(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 28 Двадцять восьмої чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання

 
Дата публікації 4.4.2018 15:31:19
 
ПРОТОКОЛ № 28

Двадцять восьмої чергової сесії Сквирської міської ради

VІІ скликання

Розпочато засідання о 10-00 годині

Закінчено засідання о 12-30 годині

13 березня 2018 року

м. Сквира

 

Всього депутатів - 26

Присутніх - 19

 

ЗАПРОШЕНІ:

Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник Сквирського міського голови з економічних питань;

Тернова Марина Валентинівна – начальник відділу бухгалтерського обліку

Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва та землекористування.

 

ПРИСУТНІ:

Рогач Тетяна Михайлівна. – керівник радіостудії «Шанс»;

Процюк-Щербатюк Людмила – позаштатний кореспондент газети «Вісник Сквирщини»

Редюк Олена Олександрівна – ГО «Спілка учасників АТО Сквирщини»;

Учасники АТО;

Громадяни міста.

 

Місце проведення: м. Сквира,

вул. Богачевського, 28,

зал засідань Сквирської районної ради

Бондар В. О. – секретар Сквирської міської ради: В зв’язку з відрядженням Сквирського міського голови до антимонопольного комітету, згідно Закону України «Про місцеве самоврядування», сесію веде секретар міської ради. Шановні депутати, присутні та запрошені! На двадцять восьму чергову сесію Сквирської міської ради VІІ скликання із 26 депутатів прибуло 19. У роботі сесії беруть участь: Рогач Тетяна Михайлівна. – керівник радіостудії «Шанс», Процюк-Щербатюк Людмила – позаштатний кореспондент газети «Вісник Сквирщини», Редюк Олена Олександрівна – ГО «Спілка учасників АТО Сквирщини», Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник Сквирського міського голови з економічних питань, учасники АТО, громадяни міста. Вношу пропозицію, роботу двадцять восьмої чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання розпочати

Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утрималися ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: Роботу двадцять восьмої чергової сесії Сквирської міської ради розпочати. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28 чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення: «Відкрити 28-у чергову сесію» додається).

Звучить Гімн.

Бондар В. О.: Робота сесії проводиться згідно затвердженого Регламенту Сквирської міської ради VII скликання.

 • для доповідей – до 40 хв.
 • для співдоповідей – до 10 хв.
 • для виступів у обговоренні, для виступів з процедурних питань, заяв, внесення запитів, резолюцій – до 5 хв.
 • для виступів у різному – до 5 хв.
 • для заключного слова – до 10 хв.

Хочу також наголосити на дисципліні та етиці пленарного засідання.

А зараз безпосередньо по порядку денному, у Вас вони на руках, чи є якісь зауваження, пропозиції?

Лозинський В. Л. – голова постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів: За пропозицією бюджетної комісії внести до порядку денного питання про преміювання Сквирського міського голови.

Бондар В. О.: Згідно регламенту – це бюджетне питання.

Кучинський І. В.: Це що невідкладне питання, що ми його вносимо зараз?

Радчук П. В: Так, ми вважаємо, що це питання потрібно розглянути терміново.

Іванченко Г. І.: Чому не включили це питання в розпорядження?

Дзюба О. В.: Засідання бюджетної комісії відбулося після того, як було видано розпорядження, так як ми не могли зібратися раніше.

Бондар В. О.: Хто за те, щоб внести до порядку денного питання про встановлення розміру матеріальної допомоги, допомоги на оздоровлення, надбавки та премії Сквирському міському голові на 2018 рік, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 4

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: за рекомендацією бюджетної комісії - внести до порядку денного питання про преміювання міського голови (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28 чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення: «Про внесення до порядку денного бюджетного питання щодо преміювання міського голови» додається.

Добровольський В. О.: Прошу внести до порядку денного питання щодо скасування рішення виконкому про тарифи на водопостачання та водовідведення.

Бондар В. О.: Порядок внесення питань має чітку процедуру, згідно закону та регламенту. Це не бюджетне питання і воно не розглядалося на жодній комісії. А скасувати рішення може виключно той орган, що його приймав.

Добровольський В. О.: Ви ставте на голосування мою пропозицію.

Бондар В. О.: Хто за те, щоб внести до порядку денного питання щодо скасування рішення виконкому, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 2

"проти" – 11

"утрималися" – 6

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення не прийнято. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28 чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення: «Про внесення до порядку денного питання щодо скасування рішення виконкому №645/59 від 13.12.2017») додається.

Бондар В. О.: Хто за те, щоб затвердити порядок денний із змінами та доповненнями, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний із змінами та доповненнями (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28 позачергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення: «За затвердження порядку денного із змінами та доповненнями») додається.

 

Бондар В. О.: Пропонується внести на розгляд 28-ї чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання таку повістку денну:

 

Порядок  денний

28 чергової сесії Сквирської міської ради

м. Сквира                                                                      13 березня 2018 року

 1. /592       Про внесення змін до «Програми соціального захисту жителів міста Сквира на 2018 – 2020 роки».

2.     /593       Про затвердження положення про Раду голів громадських організацій при сесії та виконавчому комітеті Сквирської міської ради.

2.1./594      ВНЕСЕНО Про встановлення розміру матеріальної допомоги, допомоги на оздоровлення, надбавки та премії Сквирському міському голові на 2018 рік.

 1. /595       Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.
 2. /596       Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.
 3. /597       Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян.
 4. /598       Про продовження терміну дії угоди про порядок користування земельною ділянкою на період виготовлення документації ФОП Чорній Людмилі Олексіївні по вул. Київська, б/н в м.Сквира.

7.     /599       Про передачу у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Осадчій Оксані Віталіївні по вул. Мічуріна,85 у м. Сквира.

 1. /600       Про припинення дії договору оренди землі, укладеного між Сквирською міською радою та ТОВ «Сквирська круп’яна компанія», від 15.07.2015 року        
 2. /601       Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення ТОВ «Грона - Партнер» по вул. Залізнична,8 А, у м. Сквира.

10.           /602  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Поліщук Олені Олексіївні земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража по вул. Богачевського, 19 а гараж 5 в м.Сквира виготовлений ТОВ «Межувальник»

 1. /603  Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Лазаренко Раїсі Юріївні по вул. Червона, б/н в м.Сквира
 2. /604  Про погодження СТОВ «Обрій» надання в оренду невитребуваної земельної частки (паю) в межах Сквирської міської ради

13.           /605  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянину Оксенюку Сергію Олександровичу по вул. Гоголя, 40  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

14.           /606  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Вовку Володимиру Миколайовичу по пров. Павленківський, 7 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

15.           /607  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Ринтюк Світлані Володимирівні по вул. Хмельницького Богдана, 17  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

16.           /608  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Бондаренко Володимиру Юхимовичу вул. Л.Українки,20 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

17.           /609  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Бондаренку Миколі Михайловичу по вул. Героїв Сквирщини,18 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

18.           /610  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Гальчинському Олександру Миколайовичу по пров. Павленківський, 1 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

19.           /611  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Гордовенко Надії Макарівні по вул. Плугатаря,10 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

20.           /612  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність громадянам Галашевській Любові Михайлівні, Галашевському Сергію Віталійовичу по вул. Байдукова, 22 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

21.           /613  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність громадянам Гальчинській Ніні Степанівні, Гальчинському Олександру Миколайовичу по пров. Павленківському, 1 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

22.           /614  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність громадянам Коршун Л. В., Коршун В. О., Коршун О. О., Коршуну Є. О. по вул. Довженка, 20 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

23.           /615  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Савченко Наталії Григорівні по вул.Квітнева, 5а  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

24.           /616  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Іщенку Володимиру Івановичу по вул. Стаханова, 15 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

25.           /617  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Собуцькому Віктору Сергійовичу по вул. Папаніна, 25  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

26.           /618  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Конакової Джульєтти Михайлівни по вул. Пустоварівська,65 у м. Сквира, виготовлену фізичною особою – підприємцем Гашенко М.С.

27.           /619  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу у власність громадянці Сосонович Ірині Миколаївні по пров. Білякова,15 у м. Сквира, виготовлену фізичною особою – підприємцем Гашенко М.С.

28.           /620  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу у власність громадянці Чорної Ольги Василівни по вул. Лівобережна,42-а у м. Сквира, виготовлену фізичною особою – підприємцем Гашенко М.С.

29.           /621  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Блонській Надії Петрівні по вул. Слобідська,141 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

30.           /622  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Коломійцевій Людмилі Миколаївні по вул. 8 Березня,47 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

31.           /623  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Кулику Василю Андрійовичу по вул. Червона,34  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

32.           /624  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Чакуну Петру Івановичу по вул. Сонячна,53 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

33.           /625  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Гашенко Валентині Олександрівні по пров. Річковий, 3 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»».

 

№592

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до «Програми соціального захисту жителів міста Сквира на 2018 – 2020 роки».

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

Бондар В. О.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Бондар В. О.: Якщо немає більше запитань, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 592-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про внесення змін до «Програми соціального захисту жителів міста Сквира на 2018 – 2020 роки» додається).

 

№593

СЛУХАЛИ: Про затвердження положення про Раду голів громадських організацій при сесії та виконавчому комітеті Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Суть питання зрозуміла? На минулому засіданні ми затвердили створення Ради голів громадських організацій, а сьогодні вже положення доопрацьоване – тому його затверджуємо. Чи погодила регламентна комісія?

Іванченко Г. І: Так.

Бондар В. О.: Якщо немає більше запитань, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 3

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: (рішення 593-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про затвердження положення про Раду голів громадських організацій при сесії та виконавчому комітеті Сквирської міської ради» додається).

 

№594

СЛУХАЛИ: Про встановлення розміру матеріальної допомоги, допомоги на оздоровлення, надбавки та премії Сквирському міському голові на 2018 рік.

Бондар В. О.: Людмила Вікторівна, будь-ласка нагадайте і поясність, можливо у когось ще будуть запитання.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань.

Кучинський І. В.: На оплату праці в розмірі 100% посадового окладу і надбавка у розмірі 50%, правильно я розумію?

Сергієнко Л.В.: Так.

Бондар В. О.: Якщо немає більше запитань, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 3

"утрималися" – 1

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: (рішення 594-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про встановлення розміру матеріальної допомоги, допомоги на оздоровлення, надбавки та премії Сквирському міському голові на 2018 рік» додається).

 

№595

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.

Бондар В. О.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: (рішення 595-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам» додається).

 

№596

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.

Бондар В. О.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: (рішення 596-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам» додається).

 

№597

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян.

Бондар В. О.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: (рішення 597-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян» додається).

 

№598

СЛУХАЛИ: Про продовження терміну дії угоди про порядок користування земельною ділянкою на період виготовлення документації ФОП Чорній Людмилі Олексіївні по вул. Київська, б/н в м. Сквира.

Бондар В. О.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Іванченко Г. І: Постійно звучить на період виготовлення документації, скільки вона вже виготовляється? Пропоную продовжити на 1 місяць, можливо прискоримо процес?

Бондар В. О.: Пропозиція продовжити на 1 місяць. Чи є заперечення? Ще запитання? Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: (рішення 598-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про продовження терміну дії угоди про порядок користування земельною ділянкою на період виготовлення документації ФОП Чорній Людмилі Олексіївні по вул. Київська, б/н в м. Сквира» додається).

 

№599

СЛУХАЛИ: Про передачу у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Осадчій Оксані Віталіївні по вул. Мічуріна,85 у м. Сквира.

Бондар В. О.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи є запитання? Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 599-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про передачу у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Осадчій Оксані Віталіївні по вул. Мічуріна,85 у м. Сквира» додається).

 

№600

СЛУХАЛИ: Про припинення дії договору оренди землі, укладеного між Сквирською міською радою та ТОВ «Сквирська круп’яна компанія», від 15.07.2015 року.

Бондар В. О.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи є заперечення? Ще запитання? Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 600-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про припинення дії договору оренди землі, укладеного між Сквирською міською радою та ТОВ «Сквирська круп’яна компанія», від 15.07.2015 року» додається).

 

№601

СЛУХАЛИ: Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення ТОВ «Грона - Партнер» по вул. Залізнична,8 А, у м. Сквира.

Бондар В. О.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так, але на розгляд сесії ми пропонуємо разом встановити відсотки і термін оренди.

Іванченко Г. І: Для комерційних структур 12%. Пропоную на 3 роки.

Бондар В. О.: Чи є заперечення? Ще запитання? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 601-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення ТОВ «Грона - Партнер» по вул. Залізнична,8 А, у м. Сквира» додається).

 

№602

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Поліщук Олені Олексіївні земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража по вул. Богачевського, 19 а гараж 5 в м. Сквира виготовлений ТОВ «Межувальник»

Бондар В. О.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Іванченко Г. І: Ситуація з гаражами в місті лишається складною, нам потрібно детальніше вивчити дане питання. Це не конфліктна ситуація Баракова і сусідів?

Іващенко Н.В.: Ні, там все погоджено з сусідами і людина має право власності на будівлю.

Бондар В. О.: Ще запитання? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 1

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 602-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Поліщук Олені Олексіївні земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража по вул. Богачевського, 19 а гараж 5 в м. Сквира виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№603

СЛУХАЛИ: Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Лазаренко Раїсі Юріївні по вул. Червона, б/н в м. Сквира

Бондар В. О.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Запитання? Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так. Пропонуємо терміном на один рік.

Добровольський В. О.: І в договорі зазначити, що міська рада за потреби має право розірвати договір оренди в односторонньому порядку

Бондар В. О.: Розривання договору в односторонньому порядку суперечить закону. Ми просто попереджаємо, в разі необхідності, що до певної дати земельна ділянка має бути вільною. Чи є заперечення? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 603-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Лазаренко Раїсі Юріївні по вул. Червона, б/н в м. Сквира» додається).

 

№604

СЛУХАЛИ: Про погодження СТОВ «Обрій» надання в оренду невитребуваної земельної частки (паю) в межах Сквирської міської ради

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Кучинський І. В.: Чому міська рада не оформляє на себе невитребувані паї?

Сопіженко Н. В.: Атовцям немає що роздавати, а ми розкидаємося землею.

Іващенко Н. В.: Надає адміністрація, ми лише погоджуємо, так як ці землі знаходиться за межами міста.

Іванченко Г. І.: Давайте погодимо на один рік і доручимо виконавчому комітету зайнятися оформленням вищезгаданих земельних ділянок.

Кучинський І. В.: А по даному питанню пропоную встановити річну орендну плату за орендовану земельну ділянку в розмірі 15 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Бондар В. О.: Чи є ще пропозиції, питання, заперечення? Погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 604-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про погодження СТОВ «Обрій» надання в оренду невитребуваної земельної частки (паю) в межах Сквирської міської ради» додається).

 

№605

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянину Оксенюку Сергію Олександровичу по вул. Гоголя, 40 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Добровольський В. О.: Там дуже проблемна ділянка, незавершене будівництво, так що пропоную 3% і термін 3 роки.

Іващенко Н.В.: Оскільки на земельній ділянці забудова відсутня і людина має намір будуватися, згідно законодавства термін оренди земельної ділянки має бути не менше десяти років.

Добровольський В. О.: Давайте поки що на 3 роки, а якщо у людини будуть проблеми з інвестором або з оформленням, ми завжди можемо продовжити термін.

Бондар В. О.: Ще зауваження? Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 605-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянину Оксенюку Сергію Олександровичу по вул. Гоголя, 40  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект» додається).

 

№606

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Вовку Володимиру Миколайовичу по пров. Павленківський, 7 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

Бондар В. О.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Далі у нас ідуть затвердження технічних документацій. Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Бондар В. О.: Чи є запитання? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 606-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Вовку Володимиру Миколайовичу по пров. Павленківський, 7 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект» додається).

 

№607

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Ринтюк Світлані Володимирівні по вул. Хмельницького Богдана, 17  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Бондар В. О.: Чи є запитання? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 607-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Ринтюк Світлані Володимирівні по вул. Хмельницького Богдана, 17  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект» додається).

 

№608

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Бондаренко Володимиру Юхимовичу вул. Л.Українки,20 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Бондар В. О.: Чи є запитання? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 608-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Бондаренко Володимиру Юхимовичу вул. Л.Українки,20 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№609

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Бондаренку Миколі Михайловичу по вул. Героїв Сквирщини,18 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Бондар В. О.: Чи є запитання? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 609-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Бондаренку Миколі Михайловичу по вул. Героїв Сквирщини,18 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№610

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Гальчинському Олександру Миколайовичу по пров. Павленківський, 1 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Бондар В. О.: Чи є запитання? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 610-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Гальчинському Олександру Миколайовичу по пров. Павленківський, 1 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№611

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Гордовенко Надії Макарівні по вул. Плугатаря,10 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Бондар В. О.: Чи є запитання? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 611-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Гордовенко Надії Макарівні по вул. Плугатаря,10 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№612

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність громадянам Галашевській Любові Михайлівні, Галашевському Сергію Віталійовичу по вул. Байдукова, 22 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Бондар В. О.: Чи є запитання? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 612-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність громадянам Галашевській Любові Михайлівні, Галашевському Сергію Віталійовичу по вул. Байдукова, 22 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№613

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність громадянам Гальчинській Ніні Степанівні, Гальчинському Олександру Миколайовичу по пров. Павленківському, 1 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Бондар В. О.: Чи є запитання? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 613-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність громадянам Гальчинській Ніні Степанівні, Гальчинському Олександру Миколайовичу по пров. Павленківському, 1 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№614

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність громадянам Коршун Л. В., Коршун В. О., Коршун О. О., Коршуну Є. О. по вул. Довженка, 20 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Бондар В. О.: Чи є запитання? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 614-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність громадянам Коршун Л. В., Коршун В. О., Коршун О. О., Коршуну Є. О. по вул. Довженка, 20 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№615

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Савченко Наталії Григорівні по вул.Квітнева, 5а  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Бондар В. О.: Чи є запитання? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 615-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Савченко Наталії Григорівні по вул.Квітнева, 5а  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник» додається).

 

№616

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Іщенку Володимиру Івановичу по вул. Стаханова, 15 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Бондар В. О.: Чи є запитання? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 616-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Іщенку Володимиру Івановичу по вул. Стаханова, 15 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект» додається).

 

№617

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Собуцькому Віктору Сергійовичу по вул. Папаніна, 25  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Бондар В. О.: Чи є запитання? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 617-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Собуцькому Віктору Сергійовичу по вул. Папаніна, 25  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект» додається).

 

№618

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Конакової Джульєтти Михайлівни по вул. Пустоварівська,65 у м. Сквира, виготовлену фізичною особою – підприємцем Гашенко М.С.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Бондар В. О.: Чи є запитання? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 618-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Конакової Джульєтти Михайлівни по вул. Пустоварівська,65 у м. Сквира, виготовлену фізичною особою – підприємцем Гашенко М.С.» додається).

 

№619

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу у власність громадянці Сосонович Ірині Миколаївні по пров. Білякова,15 у м. Сквира, виготовлену фізичною особою – підприємцем Гашенко М.С.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Бондар В. О.: Чи є запитання? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 619-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу у власність громадянці Сосонович Ірині Миколаївні по пров. Білякова,15 у м. Сквира, виготовлену фізичною особою – підприємцем Гашенко М.С.» додається).

 

№620

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу у власність громадянці Чорної Ольги Василівни по вул. Лівобережна,42-а у м. Сквира, виготовлену фізичною особою – підприємцем Гашенко М.С.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Бондар В. О.: Чи є запитання? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 620-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу у власність громадянці Чорної Ольги Василівни по вул. Лівобережна,42-а у м. Сквира, виготовлену фізичною особою – підприємцем Гашенко М.С.» додається).

 

№621

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Блонській Надії Петрівні по вул. Слобідська,141 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Бондар В. О.: Чи є запитання? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 621-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Блонській Надії Петрівні по вул. Слобідська,141 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович» додається).

 

№622

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Коломійцевій Людмилі Миколаївні по вул. 8 Березня,47 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Бондар В. О.: Чи є запитання? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 622-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Коломійцевій Людмилі Миколаївні по вул. 8 Березня,47 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович» додається).

 

№623

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Кулику Василю Андрійовичу по вул. Червона,34  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Бондар В. О.: Чи є запитання? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 623-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Кулику Василю Андрійовичу по вул. Червона,34  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович» додається).

 

№624

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Чакуну Петру Івановичу по вул. Сонячна,53 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Бондар В. О.: Чи є запитання? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 624-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Чакуну Петру Івановичу по вул. Сонячна,53 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович» додається).

 

№625

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Гашенко Валентині Олександрівні по пров. Річковий, 3 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Бондар В. О.: Чи є запитання? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: (рішення 625-28-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Гашенко Валентині Олександрівні по пров. Річковий, 3 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається).

 

 

Бондар В. О.: Порядок денний сесії вичерпаний. Шановні депутати нагадую, що до першого квітня всім потрібно подати електронні декларації. Які ще будуть пропозиції?

Лозинський В. Л.:  Завершити засідання.

Скочко В. А.: Хто за те, щоб закрити засідання. Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утримався ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1.

ВИРІШИЛИ: Закрити двадцять восьму чергову сесію. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 28-ї чергової сесії, від 13 березня 2018року за рішення: «Закрити 28-у сесію» додається).

 

Звучить Гімн України.

 

 

Секретар міської ради                                                                В. О.Бондар

 

 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: