(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 17 Сімнадцятої сесії Сквирської міської ради VІІ скликання

 
Дата публікації 14.6.2017 17:7:32
 

УКРАЇНА

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ПРОТОКОЛ № 17

Сімнадцятої сесії Сквирської міської ради

VІІ скликання

Розпочато засідання о 10-00 годині

Закінчено засідання о 12.00 годині

08 червня 2017 року

м. Сквира

 

Всього депутатів  -  26

Присутніх -  20

 

ЗАПРОШЕНІ:

Сергієнко Л. В. – заступник Сквирського міського голови з економічних питань;

Іващенко Н. В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради;

Палієнко С. І. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів;

Тернова М. В. – начальник відділу бухгалтерського обліку Сквирської міської ради;

ПРИСУТНІ:

Бондарчук Катерина Федорівна – головний редактор газети «Вісник Сквирщини»

Міщенко Володимир Петрович – головний редактор газети «Провінція-Post»

Рогач Тетяна Михайлівна. – керівник радіостудії «Шанс»

Громадяни міста Сквири

Місце проведення: м. Сквира,

вул. Богачевського, 28,

зал засідань Сквирської районної ради

Скочко В.А. – міський голова: Шановні депутати, присутні та запрошені!

На сімнадцяту сесію Сквирської міської ради VІІ скликання із 26 депутатів прибуло 20. У роботі сесії беруть участь: Бондарчук Катерина Федорівна – головний редактор газети «Вісник Сквирщини», Міщенко Володимир Петрович – головний редактор газети «Провінція-Post», Рогач Тетяна Михайлівна – керівник радіостудії «Шанс», Сергієнко Людмила Вікторівназаступник Сквирського міського голови з економічних питань, Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради, Палієнко Сергій Іванович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, Тернова Марина Валентинівна – начальник відділу бухгалтерського обліку Сквирської міської ради, громадяни міста Сквири. Вношу пропозицію, роботу сімнадцятої сесії Сквирської міської ради VІІ скликання розпочати.

Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утрималися ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 21

"проти" – 0

"утрималися" – 0

ВИРІШИЛИ: Роботу сімнадцятої сесії Сквирської міської ради розпочати. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення: «Відкрити 17-у сесію» додається).

 

Звучить Гімн.

 

Скочко В.А.: Хвилиною мовчання згадаємо загиблих.

 

Хвилина мовчання.

 

Скочко В.А.: Робота сесії проводиться згідно затвердженого Регламенту Сквирської міської ради VII скликання.

 • для доповідей – до 40 хв.
 • для співдоповідей – до 10 хв.
 • для виступів у обговоренні, для виступів з процедурних питань, заяв, внесення запитів, резолюцій – до 5 хв.
 • для виступів у різному – до 5 хв.
 • для заключного слова – до 10 хв.

Хочу також наголосити на дисципліні та етиці пленарного засідання.

А зараз безпосередньо по порядку денному, у Вас вони на руках, чи є якісь пропозиції?

Тибулевич В. В.: За пропозицією земельної комісії пропонується внести до порядку денного питання №27, №28, №29, №30.

Іванченко Г. І.: Це суперечить регламенту, я заперечую, так як перед розглядом, ми повинні вивчити питання, а не ознайомлюватись безпосередньо на сесії.

Тибулевич В. В.: Якщо ми відтягнемо до наступної сесії вирішення даних питань,- то школи залишаться без фінансування, чи варте це того?. Земельна комісія все розглянула і перевірила, ставте на голосування.

Скочко В.А.: Хто за внесення питань №27, №28, №29, №30, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 2

ВИРІШИЛИ: Внести до порядку денного питання №27: про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Хоменко Людмилі Дмитрівні по вул. Архітектурна, б/н у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник», №28: про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Сквирській районній раді для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування що розташована за адресою: площа Героїв Небесної Сотні,15 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник», №29: про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Дубовенко Світлані Володимирівні по вул. Липовецька,8 а у м. Сквира, виготовлену ПП «Рідан - БЦ», №30: про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельних ділянок несільськогосподарського призначення відділу освіти Сквирської райдержадміністрації в межах м. Сквира, за пропозицією земельної комісії (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення: «Про внесення до порядку денного земельних питань №27, №28, №29, №30 за пропозицією земельної комісії» додається).

Скочко В.А.: Хто за те, щоб затвердити порядок денний із змінами та доповненнями?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" - 19

"проти" – 0

"утрималися" – 2

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення: «За затвердження порядку денного із змінами та доповненнями» додається).

Скочко В.А.: Пропонується внести на розгляд сімнадцятої сесії Сквирської міської ради VІІ скликання таку повістку денну:

 

 1. /368  Про внесення змін до рішення сесії міської ради №300-14-VІI від 23 грудня 2016 року «Про затвердження бюджету міста Сквира на 2017 рік»

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

2.                     /369  Про внесення змін до рішення сесії №301-14-VІІ від 23 грудня 2016 року «Про затвердження штатного розпису Сквирської міської ради», із змінами та доповненнями»

 1. /370  Про припинення шляхом ліквідації та створення відділів Сквирської міської ради

4.       Про направлення на навчання секретаря Сквирської міськоїради Бондар Вероніки Олегівни.

5.       /371        Про затвердження рішення виконавчого комітету №495/43 від 23.05.2017 «Про преміювання до ювілею»

 1. /372  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.
 2. /373  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення оренду земельних ділянок громадянам.
 3. /374  Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадянам.
 4. /375  Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.

10.                /376  Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради №1577-68-VI від 22.10.2015 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянам Міщуку Володимиру Григоровичу по вул. Незалежності, 85 у м. Сквира, виготовлений ПП «Світлиця - Нова»».

 1. /377  Про внесення змін та доповнень до рішення Сквирської міської ради від 12 липня 2016 року за №198-10-VII «Про дозвіл ПП «Волдор» на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення  по вул. Слобідська, 4а (вул.Щорса) у м.Сквира».
 2. /378  Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення фізичній особі – підприємцю Венглінському В.Г. по вул. Червона, б/н.

13.                /379  Про затвердження детального плану території земельної ділянки під розміщення автомобільного газозаправного пункту по вул. Липовецька,б/н

у місті Сквира Київської області.

 1. /380  Про дозвіл на розробку Сквирською міською радою технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Червона, б/н та вул. Соборна, б/н м. Сквира

15.                /381  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Горбуновій Ніні Михайлівні по вул. Богачевського, 37/3 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

16.                /382  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Дроздівській Нілі Григорівні по вул. Шевченка, 72 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

17.                /383  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці  Кононенко Наталії Василівні по вул. Кобзаря, 5 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

18.                /384  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Міщуку Миколі Анатолійовичу по вул. Відродження, 2 б у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

19.                /385  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Наумчук Ганні Віталіївні Наумчук Валерію Олексійовичу по пров. Горького, 54 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

20.                /386  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Реці Василю Івановичу по пров. Прорізному, 10 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

21.                /387  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці  Білоус Тамарі Юріївні по вул. Мічуріна, 22 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «МЕЖУВАЛЬНИК».

22.                /388  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Мельничук Лідії Станіславівні по вул. Короленка, 44 у м. Сквира, виготовлену ПП «Рідан - БЦ».

23.                /389  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Брень Володимиру Васильовичу по вул. Чумацька, 29 у м. Сквира, виготовлену ПП «Світлиця - Нова».

24.                /390  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Іванчук Вірі Акимівні по вул. Перемоги, 27 у м. Сквира, виготовлену ПП «Світлиця - Нова».

25.                /391  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Пашкевич Тетяні Вікторівні по вул. Успенська, 129 у м. Сквира, виготовлену ПП «Світлиця - Нова».

 1. /392  Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення ПАТ по газопостачанню газифікації „Київоблгаз” Білоцерківської філії по експлуатації газового господарства по вул. Залізнична, 10.
 2. /393  ВНЕСЕНЕ ЗА ПРОПОЗИЦІЄЮ ЗЕМ.КОМІСІЇ:

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Хоменко Людмилі Дмитрівні по вул. Архітектурна, б/н у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

 1. /394  ВНЕСЕНЕ ЗА ПРОПОЗИЦІЄЮ ЗЕМ.КОМІСІЇ:

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Сквирській районній раді для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування що розташована за адресою: площа Героїв Небесної Сотні,15 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

 1. /395  ВНЕСЕНЕ ЗА ПРОПОЗИЦІЄЮ ЗЕМ.КОМІСІЇ:

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Дубовенко Світлані Володимирівні по вул. Липовецька,8 а у м. Сквира, виготовлену ПП «Рідан - БЦ».

 1. /396  ВНЕСЕНЕ ЗА ПРОПОЗИЦІЄЮ ЗЕМ.КОМІСІЇ:

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення відділу освіти Сквирської райдержадміністрації в межах м. Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

 

№368

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії міської ради №300-14-VІI від 23 грудня 2016 року «Про затвердження бюджету міста Сквира на 2017 рік»

Скочко В.А.: Людмила Вікторівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

Добровольський В.О.: Бюджетна комісія погодила.

Скочко В.А. :Запитання до доповідача? Немає запитань? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 21

"проти" – 0

"утрималися" – 0

ВИРІШИЛИ: (рішення 368-17-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення «Про внесення змін до рішення сесії міської ради №300-14-VІI від 23 грудня 2016 року «Про затвердження бюджету міста Сквира на 2017 рік» додаються).

Скочко В.А.: Дякую, рішення прийнято. Доводжу до вашого відома, що у газеті «Вісник Сквирщини», дві неділі назад була опублікована стаття, в якій Сквирську міську раду, тобто нас з вами звинуватили у відмові співфінансування щодо капітального ремонту мосту по вулиці Київська, що не відповідає дійсності. Ми офіційно звернулися до редактора газети, щоб ця не правдива інформація була спростована, в іншому разі ми будемо змушені захищати честь міської ради всіма можливими способами.

 

№369

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії №301-14-VІІ від 23 грудня 2016 року «Про затвердження штатного розпису Сквирської міської ради», із змінами та доповненнями»

Скочко В.А.: Людмила Вікторівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

Добровольський В.О.: Бюджетна комісія погодила.

Скочко В.А.: Запитання до доповідача? Немає запитань? Перед тим, як перейти до голосування, я хочу зауважити, що ні я, ні секретар міської ради Бондар Вероніка участі у голосуванні брати не будемо, хоч це і пряме виконання постанови, але в штатному розписі мова йде про наші посади і оклади.

Бондар В. О: Участі в голосуванні за питання №2, брати не буду.

Скочко В.А.:Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 2.

ВИРІШИЛИ: (рішення 369-17-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення «Про внесення змін до рішення сесії №301-14-VІІ від 23 грудня 2016 року «Про затвердження штатного розпису Сквирської міської ради», із змінами та доповненнями» додаються).

 

№370

СЛУХАЛИ: Про припинення шляхом ліквідації та створення відділів Сквирської міської ради

Скочко В.А.: Людмила Вікторівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

Добровольський В.О.: Пропозиція підтримати.

Корнелюк П. М.: У відділ ДАБК будемо брати людину по конкурсу?

Скочко В.А.: Так, віднесемося до цього питання дуже серйозно. Немає запитань? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 21

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 370-17-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення «Про припинення шляхом ліквідації та створення відділів Сквирської міської ради» додаються).

 

Скочко В.А.: Перед тим, як перейти до розгляду наступного питання, хочу зробити заяву, що участі у голосуванні за даний проект рішення брати не буду, в зв’язку з присутністю конфлікту інтересів. Заява додається.

 

№371

СЛУХАЛИ: Про затвердження рішення виконавчого комітету №495/43 від 23.05.2017 «Про преміювання до ювілею»

Скочко В.А.: Людмила Вікторівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

Добровольський В.О.: Пропозиція підтримати.

Скочко В.А.: Немає запитань? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 371-17-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення «Про затвердження рішення виконавчого комітету №495/43 від 23.05.2017 «Про преміювання до ювілею» додаються).

 

№372

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.

Скочко В.А.: Земельні питання. Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В.А.: Вадим Вікторович, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Немає запитань? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 21

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 0.

ВИРІШИЛИ: (рішення 372-17-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам» додаються).

 

№373

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення оренду земельних ділянок громадянам.

Скочко В.А.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В.А.: Вадим Вікторович, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Немає запитань? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 373-17-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення оренду земельних ділянок громадянам» додаються).

 

№374

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадянам.

Скочко В.А.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В.А.: Вадим Вікторович, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Немає запитань? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 374-17-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадянам» додаються).

№375

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.

Скочко В.А.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В.А.: Вадим Вікторович, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Немає запитань? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 375-17-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам» додаються).

 

№376

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради №1577-68-VI від 22.10.2015 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянам Міщуку Володимиру Григоровичу по вул. Незалежності, 85 у м. Сквира, виготовлений ПП «Світлиця - Нова»».

Скочко В.А.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В.А.: Вадим Вікторович, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Немає запитань? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 376-17-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради №1577-68-VI від 22.10.2015 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянам Міщуку Володимиру Григоровичу по вул. Незалежності, 85 у м. Сквира, виготовлений ПП «Світлиця - Нова» додаються).

 

№377

СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до рішення Сквирської міської ради від 12 липня 2016 року за №198-10-VII «Про дозвіл ПП «Волдор» на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення  по вул. Слобідська, 4а (вул.Щорса) у м.Сквира».

Скочко В.А.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В.А.: Вадим Вікторович, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Немає запитань?

Іванченко Г. І.: Як громадянин, я не можу не озвучити в черговий раз свою позицію. Такі об’єкти мають бути повернені в комунальну власність і продані на аукціоні, щоб наповнити місцевий бюджет.

Тибулевич В. В.: Скільки раз ми будемо повертатися до цього питання, якщо у когось є якісь сумніви – будь-ласка звертайтесь до суду. Всі депутати бачили, що представник «Волдору» показував нам копії з газети, де був оголошений аукціон. Якщо ми не приймемо рішення – він просто не буде платити за оренду землі.

Скочко В. А.: Якщо подібні рішення будуть постійним каменем спотикання і компроментувати міську раду – я проти. Я не буду давати оцінку попередній каденції, але для того, щоб ні в кого ніколи не виникало ніяких сумнівів, пропоную скликати голів комісій для круглого столу, у вівторок 13.06. о 15.00. в малому залі і обговорити всі питання.

Іванченко Г. І.: Я згоден. Всі бажаючі також можуть бути присутніми.

Тибулевич В. В.: Ви ставите під сумнів рішення земельної комісії, крім того, не розумію, чому на земельній комісії дехто голосував «за», а тепер «утримався»?

Корнелюк П. М.: З’ясував для себе нові обставини – тому і утримався.

Добровольський В. О.: Я сумніваюся, що хтось захоче купувати приміщення, в якому знаходиться обладнання Сквирського відділення поліції і свідомо йти на конфлікт з ними.

Скочко В. А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 4

"проти" – 3

"утрималися" – 13

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (не прийнято, рішення 377-17-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення Сквирської міської ради від 12 липня 2016 року за №198-10-VII «Про дозвіл ПП «Волдор» на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення  по вул. Слобідська, 4а (вул.Щорса) у м.Сквира» додаються).

Бондар В. В.: На попередній сесії надали дозвіл, тепер зміни в нашому ж рішенні не погодили, дійсно потрібно поставити крапку в цих питаннях, чекаємо всіх у вівторок 13.06.2017 року.

 

№378

СЛУХАЛИ: Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення фізичній особі – підприємцю Венглінському В.Г. по вул. Червона, б/н.

Скочко В.А.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В.А.: Вадим Вікторович, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити тільки земельну ділянку, на якій знаходиться його «Булочна», а на не законно зайняту ділянку ми згоди не надаємо.

Скочко В.А.: Я взагалі обурений тим, що в парку розпивають спиртні напої. Даю доручення виконавчому комітету чітко виміряти площу ділянки, на якій розташований торгівельний павільйон, а в рішенні прописати, що надаємо в оренду ділянку під магазином тільки у випадку, якщо він звільнить не законно займану ділянку в парку.  Немає запитань? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 378-17-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення «Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення фізичній особі – підприємцю Венглінському В.Г. по вул. Червона, б/н.» додаються).

 

№379

СЛУХАЛИ: Про затвердження детального плану території земельної ділянки під розміщення автомобільного газозаправного пункту по вул. Липовецька, б/н у місті Сквира Київської області.

Скочко В.А.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В.А.: Вадим Вікторович, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Немає запитань? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 1

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 379-17-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення «Про затвердження детального плану території земельної ділянки під розміщення автомобільного газозаправного пункту по вул. Липовецька, б/н у місті Сквира Київської області» додаються).

 

№380

СЛУХАЛИ: Про дозвіл на розробку Сквирською міською радою технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Червона, б/н та вул. Соборна, б/н м. Сквира

Скочко В.А.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В.А.: Вадим Вікторович, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Немає запитань? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 2

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 380-17-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення «Про дозвіл на розробку Сквирською міською радою технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Червона, б/н та вул. Соборна, б/н м. Сквира» додаються).

 

№381

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Горбуновій Ніні Михайлівні по вул. Богачевського, 37/3 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

Скочко В.А.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В.А.: Вадим Вікторович, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Немає запитань? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 381-17-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Горбуновій Ніні Михайлівні по вул. Богачевського, 37/3 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект» додаються).

 

№382

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Дроздівській Нілі Григорівні по вул. Шевченка, 72 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

Скочко В.А.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В.А.: Вадим Вікторович, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Немає запитань? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 382-17-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Дроздівській Нілі Григорівні по вул. Шевченка, 72 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект» додаються).

 

№383

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці  Кононенко Наталії Василівні по вул. Кобзаря, 5 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

Скочко В.А.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В.А.: Вадим Вікторович, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Немає запитань? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 383-17-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці  Кононенко Наталії Василівні по вул. Кобзаря, 5 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект» додаються).

 

№384

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Міщуку Миколі Анатолійовичу по вул. Відродження, 2 б у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

Скочко В.А.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В.А.: Вадим Вікторович, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Немає запитань? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 384-17-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Міщуку Миколі Анатолійовичу по вул. Відродження, 2 б у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект» додаються).

 

№385

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Наумчук Ганні Віталіївні Наумчук Валерію Олексійовичу по пров. Горького, 54 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

Скочко В.А.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В.А.: Вадим Вікторович, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Немає запитань? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 385-17-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Наумчук Ганні Віталіївні Наумчук Валерію Олексійовичу по пров. Горького, 54 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект» додаються).

 

№386

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Реці Василю Івановичу по пров. Прорізному, 10 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

Скочко В.А.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В.А.: Вадим Вікторович, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Немає запитань? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 386-17-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Реці Василю Івановичу по пров. Прорізному, 10 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект» додаються).

 

№387

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці  Білоус Тамарі Юріївні по вул. Мічуріна, 22 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «МЕЖУВАЛЬНИК».

Скочко В.А.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В.А.: Вадим Вікторович, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Немає запитань? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 387-17-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці  Білоус Тамарі Юріївні по вул. Мічуріна, 22 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «МЕЖУВАЛЬНИК» додаються).

 

№388

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Мельничук Лідії Станіславівні по вул. Короленка, 44 у м. Сквира, виготовлену ПП «Рідан - БЦ».

Скочко В.А.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В.А.: Вадим Вікторович, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Немає запитань? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 388-17-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Мельничук Лідії Станіславівні по вул. Короленка, 44 у м. Сквира, виготовлену ПП «Рідан - БЦ» додаються).

 

№389

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Брень Володимиру Васильовичу по вул. Чумацька, 29 у м. Сквира, виготовлену ПП «Світлиця - Нова».

Скочко В.А.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В.А.: Вадим Вікторович, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Немає запитань? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 389-17-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Брень Володимиру Васильовичу по вул. Чумацька, 29 у м. Сквира, виготовлену ПП «Світлиця - Нова» додаються).

 

№390

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Іванчук Вірі Акимівні по вул. Перемоги, 27 у м. Сквира, виготовлену ПП «Світлиця - Нова».

Скочко В.А.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В.А.: Вадим Вікторович, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Немає запитань? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 390-17-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Іванчук Вірі Акимівні по вул. Перемоги, 27 у м. Сквира, виготовлену ПП «Світлиця - Нова» додаються).

 

№391

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Пашкевич Тетяні Вікторівні по вул. Успенська, 129 у м. Сквира, виготовлену ПП «Світлиця - Нова».

Скочко В.А.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В.А.: Вадим Вікторович, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Немає запитань? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 391-17-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Пашкевич Тетяні Вікторівні по вул. Успенська, 129 у м. Сквира, виготовлену ПП «Світлиця - Нова» додаються).

 

№392

СЛУХАЛИ: Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення ПАТ по газопостачанню газифікації „Київоблгаз” Білоцерківської філії по експлуатації газового господарства по вул. Залізнична, 10.

Скочко В.А.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В.А.: Вадим Вікторович, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Немає запитань? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 392-17-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення «Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення ПАТ по газопостачанню газифікації „Київоблгаз” Білоцерківської філії по експлуатації газового господарства по вул. Залізнична, 10» додаються).

 

№393

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Хоменко Людмилі Дмитрівні по вул. Архітектурна, б/н у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

Скочко В.А.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В.А.: Вадим Вікторович, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Немає запитань? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 3

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 393-17-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Хоменко Людмилі Дмитрівні по вул. Архітектурна, б/н у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додаються).

 

№394

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Сквирській районній раді для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування що розташована за адресою: площа Героїв Небесної Сотні,15 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

Скочко В.А.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В.А.: Вадим Вікторович, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Немає запитань? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 2

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 394-17-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Сквирській районній раді для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування що розташована за адресою: площа Героїв Небесної Сотні,15 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додаються).

 

№395

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Дубовенко Світлані Володимирівні по вул. Липовецька,8 а у м. Сквира, виготовлену ПП «Рідан - БЦ».

Скочко В.А.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В.А.: Вадим Вікторович, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Немає запитань? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 2

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 395-17-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Дубовенко Світлані Володимирівні по вул. Липовецька,8 а у м. Сквира, виготовлену ПП «Рідан - БЦ» додаються).

 

№396

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення відділу освіти Сквирської райдержадміністрації в межах м. Сквира

Скочко В.А.: Надія Василівна, будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В.А.: Вадим Вікторович, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Немає запитань? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 1

«не голосував» - 1.

ВИРІШИЛИ: (рішення 396-17-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017 року за рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення відділу освіти Сквирської райдержадміністрації в межах м. Сквира» додаються).

 

РІЗНЕ:

Скочко В.А.:Порядок денний сесії вичерпаний. Які ще будуть пропозиції?

Кучинський І. В.: Завершити засідання.

Скочко В.А.:Хто за те, щоб закінчити сесію. Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утримався ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» - 1

ВИРІШИЛИ: Закрити сімнадцяту сесію. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 17 сесії, від 08 червня 2017року за рішення: «Закрити чергову 17-у сесію» додається).

 

Звучить Гімн України.

 

 

 

Міський голова                                                        В.А.Скочко

 

 

 

Секретар міської ради                                             В.О.Бондар

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: