(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 23 Двадцять третьої сесії Сквирської міської ради VІІ скликання

 
Дата публікації 27.9.2017 16:6:16
 
ПРОТОКОЛ № 23

Двадцять третьої сесії Сквирської міської ради

VІІ скликання

Розпочато засідання о 10-00 годині

Закінчено засідання о 11-30 годині

21 вересня 2017 року

м. Сквира

 

Всього депутатів  -  26

Присутніх - 18

 

ЗАПРОШЕНІ:

Сергієнко Л. В. – заступник Сквирського міського голови з економічних питань;

Палієнко С. І. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів;

Тернова М. В. – начальник відділу бухгалтерського обліку Сквирської міської ради;

Іщенко М. М. – керуюча справами.

Яремко М. В. - начальник загального відділу.

Слободенюк Л. А. – начальник відділу ДАБК.

 

ПРИСУТНІ:

Сергієнко Л. В. – заступник Сквирського міського голови з економічних питань;

Палієнко С. І. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів;

Тернова М. В. – начальник відділу бухгалтерського обліку Сквирської міської ради;

Іщенко М. М. – керуюча справами;

Яремко М. В. - начальник загального відділу;

Слободенюк Л. А. – начальник відділу ДАБК;

 

Місце проведення: м. Сквира,

вул. Богачевського, 28,

зал засідань Сквирської районної ради

Бондар В.О.: – секретар Сквирської міської ради:

Шановні депутати, присутні та запрошені! У зв´язку з відрядженням міського голови до Київської ОДА, по питанню порядку формування пропозицій розподілу коштів обласного бюджету у вигляді надання прямих субвенцій містам і селам Київської області. Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесію проводить секретар міської ради. На двадцять третю чергову сесію Сквирської міської ради VІІ скликання із 26 депутатів прибуло 18. У роботі сесії беруть участь: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник Сквирського міського голови з економічних питань, Палієнко Сергій Іванович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, Тернова Марина Валентинівна – начальник відділу бухгалтерського обліку Сквирської міської ради, Іщенко М. М. – керуюча справами, Яремко М. В. - начальник загального відділу, Слободенюк Л. А. – начальник відділу ДАБК. Вношу пропозицію, роботу двадцять третьої чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання розпочати.

Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утрималися ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 0

ВИРІШИЛИ: Роботу двадцять третьої чергової сесії Сквирської міської ради розпочати. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23 чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення: «Відкрити 23-у чергову сесію» додається).

 

Звучить Гімн.

 

Бондар В.О.: Хвилиною мовчання згадаємо загиблих.

 

Хвилина мовчання.

 

Бондар В.О.: Члени лічильної комісії присутні не всі, немає Флісак, чи є потреба обирати ще одного члена, чи достатньо двох? Добре. Робота сесії проводиться згідно затвердженого Регламенту Сквирської міської ради VII скликання.

 • для доповідей – до 40 хв.
 • для співдоповідей – до 10 хв.
 • для виступів у обговоренні, для виступів з процедурних питань, заяв, внесення запитів, резолюцій – до 5 хв.
 • для виступів у різному – до 5 хв.
 • для заключного слова – до 10 хв.

Хочу також наголосити на дисципліні та етиці пленарного засідання.

А зараз безпосередньо по порядку денному, у Вас вони на руках, чи є якісь пропозиції?

Лозинський В. Л: Пропозиція, включити різне.

Бондар В.О.: Хто за те, щоб внести до порядку денного питання «різне»? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 0

ВИРІШИЛИ: Внести до порядку денного питання «різне» (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23 чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення: «Про додання до порядку денного питання «Різне» додається).

Радчук П. В.: Моя пропозиція зняти питання № 3 з розгляду бо на мою думку ці положення не ми маємо затверджувати і на мою думку вони не так підготовлені.

Бондар В.О.: Положення розробленні начальниками відділів, опрацьовані юристами і виключно депутати мають їх затверджувати. Хто за те щоб зняти питання №3 з розгляду:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" - 3

"проти" – 12

"утрималися" – 3

«не голосував» -

ВИРІШИЛИ: Рішення не прийнято. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23 чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення: «Про зняття питання №3» додається).

Бондар В.О.: Також інформую, що питання № 1 знімається авоматично, в зв’язку з тим, що трьома, проведеними раніше позачерговими сесіями, ми вже уточнили перевиконання бюджету. Хто за те, щоб затвердити порядок денний із змінами та доповненнями?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" - 15

"проти" – 3

"утрималися" – 0

«не голосував» - 0

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23 чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення: «За затвердження порядку денного 23-ї чергової сесії із змінами та доповненнями» додається).

Бондар В.О.: Пропонується внести на розгляд 23-ї чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання таку повістку денну:

 

 1.  ЗНЯТО Про внесення змін до рішення сесії міської ради №300-14-VІI від 23 грудня 2016 року «Про затвердження бюджету міста Сквира на 2017 рік»

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

 1. / 415     Про внесення змін до рішення сесії №370-17-VІІ від 8 червня 2017 року «Про припинення шляхом ліквідації та створення відділів Сквирської міської ради».

3.  / 416     Про затвердження положень про відділи Сквирської міської ради.

4.  / 417     Про затвердження Комплексної Програми профілактики правопорушень, боротьби з злочинністю і корупцією, забезпечення публічної безпеки у м. Сквира.

Доповідає Бондар В. О. – секретар міської ради.

 1. / 418     Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.
 2. / 419     Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.
 3. / 420     Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян.
 4. / 421     Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Баракову Миколі Романовичу земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул. Богачевського, 19 в м.Сквира.
 5. / 422     Про припинення дії договору оренди землі, зареєстрованого від 31.07.2014 року за №24971454.
 6. / 423 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення оренду земельної ділянки громадянці Кислян Ганні Миколаївні для обслуговування власної нежитлової будівлі по вул. Короленка, 53.
 7. / 424 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення оренду земельної ділянки громадянці Гитченко Антоніні Станіславівні для обслуговування власної нежитлової будівлі по вул. Незалежності, 145 б.
 8. / 425 Про припинення дії договору оренди землі, зареєстрованого від 06.10.2014 року за №27709523.

13.       / 426 Про затвердження детального плану території земельної ділянки під розміщення автомобільного газозаправного пункту по вул. Незалежності,б/н

у місті Сквира Київської області.

14.       / 427 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Субботенко Наталії Вікторівні по вул. Слобідська, 30 у м. Сквира, виготовлену ТОВ Земельний проект.

15.       / 428 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Крутік Зої  Борисівні по вул. Поліська,11 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

16.       / 429 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Крутік Олександру Олександровичу Дубовецькій Марині Валеріївні по вул. Поліська,13 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

17.       / 430 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Бондаренку Володимиру Юхимовичу по вул. Лесі Українки, 20  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

18.       / 431 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Ковезі Віталію Анатолійовичу по вул. Героїв Сквирщини, 25  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

19.       / 432 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянину Мандризі Валентину Володимировичу по вул. Кобзаря, 15  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

20.       / 433 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Матківській Тамарі Миколаївні по вул. Героїв Сквирщини, 8  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

21.       / 434 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Поліщуку Андрію Миколайовичу, по вул. Героїв Сквирщини, 15 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

22.       / 435 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Розуменко Івану Юхимовичу по вул. Матросова,5  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

23.       / 436 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Савченко Миколі Миколайовичу по вул. Кобзаря,21  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

24.       / 437 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Хоменко Людмилі Дмитрівні по пров. Кривоноса,17 б  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

25.       / 438 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Шиманському Сергію Миколайовичу по вул. Героїв Сквирщини, 2  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

26.       / 439 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Костюк Валентині Іванівні по вул. Абрикосова,12  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

27.       / 440 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Бачинському Олександру Юрійовичу, Попику Анатолію Олександровичу по вул. Слобідська, 96 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

28.       / 441 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Терновій Єві Володимирівні по вул. Липовецька, 57 у м. Сквира, виготовлену ТОВ Межувальник.

29.       / 442 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Акімову Сергію Вікторовичу по вул. Героїв Сквирщини, 24  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

30.       / 443 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Горєву Олександру Олександровичу по вул. Героїв Сквирщини, 22 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

31.       / 444 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Матвієнку Сергію Прокоповичу по вул. Героїв Сквирщини, 23  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

32.       / 445 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Муштруку Артему Олександровичу по вул. Героїв Сквирщини, 26  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

33.       / 446 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Самелюк Наталії Іванівні по пров. Озерний, 24 у м. Сквира, виготовлену ФОП Шеремет Сергій Іванович.

34.       / 447 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Колесник Наталії В`ячеславівні по вул. Байдукова,  15 у м. Сквира, виготовлену ПП «ЮРЕСКО».

35.       / 448 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну сумісну власність громадянам Кондратюку Петру Олексійовичу Кондратюк Оксані Петрівні Кондратюк Наталії Михайлівні по вул. Гончарна,28 у м. Сквира, виготовлену ПП «ЮРЕСКО».

36.       / 449 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Ніфатову Вячеславу Матвійовичу по вул. Байдукова, 13 у м. Сквира, виготовлену ПП «ЮРЕСКО».

37.       / 450 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Пошедіній Людмилі Іванівні по вул. Комарова, 1  у м. Сквира, виготовлену ПП «ЮРЕСКО».

38.       / 451 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Приходько Федору Дмитровичу по вул. Соборна, 26 у м. Сквира, виготовлену ПП «ЮРЕСКО».

39.       / 452 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянці Слободяник Наталії Миколаївні по вул. Відродження,2 а у м. Сквира, виготовлений ПП «Юреско».

40.       / 453 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Хронюк Тетяні Миколаївні по вул. Липовецька,46 а у м. Сквира, виготовлену ПП «ЮРЕСКО».

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

 

№415

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії №370-17-VІІ від 8 червня 2017 року «Про припинення шляхом ліквідації та створення відділів Сквирської міської ради».

ДОПОВІДАЄ: Бондар В. О. – секретар Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Всі питання розглянуті на бюджетній, регламентній і земельній комісіях. Чи є питання? Чи погодили комісії?

Добровольський В. О.: Так.

Іванченко Г. І.: Так.

Бондар В. О.: Чи є ще запитання? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 415-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про внесення змін до рішення сесії №370-17-VІІ від 8 червня 2017 року «Про припинення шляхом ліквідації та створення відділів Сквирської міської ради» додається).

 

№416

СЛУХАЛИ: Про затвердження положень про відділи Сквирської міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Бондар В. О. – секретар Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи є питання? Чи погодили комісії?

Добровольський В. О.: Так.

Іванченко Г. І.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 416-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про затвердження положень про відділи Сквирської міської ради» додається).

 

Бондар В. О.: перед розглядом наступного питання, я запрошую до слова Шамрая Романа Михайловича – начальника національної поліції України головного управління національної поліції в Київській області Сквирського відділення поліції, для надання депутатам інформації.

ДОПОВІДАЄ: Шамрай Р. М. – начальник Сквирського ВП ГУНП України в Київській області.

Іванченко Г. І: Скажіть будь-ласка, а скільки було відмов у відкритті кримінальних проваджень?

Шамрай Р. М.: Точну цифру не скажу, але повернутих проваджень не багато, біля 10, всього зареєстровано було 202 провадження, з яких 72 – закрито.

Іванченко Г. І: Чи звертались ви ще до когось, окрім міської ради стосовно виділення коштів на ремонт Вашого приміщення.

Шамрай Р. М.: З відповідним проханням я виступлю також на сесії Сквирської районної ради, яка відбудеться 25 вересня.

Тибулевич В. В.: Розкажіть, будь-ласка, про існуючі громадські об’єднання, що здійснюють охорону правопорядку в місті.

ДОПОВІДАЄ: Шамрай Р. М. – начальник Сквирського ВП ГУНП України в Київській області.

 

№417

СЛУХАЛИ: Про затвердження Комплексної Програми профілактики правопорушень, боротьби з злочинністю і корупцією, забезпечення публічної безпеки у м. Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Бондар В. О. – секретар Сквирської міської ради.

Добровольський В. О.: Бюджетна комісія розглянула, пропоную підтримати. Кошти ми поки що не виділяємо, але все має відбуватися, згідно затвердженої програми.

Бондар В. О.: На регламентній комісії рекомендували доопрацювати програму, юристи опрацювали, поки що це все без фінансових зобов’язань, - тому якщо немає більше запитань, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 417-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про затвердження Комплексної Програми профілактики правопорушень, боротьби з злочинністю і корупцією, забезпечення публічної безпеки у м. Сквира» додається).

 

№418

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так, всі питання рекомендуємо погодити, під час комісії було декілька зауважень, ми їх опрацювали.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 418-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам» додається).

Бондар В. О.: Перед розглядом наступного питання повідомляю, що є заява від депутата Сопіженко Наталії Петрівни, в зв’язку з присутністю конфлікту інтересів, участі в голосуванні за питання №6, вона брати не буде.

 

№419

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 419-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам» додається).

 

№420

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян.

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 420-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян» додається).

 

№421

СЛУХАЛИ: Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Баракову Миколі Романовичу земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул. Богачевського, 19 в м. Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 421-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Баракову Миколі Романовичу земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул. Богачевського, 19 в м. Сквира» додається).

 

№422

СЛУХАЛИ: Про припинення дії договору оренди землі, зареєстрованого від 31.07.2014 року за №24971454.

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 422-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про припинення дії договору оренди землі, зареєстрованого від 31.07.2014 року за №24971454» додається).

 

№423

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення оренду земельної ділянки громадянці Кислян Ганні Миколаївні для обслуговування власної нежитлової будівлі по вул. Короленка, 53.

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 423-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення оренду земельної ділянки громадянці Кислян Ганні Миколаївні для обслуговування власної нежитлової будівлі по вул. Короленка, 53» додається).

 

№424

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення оренду земельної ділянки громадянці Гитченко Антоніні Станіславівні для обслуговування власної нежитлової будівлі по вул. Незалежності, 145 б.

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 424-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення оренду земельної ділянки громадянці Гитченко Антоніні Станіславівні для обслуговування власної нежитлової будівлі по вул. Незалежності, 145 б» додається).

 

№425

СЛУХАЛИ: Про припинення дії договору оренди землі, зареєстрованого від 06.10.2014 року за №27709523.

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 425-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про припинення дії договору оренди землі, зареєстрованого від 06.10.2014 року за №27709523» додається).

 

№426

СЛУХАЛИ: Про затвердження детального плану території земельної ділянки під розміщення автомобільного газозаправного пункту по вул. Незалежності, б/н, у місті Сквира Київської області.

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Іванченко Г. І.: Уточніть, будь-ласка, точне місце.

Тибулевич В. В.: Ми виїжджали на місце, все узгоджено, відразу за трансформаторною будкою.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 1

«не голосував» - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 426-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про затвердження детального плану території земельної ділянки під розміщення автомобільного газозаправного пункту по вул. Незалежності, б/н, у місті Сквира Київської області» додається).

 

№427

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Субботенко Наталії Вікторівні по вул. Слобідська, 30 у м. Сквира, виготовлену ТОВ Земельний проект.

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 427-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Субботенко Наталії Вікторівні по вул. Слобідська, 30 у м. Сквира, виготовлену ТОВ Земельний проект» додається).

 

№428

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Крутік Зої  Борисівні по вул. Поліська,11 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 428-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Крутік Зої  Борисівні по вул. Поліська,11 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект» додається).

 

№429

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Крутік Олександру Олександровичу Дубовецькій Марині Валеріївні по вул. Поліська,13 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 429-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Крутік Олександру Олександровичу Дубовецькій Марині Валеріївні по вул. Поліська,13 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект» додається).

 

№430

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Бондаренку Володимиру Юхимовичу по вул. Лесі Українки, 20  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 430-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Бондаренку Володимиру Юхимовичу по вул. Лесі Українки, 20  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№431

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Ковезі Віталію Анатолійовичу по вул. Героїв Сквирщини, 25 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 431-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Ковезі Віталію Анатолійовичу по вул. Героїв Сквирщини, 25  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»» додається).

 

№432

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянину Мандризі Валентину Володимировичу по вул. Кобзаря, 15  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 432-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянину Мандризі Валентину Володимировичу по вул. Кобзаря, 15  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№433

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Матківській Тамарі Миколаївні по вул. Героїв Сквирщини, 8  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 433-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Матківській Тамарі Миколаївні по вул. Героїв Сквирщини, 8 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№434

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Поліщуку Андрію Миколайовичу, по вул. Героїв Сквирщини, 15 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 434-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Поліщуку Андрію Миколайовичу, по вул. Героїв Сквирщини, 15 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№435

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Розуменко Івану Юхимовичу по вул. Матросова, 5 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 435-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Розуменко Івану Юхимовичу по вул. Матросова, 5 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№436

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Савченко Миколі Миколайовичу по вул. Кобзаря, 21  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 436-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Савченко Миколі Миколайовичу по вул. Кобзаря, 21 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№437

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Хоменко Людмилі Дмитрівні по пров. Кривоноса,17 б  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 437-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Хоменко Людмилі Дмитрівні по пров. Кривоноса,17 б  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№438

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Шиманському Сергію Миколайовичу по вул. Героїв Сквирщини, 2  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 438-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Шиманському Сергію Миколайовичу по вул. Героїв Сквирщини, 2  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№439

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Костюк Валентині Іванівні по вул. Абрикосова,12  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 439-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Костюк Валентині Іванівні по вул. Абрикосова,12  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№440

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Бачинському Олександру Юрійовичу, Попику Анатолію Олександровичу по вул. Слобідська, 96 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 440-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Бачинському Олександру Юрійовичу, Попику Анатолію Олександровичу по вул. Слобідська, 96 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№441

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Терновій Єві Володимирівні по вул. Липовецька, 57 у м. Сквира, виготовлену ТОВ Межувальник.

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 441-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Терновій Єві Володимирівні по вул. Липовецька, 57 у м. Сквира, виготовлену ТОВ Межувальник» додається).

 

№442

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Акімову Сергію Вікторовичу по вул. Героїв Сквирщини, 24  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 442-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Акімову Сергію Вікторовичу по вул. Героїв Сквирщини, 24  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№443

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Горєву Олександру Олександровичу по вул. Героїв Сквирщини, 22 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 443-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Горєву Олександру Олександровичу по вул. Героїв Сквирщини, 22 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»» додається).

 

№444

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Матвієнку Сергію Прокоповичу по вул. Героїв Сквирщини, 23  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 444-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Матвієнку Сергію Прокоповичу по вул. Героїв Сквирщини, 23 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№445

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Муштруку Артему Олександровичу по вул. Героїв Сквирщини, 26  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 445-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Муштруку Артему Олександровичу по вул. Героїв Сквирщини, 26 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додається).

 

№446

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Самелюк Наталії Іванівні по пров. Озерний, 24 у м. Сквира, виготовлену ФОП Шеремет Сергій Іванович.

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 446-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Самелюк Наталії Іванівні по пров. Озерний, 24 у м. Сквира, виготовлену ФОП Шеремет Сергій Іванович» додається).

 

№447

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Колесник Наталії В`ячеславівні по вул. Байдукова,  15 у м. Сквира, виготовлену ПП «ЮРЕСКО».

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 447-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Колесник Наталії В`ячеславівні по вул. Байдукова,  15 у м. Сквира, виготовлену ПП «ЮРЕСКО» додається).

 

 

№448

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну сумісну власність громадянам Кондратюку Петру Олексійовичу Кондратюк Оксані Петрівні Кондратюк Наталії Михайлівні по вул. Гончарна,28 у м. Сквира, виготовлену ПП «ЮРЕСКО».

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 448-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну сумісну

власність громадянам Кондратюку Петру Олексійовичу Кондратюк Оксані Петрівні Кондратюк Наталії Михайлівні по вул. Гончарна,28 у м. Сквира, виготовлену ПП «ЮРЕСКО» додається).

 

№449

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Ніфатову Вячеславу Матвійовичу по вул. Байдукова, 13 у м. Сквира, виготовлену ПП «ЮРЕСКО».

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 449-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Ніфатову Вячеславу Матвійовичу по вул. Байдукова, 13 у м. Сквира, виготовлену ПП «ЮРЕСКО» додається).

 

№450

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Пошедіній Людмилі Іванівні по вул. Комарова, 1  у м. Сквира, виготовлену ПП «ЮРЕСКО».

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 450-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Пошедіній Людмилі Іванівні по вул. Комарова, 1  у м. Сквира, виготовлену ПП «ЮРЕСКО» додається).

№451

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Приходько Федору Дмитровичу по вул. Соборна, 26 у м. Сквира, виготовлену ПП «ЮРЕСКО».

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 451-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Приходько Федору Дмитровичу по вул. Соборна, 26 у м. Сквира, виготовлену ПП «ЮРЕСКО» додається).

 

№452

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянці Слободяник Наталії Миколаївні по вул. Відродження,2 а у м. Сквира, виготовлений ПП «Юреско».

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 452-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянці Слободяник Наталії Миколаївні по вул. Відродження,2 а у м. Сквира, виготовлений ПП «Юреско» додається).

 

№453

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Хронюк Тетяні Миколаївні по вул. Липовецька,46 а у м. Сквира, виготовлену ПП «ЮРЕСКО».

ДОПОВІДАЄ: Рогач В. С. – головний спеціаліст з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Бондар В. О.: Чи погодила земельна комісія?

Тибулевич В. В.: Так.

Бондар В. О.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 453-23-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-Ї чергової сесії, від 21 вересня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Хронюк Тетяні Миколаївні по вул. Липовецька,46 а у м. Сквира, виготовлену ПП «ЮРЕСКО» додається).

 

Бондар В. О.: Переходимо до різного. Віталій Леонідович, будь-ласка.

Лозинський В. Л.: Мене цікавить дорога по вулиці Партизанська?

Скарбовійчук О. П.: Там буде проведено ямковий ремонт зрізом асфальтобетону, тобто фрезеровкою.

Бондар В. О.: Ще є запитання? Порядок денний сесії вичерпаний. Які ще будуть пропозиції?

Корнелюк П. М.: Завершити засідання.

Бондар В. О.: Хто за те, щоб закінчити сесію. Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утримався ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: Закрити двадцять третю чергову сесію. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 23-ї чергової сесії, від 21 вересня 2017року за рішення: «Закрити 23-ю сесію» додається).

 

Звучить Гімн України.

 

 

Секретар міської ради                                             В.О.Бондар

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: