(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 29 Двадцять дев’ятої чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання

 
Дата публікації 17.5.2018 17:1:32
 
ПРОТОКОЛ № 29

Двадцять дев’ятої чергової сесії Сквирської міської ради

VІІ скликання

Розпочато засідання о 10:00 годині

Закінчено засідання о 13:00 годині

Перерва 12:00 -12:15.

10 травня 2018 року

м. Сквира

 

Всього депутатів - 26

Присутніх 15

 

ЗАПРОШЕНІ:

Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник Сквирського міського голови з економічних питань;

Палієнко Сергій Іванович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Тернова Марина Валентинівна – начальник відділу бухгалтерського обліку

Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва та землекористування.

 

ПРИСУТНІ:

Гриша Василь Васильович - голова Сквирської районної ради;

Гудзенко Віталій – журналіст газети «Вісник Сквирщини»

Редюк Олена Олександрівна – ГО «Спілка учасників АТО Сквирщини»;

Учасники АТО;

Громадяни міста.

 

Місце проведення: м. Сквира,

вул. Богачевського, 28,

зал засідань Сквирської районної ради

 

 

Скочко В. А: – Сквирський міський голова: Шановні депутати, присутні та запрошені! На  двадцять дев’яту чергову сесію Сквирської міської ради VІІ скликання із 26 депутатів прибуло 15 депутатів + міський голова. У роботі сесії беруть участь: Гриша Василь Васильович - голова Сквирської районної ради, Редюк Олена Олександрівна – ГО «Спілка учасників АТО Сквирщини», Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник Сквирського міського голови з економічних питань, Палієнко Сергій Іванович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, учасники АТО, громадяни міста. Вношу пропозицію, роботу двадцять дев’ятої чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання розпочати

Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утрималися ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: Роботу двадцять дев’ятої чергової сесії Сквирської міської ради розпочати. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Відкрити 29-у чергову сесію» додається).

 

Звучить Гімн.

 

Скочко В. А: Хвилиною мовчання згадаємо загиблих.

 

Хвилина мовчання.

 

Скочко В. А: ПРИВІТАЄМО ІМЕНИННИКІВ:

Іванченко Григорій Іванович – 18.03.

Ловчинський Броніслав Леонідович – 18.03.

Вдовиченко Андрій Васильович – 21.03.

Лозинський Віталій Леонідович – 15.04.

 Писаренко Микола Віталійович – 06.05.

 

Скочко В. А: Робота сесії проводиться згідно затвердженого Регламенту Сквирської міської ради VII скликання.

 • для доповідей – до 40 хв.
 • для співдоповідей – до 10 хв.
 • для виступів у обговоренні, для виступів з процедурних питань, заяв, внесення запитів, резолюцій – до 5 хв.
 • для виступів у різному – до 5 хв.
 • для заключного слова – до 10 хв.

Хочу також наголосити на дисципліні та етиці пленарного засідання.

А зараз безпосередньо по порядку денному, у Вас вони на руках, ще я маю звернення кирпічного заводу «Промінь», просять розглянути терміново і це також і в наших інтересах про спільне використання артсвердловини та водонапірної башти для подачі води. Хто за те щоб внести до порядку денного дане питання:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести до порядку денного питання щодо термінового розгляду звернення ТДВ «СЦЗ» «Промінь» про спільне використання артсвердловини (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про внесення до порядку денного питання щодо термінового розгляду звернення ТДВ «СЦЗ» «Промінь» про спільне використання артсвердловини») додається.

Скочко В. А: Чи є якісь ще пропозиції?

Тибулевич В. В: Пропоную включити до порядку денного «Різне».

Скочко В. А: Хто за те, щоб включити до порядку денного «Різне», прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: включити до порядку денного «Різне» (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про внесення до порядку денного питання «Різне») додається.

Бондар В. О.: Нагадую, технічне уточнення: за пропозицією земельної комісії, питання № 7 розділити на два рішення, так як там різні адреси, а проекти ідентичні.

Скочко В. А: Хто за те, щоб розділити питання №7, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: розділити питання №7 (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про розділ питання №7 на два рішення, за пропозицією земельної комісії») додається.

Скочко В. А: Хто за те, щоб затвердити порядок денний із змінами та доповненнями, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний із змінами та доповненнями (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про затвердження порядку денного із змінами та доповненнями») додається.

Скочко В. А: Пропонується внести на розгляд 29-ї чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання таку повістку денну:

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

двадцять дев’ятої сесії Сквирської міської ради VIІ скликання

 1. травня 2018 року
 1. /626  Про затвердження звіту про виконання  бюджету м. Сквира за перший квартал 2018 року.
 2. /627  Про затвердження Міської екологічної програми міста Сквира  на 2018 рік.
 3. /628  Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №551-26-VІI від 26 грудня 2017 року „Про бюджет міста Сквира на 2018 рік”.
  1. /629  Про надання дозволу ТДВ «СЦЗ «Промінь» на укладання договору про порядок використання артсвердловини.

4.     /630  Про надання дозволу комунальному підприємству  „Сквирське комунальне господарство” на внесення змін до переліку видів економічної діяльності

 1. /631  Про внесення зміни у назву вулиці міста Сквири.
 2. /632  Про розгляд клопотання громадської організації про передачу в оренду земельної ділянки водного фонду.

7.     /633  Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою  по вул. Незалежності, б/н

7.1. /634 Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою  по вул. Липовецька б/н

 1. /635  Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.
 2. /636  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.
 3. /637  Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян.
 4. /638  Про затвердження детального плану території під облаштування зупинки приміського типу загальною площею 1,28 га на площі Героїв Небесної Сотні в м. Сквира Київської області.
 5. /639  Про розробку детального плану території за адресою  площа Героїв Небесної Сотні, 15 м.Сквира.
 6. /640  Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення  ФОП Каюткіну Юрію Вікторовичу по вул. Червона, б/н в м. Сквира
 7. /641  Про погодження зміни юридичної адреси земельної ділянки площею 0,0971 га, яка знаходиться у власності  Матвієнко Алли Юріївни.
 8. /642  Про передачу у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянину Поліщуку Миколі Дмитровичу по вул. Стаханова,26 у м. Сквира,
 9. /643  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянці Заблоцькій Любові Олексіївні, громадянці Ліщук Наталії Юріївні по вул. Незалежності, 116 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».
 10. /644  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянці Адамчук Леонорі Юріївні по вул. Плугатаря, 31  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».
 11. /645  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Духнівському Юрію Володимировичу по вул. Лівобережна, 44 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 12. /646  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Матвієнку Миколі Даниловичу по вул. Лугова, б/н у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».
 13. /647  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Бондаренко Анатолію Володимировичу

вул. Л.Українки,22 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

 1. /648  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Білоус Тамарі Юріївнівул. Мічуріна,22 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».
 2. /649  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Гаврилюку Василю Миколайовичу по вул. 8-го Березня, 3 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 3. /650  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо становлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Очеретько Василю Івановичу по вул. Мира,6 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 4. /651  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Пількевич Олені Олександрівні,громадянину Пількевич Павлу Валерійовичу, по вул. Кобзаря,2а у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 5. /652  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Волотівській Жанні Андріївні по вул. Ш.Алейхема,5 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».
 6. /653  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Ільніцькому Станіславу Павловичупо пров. Жовтневому, 4 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 7. /654  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Яремчуку Віталію Олександровичупо вул. Партизанська, 60 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 8. /655  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Конопко Тетяні Миколаївні по пров. Толстого,2  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».
 9. /656  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Бондарчук Зінаїді Петрівні по вул. Мічуріна, 65 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».
 10. /657  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Міловіцькій Тетяні Федосіївні по вул. Польова, 82  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».
 11. /658  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Слободянюк Ніні Петрівні по пров. Весняному, 2 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 12. /659  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність  громадянину Кротовичу Володимиру Йосиповичу по вул. М.Рильського, 21 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».
 13. /660  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Соловей Галині Іванівні по вул. Мира, 30 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 14. /661  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Тищенко Василю Олексійовичу вул. Маслова,27 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».
 15. /662  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Попільнюку Анатолію Федоровичу по вул.8 Березня, 1 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 16. /663  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Золотіну Валерію Анатолійовичу, Остапчук Наталії Олександрівні,Складаному Володимиру Васильовичу,Шуляк Галині Михайлівні,Фіялко Галині Іванівні по вул. Гоголя, 8 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Бачінська Юлія Володимирівна».

 

Скочко В. А.: перед розглядом питань запитую у депутатів, зокрема у членів лічильної комісії, чи не хочуть вони зайняти місце біля Рогача Віталія, щоб технічно допомагати йому з електронним внесенням результатів поіменного голосування та з проголосованими бюлетенями? Чи є хтось проти, щоб це робила Адамчук Леонора Юріївна – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку? Немає заперечень? Переходимо до розгляду питань. Я бачу в залі представників громадськості, які прийшли по питанню №6, пропоную розглянути його першочергово, щоб не тримати людей? Також на виступ записувалися деякі громадяни, які мають дещо до депутатів, але ці питання не в порядку денному, згідно регламенту ми можемо їх вислухати також першочергово, щоб люди не чекали кінця засідання. Чи згодні депутати? Ніхто не заперечує?

 

№632 (питання №6)

СЛУХАЛИ: Про розгляд клопотання громадської організації про передачу в оренду земельної ділянки водного фонду.

Скочко В. А: Що вирішила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Що ми можемо вирішити, як я вже пояснював представникам спілки, що цей ставок знаходиться за межами міста – тому не в нашій компетенції щось вирішувати по даному питанню.

Редюк О. О. - ГО «Спілка учасників АТО Сквирщини»: Ми куди не звертаємося, ніхто нам не хоче допомогти, всі кажуть, що це не їх компетенція.

Скочко В. А.: Я неодноразово вам пояснював, що потрібно звертатися в правоохоронні органи, так як людина, маю на увазі колишнього орендаря, немає ніякого дозволу на користування даним водним об’єктом. Будь-ласка, є від вас хтось, хто готовий доповісти депутатам по даному питанню.

Доповідає Поспєлов Леонід Миколайович – голова ГО «Хуторянська».

Ведеться тривала дискусія між громадянами міста, представниками різних сторін, депутатами Сквирської міської ради.

Добровольський В. О.: Пропоную замовити витяг до чиєї комунальної власності належить даний водний об’єкт.

Скочко В. А.: Ми хочемо вам допомогти, тому пропоную діяти в правовому полі, тобто нашим рішенням ми звернемося до Київської обласної державної адміністрації та Сквирської районної державної адміністрації з питанням повернення та скасування права власності на даний водний об’єкт.

Когутенко Л. А.: Потрібно звернутися і в департамент екології.

Деркач Юрій – представник спілки рибалок-любителів «Хуторянська»: Я особисто декілька раз викликав поліцію на місце події, коли Оксенюк сітками виловлював рибу, піднімав заставки. Міст зруйнований, русло річки забруднене. Хто за це все буде відповідати?

Скочко В. А.: Повернення водного об’єкту у комунальну власність буде оформлятися у вигляді акту прийому-передачі. Комісія буде все це перевіряти.

Запрошую вашу ініціативну групу до себе в понеділок 14 травня на три години, щоб не відкладати дане питання. Якщо більше немає ніяких заперечень, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення 632-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про звернення депутатів міської ради до Сквирської РДА») додається.

 

Скочко В. А.: Перед подальшим розглядом питань, надаю слово Дучкову Миколі Лукічу.

Дучков М. Л.: У мене запитання, коли буде асфальтне покриття по вулиці Каштановій і міст побудували – дякуємо, а коли будуть завершені роботи по вулиці Київська?

Скочко В. А.: По Каштановому: в цьому році заплановано проведення поточного ремонту. А по вулиці Київській пояснюю: фінансування з державного бюджету, яке на даний час не відкрито. Ми в черзі другі, надіємося що скоро.

Скочко В. А.: Олександр Борисович, будь-ласка.

Орел О. Б. – голова ГО міста Сквира: Шановні депутати, ви можете прийняти рішення і направити клопотання до Держегеокадастру у Київській області для витребування земель запасу у комунальну власність громади міста і самі розпоряджатися тоді цією землею.

Скочко В. А.: Це питання винесемо на розгляд чергової сесії, так як воно не війшло у розпорядження і не пройшло жодної комісії. Переходимо до розгляду питань по порядку денному нашого засідання

 

№626 (№1)

СЛУХАЛИ: Про затвердження звіту про виконання  бюджету м. Сквира за перший квартал 2018 року.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л. - голова постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів: Так.

Добровольський В. О.: Пропоную відразу перейти до запитань.

Скочко В. А: Запитань немає? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 626-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про затвердження звіту про виконання  бюджету м. Сквира за перший квартал 2018 року») додається.

 

№627 (№2)

СЛУХАЛИ: Про затвердження Міської екологічної програми міста Сквира  на 2018 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А: Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Когутенко Л. А.: Можете щось сказати за каналізацію в садочку №3?

Скочко В. А: Проблему знаємо. Будемо спільно вирішувати з відділом освіти, так як садочки знаходяться в управлінні РайВО. Запитань більше немає? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 627-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про затвердження Міської екологічної програми міста Сквира  на 2018 рік») додається.

№628 (№3)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №551-26-VІI від 26 грудня 2017 року „Про бюджет міста Сквира на 2018 рік”.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

Тибулевич В. В.: Шановні депутати, ми разом з міським головою, секретарем та заступником позавчора були на зборах жителів вулиці Набережна і пообіцяли їм завершити ремонт асфальтного покриття. Для цього нам потрібно уточнити чотириста тисяч гривень.

Добровольський В. О.: Звідки ми візьмемо ці кошти?

Скочко В. А:: Ми пропонуємо взяти кошти поки що з ямкового ремонту, а потім при уточненні бюджету повернути дану суму. Якщо ви згодні, прошу голосувати за пропозицію Тибулевича В. В., а саме про виділення коштів на ремонт вулиці Набережна:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: виділити кошти в сумі чотириста тисяч гривень на ремонт вулиці Набережна (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про внесення змін, а саме виділення кошт на завершення робіт по вул. Набережна, за пропозицією депутата Тибулевича В. В.») додається.

Скочко В. А: По проекту рішення в цілому є якісь запитання?

Флісак О. Ю: Чи виділили кошти на коригування ПКД прибудинкової по вулиці Київська?

Сергієнко Л.В.: Так, дев’яносто дев’ять тисяч.

Сільченко С. І: Що по прибудинковій території вулиці Соборна 11?

Сергієнко Л.В.: Заплановані кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації.

Сопіженко Н. П.: Що по вулиці Мічуріна?

Скочко В. А: Кошти виділені на Коригування ПКД. Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так. І кошти на придбання будівельних матеріалів для облаштування пандусу по Соборній 11 теж виділили.

Скочко В. А: Запитань більше немає? Хто за проект рішення №3 в цілому, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 628-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №551-26-VІI від 26 грудня 2017 року „Про бюджет міста Сквира на 2018 рік») додається.

№629 (№ 3.1.)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу ТДВ «СЦЗ «Промінь» на укладання договору про порядок використання артсвердловини.

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження? Немає. Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 629-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про надання дозволу ТДВ «СЦЗ «Промінь» на укладання договору про порядок використання артсвердловини») додається.

 

№630 (№4)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу комунальному підприємству  „Сквирське комунальне господарство” на внесення змін до переліку видів економічної діяльності

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження? Немає. Чи погодила комунальна комісія?

Бондаренко М. М.: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 630-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про надання дозволу комунальному підприємству  „Сквирське комунальне господарство” на внесення змін до переліку видів економічної діяльності») додається.

 

№631 (№5)

СЛУХАЛИ: Про внесення зміни у назву вулиці міста Сквири.

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження?

Радчук П. В: Чи вивчалося питання, чому люди не можуть зареєструвати своє майно і земельні ділянки.

Бондар В. О.: Тому і потрібно нам надіслати рішення в ДП НАІС, щоб вони внесли зміни в державний реєстр.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 1

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 631-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про внесення зміни у назву вулиці міста Сквири») додається.

 

№633 (№7, питання №6 (рішення №632) розглянули раніше)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою  по вул. Незалежності, б/н

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження, пропозиції? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так, рекомендуємо погодити.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 633-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою  по вул. Незалежності, б/н») додається.

 

№634 (№7.1.)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою  по вул. Липовецька б/н

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження, пропозиції? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так, рекомендуємо погодити.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 634-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою  по вул. Липовецька б/н») додається.

 

№635 (№8)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження, пропозиції? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так, рекомендуємо погодити.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 635-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам») додається.

 

№636 (№9)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження, пропозиції? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так, рекомендуємо погодити.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 636-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам») додається.

 

№637 (№10)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян.

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження, пропозиції? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так, рекомендуємо погодити.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 637-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян») додається.

 

Скочко В. А.: Перерва 15хв.

 

Скочко В. А.: Перед розглядом наступного питання, хочу повідомити депутатів, що є заява від Сопіженко Наталії Петрівни про присутність конфлікту інтересів – так що участі в голосуванні по даному питанню вона брати не буде

 

№638 (№11)

СЛУХАЛИ: Про затвердження детального плану території під облаштування зупинки приміського типу загальною площею 1,28 га на площі Героїв Небесної Сотні в м. Сквира Київської області.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Земельна комісія не погодила.

Скочко В. А: Наталя Петрівна, будь-ласка до мікрофону.

Доповідає Сопіженко Наталія Петрівна – депутат Сквирської міської ради. Показує виготовлений детальний план території.

Болтівець Л. О.: - громадянин міста Сквира показує ескіз, на якому його бачення розвитку даної території.

Флісак О. Ю.: Чому не діє автостанція, а всі автобуси зосереджені тут в центрі міста? А також я думаю, що потрібно відразу прописувати у рішеннях всі завдання, які мають виконувати власники чи орендарі щодо упорядкування території, ремонти асфальтного покриття, облаштування зупинки і таке інше.

Сопіженко Н. П.: З 26 квітня автостанція – це вже приватне підприємство, власник якого в любу хвилину може прийти і вчиняти будь-які дії зі своєю будівлею.

Скочко В. А: Шановні депутати, я пропоную зняти з розгляду дане питання і перенести на наступне засідання, так як сьогодні в сесійній залі не так багато депутатів, а хотілося б почути думку більшості адже – це центр міста, окрім того, давайте все ж таки вивчимо детальніше дане питання. Хто за таку пропозицію і чи немає інших? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення 638-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про зняття з розгляду питання про затвердження детального плану території під облаштування зупинки приміського типу загальною площею 1,28 га на площі Героїв Небесної Сотні в м. Сквира Київської області для детальнішого вивчення та розгляду на наступному засіданні») додається.

 

№639 (№12)

СЛУХАЛИ: Про розробку детального плану території за адресою  площа Героїв Небесної Сотні, 15 м. Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Гриша В. В: Як вам відомо на аукціоні дане приміщення викупила фірма «Грона», центр міста має виглядати відповідно, тож послухаємо їхнього представника, що і як вони там бачать і пропонують.

Бондар Олег – юрист ТОВ «Грона - Партнер» показує і описує ескізну пропозицію.

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження, пропозиції? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так, рекомендуємо погодити, окрім того у них є право власності на будівлю, відмовити їм ми не маємо права.

Міщенко В. П.: Потрібно відразу ж вирішувати проблему з громадським туалетом і при розробці детального плану території радитися з громадянами, так як це центр міста.

Скочко В. А: Так, згоден. Те, що пропонує нам ТОВ «Грона» потрібно місту, але попрошу Олега в електронному вигляді подати нам матеріал і всі питання вирішувати спільно з міською радою. Якщо все всім зрозуміло, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення 639-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про розробку детального плану території за адресою  площа Героїв Небесної Сотні, 15 м. Сквира») додається.

 

№640 (№13)

СЛУХАЛИ: Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення  ФОП Каюткіну Юрію Вікторовичу по вул. Червона, б/н в м.Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження, пропозиції? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так, рекомендуємо погодити,

Скочко В. А: Якщо все всім зрозуміло, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення 640-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення  ФОП Каюткіну Юрію Вікторовичу по вул. Червона, б/н в м. Сквира») додається.

 

№641 (№14)

СЛУХАЛИ: Про погодження зміни юридичної адреси земельної ділянки площею 0,0971 га, яка знаходиться у власності  Матвієнко Алли Юріївни.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження, пропозиції? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так, рекомендуємо погодити,

Скочко В. А: Якщо все всім зрозуміло, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення 641-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про погодження зміни юридичної адреси земельної ділянки площею 0,0971 га, яка знаходиться у власності  Матвієнко Алли Юріївни») додається.

 

№642 (№15)

СЛУХАЛИ: Про передачу у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянину Поліщуку Миколі Дмитровичу по вул. Стаханова,26 у м. Сквира,

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження, пропозиції? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так, рекомендуємо погодити,

Скочко В. А: Якщо все всім зрозуміло, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення 642-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про передачу у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянину Поліщуку Миколі Дмитровичу по вул. Стаханова,26 у м. Сквира») додається.

 

№643 (№16)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянці Заблоцькій Любові Олексіївні, громадянці Ліщук Наталії Юріївні по вул. Незалежності, 116 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження, пропозиції? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так, рекомендуємо погодити,

Скочко В. А: Якщо все всім зрозуміло, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

ВИРІШИЛИ: рішення 643-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянці Заблоцькій Любові Олексіївні, громадянці Ліщук Наталії Юріївні по вул. Незалежності, 116 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект») додається.

 

№644 (№17)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянці Адамчук Леонорі Юріївні по вул. Плугатаря, 31  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження, пропозиції? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так, рекомендуємо погодити,

Скочко В. А: Якщо все всім зрозуміло, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

ВИРІШИЛИ: рішення 644-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянці Адамчук Леонорі Юріївні по вул. Плугатаря, 31  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник») додається.

 

№645 (№18)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Духнівському Юрію Володимировичу по вул.Лівобережна, 44 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження, пропозиції? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так, рекомендуємо погодити,

Скочко В. А: Якщо все всім зрозуміло, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

ВИРІШИЛИ: рішення 645-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Духнівському Юрію Володимировичу по вул. Лівобережна, 44 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник») додається.

 

№646 (№19)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Матвієнку Миколі Даниловичу по вул. Лугова, б/н у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

 

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження, пропозиції? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так, рекомендуємо погодити,

Скочко В. А: Якщо все всім зрозуміло, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

ВИРІШИЛИ: рішення 646-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Матвієнку Миколі Даниловичу по вул. Лугова, б/н у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник») додається.

 

№647 (№20)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Бондаренко Анатолію Володимировичу

вул. Л.Українки,22 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження, пропозиції? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так, рекомендуємо погодити,

Скочко В. А: Якщо все всім зрозуміло, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

ВИРІШИЛИ: рішення 647-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Бондаренко Анатолію Володимировичу вул. Л.Українки,22 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник») додається.

 

№648 (№21)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Білоус Тамарі Юріївнівул. Мічуріна,22 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження, пропозиції? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так, рекомендуємо погодити,

Скочко В. А: Якщо все всім зрозуміло, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

ВИРІШИЛИ: рішення 648-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Білоус Тамарі Юріївнівул. Мічуріна,22 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник») додається.

 

№649 (№22)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Гаврилюку Василю Миколайовичу по вул. 8-го Березня, 3 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження, пропозиції? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так, рекомендуємо погодити,

Скочко В. А: Якщо все всім зрозуміло, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

ВИРІШИЛИ: рішення 649-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Гаврилюку Василю Миколайовичу по вул. 8-го Березня, 3 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект») додається.

 

№650 (№23)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо становлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянину Очеретько Василю Івановичу по вул. Мира,6 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження, пропозиції? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так, рекомендуємо погодити,

Скочко В. А: Якщо все всім зрозуміло, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

ВИРІШИЛИ: рішення 650-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо становлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянину Очеретько Василю Івановичу по вул. Мира,6 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович») додається.

 

№651 (№24)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці Пількевич Олені Олександрівні,громадянину Пількевич Павлу Валерійовичу, по вул. Кобзаря,2а у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження, пропозиції? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так, рекомендуємо погодити,

Скочко В. А: Якщо все всім зрозуміло, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

ВИРІШИЛИ: рішення 651-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці Пількевич Олені Олександрівні,громадянину Пількевич Павлу Валерійовичу, по вул. Кобзаря,2а у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович») додається.

 

№652 (№25)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Волотівській Жанні Андріївні по вул. Ш.Алейхема,5 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження, пропозиції? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так, рекомендуємо погодити,

Скочко В. А: Якщо все всім зрозуміло, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

ВИРІШИЛИ: рішення 652-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Волотівській Жанні Андріївні по вул. Ш.Алейхема,5 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник») додається.

 

№653 (№26)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Ільніцькому Станіславу Павловичу по пров. Жовтневому, 4 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження, пропозиції? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так, рекомендуємо погодити,

Скочко В. А: Якщо все всім зрозуміло, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

ВИРІШИЛИ: рішення 653-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Ільніцькому Станіславу Павловичу по пров. Жовтневому, 4 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект») додається.

 

№654 (№27)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Яремчуку Віталію Олександровичу по вул. Партизанська, 60 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження, пропозиції? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так, рекомендуємо погодити,

Скочко В. А: Якщо все всім зрозуміло, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

ВИРІШИЛИ: рішення 654-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Яремчуку Віталію Олександровичу по вул. Партизанська, 60 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект») додається.

 

№655 (№28)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Конопко Тетяні Миколаївні по пров. Толстого,2  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження, пропозиції? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так, рекомендуємо погодити,

Скочко В. А: Якщо все всім зрозуміло, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

ВИРІШИЛИ: рішення 655-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці Конопко Тетяні Миколаївні по пров. Толстого,2  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник») додається.

 

№656 (№29)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Бондарчук Зінаїді Петрівні по вул. Мічуріна, 65 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження, пропозиції? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так, рекомендуємо погодити,

Скочко В. А: Якщо все всім зрозуміло, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

ВИРІШИЛИ: рішення 656-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Бондарчук Зінаїді Петрівні по вул. Мічуріна, 65 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник») додається.

 

№657 (№30)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Міловіцькій Тетяні Федосіївні по вул. Польова, 82  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження, пропозиції? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так, рекомендуємо погодити,

Скочко В. А: Якщо все всім зрозуміло, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

ВИРІШИЛИ: рішення 657-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Міловіцькій Тетяні Федосіївні по вул. Польова, 82  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник») додається.

 

№658 (№31)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Слободянюк Ніні Петрівні по пров. Весняному, 2 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

 ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження, пропозиції? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так, рекомендуємо погодити,

Скочко В. А: Якщо все всім зрозуміло, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

ВИРІШИЛИ: рішення 658-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Слободянюк Ніні Петрівні по пров. Весняному, 2 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект») додається.

 

№659 (№32)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність  громадянину Кротовичу Володимиру Йосиповичу по вул. М.Рильського, 21 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження, пропозиції? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так, рекомендуємо погодити,

Скочко В. А: Якщо все всім зрозуміло, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

ВИРІШИЛИ: рішення 659-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність  громадянину Кротовичу Володимиру Йосиповичу по вул. М.Рильського, 21 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник») додається.

 

№660 (№33)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Соловей Галині Іванівні по вул. Мира, 30 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження, пропозиції? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так, рекомендуємо погодити,

Скочко В. А: Якщо все всім зрозуміло, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

ВИРІШИЛИ: рішення 660-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Соловей Галині Іванівні по вул. Мира, 30 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович») додається.

 

№661 (№34)

СЛУХАЛИ:  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Тищенко Василю Олексійовичу вул. Маслова,27 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження, пропозиції? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так, рекомендуємо погодити,

Скочко В. А: Якщо все всім зрозуміло, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

ВИРІШИЛИ: рішення 661-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Тищенко Василю Олексійовичу вул. Маслова,27 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник») додається.

 

№662 (№35)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Попільнюку Анатолію Федоровичу по вул.8 Березня, 1 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

 ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження, пропозиції? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так, рекомендуємо погодити,

Скочко В. А: Якщо все всім зрозуміло, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

ВИРІШИЛИ: рішення 662-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Попільнюку Анатолію Федоровичу по вул.8 Березня, 1 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник») додається.

 

№663 (№36)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Золотіну Валерію Анатолійовичу, Остапчук Наталії Олександрівні,Складаному Володимиру Васильовичу,Шуляк Галині Михайлівні,Фіялко Галині Іванівні по вул. Гоголя, 8 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Бачінська Юлія Володимирівна».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи є якісь зауваження, пропозиції? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В: Так, рекомендуємо погодити,

Скочко В. А: Якщо все всім зрозуміло, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

ВИРІШИЛИ: рішення 663-29-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29 чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Золотіну Валерію Анатолійовичу, Остапчук Наталії Олександрівні,Складаному Володимиру Васильовичу, Шуляк Галині Михайлівні,Фіялко Галині Іванівні по вул. Гоголя, 8 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Бачінська Юлія Володимирівна») додається.

 

Скочко В. А.: Переходимо до «Різного», Вадим Вікторович, будь-ласка.

 

Тибулевич В. В.: Я пропоную звернутися до Сквирського районного споживчого товариства щодо співпраці та перенести кіоски з площі громадських зібрань на територію ринку.

Скочко В. А.: Так, пропоную створити робочу групу по вирішенню даного питання. Порядок денний сесії вичерпаний. Які ще будуть пропозиції?

Лозинський В. Л.:  Завершити засідання.

Скочко В. А.: Хто за те, щоб закінчити сесію. Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утримався ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2.

ВИРІШИЛИ: Закрити двадцять дев’яту чергову сесію. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 29-ї чергової сесії, від 10 травня 2018 року за рішення: «Закрити 29-у сесію» додається).

 

Звучить Гімн України.

 

Сквирський міський голова                                                    В. А. Скочко

 

Секретар міської ради                                                                В. О.Бондар

 

 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: