(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 24 Двадцять четвертої сесії Сквирської міської ради VІІ скликання

 
Дата публікації 10.11.2017 15:19:30
 
ПРОТОКОЛ № 24

Двадцять четвертої сесії Сквирської міської ради

VІІ скликання

Розпочато засідання о 10-00 годині

Закінчено засідання о 11-30 годині

07 листопада 2017 року

м. Сквира

 

Всього депутатів  -  26

Присутніх - 18

 

ЗАПРОШЕНІ:

Сергієнко Л. В. – заступник Сквирського міського голови з економічних питань;

Палієнко С. І. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів;

Тернова М. В. – начальник відділу бухгалтерського обліку Сквирської міської ради;

Іщенко М. М. – керуюча справами.

Яремко М. В. - начальник загального відділу.

Степаненко Ольга Василівна – головний бухгалтер КП «Сквирське СКГ».

 

ПРИСУТНІ:

Рогач Тетяна Михайлівна. – керівник радіостудії «Шанс»;

Сергієнко Л. В. – заступник Сквирського міського голови з економічних питань;

Палієнко С. І. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів;

Тернова М. В. – начальник відділу бухгалтерського обліку Сквирської міської ради;

Іщенко М. М. – керуюча справами;

Яремко М. В. - начальник загального відділу;

Степаненко Ольга Василівна – головний бухгалтер КП «Сквирське СКГ».

Учасники АТО, громадяни міста

Місце проведення: м. Сквира,

вул. Богачевського, 28,

зал засідань Сквирської районної ради

Скочко В. А: – Сквирський міський голова:

Шановні депутати, присутні та запрошені! На двадцять четверту чергову сесію Сквирської міської ради VІІ скликання із 26 депутатів прибуло 18. У роботі сесії беруть участь: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник Сквирського міського голови з економічних питань, Палієнко Сергій Іванович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, Тернова Марина Валентинівна – начальник відділу бухгалтерського обліку Сквирської міської ради, Іщенко М. М. – керуюча справами, Яремко М. В. - начальник загального відділу, Степаненко Ольга Василівна – головний бухгалтер КП «Сквирське СКГ»,

Рогач Тетяна Михайлівна. – керівник радіостудії «Шанс», учасники АТО, громадяни міста. Вношу пропозицію, роботу двадцять четвертої чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання розпочати.

Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утрималися ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 0

ВИРІШИЛИ: Роботу двадцять четвертої чергової сесії Сквирської міської ради розпочати. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24 чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення: «Відкрити 24-у чергову сесію» додається).

 

Звучить Гімн.

 

Скочко В. А: Хвилиною мовчання згадаємо загиблих.

 

Хвилина мовчання.

 

Скочко В. А: ПРИВІТАЄМО ІМЕНИННИКІВ:

Бондар Вероніка Олегівна 30.09.

Скарбовійчук Олександр Петрович 29.09.

Добровольський Володимир Олександрович 26.09.

Тибулевич Вадим Вікторович 30.10.

Робота сесії проводиться згідно затвердженого Регламенту Сквирської міської ради VII скликання.

 • для доповідей – до 40 хв.
 • для співдоповідей – до 10 хв.
 • для виступів у обговоренні, для виступів з процедурних питань, заяв, внесення запитів, резолюцій – до 5 хв.
 • для виступів у різному – до 5 хв.
 • для заключного слова – до 10 хв.

Хочу також наголосити на дисципліні та етиці пленарного засідання.

А зараз безпосередньо по порядку денному, у Вас вони на руках, чи є якісь пропозиції?

Лозинський В. Л: Пропозиція, включити різне.

Скочко В. А: Приймається. Також, пропонується включити питання 2.1. – це бюджетне питання: в склад тендерного комітету ввести Сікорську Ольгу Миколаївну – провідного спеціаліста ради та питання 3.1. за пропозицією бюджетної комісії: про зміну голови постійної комісії з бюджетних питань. Хто за те, щоб внести до порядку денного питання питання 2.1., 3.1., «різне»? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 0

ВИРІШИЛИ: Внести до порядку денного два бюджетних питання 2.1., 3.1. та  «різне» (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24 чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення: «Про внесення до порядку денного питання 2.1. та питання 3.1. та «Різне» додається).

Скочко В. А: Також за пропозицією земельної комісії пропонується зняти з розгляду питання № 15, так як в наявності не всі документи. Хто за те щоб зняти питання №15 прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" - 18

"проти" – 0

"утрималися" – 1

«не голосував» - 0.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24 чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення: «Про зняття питання №15» додається).

Радчук П. В.: Моя пропозиція зняти питання № 4 з розгляду бо на мою думку це питання потребує додаткового вивчення, воно не підготовлене, як слід.

Скочко В. А.: Цілком згодний. Нам нічого не заважає ще раз проконсультуватися, як діяти в даному випадку і винести питання на розгляд наступної сесії. Хто за те щоб зняти питання №4 з розгляду:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" - 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 0.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24 чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення: «Про зняття питання №4» додається).

Скочко В. А: Хто за те, щоб затвердити порядок денний із змінами та доповненнями?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" - 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 0

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24 чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення: «За затвердження порядку денного 24-ї чергової сесії із змінами та доповненнями» додається).

Скочко В. А: Пропонується внести на розгляд 24-ї чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання таку повістку денну:

 

 1. /454       Про затвердження звіту про виконання бюджету м.Сквира за дев’ять місяців 2017 року.
 2. /455       Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №300-14-VІI від 23 грудня 2016 року Про бюджет міста Сквира на 2017 рік” з наступними змінами та доповненнями.

2.1.   /456  ВНЕСЕНО: Про внесення змін у рішення №206-11-VII від 15.09.2016 «Про затвердження складу тендерного комітету та Положення про тендерний комітет Сквирської міської ради»

 1. /457       Про надання дозволу на списання комунального майна, що знаходиться на балансі КП «Сквирське комунальне господарство».

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

3.1./458      ВНЕСЕНО: Про зміну голови постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів

 1. ЗНЯТО Про присвоєння назви вулиці в місті Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Бондар В. О. – секретар міської ради.

 1. /459       Про утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.
 2. /460       Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під розміщення автомобільного газозаправного пункту (АГЗП) об’ємом 10 м3 по вул. Липовецька,б/н (біля ветеринарної станції) у місті Сквира Київської області.
 3. /461       Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під розміщення автомобільного газозаправного пункту (АГЗП) об’ємом 10 м3 по вул. Незалежності б/н.

8.     /462       Про зміну цільового призначення земельної ділянки по вул. М. Рильського, 29, яка перебуває у власності гр. Левенчука Анатолія Леонідовича.

 1. /463       Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення Сквирській районній раді за адресою: м. Сквира вул. Соборна,53.
 2. /464      Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 08 червня 2017 року №396-17-VII «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельних ділянок несільськогосподарського призначення відділу освіти Сквирської райдержадміністрації в межах м. Сквира».
 3. /465  Про внесення змін до рішення сесії від 12 березня 2015 року №1352-61-VІ «Затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянину Пашкевичу Віктору Івановичу по вул. 40 років Жовтня, 129 у м. Сквира, виготовлену ПП «СВІТЛИЦЯ – НОВА».
 4. /466  Про внесення змін до рішення сесії №293-13-VІІ від 20 грудня 2016 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у спільну часткову власність земельної ділянки громадянам Міщуку Володимиру Григоровичу Круківському Віктору Володимировичу по вул. Незалежності,85 у м. Сквира, виготовлений ПП «Світлиця - Нова».
 5. /467  Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.
 6. /468  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.
 7.  ЗНЯТО Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян.

16.           /469  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Скочинському Анатолію Вікторовичу по вул. Пустоварівській, 73  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

17.           /470  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Бондаренку Анатолію Володимировичу по вул. Л.Українки, 22  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

18.           /471  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Гурській Аллі Володимирівні по вул. Чкалова, 25  у м. Сквира, виготовлений  ТОВ «Межувальник».

19.           /472  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Прокоп Тетяні Сергіївні по вул. Незалежності, 134 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

20.           /473  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Прокопенку Володимиру Юрійовичу по вул. Миру,1-б  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

21.           /474  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Ізотову Олексію Валерійовичу по вул. Героїв Сквирщини, 5 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

 1. /475  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Басу Анатолію Володимировичут по вул. Героїв Сквирщини, 11 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

23.           /476  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Задераці Юрію Олексійовичу по вул. Героїв Сквирщини, 9 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

24.           /477  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Галашевському Тарасу Володимировичу по вул. Героїв Сквирщини, 17 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

25.           /478  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Віннічуку Олександру Валерійовичу по вул. Героїв Сквирщини, 16 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

26.           /479  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Ізотову Вячеславу Валерійовичу по вул. Героїв Сквирщини, 7 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

27.           /480  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Коваленку Миколі Володимировичу по вул. Героїв Сквирщини, 20 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

28.           /481  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Козлову Станіславу Григоровичу по вул. Героїв Сквирщини, 12 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

29.           /482  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Нашибі Яніні Георгіївні по пров. Гоголя, 8 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

30.           /483  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Панасюку Артему Васильовичу по вул. Героїв Сквирщини, 14 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

31.           /484  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Пилатівському Богдану Михайловичу по вул. Героїв Сквирщини, 28 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

32.           /485  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Гуменюку Ігорю Володимировичу по пров. Фруктових садів, 62  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

33.           /486  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Беленку Віктору Леонідовичу по вул. Мічуріна, 21 у м. Сквира, виготовлений ПП «Світлиця-Нова».

34.           /487  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Бухенській Олені Володимирівні по вул. Некрасова, 26 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»».

35.           /488  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Кривенку Анатолію Петровичу по вул. Лівобережній, 74 а у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»».

36.           /489  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Селецькій Галині Іванівні по вул. Успенській, 57  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»»

37.           /490  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Сопіженку Сергію Григоровичу по пров. Шкільний, 37  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»».

38.           /491  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Хомочкіну Миколі Валентиновичу по вул. Піщаній, 87  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»».

39.           /492  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянину Хомяку Миколі Васильовичу, громадянці Хомяк Любові Макарівні по вул. Незалежності, 44  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»».

40.           /493  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Семенюку Анатолію Володимировичу по вул. Героїв Сквирщини, 1  у м. Сквира, виготовлений ПП «Юреско».

41.           /494  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Федоренко Валентині Миколаївні по вул. Котляревського,4 у м. Сквира, виготовлений  ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

 

Флісак О. Ю: Валерій Анатолійович, я прошу вас розібратися: підприємець Собуцький загородив прохід для мешканців будинку, я неодноразово наголошувала, щоб вирішити дану проблему.

Скочко В. А.: Доручити відділу ДАБК вирішити дане питання.

Сопіженко Н. П.: По вулиці Мічуріна ситуація катастрофічна, потрібно закидати хоча б дві найбільші ями.

Скарбовійчук О. П.: Обіцяю якнайшвидше це зробити.

Скочко В. А.: Шановні депутати, для того і внесли питання «Різне», щоб вирішити ці всі наболівші питання, а зараз давайте по порядку денному.

 

№454

СЛУХАЛИ: Про затвердження звіту про виконання бюджету м. Сквира за дев’ять місяців 2017 року.

Скочко В. А.: Людмила Вікторівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л. В. – заступник міського голови з економічних питань.

Скочко В. А.: Питання бюджетна комісія погодила. Чи є питання? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 454-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про затвердження звіту про виконання бюджету м. Сквира за дев’ять місяців 2017 року» додається).

 

№455

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №300-14-VІI від 23 грудня 2016 року Про бюджет міста Сквира на 2017 рік” з наступними змінами та доповненнями.

Скочко В. А.: Людмила Вікторівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л. В. – заступник міського голови з економічних питань.

Скочко В. А.: Чи є запитання? Питання узгоджене з бюджетною комісією. Немає? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 455-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №300-14-VІI від 23 грудня 2016 року Про бюджет міста Сквира на 2017 рік” з наступними змінами та доповненнями» додається).

 

№456

СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення №206-11-VII від 15.09.2016 «Про затвердження складу тендерного комітету та Положення про тендерний комітет Сквирської міської ради»

Скочко В. А.: Як я вже пояснював, шановні, ми в склад тендерного комітету включаємо ще одного юриста – Сікорську Ольгу. Немає заперечень? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 456-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про внесення змін у рішення №206-11-VII від 15.09.2016 «Про затвердження складу тендерного комітету та Положення про тендерний комітет Сквирської міської ради» додається).

 

№457

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на списання комунального майна, що знаходиться на балансі КП «Сквирське комунальне господарство».

Скочко В. А.: Шановні депутати, на місці цих майданчиків уже давно стоять нові, комунальна комісія розглянула, якщо немає заперечень, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 457-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про надання дозволу на списання комунального майна, що знаходиться на балансі КП «Сквирське комунальне господарство» додається).

 

№458

СЛУХАЛИ: Про зміну голови постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів

Скочко В. А.: Нагадую, що раніше ми вже розглядали це питання, просили депутата Добровольського Володимира Олександровича поміркувати, але вчора на засіданні бюджетної комісії, він знову звернувся щодо складання повноважень голови постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів. Отже, на засіданні вони обрали нового голову Лозинського Віталія Леонідовича, кандидатуру якого ми повинні затвердити на сесії. Чи є питання? Немає? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 1

«не голосував» - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 458-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про зміну голови постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів» додається).

 

№459

СЛУХАЛИ: Про утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.

Скочко В. А.: Я пропоную, в такі комісії включати більше депутатів: Петро Миколайович – це його профіль і Ігор Вячеславович. Додайте будь-ласка. Головою обираємо Палієнка Сергія Івановича. Земельна комісія погодила. Якщо немає запитань, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 459-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах» додається).

 

№460

СЛУХАЛИ: Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під розміщення автомобільного газозаправного пункту (АГЗП) об’ємом 10 м3 по вул. Липовецька,б/н (біля ветеринарної станції) у місті Сквира Київської області.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 460-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під розміщення автомобільного газозаправного пункту (АГЗП) об’ємом 10 м3 по вул. Липовецька,б/н (біля ветеринарної станції) у місті Сквира Київської області» додається).

 

№461

СЛУХАЛИ: Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під розміщення автомобільного газозаправного пункту (АГЗП) об’ємом 10 м3 по вул. Незалежності б/н.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 1

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 461-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під розміщення автомобільного газозаправного пункту (АГЗП) об’ємом 10 м3 по вул. Незалежності б/н» додається).

 

№462

СЛУХАЛИ: Про зміну цільового призначення земельної ділянки по вул. М. Рильського, 29, яка перебуває у власності гр. Левенчука Анатолія Леонідовича.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 462-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про зміну цільового призначення земельної ділянки по вул. М. Рильського, 29, яка перебуває у власності гр. Левенчука Анатолія Леонідовича» додається).

 

№463

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення Сквирській районній раді за адресою: м. Сквира вул. Соборна,53.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Кучинський І. В.: Наскільки я пам ятаю, на одній з сесій ми давали доручення виконавчому комітету виготовити право власності на цю будівлю?

Ткаченко В. Є. - начальник юридичного відділу Сквирської міської ради: Виконати цього ми не могли, оскільки ми не являємось балансоутримувачем даного приміщення.

Скочко В. А.: Чи є ще запитання? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16

"проти" – 0

"утрималися" – 2

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 463-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення Сквирській районній раді за адресою: м. Сквира вул. Соборна,53» додається).

 

№464

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 08 червня 2017 року №396-17-VII «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельних ділянок несільськогосподарського призначення відділу освіти Сквирської райдержадміністрації в межах м. Сквира».

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 464-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 08 червня 2017 року №396-17-VII «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельних ділянок несільськогосподарського призначення відділу освіти Сквирської райдержадміністрації в межах м. Сквира» додається).

 

№465

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії від 12 березня 2015 року №1352-61-VІ «Затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянину Пашкевичу Віктору Івановичу по вул. 40 років Жовтня, 129 у м. Сквира, виготовлену ПП «СВІТЛИЦЯ – НОВА».

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 465-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про внесення змін до рішення сесії від 12 березня 2015 року №1352-61-VІ «Затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянину Пашкевичу Віктору Івановичу по вул. 40 років Жовтня, 129 у м. Сквира, виготовлену ПП «СВІТЛИЦЯ – НОВА» додається).

 

№466

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії №293-13-VІІ від 20 грудня 2016 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у спільну часткову власність земельної ділянки громадянам Міщуку Володимиру Григоровичу Круківському Віктору Володимировичу по вул. Незалежності,85 у м. Сквира, виготовлений ПП «Світлиця - Нова».

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 466-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про внесення змін до рішення сесії №293-13-VІІ від 20 грудня 2016 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у спільну часткову власність земельної ділянки громадянам Міщуку Володимиру Григоровичу Круківському Віктору Володимировичу по вул. Незалежності,85 у м. Сквира, виготовлений ПП «Світлиця - Нова» додається).

 

Бондар В. О. – секретар міської ради: Участі у голосуванні за наступне питання брати не буду, в з в язку з присутністю конфлікту інтересів. (Заява додається).

 

№467

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 2.

ВИРІШИЛИ: (рішення 467-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам» додається).

 

№468

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 468-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам» додається).

 

№469

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Скочинському Анатолію Вікторовичу по вул. Пустоварівській, 73  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 469-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Скочинському Анатолію Вікторовичу по вул. Пустоварівській, 73  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект» додається).

 

№470

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Бондаренку Анатолію Володимировичу по вул. Л.Українки, 22  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 470-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Бондаренку Анатолію Володимировичу по вул. Л.Українки, 22  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№471

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Гурській Аллі Володимирівні по вул. Чкалова, 25  у м. Сквира, виготовлений  ТОВ «Межувальник».

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 471-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Гурській Аллі Володимирівні по вул. Чкалова, 25  у м. Сквира, виготовлений  ТОВ «Межувальник» додається).

 

№472

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Прокоп Тетяні Сергіївні по вул. Незалежності, 134 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 472-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Прокоп Тетяні Сергіївні по вул. Незалежності, 134 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№473

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Прокопенку Володимиру Юрійовичу по вул. Миру,1-б  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 473-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Прокопенку Володимиру Юрійовичу по вул. Миру,1-б  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№474

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Ізотову Олексію Валерійовичу по вул. Героїв Сквирщини, 5 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 474-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Ізотову Олексію Валерійовичу по вул. Героїв Сквирщини, 5 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№475

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Басу Анатолію Володимировичут по вул. Героїв Сквирщини, 11 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 475-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Басу Анатолію Володимировичут по вул. Героїв Сквирщини, 11 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№476

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Задераці Юрію Олексійовичу по вул. Героїв Сквирщини, 9 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 476-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Задераці Юрію Олексійовичу по вул. Героїв Сквирщини, 9 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№477

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Галашевському Тарасу Володимировичу по вул. Героїв Сквирщини, 17 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 477-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Галашевському Тарасу Володимировичу по вул. Героїв Сквирщини, 17 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№478

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Віннічуку Олександру Валерійовичу по вул. Героїв Сквирщини, 16 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 478-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Віннічуку Олександру Валерійовичу по вул. Героїв Сквирщини, 16 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№479

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Ізотову Вячеславу Валерійовичу по вул. Героїв Сквирщини, 7 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 479-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Ізотову Вячеславу Валерійовичу по вул. Героїв Сквирщини, 7 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№480

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Коваленку Миколі Володимировичу по вул. Героїв Сквирщини, 20 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 480-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Коваленку Миколі Володимировичу по вул. Героїв Сквирщини, 20 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№481

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Козлову Станіславу Григоровичу по вул. Героїв Сквирщини, 12 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 481-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Козлову Станіславу Григоровичу по вул. Героїв Сквирщини, 12 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№482

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Нашибі Яніні Георгіївні по пров. Гоголя, 8 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 482-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Нашибі Яніні Георгіївні по пров. Гоголя, 8 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№483

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Панасюку Артему Васильовичу по вул. Героїв Сквирщини, 14 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 483-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Панасюку Артему Васильовичу по вул. Героїв Сквирщини, 14 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№484

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Пилатівському Богдану Михайловичу по вул. Героїв Сквирщини, 28 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 484-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Пилатівському Богдану Михайловичу по вул. Героїв Сквирщини, 28 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№485

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Гуменюку Ігорю Володимировичу по пров. Фруктових садів, 62  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 485-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Гуменюку Ігорю Володимировичу по пров. Фруктових садів, 62  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович» додається).

 

№486

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Беленку Віктору Леонідовичу по вул. Мічуріна, 21 у м. Сквира, виготовлений ПП «Світлиця-Нова».

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 486-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Беленку Віктору Леонідовичу по вул. Мічуріна, 21 у м. Сквира, виготовлений ПП «Світлиця-Нова» додається).

 

№487

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Бухенській Олені Володимирівні по вул. Некрасова, 26 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»».

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 487-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Бухенській Олені Володимирівні по вул. Некрасова, 26 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається).

 

№488

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Кривенку Анатолію Петровичу по вул. Лівобережній, 74 а у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»».

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 488-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Кривенку Анатолію Петровичу по вул. Лівобережній, 74 а у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається).

 

№489

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Селецькій Галині Іванівні по вул. Успенській, 57  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»»

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 489-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Селецькій Галині Іванівні по вул. Успенській, 57  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається).

 

№490

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Сопіженку Сергію Григоровичу по пров. Шкільний, 37  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»».

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 490-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Сопіженку Сергію Григоровичу по пров. Шкільний, 37  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається).

 

№491

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Хомочкіну Миколі Валентиновичу по вул. Піщаній, 87  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»».

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 491-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Хомочкіну Миколі Валентиновичу по вул. Піщаній, 87  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається).

 

№492

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянину Хомяку Миколі Васильовичу, громадянці Хомяк Любові Макарівні по вул. Незалежності, 44  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»».

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 492-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянину Хомяку Миколі Васильовичу, громадянці Хомяк Любові Макарівні по вул. Незалежності, 44  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович» додається).

 

№493

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Семенюку Анатолію Володимировичу по вул. Героїв Сквирщини, 1  у м. Сквира, виготовлений ПП «Юреско».

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 493-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Семенюку Анатолію Володимировичу по вул. Героїв Сквирщини, 1  у м. Сквира, виготовлений ПП «Юреско» додається).

 

№494

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Федоренко Валентині Миколаївні по вул. Котляревського,4 у м. Сквира, виготовлений  ТОВ «Межувальник».

Скочко В. А.: Чи погодила земельна комісія?

Корнелюк П. М.: Так.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 494-24-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-Ї чергової сесії, від 07 листопада 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Федоренко Валентині Миколаївні по вул. Котляревського,4 у м. Сквира, виготовлений  ТОВ «Межувальник» додається).

 

Скочко В. А.: Переходимо до різного. Петро Миколайович, будь-ласка.

Корнелюк П. М.: Мене цікавить отоплення і комп ютерна техніка у відділі ДАБК. Ми повинні створити людям всі умови для праці.

Скарбовійчук О. П.: По отопленню питання вже вирішено.

Скочко В. А.: Комп ютер замовимо.

Радчук П. В.:Я по питанню шостого садочка, щоб загородити прохід.

Скочко В. А.: Дане питання розглядалося на засіданні виконавчого комітету. Я згоден, що садок має бути відокремлений, але з іншого боку ми відріжемо весь мікрорайон, і ті ж дітки змушені будуть добиратися в садок і до школи в не зрозумілий спосіб. Давайте до першого грудня виїдемо туди з Ольгою Яківлевною і подивимося технічну можливість огородження. Ще є запитання? Порядок денний сесії вичерпаний. Які ще будуть пропозиції?

Лозинський В. Л.: Завершити засідання.

Скочко В. А.: Хто за те, щоб закінчити сесію. Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утримався ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: Закрити двадцять четверту чергову сесію. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 24-ї чергової сесії, від 07 листопада 2017року за рішення: «Закрити 24-у сесію» додається).

 

Звучить Гімн України.

 

 

Сквирський міський голова                                                    В. А. Скочко

 

Секретар міської ради                                                                В. О.Бондар

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: