(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 26 Двадцять шостої позачергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання

 
Дата публікації 2.1.2018 10:23:44
 
ПРОТОКОЛ № 26

Двадцять шостої позачергової сесії Сквирської міської ради

VІІ скликання

Розпочато засідання о 15-00 годині

Закінчено засідання о 16-45 годині

26 грудня 2017 року

м. Сквира

 

Всього депутатів - 26

Присутніх - 18

 

ЗАПРОШЕНІ:

Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник Сквирського міського голови з економічних питань;

Палієнко Сергій Іванович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

 

ПРИСУТНІ:

Гриша Василь Васильович - голова Сквирської районної ради;

Гривачевська Лариса Миколаївна – депутат Сквирської районної ради;

Міщенко Володимир Петрович – головний редактор газети «Провінція-Post»;

Рогач Тетяна Михайлівна. – керівник радіостудії «Шанс»;

Редюк Олена Олександрівна – ГО «Спілка учасників АТО Сквирщини»;

Учасники АТО;

Громадяни міста.

 

 

 

 

 

 

 

Місце проведення: м. Сквира,

вул. Богачевського, 28,

зал засідань Сквирської районної ради

 

 

Скочко В. А: – Сквирський міський голова: Шановні депутати, присутні та запрошені! На двадцять шосту позачергову сесію Сквирської міської ради VІІ скликання із 26 депутатів прибуло 18. У роботі сесії беруть участь: Гриша Василь Васильович - голова Сквирської районної ради, Гривачевська Лариса Миколаївна – депутат Сквирської районної ради, Міщенко Володимир Петрович – головний редактор газети «Провінція-Post», Рогач Тетяна Михайлівна. – керівник радіостудії «Шанс», Редюк Олена Олександрівна – ГО «Спілка учасників АТО Сквирщини», Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник Сквирського міського голови з економічних питань, Палієнко Сергій Іванович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, учасники АТО, громадяни міста. Вношу пропозицію, роботу двадцять шостої позачергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання розпочати

Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утрималися ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: Роботу двадцять шостої позачергової сесії Сквирської міської ради розпочати. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 26 позачергової сесії, від 26 грудня 2017 року за рішення: «Відкрити 26-у позачергову сесію» додається).

 

Звучить Гімн.

 

Скочко В. А: Хвилиною мовчання згадаємо загиблих.

 

Хвилина мовчання.

 

Скочко В. А: ПРИВІТАЄМО ІМЕНИННИКА: Гавронського Леоніда Петровича, який 26 грудня, сьогодні, святкує День народження.

 

Скочко В. А: Робота сесії проводиться згідно затвердженого Регламенту Сквирської міської ради VII скликання.

  • для доповідей – до 40 хв.
  • для співдоповідей – до 10 хв.
  • для виступів у обговоренні, для виступів з процедурних питань, заяв, внесення запитів, резолюцій – до 5 хв.
  • для виступів у різному – до 5 хв.
  • для заключного слова – до 10 хв.

Хочу також наголосити на дисципліні та етиці пленарного засідання.

А зараз безпосередньо по порядку денному, у Вас вони на руках, чи є якісь пропозиції? Немає. Хто за те, щоб затвердити порядок денний, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 1

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 26 позачергової сесії, від 26 грудня 2017 року за рішення: «За затвердження порядку денного із змінами та доповненнями») додається.

 

Скочко В. А: Пропонується внести на розгляд 26-ї позачергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання таку повістку денну:

 

Порядок  денний

26 позачергової сесії Сквирської міської ради

м. Сквира                                                                      26грудня 2017 року

1/540    Про затвердження міської Програми розвитку житлово–комунального господарства з організації благоустрою міста Сквира на 2018 рік.

2/541    Про затвердження Програми ефективної роботи та реформування житлово–комунального господарства міста Сквира з централізованого водопостачання та водовідведення на 2018 рік.

3/542    Про затвердження міської Програми соціального захисту жителів міста Сквира на 2018 – 2020 роки.

4/543    Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Сквира, здійснення представницьких та інших заходів на 2018 рік.

5/544    Про затвердження Програми охорони та захисту тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в м.Сквира на 2016-2021 роки

6/545    Про затвердження міської Програми організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру в м. Сквира на 2018 рік

7/546    Про затвердження міської цільової програми «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Сквира на 2018-2020 роки»

8/547    Про затвердження Комплексної Програми профілактики правопорушень, боротьби з злочинністю і корупцією, забезпечення публічної безпеки у м.Сквира на 2017-2019 роки (Національна поліція)

9/548    Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації «Спілка учасників АТО Сквирщини» на 2018 рік

10/549  Про затвердження Програми функціонування та розвитку територіальної медичної спеціалізованої служби цивільного захисту Сквирської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області на 2018 – 2020 роки

11/550  Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018 рік у місті Сквира.

12/551  Про затвердження бюджету міста Сквира на 2018 рік

13/552  Про затвердження штатного розпису Сквирської міської ради на 2018 рік

14/553  Про встановлення розміру матеріальної допомоги, допомоги на оздоровлення, надбавки та премії Сквирському міському голові на 2018 рік

15/554  Про встановлення розміру матеріальної допомоги, допомоги на оздоровлення, надбавки та премії секретарю Сквирської міської ради, заступникам міського голови та керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету міської ради, працівникам міської ради та її виконавчого комітету на 2018 рік

16/555  Про затвердження Положення про умови оплати праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівників Сквирської міської ради та її виконавчого комітету.

17/556  Про створення комунального підприємства «Сквирське міське бюро технічної інвентаризації».

18/557  Про створення комунального підприємства «Муніципальна варта Сквирської міської ради»

 

Скочко В. А: Перед тим, як перейти до розгляду питань, інформую всіх присутніх, що всі питання були погоджені на бюджетній комісії, засідання якої було в п’ятницю 22 грудня, крім того ми провели декілька засідань робочої групи, на яких, плідно попрацювавши, внесли зміни і в бюджет розвитку за Вашими пропозиціями і змінили дещо в програмах – тобто, разом з вами ми дійшли до консенсусу – тому переходимо до розгляду питань:

 

№540

СЛУХАЛИ: Про затвердження міської Програми розвитку житлово–комунального господарства з організації благоустрою міста Сквира  на 2018 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л. В. - заступник Сквирського міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Чи є запитання до доповідача? Немає. Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л. - голова постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 11

"проти" – 3

"утрималися" – 5

"не голосував" - 0.

ВИРІШИЛИ: Рішення не прийнято (бюлетень додається).

Скочко В. А: Не зрозумів, шановні депутати, що змінилося після засідання робочої групи та бюджетної комісії? Запитань немає, всю програму передивлялися декілька разів, ви ж самі на комісії внесли зміни, а тепер не голосуєте «за»? Людмила Вікторівна, будь-ласка, представте в чергове, коротко, програму.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л. В. - заступник Сквирського міського голови з економічних питань.

Сергієнко Л. В.: Для мене, чесно кажучи, взагалі не зрозуміло, чому після погодження цього питання на комісії – рішення не прийнято?

Дзюба О. В.: Я поясню, чому я проголосував проти, ми повинні працювати на майбутнє, на перспективу: купувати нову техніку на комунальне підприємство, залучати інвестиції, і на випередження думати про переробку сміття. Якщо в бюджет ми закладемо, хоч для початку, якісь кошти для реалізації моїх пропозицій, я вношу пропозицію повернутися до розгляду питання про затвердження міської Програми розвитку житлово–комунального господарства з організації благоустрою міста Сквира на 2018 рік.

Скочко В. А: Ми вже обговорювали придбання техніки на комунальне підприємство на виконкомі, я чекаю від них конкретних пропозицій і пояснень, потім, з вільного залишку ми зможемо виділити кошти для цього, якщо буде на те воля депутатів. Чи є ще якісь пояснення, запитання, пропозиції? Немає. Хто за те, щоб повернутися до розгляду питання №1, а саме: про затвердження міської Програми розвитку житлово–комунального господарства з організації благоустрою міста Сквира на 2018 рік, за пропозицією депутата Дзюби Олександра Васильовича:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14

"проти" – 0

"утрималися" – 5

"не голосував" - 0.

ВИРІШИЛИ: Повернутися до розгляду питання №1, а саме: Про затвердження міської Програми розвитку житлово–комунального господарства з організації благоустрою міста Сквира на 2018 рік (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 26 позачергової сесії, від 26 грудня 2017 року за рішення: «Про проведення повторного голосування за питання №1») додається.

Скочко В. А: По питанню програми є ще якісь запитання? Немає? Хто за проект рішення про затвердження міської Програми розвитку житлово–комунального господарства з організації благоустрою міста Сквира на 2018 рік, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14

"проти" – 0

"утрималися" – 5

"не голосував" - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 540-26-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 26-Ї позачергової сесії, від 26 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження міської Програми розвитку житлово–комунального господарства з організації благоустрою міста Сквира на 2018 рік» додається).

 

№541

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми ефективної роботи та реформування житлово–комунального господарства міста Сквира з централізованого водопостачання та водовідведення на 2018 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л. В. - заступник Сквирського міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Чи є запитання до доповідача? Немає. Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л. - голова постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 4

"не голосував" - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 541-26-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 26-Ї позачергової сесії, від 26 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження Програми ефективної роботи та реформування житлово–комунального господарства міста Сквира з централізованого водопостачання та водовідведення на 2018 рік» додається).

 

№542

СЛУХАЛИ: Про затвердження міської Програми соціального захисту жителів міста Сквира на 2018 – 2020 роки.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л. В. - заступник Сквирського міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Чи є запитання до доповідача? Немає. Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л. - голова постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 542-26-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 26-Ї позачергової сесії, від 26 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження міської Програми соціального захисту жителів міста Сквира на 2018 – 2020 роки» додається).

 

Скочко В. А: Я перепрошую, шановні депутати, голова районної ради просить слова, будь-ласка, Василь Васильович.

Гриша В. В.: - голова Сквирської районної ради: Шановні депутати, міської ради, депутати районної ради звернулися до вас з клопотанням докласти зусиль до вирішення таких актуальних проблем міста: перше – це кінотеатр, ми Вам передали його у власність, міська рада не виділила грошей в 2017 році на ремонт, кошти, які надійшли з Державного бюджету за сприяння народного депутата Гудзенка Віталія Івановича міська рада не освоїла. Також, районна рада виділила 209 тис. грн., щоб відремонтувати і перенести районний краєзнавчий музей в будинок культури, тим самим звільнивши бувше приміщення музею для проведення благоустрою, змін у цьому напрямку не бачимо. Також нас хвилює, що міська рада не замовила генерального плану міста, адже сюди не прийде інвестор і місто не може розвиватися. Ще турбує питання сміттєзвалища і стихійна торгівля в центрі міста.

Скочко В.А.: Шановний, Василь Васильович, дякую за співпрацю і допомогу. На Ваше колективне депутатське звернення повідомляємо наступне: з метою визначення та встановлення меж міста Сквира, бюджетом міста Сквира на 2018 рік передбачено 1472000 грн. на виготовлення генерального плану міста. У зв’язку з надходженням коштів в вересні 2017 року та проведенням процедури відкритих торгів по об’єкту «Капітальний ремонт кінотеатру «Адміністративно-культурно муніципальний центр» по вул. Соборній (колишня Леніна) буд. 16, в місті Сквира, Київської області  (Код ДК 021:2015 45453000 – 7 Капітальний ремонт і реставрація)», дані роботи будуть профінансовані на початку 2018 року. Разом з тим повідомляємо, що під час уточнення бюджету 2018 року в частині перерозподіленого залишку, на сесію міської ради буде поставлено питання щодо фінансування зазначених вище робіт в сумі 1000000 грн. Міське сміттєзвалище знаходиться за межами міста та перебуває на балансі комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство», яке на даний час постійно проводить роботи по його утриманню. В свою чергу більш докладну інформацію, стосовно обсягів та видів робіт можете отримати в комунальному підприємстві «Сквирське комунальне господарство». Також з метою виготовлення технічної документації землеустрою міського сміттєзвалища, укладений договір з проектною організацією на суму 116000 грн. Сквирською міською радою буде розглянута альтернативне місце торгівлі в центрі міста (орієнтовно площа громадських зібрань). Після прийнятого рішення спільними зусиллями міської ради, КП «Сквирське комунальне господарство» та Сквирського ВП ГУНП в Київській області стихійну торгівлю буде врегульовано та впорядковано. Всі ваші зауваження і пропозиції взято до уваги. Дякуємо за співпрацю. Переходимо до розгляду наступних питань:

 

№543

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Сквира, здійснення представницьких та інших заходів на 2018 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л. В. - заступник Сквирського міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Чи є запитання до доповідача? Немає. Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л. - голова постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 543-26-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 26-Ї позачергової сесії, від 26 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Сквира, здійснення представницьких та інших заходів на 2018 рік» додається).

 

№544

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми охорони та захисту тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в м.Сквира на 2016-2021 роки

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л. В. - заступник Сквирського міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Чи є запитання до доповідача? Немає. Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л. - голова постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 544-26-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 26-Ї позачергової сесії, від 26 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження Програми охорони та захисту тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в м. Сквира на 2016-2021 роки» додається).

 

№545

СЛУХАЛИ: Про затвердження міської Програми організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру в м. Сквира на 2018 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л. В. - заступник Сквирського міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Чи є запитання до доповідача? Немає. Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л. - голова постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 545-26-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 26-Ї позачергової сесії, від 26 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження міської Програми організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру в м. Сквира на 2018 рік» додається).

 

№546

СЛУХАЛИ: Про затвердження міської цільової програми «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Сквира на 2018-2020 роки».

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л. В. - заступник Сквирського міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Чи є запитання до доповідача? Немає. Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л. - голова постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів: Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 546-26-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 26-Ї позачергової сесії, від 26 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження міської цільової програми «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Сквира на 2018-2020 роки» додається).

 

№547

СЛУХАЛИ: Про затвердження Комплексної Програми профілактики правопорушень, боротьби з злочинністю і корупцією, забезпечення публічної безпеки у м. Сквира на 2017-2019 роки (Національна поліція).

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л. В. - заступник Сквирського міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Чи є запитання до доповідача? Немає. Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л. - голова постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів:  Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 547-26-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 26-Ї позачергової сесії, від 26 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження Комплексної Програми профілактики правопорушень, боротьби з злочинністю і корупцією, забезпечення публічної безпеки у м.Сквира на 2017-2019 роки (Національна поліція» додається).

 

№548

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації «Спілка учасників АТО Сквирщини» на 2018  рік

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л. В. - заступник Сквирського міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Чи є запитання до доповідача? Немає. Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л. - голова постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів:  Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 548-26-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 26-Ї позачергової сесії, від 26 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації «Спілка учасників АТО Сквирщини» на 2018 рік» додається).

 

№549

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми функціонування та розвитку територіальної медичної спеціалізованої служби цивільного захисту Сквирської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області на 2018 – 2020 роки.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л. В. - заступник Сквирського міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Чи є запитання до доповідача? Немає. Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л. - голова постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів:  Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 2

"не голосував" - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 549-26-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 26-Ї позачергової сесії, від 26 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження Програми функціонування та розвитку територіальної медичної спеціалізованої служби цивільного захисту Сквирської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області на 2018 – 2020 роки» додається).

 

№550

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018 рік у місті Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л. В. - заступник Сквирського міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Чи є запитання до доповідача? Немає. Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л. - голова постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів:  Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 550-26-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 26-Ї позачергової сесії, від 26 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018 рік у місті Сквира» додається).

 

Скочко В. А.: Шановні депутати, просить слова Лариса Миколаївна Гривачевська.

Гривачевська Л. М: - депутат Сквирської районної ради: Шановні депутати міської ради, я ще раз прошу звернути Вашу увагу на кінотеатр в центрі міста – ми стурбовані ситуацією і наголошуємо на співпраці.

 

№551

СЛУХАЛИ: Про затвердження бюджету міста Сквира на 2018 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л. В. - заступник Сквирського міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Чи є запитання до доповідача? Немає. Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л. - голова постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів:  Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15

"проти" – 0

"утрималися" – 4

"не голосував" - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 551-26-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 26-Ї позачергової сесії, від 26 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження бюджету міста Сквира на 2018 рік» додається).

 

№552

СЛУХАЛИ: Про затвердження штатного розпису Сквирської міської ради на 2018 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л. В. - заступник Сквирського міського голови з економічних питань.

Чи є запитання до доповідача? Немає. Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л. - голова постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів:  Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 552-26-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 26-Ї позачергової сесії, від 26 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження штатного розпису Сквирської міської ради на 2018 рік» додається).

 

Бондар В. О.: - секретар Сквирської міської ради: Перед розглядом наступного питання, хочу повідомити, що є заява міського голови Скочка Валерія Анатолійовича про присутність конфлікту інтересів, тому участі у голосуванні за питання №14, №16 він брати не буде.

 

№553

СЛУХАЛИ: Про встановлення розміру матеріальної допомоги, допомоги на оздоровлення, надбавки та премії Сквирському міському голові на 2018 рік

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л. В. - заступник Сквирського міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Чи є запитання до доповідача?

Радчук П. В: Згідно законодавства розмір премій не повинен перевищувати 40%. До державних свят, а їх 11 в рік, це що кожен місяць?

Сергієнко Л. В.: Звертаю Вашу увагу на те, що посадовий оклад Сквирського міського голови 5300 гривень. Так, як спеціаліст у Сквирській міській раді має оклад 3100-3400 грн., і рівень відповідальності міського голови, пропоную розглянути це питання.

Скочко В. А: Чи є ще запитання? Немає. Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л. - голова постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів: На розгляд сесії.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 11

"проти" – 0

"утрималися" – 5

"не голосував" - 3.

ВИРІШИЛИ: (рішення 553-26-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 26-Ї позачергової сесії, від 26 грудня 2017 року за рішення «Про встановлення розміру матеріальної допомоги, допомоги на оздоровлення, надбавки та премії Сквирському міському голові на 2018 рік» додається).

 

Скочко В. А: Дякую. Шановні депутати, за що це мені такий подарунок від деяких з Вас? Я працював і буду працювати для міста, ніхто мене не залякає і не зламає. Я не раз був в таких ситуаціях, коли погрожували, приходилось і виїжджати з міста, але я гордий з того, що я не робив і не буду робити того, що мені наказують! Я не продаюся і якщо Ви так вирішили, що я маю працювати на цій посаді за 5 тисяч гривень – я буду, але соромно за деяких з Вас, що Ви йдете на поводу у тих, кого абсолютно, нажаль, не хвилюють люди і мешканці міста. Переходимо до розгляду наступних питань. Повідомляю, що є заяви про конфлікт інтересів від Рогача Віталія Сергійовича та Бондар Вероніки Олегівни, що означає, що в голосуванні по питанню №15, №16 вони участі брати не будуть.

 

№554

СЛУХАЛИ: Про встановлення розміру матеріальної допомоги, допомоги на оздоровлення, надбавки та премії секретарю Сквирської міської ради, заступникам міського голови та керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету міської ради, працівникам міської ради та її виконавчого комітету на 2018 рік

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л. В. - заступник Сквирського міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Чи є ще запитання? Немає. Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л. - голова постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів: На розгляд сесії.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14

"проти" – 0

"утрималися" – 1

"не голосував" - 4.

ВИРІШИЛИ: (рішення 554-26-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 26-Ї позачергової сесії, від 26 грудня 2017 року за рішення «Про встановлення розміру матеріальної допомоги, допомоги на оздоровлення, надбавки та премії секретарю Сквирської міської ради, заступникам міського голови та керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету міської ради, працівникам міської ради та її виконавчого комітету на 2018 рік» додається).

 

№555

СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про умови оплати праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівників Сквирської міської ради та її виконавчого комітету.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л. В. - заступник Сквирського міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Чи є ще запитання? Немає. Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л. - голова постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів:  На розгляд сесії.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 12

"проти" – 0

"утрималися" – 2

"не голосував" - 5.

ВИРІШИЛИ: Рішення не прийнято. Бюлетень додається.

Добровольський В. О.: Я вношу пропозицію повернутися до розгляду даного питання, так як це не є логічним: без затвердження даного положення ми не маємо права затверджувати та розглядати надбавки та премії працівників міської ради.

Скочко В. А: Хто за те щоб повернутися до розгляду питання №16:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 5.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято. Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 26-Ї позачергової сесії, від 26 грудня 2017 року за рішення «Повернутися до розгляду питання №16 (за пропозицією депутата Добровольського В. О.)» додається).

Скочко В. А: Чи є пропозиції, чи зауваження по даному питанню? Хто за проект рішення Про затвердження Положення про умови оплати праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівників Сквирської міської ради та її виконавчого комітету, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 14

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 5.

ВИРІШИЛИ: (рішення 555-26-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 26-Ї позачергової сесії, від 26 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження Положення про умови оплати праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівників Сквирської міської ради та її виконавчого комітету» додається).

 

№556

СЛУХАЛИ: Про створення комунального підприємства «Сквирське міське бюро технічної інвентаризації».

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л. В. - заступник Сквирського міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Чи є запитання до доповідача? Немає. Чи погодила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л. - голова постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів:  Так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2.

ВИРІШИЛИ: (рішення 556-26-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 26-Ї позачергової сесії, від 26 грудня 2017 року за рішення «Про створення комунального підприємства «Сквирське міське бюро технічної інвентаризації») додається.

 

№557

СЛУХАЛИ: Про створення комунального підприємства «Муніципальна варта Сквирської міської ради»

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л. В. - заступник Сквирського міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував"» - 2.

ВИРІШИЛИ: (рішення 557-26-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 26-Ї позачергової сесії, від 26 грудня 2017 року за рішення «Про створення комунального підприємства «Муніципальна варта Сквирської міської ради») додається.

Скочко В. А: Порядок денний сесії вичерпаний, які будуть пропозиції?

Бондар В. О. Вношу пропозицію повернутися до розгляду питання №14. Шановні депутати, вперше бюджет міста виконаний на 99%, ми не встигли доробити тільки вулицю Набережна, нажаль. Люди раді, що в місті зміни на краще, якщо хтось і заслуговує на якесь заохочення, чи премію – так це міський голова. І у відносинах з депутатами він завжди мене стримує. Якщо Ви й маєте бути злі на когось – то це на мене, так як міський голова спокійно і раціонально мене зупиняє, щоб ми все з Вами вирішували тут в середині, а люди відчували б нашу позитивну роботу разом. Хто за те, щоб повернутися до розгляду питання №14, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 11

"проти" – 0

"утрималися" – 4

"не голосував" - 4.

ВИРІШИЛИ: Рішення не прийнято, бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 26-Ї позачергової сесії, від 26 грудня 2017 року за рішення «Про повернення до розгляду питання №14 (за пропозицією депутата Бондар В. О.)» додається.

Флісак О. Ю: Слухайте, я взагалі не розумію, чому деякі тут присутні депутати слухають когось і голосують так, як їм вказують, мені теж дзвонили, як голосувати – мені не потрібно вказувати, маю свій розум і думку, я не сліпа, я сама бачу зміни, раніше крали все, знищили техніку, вже працював дехто з Вас – результат на лице, що ж Ви за мужчини такі?

Редюк О. О.: Дуже прошу слова: ми всі теж підтримуємо Скочка Валерія Анатолійовича, - тому прошу підтримати його в даному питанні. Я була на останньому засіданні бюджетної комісії і чула, якими методами там деякі вирішують питання: не будемо розглядати програму поки Ви не приймете шини від адмін будівлі. Що це за постановка питання, причому шини до програми? На жаль, пан Добровольський вже втік, хоча Ви не закінчили сесію.

 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: