затвердження програми розвитку культури  у місті Сквира на 2018-2021 роки») додається.

 

№722 (питання №3)

СЛУХАЛИ:Про внесення змін до рішення сесії міської ради №551-26-VII від 26 грудня 2017 року «Про бюджет міста Сквира на 2018 рік».

ДОПОВІДАЄ: Тернова М. В. – начальник відділу бухгалтерського обліку та кадрової роботи міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А.:Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 1

"не голосував" - 5

ВИРІШИЛИ: рішення 722-31-VIIта бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про внесення змін до рішення сесії міської ради №551-26-VII від 26 грудня 2017 року «Про бюджет міста Сквира на 2018 рік») додається.

 

№723 (питання №4)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін у Програму розвитку житлово–комунального господарства з організації благоустрою міста Сквира на 2018 рік.

ДОПОВІДАЄ: Тернова М. В. – начальник відділу бухгалтерського обліку та кадрової роботи міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила комунальна комісія?

Бондаренко М. М.: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 5

ВИРІШИЛИ: рішення 723-31-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про внесення змін у Програму розвитку житлово–комунального господарства з організації благоустрою міста Сквира на 2018 рік») додається.

 

№724 (питання №5)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на списання основних засобів, що знаходяться на балансі комунального підприємства „Сквирське комунальне господарство.”

ДОПОВІДАЄ: Тернова М. В. – начальник відділу бухгалтерського обліку та кадрової роботи міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила комунальна комісія?

Бондаренко М. М.: Так.

Скочко В. А.:Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 5

ВИРІШИЛИ: рішення 724-31-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про надання дозволу на списання основних засобів, що знаходяться на балансі комунального підприємства „Сквирське комунальне господарство») додається.

 

№725 (питання №6)

СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення членів комунальної комісії Сквирської міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Бондар Вероніка Олегівна – секретар міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила комунальна комісія?

Бондаренко М. М.: Так.

Скочко В. А.: Микола Михайлович, можливо ви погодитеся бути в комісії тільки для того, щоб передати архів, тобто по одному питанню, я теж можу бути членом даної комісії для того, щоб люди, які там працювали могли отримати всі потрібні документи.

Бондаренко М. М.: Давайте зараз скасуємо, так як пропонувалося нами, а потім на наступні засідання розглянемо вже інший проект рішення.

Скочко В. А.:Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 5

ВИРІШИЛИ: рішення 725-31-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про розгляд звернення членів комунальної комісії Сквирської міської ради») додається.

 

№726 (питання №7)

СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення депутата Дзюби О. В.

ДОПОВІДАЄ: Бондар Вероніка Олегівна – секретар міської ради.

Скочко В. А.: Олександр Васильович, поясніть будь-ласка в чому суть.

Дзюба О. В. зачитує звернення.

Іванченко Г. І.: А чому ви не виносите питання про протидію олігархам на місцевому рівні? Нас люди тут обирали, щоб ми захистили інтереси громади, а не займалися популізмом.

Скочко В. А.: Ви можете спільно підготувати проект рішення на наступне засідання.

Дзюба О. В.: Безліч рад уже прийняли подібні рішення, - тому прошу підтримати саме нашу пропозицію.

Скочко В. А.: Чи є ще зауваження? Прошу голосувати, хто за те, щоб звернутися до Верховної ради:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 2

"не голосував" - 5

ВИРІШИЛИ: рішення 726-31-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про розгляд звернення депутата Дзюби О. В.») додається.

 

Депутат Флісак О. Ю. покинула зал.

 

№727 (питання №8)

 • : Про затвердження детального плану території на площі Героїв Небесної Сотні в м. Сквира Київської області.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.:Шановні депутати, ви вже чули все по даному питанню. Визначатися вам, наголошую, що земельна комісія не погодила дане питання. Чи ще щось комусь не зрозуміло?

Бай С. П.:А чи може ще хтось орендувати якусь частину ділянки, що відображена на даному детальному плані?

Скочко В. А.: Ну звичайно, той, хто подавши клопотання пройде всю процедуру, виграє аукціон.

Корнелюк П. М.: Документи всі підготовлені, згідно чинного законодавства, територія буде упорядкована, детальний план виготовлений, з урахуваннями всіх наших зауважень.

Бондаренко Олег – юрист ТОВ «Грона- Партнер»: Так там в детальному плані написано під зупинку, а якщо ми захочемо викупити?

Скочко В. А.:Детальний план розроблявся під облаштування зупинки приміського типу. Орендуватиме той, хто виграє аукціон. Чи є ще запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 6

"проти" – 5

"утрималися" – 6

"не голосував" - 7

 • :не прийнято (рішення №727-31-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про затвердження детального плану території на площі Героїв Небесної Сотні в м. Сквира Київської області») додається.

 

№728 (питання №9)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу Сквирській районній радіна розробку документацій із  землеустрою щодо інвентаризації земель з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Ловчинський Б. Л.: Так.

Іванченко Г. І: Валерій Анатолійович, я категорично проти. Ми всі прекрасно розуміємо, що районна рада продасть все це, а коли буде ОТГ, а ми в любому випадку скоро об’єднаємося – то жодногоклаптикуземлі не лишиться у власностігромади? Попродаваликотельні за безцінь – все стоїть – тепервіддаморайоннійраді? Я не буду в цьомубратиучасті, а ви голосуйте, як вважаєте за потрібне.

 

Депутат Іванченко Г. І. покинув зал.

 

Скочко В. А.:Шановні депутати, справа в тому, що приміщення у власності районної ради і не надати землю ми не маємо права.

Гриша В. В. – голова Сквирської районної ради: Ви бачили звернення громадян, що робиться там в садочку №1 – це жах (показує фото занедбаної території), а хіба погано, що ми продавши той напів-розвалений РАГС, в майбутньому будемо бачити на його місті прекрасний комплекс.

Гашенко О. В. –начальник відділу з управління комунальним майном: Шановні депутати, я поясню по Соборній 53, ви вже приймали рішення і ми просимо внести в нього зміни, в зв’язку з тим, що змінилося законодавство і експерти відмовили у затвердженні проекту землеустрою, тому і просимо внести зміни щодо інвентаризації земель. По Слобідській 94 та Карла Маркса 62 теж саме: ми виготовили право власності і тепер хочемо завершити упорядкування документів.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 13

"проти" – 1

"утрималися" – 3

"не голосував" - 7

ВИРІШИЛИ:не прийнято (рішення 728-31-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про надання дозволу Сквирській районній радіна розробку документацій із  землеустрою щодо інвентаризації земель з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування») додається.

 

№729 (питання №10)

СЛУХАЛИ: Про сплату авансового внеску, з метою подальшого продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення ТОВ «Грона – Партнер»по вул. Залізнична, 8-а, у м.Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

ЛовчинськийБ. Л: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 2

"не голосував" - 7

ВИРІШИЛИ:рішення729-31-VII та бюлетеньрезультатівпоіменногоголосуваннядепутатівСквирськоїміської ради VII скликання 31 черговоїсесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про сплату авансового внеску, з метою подальшого продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення ТОВ «Грона – Партнер»по вул. Залізнична, 8-а, у м.Сквира») додається.

 

№730 (питання №11)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 730-31-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам») додається.

 

№731 (питання №12)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянокгромадянам.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Ловчинський Б. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 7

ВИРІШИЛИ: рішення 731-31-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянокгромадянам») додається.

 

№732 (питання №13)

СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на розробку технічної документаціїщодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власностігромадян.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Ловчинський Б. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 7

ВИРІШИЛИ: рішення 732-31-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку технічної документаціїщодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власностігромадян») додається.

 

№733 (питання №14)

СЛУХАЛИ:Про затвердження детального плану території земельної ділянки за адресою м. Сквира пров. Гоголя,10 площею 0,0986 га для розміщення культової будівлі «Зал Царства Свідків Єгови».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Ловчинський Б. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 7

ВИРІШИЛИ: рішення 733-31-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про затвердження детального плану території земельної ділянки за адресою м. Сквира пров. Гоголя,10 площею 0,0986 га для розміщення культової будівлі «Зал Царства Свідків Єгови») додається.

 

№734 (питання №15)

СЛУХАЛИ:Про надання в оренду земельної ділянкинесільськогосподарського призначення ФОП Бойко Надії Олексіївні по вул. Незалежності, б/н в м.Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Ловчинський Б. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 7

ВИРІШИЛИ: рішення 734-31-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про надання в оренду земельної ділянкинесільськогосподарського призначення ФОП Бойко Надії Олексіївні по вул. Незалежності, б/н в м. Сквира») додається.

 

№735 (питання №16)

СЛУХАЛИ:Про погодження зміни юридичної адресиземельної ділянки площею 0,0500 га,по вул. Сонячна, 21 в м. Сквира на адресу – вул. Сонячна, 21-а,яка знаходиться у власності Наркізова Василя Івановича.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Ловчинський Б. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 7

ВИРІШИЛИ: рішення 735-31-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про погодження зміни юридичної адресиземельної ділянки площею 0,0500 га,по вул. Сонячна, 21 в м. Сквира на адресу – вул. Сонячна, 21-а,яка знаходиться у власності Наркізова Василя Івановича») додається.

 

№736 (питання №17)

СЛУХАЛИ:Про погодження зміни юридичної адреси земельної ділянки площею 0,0500 га, по вул. Сонячна, 21 в м. Сквира на адресу – вул. Сонячна, 21-б, яка знаходиться у власності Наркізова Василя Івановича.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Ловчинський Б. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 7

ВИРІШИЛИ: рішення 736-31-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про погодження зміни юридичної адреси земельної ділянки площею 0,0500 га, по вул. Сонячна, 21 в м. Сквира на адресу – вул. Сонячна, 21-б, яка знаходиться у власності Наркізова Василя Івановича») додається.

 

№737 (питання №18)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Двінянніковій Галині Іванівніпо вул. Успенська,20 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Ловчинський Б. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 7

ВИРІШИЛИ: рішення 737-31-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Двінянніковій Галині Іванівні по вул. Успенська,20 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект») додається.

 

 

№738 (питання №19)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Стрижалову Сергію Юрійовичу по пров. Прорізному,5 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Ловчинський Б. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 7

ВИРІШИЛИ: рішення 738-31-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Стрижалову Сергію Юрійовичу по пров. Прорізному,5 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект») додається.

 

№739 (питання №20)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо інвентаризації земельвідділу освіти Сквирської міської ради по пров. Каштановий, 2 виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Ловчинський Б. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 7

ВИРІШИЛИ: рішення 739-31-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо інвентаризації земельвідділу освіти Сквирської міської ради по пров. Каштановий, 2 виготовлену ТОВ «Межувальник») додається.

 

№740 (питання №21)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо інвентаризації земельвідділу освіти Сквирської міської ради по вул. Шевченка,43 виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Ловчинський Б. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 7

ВИРІШИЛИ: рішення 740-31-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо інвентаризації земельвідділу освіти Сквирської міської ради по вул. Шевченка,43 виготовлену ТОВ «Межувальник») додається.

 

№741 (питання №22)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо інвентаризації земельвідділу освіти Сквирської міської ради по вул. Шевченка,б/н виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ:Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Ловчинський Б. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 7

ВИРІШИЛИ: рішення 741-31-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо інвентаризації земельвідділу освіти Сквирської міської ради по вул. Шевченка,б/н виготовлену ТОВ «Межувальник») додається.

 

№742 (питання №23)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо інвентаризації земельвідділу освіти Сквирської міської ради по вул. Соборна,32  у м.Сквира виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ:Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Ловчинський Б. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 7

ВИРІШИЛИ: рішення 742-31-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо інвентаризації земельвідділу освіти Сквирської міської ради по вул. Соборна,32  у м.Сквира виготовлену ТОВ «Межувальник») додається.

 

№743 (питання №24)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо інвентаризації земельвідділу освіти Сквирської міської ради по вул. Слобідська, 35 виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ:Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Ловчинський Б. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 7

ВИРІШИЛИ: рішення 743-31-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо інвентаризації земельвідділу освіти Сквирської міської ради по вул. Слобідська, 35 виготовлену ТОВ «Межувальник») додається.

 

№744 (питання №25)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо інвентаризації земельвідділу освіти Сквирської міської ради по вул. Незалежності, 63 виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ:Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Ловчинський Б. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 7

ВИРІШИЛИ: рішення 744-31-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо інвентаризації земельвідділу освіти Сквирської міської ради по вул. Незалежності, 63 виготовлену ТОВ «Межувальник») додається.

 

№745 (питання №26)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці Загородній Тетяні Миколаївніпо вул. Садова,28 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ:Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Ловчинський Б. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 7

ВИРІШИЛИ: рішення 745-31-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці Загородній Тетяні Миколаївніпо вул. Садова,28 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник») додається.

 

№746 (питання №27)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці Іванець Тетяні Олександрівніпо вул. Папаніна,8 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ:Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Ловчинський Б. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 7

ВИРІШИЛИ: рішення 746-31-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Іванець Тетяні Олександрівні по вул. Папаніна,8 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник») додається.

 

№747 (питання №28)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу у власність громадянці Булатніковій Наталії Миколаївніпо вул. Стаханова,15 у м. Сквира,виготовлену фізичною особою – підприємцем Гашенко М.С.

ДОПОВІДАЄ:Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Ловчинський Б. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 7

ВИРІШИЛИ: рішення 747-31-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу у власністьгромадянці Булатніковій Наталії Миколаївніпо вул. Стаханова,15 у м. Сквира,виготовлену фізичною особою – підприємцем Гашенко М.С.») додається.

 

№748 (питання №29)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу у власністьгромадянину Поліщуку Андрію Петровичупо вул. Корольова,12 у м. Сквира,виготовлену фізичною особою – підприємцем Гашенко М.С.

ДОПОВІДАЄ:Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Ловчинський Б. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 7

ВИРІШИЛИ: рішення 748-31-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу у власністьгромадянину Поліщуку Андрію Петровичупо вул. Корольова,12 у м. Сквира,виготовлену фізичною особою – підприємцем Гашенко М.С.») додається.

 

№749 (питання №30)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці Мельничук Тетяні Миколаївніпо вул. Лівобережна, 5 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ:Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Ловчинський Б. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 7

ВИРІШИЛИ: рішення 749-31-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці Мельничук Тетяні Миколаївніпо вул. Лівобережна, 5 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович») додається.

 

№750 (питання №31)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Ященку Сергію Миколайовичу по вул. Шовковична, 23 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ:Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Ловчинський Б. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 7

ВИРІШИЛИ: рішення 750-31-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Ященку Сергію Миколайовичу по вул. Шовковична, 23 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект») додається.

 

№751 (питання №32)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Лебедю Юрію Петровичу по вул. Довженка, 11 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ:Іващенко Надія Василівна– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Ловчинський Б. Л.: Так.

Скочко В. А.: Чи є запитання, пропозиції? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 7

ВИРІШИЛИ: рішення 751-31-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31 чергової сесії, від 21 серпня 2018 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Лебедю Юрію Петровичу по вул. Довженка, 11 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник») додається.

 

Скочко В. А.: Порядок денний сесії вичерпаний. Які ще будуть пропозиції?

Лозинський В. Л.:Завершити засідання.

Скочко В. А.: Хто за те, щоб закінчити сесію.Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утримався ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 7.

ВИРІШИЛИ: Закрити тридцятьпершу чергову сесію. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 31-ї чергової сесії, від 21серпня2018року за рішення: «Закрити 31-у сесію» додається).

 

Звучить Гімн України.

 

Сквирський міський голова                                                    В. А.Скочко

 

Секретар міської ради                                                                В.О.Бондар

 

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: