(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 27 Двадцять сьомої чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання

 
Дата публікації 5.2.2018 17:2:22
 
ПРОТОКОЛ № 27

Двадцять сьомої чергової сесії Сквирської міської ради

VІІ скликання

Розпочато засідання о 10-00 годині

Закінчено засідання о 13-30 годині

30 січня 2018 року

м. Сквира

 

Всього депутатів - 26

Присутніх до 11:00 - 17

Присутніх з 11:00 - 19

 

ЗАПРОШЕНІ:

Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник Сквирського міського голови з економічних питань;

Палієнко Сергій Іванович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Тернова Марина Валентинівна – начальник відділу бухгалтерського обліку

Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва та землекористування.

 

ПРИСУТНІ:

Гриша Василь Васильович - голова Сквирської районної ради;

Рогач Тетяна Михайлівна. – керівник радіостудії «Шанс»;

Гудзенко Віталій – журналіст газети «Вісник Сквирщини»

Редюк Олена Олександрівна – ГО «Спілка учасників АТО Сквирщини»;

Учасники АТО;

Громадяни міста.

 

Місце проведення: м. Сквира,

вул. Богачевського, 28,

зал засідань Сквирської районної ради

 

 

Скочко В. А: – Сквирський міський голова: Шановні депутати, присутні та запрошені! На двадцять сьому чергову сесію Сквирської міської ради VІІ скликання із 26 депутатів прибуло на початок засідання 17, а в 11.00 підійшло ще два депутата – всього 19 депутатів + міський голова.У роботі сесії беруть участь: Гриша Василь Васильович - голова Сквирської районної ради, Рогач Тетяна Михайлівна. – керівник радіостудії «Шанс», Редюк Олена Олександрівна – ГО «Спілка учасників АТО Сквирщини», Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник Сквирського міського голови з економічних питань, Палієнко Сергій Іванович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, учасники АТО, громадяни міста. Вношу пропозицію, роботу двадцять сьомої чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання розпочати

Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утрималися ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: Роботу двадцять сьомої чергової сесії Сквирської міської ради розпочати. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27 чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення: «Відкрити 27-у чергову сесію» додається).

 

Звучить Гімн.

 

Скочко В. А: Хвилиною мовчання згадаємо загиблих.

 

Хвилина мовчання.

 

Скочко В. А: ПРИВІТАЄМО ІМЕНИННИКІВ:

Дзюба Олександр Васильович 04 січня

Корнелюк Петро Миколайович 25 січня

Мандрига Олександр Олександрович 28 січня

 

Скочко В. А: Робота сесії проводиться згідно затвердженого Регламенту Сквирської міської ради VII скликання.

 • для доповідей – до 40 хв.
 • для співдоповідей – до 10 хв.
 • для виступів у обговоренні, для виступів з процедурних питань, заяв, внесення запитів, резолюцій – до 5 хв.
 • для виступів у різному – до 5 хв.
 • для заключного слова – до 10 хв.

Хочу також наголосити на дисципліні та етиці пленарного засідання.

А зараз безпосередньо по порядку денному, у Вас вони на руках, чи є якісь пропозиції?

Тибулевич В. В: За пропозицією земельної комісії питання №7 та питання № 12 – зняти з розгляду: щодо дванадцятого – не надійшло заяв, а по сьомому питанню з’ясувалось, що від «Жменьки» надійшов лист про припинення права користування земельною ділянкою - тому процедура оформлення надалі вже буде іншою.

Скочко В. А: Хто за те, щоб зняти з розгляду питання №7 та питання №12 за рекомендацією земельної комісії, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: зняти з розгляду питання №7 та питання №12 за рекомендацією земельної комісії (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27 чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення: «Про зняття питання №7 та питання №12 (за рекомендацією земельної комісії)» додається.

Лозинський В. Л.: За пропозицією бюджетної комісії внести на розгляд сесії питання №3.1, №3.2 та питання 5.1 – за пропозицією комунальної комісії, але все це бюджетні питання.

Скочко В. А: Хто за те, щоб внести на розгляд сесії питання №3.1, №3.2 за пропозицією бюджетної комісії та питання 5.1 – за пропозицією комунальної комісії, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії питання №3.1, №3.2 за пропозицією бюджетної комісії та питання 5.1 – за пропозицією комунальної комісії (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27 чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення: «Про внесення питання №3.1., №3.2. (за рекомендацією бюджетної комісії ) та питання 5.1. (за рекомендацією комунальної комісії)» додається.

Радчук П. В.: Включити до порядку денного питання «Різне»

Скочко В. А: Хто за те, щоб внести на розгляд сесії питання «Різне», прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії питання «Різне» (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27 чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення: «Про додання «Різне» до порядку денного» додається.

Скочко В. А: Хто за те, щоб затвердити порядок денний із змінами та доповненнями, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний із змінами та доповненнями (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27 позачергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення: «За затвердження порядку денного із змінами та доповненнями») додається.

 

Скочко В. А: Пропонується внести на розгляд 27-ї чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання таку повістку денну:

 

Порядок  денний

27 чергової сесії Сквирської міської ради

м. Сквира                                                                      30 січня 2018 року

 1. /558    Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Сквира за 2017 рік

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

2./559    Про звіт міського голови про діяльність Сквирської міської ради за 2017 рік

ДОПОВІДАЄ: Скочко В.А. – міський голова

 1. /560    /561  Про внесення змін до рішення сесії міської ради №551-26-VII від 26 грудня 2017 року «Про бюджет міста Сквира на 2018 рік»

3.1. /562        ВНЕСЕНО бюджетною комісію Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Громадської організації «Спілка учасників АТО Сквирщини» на 2018р. 

3.2. /563        ВНЕСЕНО бюджетною комісію Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 26.12.2017 року №552-26-VІІ «Про затвердження штатного розпису Сквирської міської ради на 2018 рік».

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

4. /564    Про встановлення розміру матеріальної допомоги, допомоги на оздоровлення, надбавки та премії Сквирському міському голові на 2018 рік

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

 1. /565    Про надання дозволу на списання комунального майна, що знаходиться на балансі комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство».

5.1 /566         Про надання дозволу на внесення змін до економічних видів діяльності КП «Сквирське комунальне господарство»

ДОПОВІДАЄ: Палієнко С. І. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

6.     /567    Про створення Ради голів громадських організацій при сесії та виконавчому комітеті Сквирської міської ради

7.     ЗНЯТО

8.     /568    ПЕРЕНЕСТИ (Регламентна комісія рекомендує до проведення громадського обговорення та детального вивчення) Про затвердження статуту Комунального підприємства «Муніципальна варта Сквирської міської ради».

9.     /569    Про затвердження експертної оцінки нежитлового приміщення, розташованого за адресою: м. Сквира, вул. Соборна 24.

ДОПОВІДАЄ: Ткаченко В. Є. – начальник юридичного відділу

 1. /570    Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.
 2. /571    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.
 3. ЗНЯТО
 4. /572    Про передачу у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Коваленко Катерині Василівні по вул. Героїв Сквирщини, 20, у м.Сквира.

14.  /573    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Дячук Ганні Олексіївні по вул. Леваневського,8 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

15.  /574    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Галаган Ользі Борисівні по вул. Папаніна,15 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

16.  /575    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Рибак Тетяні Михайлівні, Рибак Сергію Володимировичу, Заріцькій Надії Володимирівні по вул. Чернишевського,5 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

17.  /576    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Зубрію Михайлу Васильовичу по вул. Успенській,36 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

18.  /577    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Сопіженко Анатолію Петровичу, громадянці Гальчинській Зінаїді Сергіївні по вул. Незалежності,13 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

19.  /578    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Луцькій Тетяні Броніславівні по вул. Лугова,39 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

20.  /579    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Сопіженко Наталії Володимирівні по вул. Пустоварівська,63 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

21.  /580    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Маліневській Людмилі Іванівні, по вул. Новоселецькій, б/н у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

22.  /581    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Петренку Олегу Васильовичу, по вул. Новоселецькій, 28 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

23.  /582    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Глівінському Ігорю Юрійовичу, по вул. Успенській,119 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

24.  /583    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Ніколаєнко Лесі Миколаївні, по вул. Успенській,119 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

25.  /584    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Ринтюк Світлані Володимирівні, Ринтюк Сергію Васильовичу по вул. Хмельницького Богдана, 17 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

26.  /585    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Сотніченко Інні Володимирівні, Зайнідіновій Аллі Володимирівні по вул. Мічуріна, 75 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

27.  /586    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Тимошенко Олексію Миколайовичу, по вул. Максима Рильського,83 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Пивовар Ніна Миколаївна».

28.  /587    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Хоменку Валерію Михайловичу по вул. Героїв Сквирщини,3 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

29.  /588    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Ільченко Тарасу Григоровичу по вул. Новоселецька,б/н у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

30.  /589    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Кулеші Тамарі Миколаївні по вул. Слобідська,95 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

31.  /590    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Підборочинському Михайлу Богдановичу по пров. Слобідському,36 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

32.  /591    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Колесник Наталії В'ячеславівні, по вул. Байдукова, 15 у м. Сквира, виготовлений ПП «Юреско».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В. - начальник відділу з питань підприємництва, містобудування та землекористування міської ради.

 

Добровольський В. О: Перед розглядом питань, я хочу зачитати декларацію.

Зачитує декларацію (додається).

№558

СЛУХАЛИ: Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Сквира за 2017 рік

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л. - голова постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів: Так.

Добровольський В. О.: Який відсоток виконання початкового бюджету 2017 року?

Сергієнко Л. В: Сто сімдесят п’ять відсотків.

Скочко В. А: Якщо немає більше запитань, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14

"проти" – 0

"утрималися" – 4

"не голосував" - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 558-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Сквира за 2017 рік» додається).

 

№559

Скочко В. А: Перед розглядом наступного питання я заявляю про присутність конфлікту інтересів, отже участі у голосуванні брати не буду (заява додається).

 

СЛУХАЛИ: Про звіт міського голови про діяльність Сквирської міської ради за 2017 рік

Скочко Валерій Анатолійович – міський голова зачитує звіт.

Скочко В. А: Чи є запитання, будь-ласка?

Кучинський І. В.: Скільки коштів отримала міська рада від харчового ринку та з торгівлі на площі громадських зібрань?

Скочко В. А: Ринковий збір не здійснює ніхто, це стихійний ринок, комунальне підприємство бере кошти за утримання території в належному стані. З площею громадських зібрань питання не вирішено – це наше недопрацювання, ми не можемо запропонувати людям альтернативу.

Кучинський І. В.: Чи повернуть відбійник на міст по вулиці Київська?

Скочко В. А: Так, у разі необхідності, обов’язково. Він лежить демонтований і переданий на зберігання комунальному підприємству, але лише після того, як робота буде здана підрядником. Нагадую, що по вулиці Київська ще буде покладено 2 шари асфальтного покриття, а по вулиці Залізнична ще один магістральний шар.

Кучинський І. В.: Хто ложив брущатку на кругу?

Скочко В. А: Підрядна організація, яка виграла конкурс на проведення ремонтних робіт по реконструкції мосту, відповідно до Європейських проектів. Це так званий шумовий бар’єр.

Тибулевич В. В: Ширина проїзду не відповідає дорожнім нормам?

Скочко В. А: Ми бачили проект і не сумніваємося в компетентності і досвіді проектної і підрядної оранізації, а шумовий бар’єр зроблений для безпеки.

Добровольський В. О.: Що ви зробили по справі ліквідації тепломережі, так як люди по даний час не можуть оформити собі пенсію? Чи відкрита кримінальна справа по даному питанню?

Скочко В. А: На даний час відкритих проваджень немає. Дане питання тримається на контролі і зараз ми розглядаємо декілька варіантів для його вирішення у найблищий час. Взагалі, шановні депутати, фактом є те, що вперше бюджет виконаний в частині видатків спеціального та загального фондів на 88 відсотків, а по освітленню і дорогам за рахунок міського бюджету зроблено більше, ніж за попередніх п’ять років.

Флісак О. Ю.: Та все ми знаємо і бачимо – всі дорослі люди, чому боятися і слухати когось, як голосувати, зараз не соромно, щоб хтось у гості приїхав, все робиться і всі на своєму місці.

Дубовенко Ю. В.: Скільки можна прирікатися? Ви вже були при владі, ми бачили, як все робилося і відбувалося! Розікрали все занедбали, боргів лишили купу, а тепер на інших перекладаєте?

Лозинський В. Л.: Які були борги по не сплаті податків і чи притягнуто когось до кримінальної відповідальності за це?

Скочко В. А: Близько 1,5 млн. грн. Ні. Якщо немає більше запитань, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 13

"проти" – 2

"утрималися" – 3

"не голосував" - 2

ВИРІШИЛИ: (рішення 559-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про звіт міського голови про діяльність Сквирської міської ради за 2017 рік» додається).

 

Тибулевич В. В.: Є звернення депутатів районної ради до депутатів міської ради, чому на цей лист відповідь давала Сквирська міська рада, а не депутати?

Бондар В. О.: Питання розглядалося на минулій сесії: виступав Гриша Василь Васильович, а Скочко давав відповідь на всі поставлені в листі запитанння – це відображено в протоколі № 26 від 26 рудня 2017 року.

Гриша В. В. : Так, як зачитував лист і виступав на минулій сесії.

Тибулевич В. В.:Чому Скочко надає відповідь за всіх депутатів?

Скочко В. А: Дане депутатське звернення про надання інформації надійшло до загального відділу Сквирської міської ради, тому, витребувані відомості були надані в загальному порядку, з дотриманням Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

Тибулевич В. В.: Ще я вношу пропозицію внести до порядку денного питання про скасування того ганебного рішення виконкому про підняття тарифів на воду та водовідведення. І чому в порядку денному немає питання про тарифи?

Бондар В. О.: До повноважень сесії не відноситься скасування рішень виконавчого комітету. Такі рішення можуть бути скасовані рішенням суду або органом, який його видав, якщо воно не породило цивільно правових наслідків. Але на скільки ми пам’ятаємо, на минулих засіданнях Ви звинувачували нас у тому, що ми боїмося піднімати тарифи – це відображено в протоколі №20 від 05 вересня 2017 року. Хоча це є життєво-необхідним, так як тариф у Сквирі найнижчий у Київській області і не змінювався з 2012 року, але зараз Ви вже чомусь проти?

Скочко В. А.: А питання не розглядається, в зв’язку з надходженням звернень громадян міста Сквири, тому спочатку ми поспілкуємося з людьми, а потім будемо виносити питання на розгляд.

Іванченко Г. І.: Давайте не створювати прецеденту, так як вносити будь-які питання, згідно регламенту, окрім бюджетних, - ми не маємо права.

Скочко В. А.: Переходимо до розгляду наступних питань.

 

№560/№561

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії міської ради №551-26-VII від 26 грудня 2017 року «Про бюджет міста Сквира на 2018 рік»

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А: Чи є запитання до доповідача, чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Добровольський В. О.: Пропоную розділити питання на дві частини, одна з яких будуть зміни до бюджету без закупівлі трактора, а за трактор проголосуємо окремо, так як у нас немає роз’яснення від антимонопольного комітету на рахунок дотримання Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання».

Скочко В. А: Приймається хто за те щоб розділити проект рішення №3 на дві частини?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: розділити проект рішення «Про внесення змін до рішення сесії міської ради №551-26-VII від 26 грудня 2017 року «Про бюджет міста Сквира на 2018 рік» на дві частини (бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про розділення пунктів питання №3 (зміни в бюджет)» додається).

Скочко В. А: Чи є запитання до доповідача? Немає. Прошу голосувати за першу частину проекту рішення «Про внесення змін до рішення сесії міської ради №551-26-VII від 26 грудня 2017 року «Про бюджет міста Сквира на 2018 рік» тобто без закупівлі трактора:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 560-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про внесення змін до рішення сесії міської ради №551-26-VII від 26 грудня 2017 року «Про бюджет міста Сквира на 2018 рік (без купівлі трактора)» додається).

Скочко В. А: Прошу голосувати за другу частину проекту рішення «Про внесення змін до рішення сесії міської ради №551-26-VII від 26 грудня 2017 року «Про бюджет міста Сквира на 2018 рік» зі збільшенням фінансового ресурсу на закупівлю трактора:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 561-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про внесення змін до рішення сесії міської ради №551-26-VII від 26 грудня 2017 року «Про бюджет міста Сквира на 2018 рік (збільшення фінансового ресурсу на закупівлю трактора)» додається).

 

№562

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Громадської організації «Спілка учасників АТО Сквирщини» на 2018р. 

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А: Чи є запитання до доповідача? Немає. Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 562-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Громадської організації «Спілка учасників АТО Сквирщини» на 2018р» додається).

 

№563

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 26.12.2017 року №552-26-VІІ «Про затвердження штатного розпису Сквирської міської ради на 2018 рік».

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

Скочко В. А: Чи є запитання до доповідача? Немає. Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 1

"не голосував" - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 563-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 26.12.2017 року №552-26-VІІ «Про затвердження штатного розпису Сквирської міської ради на 2018 рік» додається).

 

№564

Скочко В. А.: Перед розглядом наступного питання я заявляю про присутність конфлікту інтересів, отже участі у голосуванні брати не буду (заява додається), слово передаю секретарю міської ради.

 

СЛУХАЛИ: Про встановлення розміру матеріальної допомоги, допомоги на оздоровлення, надбавки та премії Сквирському міському голові на 2018 рік

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

Бондар В. О.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Так.

Тибулевич В. В.: Як після того, коли не взято до уваги звіт, ви можете говорити про премію?

Бондар В. О.: По- перше ми бачимо, який тиск під час голосування і до цього чиниться на депутатів, Телятник взагалі вийшла з залу! Смішно, на перше питання прийшла, а з другого вже пішла з засідання сесії? А по-друге міський голова не повинен отримувати 5900 грн – це менше, ніж заробітна плата рядового працівника апарату!

Тибулевич В. В.: Він же, ось пише газета, казав, що «заради міста готовий працювати і за одну тисячу» і що «мене не нагнути» ніде, ось читайте (показує газету «Провінція-post»).

Скочко В. А: Ви дивіться краще: пряма мова - «не нагнути» - на цьому лапки закриваються – все інше домисли, супровід, коментарі автора, доречі не підписаного автора. Якщо до мене немає більше запитань, я вийду під час голосування.

Редюк О. О.: Я прошу секретаря ради, щоб ви висвітлювали для громадськості, що і як тут відбувається, який тиск чиниться на депутатів і як проходить голосування!

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 10

"проти" – 2

"утрималися" – 6

"не голосував" - 2.

Добровольський В. О.: Оголосіть результати!

Рогач В. С.: Зберігайте порядок в залі, не кричіть, кажіть голосніше, ми нічого не чуємо.

Бондар В. О.: Шановні депутати, ніхто не буде оголошувати ніяких результатів допоки члени лічильної комісії чітко не почують і не поставлять у бюлетені ваше волевиявлення. (звертається до Рогача В. С.): «якщо не чуєш, як хто голосує, не оголошуй ніяких результатів!»

Тибулевич В. В.: Оголосіть результати!

Рогач В. С.: Не кричіть, ще раз повторіть: Сопіженко – «за»?

Сопіженко Н. П.: так

Рогач В. С.: Тибулевич – «проти», Флісак – «за»?

Тибулевич В. В: Так.

Флісак О. Ю.: Так.

ВИРІШИЛИ: (рішення 564-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про встановлення розміру матеріальної допомоги, допомоги на оздоровлення, надбавки та премії Сквирському міському голові на 2018 рік» додається).

 

№565

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на списання комунального майна, що знаходиться на балансі комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство».

ДОПОВІДАЄ: Палієнко С. І. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Скочко В. А.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила комунальна комісія?

Рогач В. С.: Так. На комісії був присутній Бондаренко, який їздив на господарство і бачив той металобрухт.

Тибулевич В. В.: Чи не в заставі майно?

Скарбовійчук О. П.: Ні.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 4.

ВИРІШИЛИ: (рішення 565-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про надання дозволу на списання комунального майна, що знаходиться на балансі комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» додається).

 

№566

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на внесення змін до економічних видів діяльності КП «Сквирське комунальне господарство»

ДОПОВІДАЄ: Палієнко С. І. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Скочко В. А.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила комунальна комісія?

Рогач В. С.: Так – це чисто технічне питання.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 1

"не голосував" - 3.

ВИРІШИЛИ: (рішення 566-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про надання дозволу на внесення змін до економічних видів діяльності КП «Сквирське комунальне господарство» додається).

 

№567

СЛУХАЛИ: Про створення Ради голів громадських організацій при сесії та виконавчому комітеті Сквирської міської ради

ДОПОВІДАЄ: Бондар В. О. – секретар міської ради.

Скочко В. А.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила регламентна комісія?

Іванченко Г. І.: Ми пропонуємо прийняти рішення без затвердження положення про громадські організації. Ми доопрацюємо і потім затвердимо, але що до створення - ми не заперечуємо.

Скочко В. А: Прошу голосувати за проект рішення №6 зі змінами, запропонованими регламентною комісією:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 3

"не голосував" - 2.

ВИРІШИЛИ: (рішення 567-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про створення Ради голів громадських організацій при сесії та виконавчому комітеті Сквирської міської ради» додається).

 

№568

СЛУХАЛИ: Про затвердження статуту Комунального підприємства «Муніципальна варта Сквирської міської ради».

ДОПОВІДАЄ: Бондар В. О. – секретар міської ради.

Скочко В. А.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила регламентна комісія?

Іванченко Г. І.: Ми пропонуємо перенести розгляд даного питання на наступне засідання, провести громадське обговорення щодо необхідності даного підприємства, так як в подальшому ми будемо зобов’язані його фінансувати з міського бюджету, також потрібно детально вивчити статут всім депутатам і донести свою думку і почути думку громади.

Криворучко М. В.– учасник АТО, член громадського формування «Град»: На вашу думку така варта не потрібна, у нас що все так добре в місті? Ми, коли патрулюємо на вулицях, бачимо скільки не тверезих і наркоманів, що ви і не повірите. Я думаю - це дуже потрібне підприємство.

Іванченко Г. І.: Я не кажу його не створювати. Наша рекомендація: прийняти рішення про перенесення розгляду.

Скочко В. А: Прошу голосувати про перенесення розгляду проекту рішення №8 зі змінами, запропонованими регламентною комісією:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 3.

ВИРІШИЛИ: (рішення 568-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про відкладення питання щодо затвердження статуту Комунального підприємства «Муніципальна варта Сквирської міської ради» додається).

 

№569

СЛУХАЛИ: Про затвердження експертної оцінки нежитлового приміщення, розташованого за адресою: м. Сквира, вул. Соборна 24.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Земельна комісія рекомендує сесії затвердити експертну оцінку, але пункт про продаж приміщення бувшого музею видалити з проекту рішення. Ми вважаємо що це приміщення потрібно громаді міста, окрім того нам відомо що там є орендар на підвальне приміщення.

Скочко В. А: Прошу голосувати за проект рішення № 9 зі змінами, запропонованими земельною комісією, а саме без пункту про продаж:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 3.

ВИРІШИЛИ: (рішення 569-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про затвердження експертної оцінки нежитлового приміщення, розташованого за адресою: м. Сквира, вул. Соборна 24» додається).

№570

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 1

"не голосував" - 3.

ВИРІШИЛИ: (рішення 570-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам» додається).

 

№571

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 1

"не голосував" - 3.

ВИРІШИЛИ: (рішення 571-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам» додається).

 

№572

СЛУХАЛИ: Про передачу у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Коваленко Катерині Василівні по вул. Героїв Сквирщини, 20, у м. Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 3.

ВИРІШИЛИ: (рішення 572-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про передачу у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Коваленко Катерині Василівні по вул. Героїв Сквирщини, 20, у м. Сквира» додається).

 

№573

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Дячук Ганні Олексіївні по вул. Леваневського,8 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 3.

ВИРІШИЛИ: (рішення 573-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Дячук Ганні Олексіївні по вул. Леваневського,8 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович» додається).

 

№574

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Галаган Ользі Борисівні по вул. Папаніна,15 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 3.

ВИРІШИЛИ: (рішення 574-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Галаган Ользі Борисівні по вул. Папаніна,15 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович» додається).

 

№575

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Рибак Тетяні Михайлівні, Рибак Сергію Володимировичу, Заріцькій Надії Володимирівні по вул. Чернишевського,5 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 3.

ВИРІШИЛИ: (рішення 575-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Рибак Тетяні Михайлівні, Рибак Сергію Володимировичу, Заріцькій Надії Володимирівні по вул. Чернишевського,5 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович» додається).

 

№576

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Зубрію Михайлу Васильовичу по вул. Успенській,36 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 3.

ВИРІШИЛИ: (рішення 576-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Зубрію Михайлу Васильовичу по вул. Успенській,36 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович» додається).

 

№577

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Сопіженко Анатолію Петровичу, громадянці Гальчинській Зінаїді Сергіївні по вул. Незалежності,13 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 3.

ВИРІШИЛИ: (рішення 577-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Сопіженко Анатолію Петровичу, громадянці Гальчинській Зінаїді Сергіївні по вул. Незалежності,13 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович» додається).

 

№578

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Луцькій Тетяні Броніславівні по вул. Лугова,39 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 3.

ВИРІШИЛИ: (рішення 578-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Луцькій Тетяні Броніславівні по вул. Лугова,39 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович» додається).

№579

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Сопіженко Наталії Володимирівні по вул. Пустоварівська,63 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 3.

ВИРІШИЛИ: (рішення 579-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Сопіженко Наталії Володимирівні по вул. Пустоварівська,63 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович» додається).

 

№580

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Маліневській Людмилі Іванівні, по вул. Новоселецькій, б/н у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 3.

ВИРІШИЛИ: (рішення 580-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Маліневській Людмилі Іванівні, по вул. Новоселецькій, б/н у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект» додається).

№581

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Петренку Олегу Васильовичу, по вул. Новоселецькій, 28 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 3.

ВИРІШИЛИ: (рішення 581-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Петренку Олегу Васильовичу, по вул. Новоселецькій, 28 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект» додається).

 

№582

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Глівінському Ігорю Юрійовичу, по вул. Успенській,119 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 3.

ВИРІШИЛИ: (рішення 582-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Глівінському Ігорю Юрійовичу, по вул. Успенській,119 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект» додається).

№583

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Ніколаєнко Лесі Миколаївні, по вул. Успенській,119 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 3.

ВИРІШИЛИ: (рішення 583-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Ніколаєнко Лесі Миколаївні, по вул. Успенській,119 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект» додається).

№584

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Ринтюк Світлані Володимирівні, Ринтюк Сергію Васильовичу по вул. Хмельницького Богдана, 17 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 3.

ВИРІШИЛИ: (рішення 584-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Ринтюк Світлані Володимирівні, Ринтюк Сергію Васильовичу по вул. Хмельницького Богдана, 17 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект» додається).

 

№585

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Сотніченко Інні Володимирівні, Зайнідіновій Аллі Володимирівні по вул. Мічуріна, 75 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 3.

ВИРІШИЛИ: (рішення 585-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Сотніченко Інні Володимирівні, Зайнідіновій Аллі Володимирівні по вул. Мічуріна, 75 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається).

 

№586

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Тимошенко Олексію Миколайовичу, по вул. Максима Рильського,83 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Пивовар Ніна Миколаївна».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 3.

ВИРІШИЛИ: (рішення 586-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Тимошенко Олексію Миколайовичу, по вул. Максима Рильського,83 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Пивовар Ніна Миколаївна» додається).

 

№587

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Хоменку Валерію Михайловичу по вул. Героїв Сквирщини,3 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 3.

ВИРІШИЛИ: (рішення 587-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Хоменку Валерію Михайловичу по вул. Героїв Сквирщини,3 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№588

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Ільченко Тарасу Григоровичу по вул. Новоселецька,б/н у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 3.

ВИРІШИЛИ: (рішення 588-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Ільченко Тарасу Григоровичу по вул. Новоселецька,б/н у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№589

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Кулеші Тамарі Миколаївні по вул. Слобідська,95 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 3.

ВИРІШИЛИ: (рішення 589-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Кулеші Тамарі Миколаївні по вул. Слобідська,95 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник» додається).

 

№590

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Підборочинському Михайлу Богдановичу по пров. Слобідському,36 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 3.

ВИРІШИЛИ: (рішення 590-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Підборочинському Михайлу Богдановичу по пров. Слобідському,36 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник» додається).

 

№591

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Колесник Наталії В'ячеславівні, по вул. Байдукова, 15 у м. Сквира, виготовлений ПП «Юреско».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А.: Чи є запитання до доповідача? Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 3.

ВИРІШИЛИ: (рішення 591-27-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-Ї чергової сесії, від 30 січня 2018 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Колесник Наталії В'ячеславівні, по вул. Байдукова, 15 у м. Сквира, виготовлений ПП «Юреско» додається).

 

Скочко В. А.: Переходимо до «Різного», Петро Васильович, будь-ласка.

Радчук П. В. зачитує пояснення щодо свого волевиявлення на минулому засіданні сесії міської ради. Звертається до головного редактора газети «Провінція Post», з роз’ясненням своєї позиції, так як вважає, що останній уникав зустрічі з ним.

Скочко В. А.: Ваша позиція нам зрозуміла. Чи є запитання до Радчука? Немає. Порядок денний сесії вичерпаний. Які ще будуть пропозиції?

Лозинський В. Л.:  Завершити засідання.

Скочко В. А.: Хто за те, щоб закінчити сесію. Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утримався ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 3.

ВИРІШИЛИ: Закрити двадцять сьому чергову сесію. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 27-ї чергової сесії, від 30 січня 2018року за рішення: «Закрити 27-у сесію» додається).

 

Звучить Гімн України.

 

Сквирський міський голова                                                    В. А. Скочко

 

Секретар міської ради                                                                В. О.Бондар

 

 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: