(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 25 Двадцять п’ятої чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання

 
Дата публікації 13.12.2017 16:53:10
 
ПРОТОКОЛ № 25

Двадцять п’ятої чергової сесії Сквирської міської ради

VІІ скликання

Розпочато засідання о 10-00 годині

Закінчено засідання о 15-30 годині

Перерва: 10.30.-11.00.

Перерва: 12.30.-13.00.

07 грудня 2017 року

м. Сквира

 

Всього депутатів  -  26

Присутніх - 17

 

ЗАПРОШЕНІ:

Сергієнко Л. В. – заступник Сквирського міського голови з економічних питань;

Палієнко С. І. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів;

Тернова М. В. – начальник відділу бухгалтерського обліку Сквирської міської ради;

Степаненко Ольга Василівна – головний бухгалтер КП «Сквирське СКГ».

Сухаренко О. І. - голова громадського формування «Град».

Редюк О. О. – ГО «Спілка учасників АТО Сквирщини»

 

ПРИСУТНІ:

Бондарчук Катерина Федорівна – головний редактор газети «Вісник Сквирщини»;

Сергієнко Л. В. – заступник Сквирського міського голови з економічних питань;

Палієнко С. І. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів;

Тернова М. В. – начальник відділу бухгалтерського обліку Сквирської міської ради;

Степаненко Ольга Василівна – головний бухгалтер КП «Сквирське СКГ».

Працівники КП «СКГ». Учасники АТО, громадяни міста

Місце проведення: м. Сквира,

вул. Богачевського, 28,

зал засідань Сквирської районної ради

Скочко В. А: – Сквирський міський голова:

Шановні депутати, присутні та запрошені! На двадцять п’яту чергову сесію Сквирської міської ради VІІ скликання із 26 депутатів прибуло 17. У роботі сесії беруть участь: Бондарчук Катерина Федорівна – головний редактор газети «Вісник Сквирщини», Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник Сквирського міського голови з економічних питань, Палієнко Сергій Іванович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, Тернова Марина Валентинівна – начальник відділу бухгалтерського обліку Сквирської міської ради, Степаненко Ольга Василівна – головний бухгалтер КП «Сквирське СКГ», Працівники КП «СКГ». Учасники АТО, громадяни міста. Вношу пропозицію, роботу двадцять п’ятої чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання розпочати.

Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утрималися ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 0

ВИРІШИЛИ: Роботу двадцять п’ятої чергової сесії Сквирської міської ради розпочати. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25 чергової сесії, від 07 рудня 2017 року за рішення: «Відкрити 25-у чергову сесію» додається).

 

Звучить Гімн.

 

Скочко В. А: Хвилиною мовчання згадаємо загиблих.

 

Хвилина мовчання.

 

Скочко В. А: ПРИВІТАЄМО ІМЕНИННИКІВ:

Кучинський Ігор Вячеславович 28.11.

Бай Сергій Петрович 21.11.

 

Скочко В. А. вітає всіх депутатів з Днем самоврядування.

 

Скочко В. А: Робота сесії проводиться згідно затвердженого Регламенту Сквирської міської ради VII скликання.

 • для доповідей – до 40 хв.
 • для співдоповідей – до 10 хв.
 • для виступів у обговоренні, для виступів з процедурних питань, заяв, внесення запитів, резолюцій – до 5 хв.
 • для виступів у різному – до 5 хв.
 • для заключного слова – до 10 хв.

Хочу також наголосити на дисципліні та етиці пленарного засідання.

А зараз безпосередньо по порядку денному, у Вас вони на руках, чи є якісь пропозиції?

Тибулевич В. В: За пропозицією земельної комісії пропонується внести до порядку денного (Земельних питань - питання  №30, №31, №32) питання №50,51,52, а саме: про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Кочину Дмитру Сергійовичу по вул. Героїв Сквирщини, 10 у м. Сквира, виготовлений ПП«Юреско», про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Скочинському Анатолію Вікторовичу по вул. Пустоварівська, 73 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект» та про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Мічуріна, 85 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

Скочко В. А: Хто за те, щоб внести до порядку денного питання №50,51,52, а саме: про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Кочину Дмитру Сергійовичу по вул. Героїв Сквирщини, 10 у м. Сквира, виготовлений ПП«Юреско», про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Скочинському Анатолію Вікторовичу по вул. Пустоварівська, 73 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект» та про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Мічуріна, 85 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект». Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 0

ВИРІШИЛИ: Внести до порядку денного три земельних питання №50, №51, №52 (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25 чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення: «Про внесення в порядок денний (Земельних питань - питання  №30, №31, №32) питань №50,51,52 (за рекомендацією земельної комісії), а саме: затвердження проектів землеустрою Кочину Д. С. та Скочинському А. В. Затвердження техн.докум-ії із землеустрою Палієнко Н. А.» додається).

Лозинський В. Л.: За пропозицією бюджетної комісії включити питання з №8 по №20 включно, а саме про заслуховування звітів по виконанню місцевих програм за 2017 рік.

Скочко В. А: Хто за те, щоб внести до порядку денного питання з №8 по №20 включно, а саме про заслуховування звіту про виконання Програми розвитку житлово комунального господарства та благоустрою в м. Сквира на 2017 рік. Про заслуховування звіту про виконання Програми запобігання злочинності в місті Сквира за 2017. Про заслуховування звіту про виконання Програми організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру в м. Сквира за 2017 рік. Про заслуховування звіту про виконання Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Сквира, здійснення представницьких та інших заходів за 2017 рік . Про заслуховування звіту про виконання Програми соціального захисту та соціального забезпечення жителів міста Сквира на 2015 – 2017 роки за 2017 рік та звіту про виконання Програми на 2016 – 2020 роки щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, вшанування пам'яті загиблих за 2017 рік. Про заслуховування звіту про виконання Програма фінансової підтримки громадської організації «Спілка учасників АТО Сквирщини» на 2017-2019 роки за 2017 рік. Про заслуховування звіту про виконання Програми розвитку гандболу в м. Сквира на 2015-2020 роки за 2017 рік. Про заслуховування звіту про виконання Програми розвитку міської муніципальної футбольної команди на 2016-2020 роки за 2017 рік. Про заслуховування звіту про виконання Програми утримання та розвитку міського стадіону «Колос» на 2015-2017 роки за 2017 рік. Про заслуховування звіту про виконання Програми охорони та захисту тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в м. Сквира на 2016-2021 роки за 2017 рік. Про заслуховування звіту про виконання Програми обдарована молодь на 2016-2020 роки. Про заслуховування звіту про виконання Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природничого характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2017 в м. Сквира на 2017 рік». Про заслуховування звіту про виконання Програми висвітлення роботи Сквирської міської ради та її виконавчого комітету у засобах масової інформації на 2015-2017 роки. Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 0

ВИРІШИЛИ: Внести до порядку денного тринадцять питань №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20 щодо звітів про виконання програм за 2017 рік (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25 чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення: «Про внесення до порядку денного питань з №8 по №20 включно а саме: Про заслуховування звітів по виконанню місцевих програм за 2017 рік (за рекомендацією бюджетної комісії).

Лозинський В. Л.: Також пропонується зняти з розгляду питань з №2 по №7 включно, а саме затвердження програм, бюджету, штатного роспису, матеріальної допомоги, преміювання.

Скочко В. А: Хто за те, щоб зняти з розгляду питань з №2 по №7 включно, а саме: Про затвердження місцевих (регіональних) програм. Про затвердження бюджету міста Сквира на 2018 рік. Про затвердження штатного розпису Сквирської міської ради на 2018 рік. Про встановлення розміру матеріальної допомоги, допомоги на оздоровлення, надбавки та премії Сквирському міському голові на 2018 рік. Про встановлення розміру матеріальної допомоги, допомоги на оздоровлення, надбавки та премії секретарю Сквирської міської ради, заступникам міського голови та керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету міської ради, працівникам міської ради та її виконавчого комітету на 2018 рік. Про затвердження Положення про умови оплати праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівників міської ради та її виконавчого комітету. За пропозицією бюджетної комісії. Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 0

ВИРІШИЛИ: Зняти з розгляду питання з №2 по №7 включно, а саме затвердження програм, бюджету, штатного роспису, матеріальної допомоги, преміювання (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25 чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення: «За зняття з розгляду питань з №2 по №7 включно, а саме: затвердження програм, бюджету, штатного роспису, матеріальної допомоги, преміювання (за рекомендацією бюджетної комісії)» додається.

Тибулевич В. В: Пропонується зняти з розгляду питання №32 (питання №12 земельних питань), а саме: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Рясній-Логвинюк Юлії Юріївні земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул. Богачевського, 55 б  у м.Сквира, за пропозицією земельної комісії, так як ситуація там не однозначна, питання повинні вивчити глибше.

Скочко В. А: Хто за те, щоб зняти з розгляду питань з №32, (питання №12 земельних питань), а саме: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Рясній-Логвинюк Юлії Юріївні земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул. Богачевського, 55 б у м.Сквира, за пропозицією земельної комісії. Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 0

ВИРІШИЛИ: Зняти з розгляду питання з №32 (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25 чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення: «За зняття з розгляду питання №32 (питання №12 земельних питань), а саме: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Рясній-Логвинюк Юлії Юріївні  земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул. Богачевського, 55 б у м. Сквира» (за рекомендацією земельної комісії) додається.

Скочко В. А: Хто за те, щоб затвердити порядок денний зі змінами та доповненнями, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 0

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний в цілому зі змінами та доповненнями (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25 чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення: «За затвердження порядку денного із змінами та доповненнями» додається.

 

Скочко В. А: Пропонується внести на розгляд 25-ї чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання таку повістку денну:

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

двадцять п’ятої чергової сесії Сквирської міської ради VIІ скликання

07 грудня 2017 року

ЗВІТИ, ПРОГРАМИ, ПЕРШЕ ПИТАННЯ (уточнення бюджету 2017 рік) та додатки РОЗДРУКОВАНІ ОКРЕМО!!!

 1. /495       Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №300-14-VІI від 23 грудня 2016 року Про бюджет міста Сквира на 2017 рік” з наступними змінами та доповненнями.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

2.     ЗНЯТО Про затвердження місцевих (регіональних) програм.

3.       ЗНЯТО Про затвердження бюджету міста Сквира на 2018 рік.

 1. ЗНЯТО Про затвердження штатного розпису Сквирської міської ради на 2018 рік.
 2. ЗНЯТО Про встановлення розміру матеріальної допомоги, допомоги на оздоровлення, надбавки та премії Сквирському міському голові на 2018 рік.
 3. ЗНЯТО Про встановлення розміру матеріальної допомоги, допомоги на оздоровлення, надбавки та премії секретарю Сквирської міської ради, заступникам міського голови та керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету міської ради, працівникам міської ради та її виконавчого комітету на 2018 рік

7.       ЗНЯТО Про затвердження Положення про умови оплати праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівників міської ради та її виконавчого комітету.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

8.     /496       ВНЕСЕНО Про заслуховування звіту про виконання Програми розвитку житлово комунального господарства та благоустрою в м. Сквира на 2017 рік. 

ДОПОВІДАЄ: Скарбовійчук Олександр Петрович – начальник КП «СКГ»

9.     /497       ВНЕСЕНО Про заслуховування звіту про виконання Програми запобігання злочинності в місті Сквира за 2017 рік

ДОПОВІДАЄ: Сухаренко О. І. - голова громадського формування «Град».

 1. /498  ВНЕСЕНО Про заслуховування звіту про виконання Програми організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру в м. Сквира за 2017 рік

11.           /499  ВНЕСЕНО Про заслуховування звіту про виконання Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Сквира, здійснення представницьких та інших заходів за 2017 рік 

 1. /500  ВНЕСЕНО Про заслуховування звіту про виконання Програми соціального захисту та соціального забезпечення жителів міста Сквира на 2015 – 2017 роки за 2017 рік та звіту про виконання Програми на 2016 – 2020 роки щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, вшанування пам'яті загиблих за 2017 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

13.           /501  ВНЕСЕНО Про заслуховування звіту про виконання Програма фінансової підтримки громадської організації «Спілка учасників АТО Сквирщини» на 2017-2019 роки за 2017 рік

ДОПОВІДАЄ: Редюк О. О. – ГО «Спілка учасників АТО Сквирщини»

 1. /502  ВНЕСЕНО Про заслуховування звіту про виконання Програми розвитку гандболу в м. Сквира на 2015-2020 роки за 2017 рік
 2. /503  ВНЕСЕНО Про заслуховування звіту про виконання Програми розвитку міської муніципальної футбольної команди на 2016-2020 роки за 2017 рік.
 3. /504  ВНЕСЕНО Про заслуховування звіту про виконання Програми утримання та розвитку міського стадіону «Колос» на 2015-2017 роки за 2017 рік.

ДОПОВІДАЄ: Поліщук М. М. – Голова Скирського МФОК «Старт»

 1. /505  ВНЕСЕНО Про заслуховування звіту про виконання Програми охорони та захисту тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в м. Сквира на 2016-2021 роки за 2017 рік.

ДОПОВІДАЄ: Бондар В. О. – секретар Сквирської міської ради.

 1. /506  ВНЕСЕНО Про заслуховування звіту про виконання Програми обдарована молодь на 2016-2020 роки.
 2. /507  ВНЕСЕНО Про заслуховування звіту про виконання Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природничого характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2017 в м. Сквира на 2017 рік».
 3. /508 ВНЕСЕНО Про заслуховування звіту про виконання Програми висвітлення роботи Сквирської міської ради та її виконавчого комітету у засобах масової інформації на 2015-2017 роки

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗДРУКОВАНІ ОКРЕМО:

 1. 21/509        Про погодження детального плану забудованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 1,3803 га в існуючій промзоні на території Сквирської міської ради Київської області за межами міста.
 2. 22/510        Про розробку детального плану території земель запасу Сквирської міської ради для розміщення присадибних земельних ділянок учасникам АТО, об’єктів інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури, озеленення (масив «Польова»).
 3. 23/511        Про зміну цільового призначення земельної ділянки по вул. Шевченка, 114, яка перебуває у власності гр. Малахової Надії Кіндратівни.
 4. 24/512        Про розробку детального плану території забудованих земель  Сквирської міської ради за адресою м. Сквира пров. Гоголя,10 для розміщення культової будівлі «Зал Царства Свідків Єгови».
 5. 25/513  Про сплату авансового внеску та дозвіл на продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Шкуринській Валентині Адолівні по вул. Кібенка, 49, у м.Сквира.
 6. 26/514  Про сплату авансового внеску та дозвіл на продаж земельної ділянки

несільськогосподарського призначення громадянці Шкуринській Валентині Адолівні по вул. Успенська, 49, у м.Сквира.

 1. 27/515  Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.
 2. 28/516  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.
 3. 29/517  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок громадянам.
 4. 30/518  Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян.
 5. 31/519  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Калінічук Надії Стахівни земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул. Богачевського, 19 а, гараж 6 у м.Сквира.
 6.  32        ЗНЯТО Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Рясній-Логвинюк Юлії Юріївні  земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул. Богачевського, 55 б  у м.Сквира.

13.  33/520  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Вовку Володимиру Миколайовичу по пров. Павленківський, 7  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

14.  34/521  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Глівінському Ігорю Юрійовичу по вул. Успенська, 119 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

15.  35/522  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Оверчуку Сергію Олександровичу по вул. Шевченка,80  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

16.  36/523  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Оверчук Валентині Алімівні по вул. Шевченка, 62  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

17.  37/524  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Борисевичу Володимиру Анатолійовичу  по пров. Толстого,23  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

18.  38/525  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Сергієвській Людмилі Миколаївні по вул. Соборній,33  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

19.  39/526  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Ніфоровському Олександру Сергійовичу по вул. Січова, 8  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

20.  40/527  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Яремчук Катерині Петрівні по вул. Партизанській, 64  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

21.  41/528  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Гордовенку Віталію Павловичу по пров. Яблуневий,13 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

22.  42/529  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Гайдук Марії Михайлівні по пров. Фруктових садів,50 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

23.  43/530  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Шостаковському Руслану Анатолійовичу, по вул. Героїв Сквирщини, 6 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

24.  44/531  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці  Прокопчук Тетяні Михайлівні, по вул. Кобзаря,13 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

25.  45/532  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Щуру Юрію Миколайовичу, по вул. Героїв Сквирщини, 13 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

26.  46/533  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Бикову Дмитру Якимовичу, Грін Марині Леонідівні по вул. Шевченка,26 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

27.  47/534  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Брикун  Тетяні Данилівні, Котюк Галині Іванівні по вул. Максима Рильського Рильського, 123 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

28.  48/535  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Хомич Лідії Іванівні по вул. Весняна,54 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Гашенко Миколою Сергійовичем».

29.  49/536  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Остапчук Марії Володимирівні по вул. Весняна,25 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Гашенко Миколою Сергійовичем».

30.                       50/537        ВНЕСЕНО Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Кочину Дмитру Сергійовичу по вул. Героїв Сквирщини, 10 у м. Сквира, виготовлений ПП«Юреско».

31.                       51/538        ВНЕСЕНО Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Скочинському Анатолію Вікторовичу по вул. Пустоварівська, 73 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

32.                       52/539        ВНЕСЕНО Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Мічуріна, 85  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

 

Скочко В. А: Перед тим, як перейти до розгляду питань, пропоную зробити перерву на 30 хвилин, для того, щоб бюджетна комісія погодили всі уточнення і потім рекомендувала на розгляд сесії. Хто за те, щоб оголосити перерву:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 0.

ВИРІШИЛИ: Оголосити перерву (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про оголошення перерви» додається).

 

Перерва 30 хвилин.

 

№495

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №300-14-VІI від 23 грудня 2016 року Про бюджет міста Сквира на 2017 рік” з наступними змінами та доповненнями.

Скочко В. А.: Людмила Вікторівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л. В. – заступник міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Шановні депутати, продовжуємо роботу, Віталій Леонідович, будь-ласка, поясніть, що вирішила бюджетна комісія?

Лозинський В. Л.: Збільшити дохідну частину бюджету міста загального фонду на суму 1028,5 тис.грн. Отже, збільшити видаткову частину загального фонду міського бюджету  на суму 1028,5 тис.грн., а саме: благоустрій міст, сіл, селищ, субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям) на суму 600,0 тис.грн; (за клопотанням начальника КП «СКГ» вх. №1328 від 05.12.2017 року, відшкодування різниці між розміром ціни (тарифу) на житлово-комунальні послуги, що затверджувалися або погоджувалися рішенням місцевого органу виконавчої влади та органу місцевого самоврядування, та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво на суму 350,0 тис.грн. (за клопотанням начальника КП «СКГ» вх.№1328 від 05.12.2017 року). Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів: Предмети, матеріали, обладнання та інвентар на суму 16,5 тис.грн. (додаткова потреба у придбанні  газу скрапленого - 6,5 тис.грн, автозапчастин – 4,0 тис.грн., принтера – 6,0 тис.грн. Інші видатки на соціальний захист населення, інші виплати населенню на суму 62,0 тис.грн. – це все і становить 1028,5 тис.грн. Не погодила поки що бюджетна комісія: кошти в сумі 58,5 тис. грн. для проведення робіт по улаштуванню мармурових покривів на клумбі по вул. Соборна та підготовчі роботи по її облаштуванню, 32,0 тис. грн. для придбання декоративних паркових лавок придбання, 30,0 тис. грн. на придбання вуличної новорічної ілюмінації.

Скочко В. А: Хто за проект рішення №1: «Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №300-14-VІI від 23 грудня 2016 року Про бюджет міста Сквира на 2017 рік” зі змінами, що рекомендує нам бюджетна комісія, а саме: збільшити видаткову частину загального фонду міського бюджету  на суму 1028,5 тис.грн., - це сума менша на 120,5 тис. грн., ніж було в наших пропозиціях, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 495-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №300-14-VІI від 23 грудня 2016 року Про бюджет міста Сквира на 2017 рік” з наступними змінами та доповненнями» додається).

 

СЛУХАЛИ: Про заслуховування звіту про виконання Програми розвитку житлово комунального господарства та благоустрою в м. Сквира на 2017 рік. 

Скочко В. А.: Олександр Петрович, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Скарбовійчук О. П. – начальний КП «СКГ».

Тибулевич В. В.: Скільки доріг в рік ви можете зробити силами підприємства?

Скарбовійчук О. П.: Нашим підприємством в цьому році виконано робіт з ямкового ремонту в кількості 667 кв.метрів. Ми придбали асфальтобетон в кількості 80.0 т на суму 131200,16 грн., його перевезення на суму 16000,0 грн., який використано в квітні 2017 року в кількості 60 т. на ямковий ремонт по вул Богачевського – 185 кв.м., провул. Гоголя - 110 кв.м., вул. Гоголя – 65 кв.м., пров. Горького – 50 кв.м., пров.Каштановий – 90 кв.м. та в травні в кількості 20 т. по вул Гоголя-100 кв.м., провул.Гоголя – 37 кв.м. та пров.Горького -30 кв.м., -всього 667 кв.м. Для виконання робіт по іншим вулицям міста наймалися субпідрядні організації.

Добровольський В. О.: Не розумію, як людям з Тетієва вигідно їхати сюди ремонтувати дороги, а ви не приймаєте участі у конкурсі бо вашому підприємству не вигідно?

Скарбовійчук О. П.: Тетіїв має спеціалізовану техніку, яка коштує шалені гроші. А нам, щоб зробити попереднє придбання матеріалів для подальшого виконання робіт не вистачає вільних обігових коштів.

Скочко В. А: Чи є ще запитання? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 6

"проти" – 0

"утрималися" – 9

«не голосував» - 3.

ВИРІШИЛИ: звіт не підтримано більшістю депутатів (бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про заслуховування звіту про виконання Програми розвитку житлово комунального господарства та благоустрою в м. Сквира на 2017 рік» додається).

 

№497

СЛУХАЛИ: Про заслуховування звіту про виконання Програми запобігання злочинності в місті Сквира за 2017 рік

ДОПОВІДАЄ: Сухаренко О. І. - голова громадського формування «Град».

Скочко В. А: Чи є запитання до доповідача? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 2.

ВИРІШИЛИ: (рішення 497-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про заслуховування звіту про виконання Програми запобігання злочинності в місті Сквира за 2017 рік» додається).

 

№498

СЛУХАЛИ: Про заслуховування звіту про виконання Програми організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру в м. Сквира за 2017 рік

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л. В. – заступник міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Чи є запитання до доповідача? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 498-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про заслуховування звіту про виконання Програми організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру в м. Сквира за 2017 рік» додається).

 

№499

СЛУХАЛИ: Про заслуховування звіту про виконання Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Сквира, здійснення представницьких та інших заходів за 2017 рік 

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л. В. – заступник міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Чи є запитання до доповідача? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 499-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про заслуховування звіту про виконання Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Сквира, здійснення представницьких та інших заходів за 2017 рік» додається).

 

№496

СЛУХАЛИ: Про заслуховування звіту про виконання Програми соціального захисту та соціального забезпечення жителів міста Сквира на 2015 – 2017 роки за 2017 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л. В. – заступник міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Чи є запитання до доповідача? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 496-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про заслуховування звіту про виконання Програми на 2016 – 2020 роки щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, вшанування пам'яті загиблих за 2017 рік» додається).

 

№500

СЛУХАЛИ: Про заслуховування звіту про виконання Програми на 2016 – 2020 роки щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, вшанування пам'яті загиблих за 2017 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л. В. – заступник міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Чи є запитання до доповідача? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 500-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про заслуховування звіту про виконання Програми на 2016 – 2020 роки щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, вшанування пам'яті загиблих за 2017 рік» додається).

 

№501

СЛУХАЛИ: Про заслуховування звіту про виконання Програма фінансової підтримки громадської організації «Спілка учасників АТО Сквирщини» на 2017-2019 роки за 2017 рік.

Скочко В. А. зачитує звіт.

Скочко В. А: Шановні депутати, у нас присутні всі отримувачі бюджетних коштів і доповідачі, тому якщо є якісь запитання по звіту то будь-ласка. Немає? Йдемо далі. Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 501-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про заслуховування звіту про виконання Програма фінансової підтримки громадської організації «Спілка учасників АТО Сквирщини» на 2017-2019 роки за 2017 рік» додається).

 

№502

СЛУХАЛИ: Про заслуховування звіту про виконання Програми розвитку гандболу в м. Сквира на 2015-2020 роки за 2017 рік

ДОПОВІДАЄ: Поліщук М. М. – Голова Скирського МФОК «Старт».

Скочко В. А: Чи є якісь запитання по звіту то будь-ласка. Немає? Йдемо далі. Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 502-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про заслуховування звіту про виконання Програми розвитку гандболу в м. Сквира на 2015-2020 роки за 2017 рік» додається).

 

№503

СЛУХАЛИ: Про заслуховування звіту про виконання Програми розвитку міської муніципальної футбольної команди на 2016-2020 роки за 2017 рік.

ДОПОВІДАЄ: Поліщук М. М. – Голова Скирського МФОК «Старт».

Скочко В. А: Чи є якісь запитання по звіту то будь-ласка. Немає? Йдемо далі. Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 503-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про заслуховування звіту про виконання Програми розвитку міської муніципальної футбольної команди на 2016-2020 роки за 2017 рік» додається).

 

№504

СЛУХАЛИ: Про заслуховування звіту про виконання Програми утримання та розвитку міського стадіону «Колос» на 2015-2017 роки за 2017 рік.

ДОПОВІДАЄ: Поліщук М. М. – Голова Скирського МФОК «Старт».

Скочко В. А: Чи є якісь запитання по звіту то будь-ласка. Немає? Йдемо далі. Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 504-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про заслуховування звіту про виконання Програми утримання та розвитку міського стадіону «Колос» на 2015-2017 роки за 2017 рік» додається).

 

№505

СЛУХАЛИ: Про заслуховування звіту про виконання Програми охорони та захисту тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в м. Сквира на 2016-2021 роки за 2017 рік.

ДОПОВІДАЄ: Бондар В. О. – секретар Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи є якісь запитання по звіту, будь-ласка. Немає? Йдемо далі. Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 505-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про заслуховування звіту про виконання Програми охорони та захисту тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в м. Сквира на 2016-2021 роки за 2017 рік» додається).

 

№506

СЛУХАЛИ: Про заслуховування звіту про виконання Програми обдарована молодь на 2016-2020 роки.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л. В. – заступник міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Шановні депутати, чи є якісь запитання по звіту, будь-ласка. Немає? Йдемо далі. Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 506-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про заслуховування звіту про виконання Програми обдарована молодь на 2016-2020 роки» додається).

 

№507

СЛУХАЛИ: Про заслуховування звіту про виконання Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природничого характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2017 в м. Сквира на 2017 рік».

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л. В. – заступник міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Шановні депутати, чи є якісь запитання по звіту, будь-ласка. Немає? Йдемо далі. Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 507-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про заслуховування звіту про виконання Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природничого характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2017 в м. Сквира на 2017 рік» додається).

 

№508

СЛУХАЛИ: Про заслуховування звіту про виконання Програми висвітлення роботи Сквирської міської ради та її виконавчого комітету у засобах масової інформації на 2015-2017 роки

Скочко В. А. зачитує звіт.

Скочко В. А: Шановні депутати, чи є якісь запитання по звіту, будь-ласка. Немає? Йдемо далі. Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 508-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про заслуховування звіту про виконання Програми висвітлення роботи Сквирської міської ради та її виконавчого комітету у засобах масової інформації на 2015-2017 роки» додається).

 

Скочко В. А.: Перед розглядом земельних питань оголошується перерва на 30 хвилин.

 

Перерва 30 хвилин.

 

№509

СЛУХАЛИ: Про погодження детального плану забудованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 1,3803 га в існуючій промзоні на території Сквирської міської ради Київської області за межами міста.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 509-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про погодження детального плану забудованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 1,3803 га в існуючій промзоні на території Сквирської міської ради Київської області за межами міста» додається).

 

№510

СЛУХАЛИ: Про розробку детального плану території земель запасу Сквирської міської ради для розміщення присадибних земельних ділянок учасникам АТО, об’єктів інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури, озеленення (масив «Польова»).

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 510-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про розробку детального плану території земель запасу Сквирської міської ради для розміщення присадибних земельних ділянок учасникам АТО, об’єктів інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури, озеленення (масив «Польова»)» додається).

 

№511

СЛУХАЛИ: Про зміну цільового призначення земельної ділянки по вул. Шевченка, 114, яка перебуває у власності гр. Малахової Надії Кіндратівни.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 511-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про зміну цільового призначення земельної ділянки по вул. Шевченка, 114, яка перебуває у власності гр. Малахової Надії Кіндратівни» додається).

 

№512

СЛУХАЛИ: Про розробку детального плану території забудованих земель  Сквирської міської ради за адресою м. Сквира пров. Гоголя,10 для розміщення культової будівлі «Зал Царства Свідків Єгови».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 512-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про розробку детального плану території забудованих земель  Сквирської міської ради за адресою м. Сквира пров. Гоголя,10 для розміщення культової будівлі «Зал Царства Свідків Єгови» додається).

 

№513

СЛУХАЛИ: Про сплату авансового внеску та дозвіл на продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Шкуринській Валентині Адолівні по вул. Кібенка, 49, у м.Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 513-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про сплату авансового внеску та дозвіл на продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Шкуринській Валентині Адолівні по вул. Кібенка, 49, у м.Сквира» додається).

 

№514

СЛУХАЛИ: Про сплату авансового внеску та дозвіл на продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Шкуринській Валентині Адолівні по вул. Успенська, 49, у м.Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 514-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про сплату авансового внеску та дозвіл на продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Шкуринській Валентині Адолівні по вул. Успенська, 49, у м.Сквира» додається).

 

№515

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 515-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам» додається).

 

№516

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 516-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам» додається).

 

№517

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок громадянам.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 517-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок громадянам» додається.)

 

№518

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 518-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян» додається.)

 

№519

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Калінічук Надії Стахівни земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул. Богачевського, 19 а, гараж 6 у м.Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 519-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Калінічук Надії Стахівни земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул. Богачевського, 19 а, гараж 6 у м.Сквира» додається.)

 

№520

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Вовку Володимиру Миколайовичу по пров. Павленківський, 7  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 520-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Вовку Володимиру Миколайовичу по пров. Павленківський, 7  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект» додається.)

 

№521

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Глівінському Ігорю Юрійовичу по вул. Успенська, 119 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 521-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Глівінському Ігорю Юрійовичу по вул. Успенська, 119 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект» додається.)

 

№522

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Оверчуку Сергію Олександровичу по вул. Шевченка,80  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 522-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Оверчуку Сергію Олександровичу по вул. Шевченка,80  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект» додається.)

 

№523

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Оверчук Валентині Алімівні по вул. Шевченка, 62  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 523-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Оверчук Валентині Алімівні по вул. Шевченка, 62  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект» додається.)

 

№524

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Борисевичу Володимиру Анатолійовичу  по пров. Толстого,23  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 524-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Борисевичу Володимиру Анатолійовичу по пров. Толстого,23 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник» додається.)

 

№525

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Сергієвській Людмилі Миколаївні по вул. Соборній,33  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 525-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Сергієвській Людмилі Миколаївні по вул. Соборній,33 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект» додається.)

 

№526

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Ніфоровському Олександру Сергійовичу по вул. Січова, 8  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 526-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Ніфоровському Олександру Сергійовичу по вул. Січова, 8  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник» додається.)

 

№527

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Яремчук Катерині Петрівні по вул. Партизанській, 64  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 527-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Яремчук Катерині Петрівні по вул. Партизанській, 64 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект» додається.)

 

№528

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Гордовенку Віталію Павловичу по пров. Яблуневий,13 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 528-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Гордовенку Віталію Павловичу по пров. Яблуневий,13 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович» додається.)

 

 

№529

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Гайдук Марії Михайлівні по пров. Фруктових садів,50 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 529-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Гайдук Марії Михайлівні по пров. Фруктових садів,50 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович» додається.)

 

№530

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Шостаковському Руслану Анатолійовичу, по вул. Героїв Сквирщини, 6 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 530-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Шостаковському Руслану Анатолійовичу, по вул. Героїв Сквирщини, 6 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається.)

 

№531

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці  Прокопчук Тетяні Михайлівні, по вул. Кобзаря,13 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 531-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці  Прокопчук Тетяні Михайлівні, по вул. Кобзаря,13 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається.)

 

№532

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Щуру Юрію Миколайовичу, по вул. Героїв Сквирщини, 13 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 532-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Щуру Юрію Миколайовичу, по вул. Героїв Сквирщини, 13 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається.)

 

№533

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Бикову Дмитру Якимовичу, Грін Марині Леонідівні по вул. Шевченка,26 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 533-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Бикову Дмитру Якимовичу, Грін Марині Леонідівні по вул. Шевченка,26 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.)

 

№534

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Брикун  Тетяні Данилівні, Котюк Галині Іванівні по вул. Максима Рильського Рильського, 123 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 534-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Брикун  Тетяні Данилівні, Котюк Галині Іванівні по вул. Максима Рильського Рильського, 123 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається.)

 

№535

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Хомич Лідії Іванівні по вул. Весняна,54 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Гашенко Миколою Сергійовичем».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 535-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Хомич Лідії Іванівні по вул. Весняна,54 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Гашенко Миколою Сергійовичем» додається.)

 

№536

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Остапчук Марії Володимирівні по вул. Весняна,25 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Гашенко Миколою Сергійовичем».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 536-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Остапчук Марії Володимирівні по вул. Весняна,25 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Гашенко Миколою Сергійовичем» додається.)

 

№537

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Кочину Дмитру Сергійовичу по вул. Героїв Сквирщини, 10 у м. Сквира, виготовлений ПП«Юреско».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 537-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Кочину Дмитру Сергійовичу по вул. Героїв Сквирщини, 10 у м. Сквира, виготовлений ПП«Юреско» додається.)

 

№538

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Скочинському Анатолію Вікторовичу по вул. Пустоварівська, 73 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 538-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Скочинському Анатолію Вікторовичу по вул. Пустоварівська, 73 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект» додається.)

 

№539

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Мічуріна, 85  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В. А: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: так.

Скочко В. А: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 539-25-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-Ї чергової сесії, від 07 грудня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Мічуріна, 85  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект» додається.)

 

Скочко В. А.: Порядок денний сесії вичерпаний. Я запрошую всіх депутатів спуститися в приймальну Сквирської міської ради і нагадую, що 12.12.2017 року у вівторок, о 16.00. ми чекаємо всіх вас для обговорення проекту бюджету 2018 року. Які ще будуть пропозиції?

Лозинський В. Л.: Завершити засідання.

Скочко В. А.: Хто за те, щоб закінчити сесію. Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утримався ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: Закрити двадцять п яту чергову сесію. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 25-ї чергової сесії, від 07 грудня 2017року за рішення: «Закрити 25-у сесію» додається).

 

Звучить Гімн України.

 

 

Сквирський міський голова                                                    В. А. Скочко

 

Секретар міської ради                                                                В. О.Бондар

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: