(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 15. засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку

 
Дата публікації 27.08.2021 16:51:6
 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА 

VIIІ СКЛИКАННЯ

 

ПРОТОКОЛ № 15.

засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань

планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку

 

27.08.2021 року                                початок 15-00 год.

м. Сквира                                    малий зал засідань

 

ПРИСУТНІ:

Постійна комісія Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку:

Голова комісії:        Чмирь Максим Миколайович;

Заступник голови комісії:    Левадній Роман Олександрович;

Секретар комісії:        Грищенко Олена Григорівна;

Члени комісії:        Рогоза Надія Анатоліївна; 

                        Нечитайло Тамара Іванівна;

                        Горбалінський Микола Дмитрович.

Всього: 6 депутатів.

 

ПРИСУТНІ ДОПОВІДАЧІ ТА ЗАПРОШЕНІ:

 1. Левіцька В.П., Сквирський міський голова;

 2. Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради; 

 3. Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради;

 4. Круківська І.В., начальник фінансового управління Сквирської міської ради;

 5. Чиж А.Г., директор Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна міська лікарня»;

 6. Гадіяк Л.В., директор Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

 

ВІВ ЗАСІДАННЯ: голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Чмирь М.М.

 

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ: голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Чмирь М.М.

«Розпочати засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку.»

ГОЛОСУВАЛИ:    «за» - 6;

                «проти» - 0;

                «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Розпочати засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Чмирь М.М. ознайомив присутніх з порядком денним засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку від 27.08.2021 року:

 1. Про прогноз бюджету Сквирської міської територіальної громади на 2022-2024 роки 10561000000 (код бюджету)

Доповідає Круківська І.В., начальник фінансового управління 

 1. Про внесення змін до рішення від 22.12.2020 року №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік». 

Доповідає: Круківська І.В., начальник фінансового управління.

 1. Про затвердження положення про платні послуги Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна міська лікарня».

Доповідає: Чиж А.Г., директор Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирська міська лікарня».

 1. Про погодження штатного розпису Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Доповідає: Гадіяк Л.В., директор Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирська міська лікарня».

 1. Про затвердження Положення про Фонд охорони навколишнього природного середовища Сквирської міської територіальної громади .

Доповідає:Черненко В.В., заступник міського голови

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Чмирь М.М. поставив на голосування пропозицію: порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку від 27.08.2021 року прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:    «за» - 6;

                «проти» - 0;

                «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: «Порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку від 27.08.2021 року прийняти за основу».

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ Власюк Т.Г.: внести до порядку денного засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку від 27.08.2021 року питання: «Про погодження частини щорічної основної відпустки Сквирському міському голові Левіцькій В.П.».

ГОЛОСУВАЛИ:    «за» - 6;

                «проти» - 0;

                «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Внести до порядку денного засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку від 27.08.2021 року питання: «Про погодження частини щорічної основної відпустки Сквирському міському голові Левіцькій В.П.».

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Чмирь М.М. поставив на голосування пропозицію: затвердити порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку від 27.08.2021 року в цілому, враховуючи доповнення.

ГОЛОСУВАЛИ:    «за» - 6;

                «проти» - 0;

                «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку від 27.08.2021 року в цілому, враховуючи доповнення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про прогноз бюджету Сквирської міської територіальної громади на 2022-2024 роки 10561000000 (код бюджету).

ДОПОВІЛА: Круківська І.В., начальник фінансового управління.

Ознайомила присутніх з проєктом рішення «Про прогноз бюджету Сквирської міської територіальної громади на 2022-2024 роки 10561000000 (код бюджету)», додатками та Пояснюючою запискою до даного проєкту рішення. Зупинилася на основних цифрах.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Власюк Т.Г., Левіцька В.П., Круківська І.В., Горбалінський М.Д., Грищенко О.Г., Чмирь М.М., Рогоза Н.А., Левадній Р.О.

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. звернула увагу на те,що при формуванні бюджету Сквирської міської ради на кожен календарний рік дані цифри можна змінювати та корегувати. Якщо буде більше коштів для бюджетного розвитку, можна буде збільшувати перелік програм, які фінансуються за рахунок місцевого бюджету.

Начальник фінансового управління Сквирської міської ради Круківська І.В. зазначила, що відповідно до ст.77 Бюджетного кодексу України міській раді при затвердженні бюджетів необхідно «враховувати у першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами».

Секретар постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Грищенко О.Г. поцікавилася, чому у прогнозних показниках місцевого бюджету немає субвенції з державного бюджету?

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. звернула увагу на те, що у жовтні  до Київської обласної ради надсилається звернення щодо потреб у фінансуванні різних програм, у тому числі виділення коштів на будівництво, реконструкцію тощо. У документі «Про прогноз бюджету Сквирської міської територіальної громади на 2022-2024 роки 10561000000 (код бюджету)» розплановуються  на різні цілі ті кошти, які мають надійти до місцевого бюджету без субвенції.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Чмирь М.М. поставив на голосування пропозицію: «Проєкт рішення «Про прогноз бюджету Сквирської міської територіальної громади на 2022-2024 роки 10561000000 (код бюджету)»» - внести на розгляд 11 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення».

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 6;

                «проти» - 0;

                «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про прогноз бюджету Сквирської міської територіальної громади на 2022-2024 роки 10561000000 (код бюджету)» - внести на розгляд 11 чергової сесії Сквирської міської ради, та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення від 22.12.2020 року №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік». 

ДОПОВІЛА: Круківська І.В., начальник фінансового управління.

Ознайомила присутніх з проєктом рішення «Про внесення змін до рішення від 22.12.2020 року №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» та Пояснюючою запискою до рішення сесії Сквирської міської ради від 02.09.2021 року № 03-11-VІІІ «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 22.12.2020 року №31-3-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» 

Зазначила, що керуючись частиною 5 статі 23 та частиною 7 статі 78 Бюджетного кодексу України, затвердити зміни до бюджетних призначень головних розпорядників, одержувачів коштів міського бюджету:

1.1.Відповідно до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 11.08.2021 №497 «Про розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» між місцевими бюджетами Київської області на 2021 рік» збільшити дохідну частину загального фонду міського бюджету за КБКД 41051400 «Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» на суму 332 342,00 гривні та відповідно збільшити видаткову частину загального фонду міського бюджету за головним розпорядником коштів «Відділ освіти Сквирської міської ради» за КПКВК  0611182 «Виконання заходів, спрямованих на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» 

- проведення супервізії – 35 650,00 грн; (КЕКВ 2111, 2120).

- підвищення кваліфікації вчителів, які забезпечують здобуття учнями 5-11 (12) класів загальної середньої освіти – 296 692,00 грн (КЕКВ 2282).

    1.2. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 липня 2021 року №822-р «Деякі питання розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», збільшити дохідну частину загального фонду міського бюджету  за КБКД 41034500 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» на суму 3 285 359,00 гривень та відповідно збільшити видаткову частину спеціального фонду (бюджету розвитку) за головним розпорядником коштів «Відділ капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства  Сквирської міської ради» за КПКВК 1217363 «Виконання інвестиційних проектів в рамках здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» КЕКВ 3142 «Реконструкція та реставрація інших об’єктів» на суму 3 285 359,00 гривень для проведення реконструкції за робочим проектом «Технічне переоснащення ВНС КП «СКВИР-ВОДОКАНАЛ» за адресою вул. Залізнична, 57-А в м. Сквира.

1.3. Відповідно до висновку фінансового управління Сквирської міської ради від 20.08.2021 року №01-19/127 включити обсяг вільного залишку  бюджетних  коштів міського бюджету в сумі 25 650,00 гривень, який склався станом на 01.01.2021 року по спеціальному фонду ( за рахунок надходжень бюджету розвитку) міського бюджету та направити його на видатки за головним розпорядником коштів міського бюджету відділ капітального будівництва та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради за КПКВК 1217321 «Будівництво1 освітніх установ та закладів» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на суму 25 650,00 гривень (для виготовлення робочого проекту «Модернізація вузла обліку тепло генераторної Чубинецького НВК).

1.4. Відповідно до листа відділу освіти Сквирської міської ради від 17.08.2021 року за №548 здійснити перепланування бюджетних призначень між кодами програмної класифікції видатків таким чином:

Зменшити видатки за КПКВК 0611021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» на суму 5900,00 грн, КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» на суму 53 561,74 грн, КЕКВ 2274 «Оплата природного газу» на суму 559 997,08 грн.

Зменшити видатки за КПКВК 0611024 «Забезпечення належних умов для виховання та розвитку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках» КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» на суму 1 790,40 грн.

Зменшити видатки за КПКВК 0611160 «Забезпечення діяльності центрів професійного розвитку педагогічних працівників» КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» на суму 5 025,00 грн., КЕКВ 2274 «Оплата природного газу» на суму 19 329,13 грн.

Зменшити видатки за КПКВК 0611151 «Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів за рахунок коштів місцевого бюджету» КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» на суму 1 060,00 грн, КЕКВ 2274 «Оплата природного газу» на суму 15 063,92 грн.

Зменшити видатки за КПКВК 0615031 «Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл» КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» на суму 1 546,66 грн.

    Збільшити видатки за КПКВК 0611010 «Надання дошкільної освіти» КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» на суму 58 112,80 грн., КЕКВ 2274 «Оплата природного газу» на суму 500 515,37 грн.

Збільшити видатки за КПКВК 0611024 «Забезпечення належних умов для виховання та розвитку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках» КЕКВ 2274 «Оплата природного газу» на суму 24 942,17 грн.

Збільшити видатки за КПКВК 0611070 «Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми» КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» на суму 221,00 грн., КЕКВ 2274 «Оплата природного газу» на суму 50 513,74 грн.

Збільшити видатки за КПКВК 0611141 «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти» КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» на суму 4 650 ,00 грн, КЕКВ 2274 «Оплата природного газу» на суму 18 418,85 грн., КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» на суму 1 900,00 грн (послуги провайдерів для переведення електронної скриньки на новий хостинг відділу освіти).

Збільшити видатки за КПКВК 0611021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» на суму 4 000,00 грн (послуги провайдерів для забезпечення швидкісного інтернету в Оріховецький НВК).

1.5. Здійснити перепланування видатків загального фонду між головними розпорядниками коштів міського бюджету таким чином:

Зменшити видатки за головним розпорядником коштів «Відділ праці, соціального захисту та соціального забезпечення Сквирської міської ради» по КПКВК 0813140 «Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на охоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» на суму 215 000,00 гривень.

Збільшити видатки за головним розпорядником «Відділ освіти Сквирської міської ради» по КПКВК 0611021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» на суму 60 000,00 гривень КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» на суму 35 000,00 гривень (для проведення робіт по переведенню на електрообладнання частини приміщення Шапіївського НВК).

Збільшити видатки за головним розпорядником «Відділ освіти Сквирської міської ради» по КПКВК 0611021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» на суму 70 000,00 гривень (придбання та встановлення GPS-навігаторів для шкільних автобусів).

Збільшити видатки за головним розпорядником «Сквирська міська рада» за КПКВК 0110180 «Інша діяльність у сфері державного управління» КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» на суму 30 000,00 гривень, КЕКВ 2730 «Інші виплати населенню» на суму 20 000,00 грн (на фінансування програми фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов»язаних з діяльністю Сквирської міської ради на 2021-2025 роки)

1.6. Здійснити перепланування видатків спеціального фонду (бюджету розвитку) за об’єктами у межах головного розпорядника бюджетних коштів відділу капітального будівництва та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради таким чином:

Зменшити видатки за КПКВК 1216030 «Огранізація благоустрою населених пунктів» КЕКВ 2281 «Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм» на суму 20 000,00 гривень по об’єкту: «Виконання інженерно-геодезичних вишукувань по об’єкту: «Викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 вул. Шевченка (ТП-12), вул.Шевченка (ТП-126), вул.Шкільна (ТП-127), вул.Шевченка (ТП-333) та вул.Шкільна (ТП-411) с.Кам»яна Гребля Сквирського району Київської області».

Зменшити видатки за КПКВК 1217370 «Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на суму 1 622 267,00 гривень по об’єкту: «Капітальний ремонт будівлі Сквирського академічного ліцею №2 в м.Сквира (співфінансування).

Зменшити видатки спеціального фонду за КПКВК 1217370 «Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на суму 438 325,00 гривень по об’єкту: «Капітальний ремонт кінотеатру "Адміністративно-культурний муніципальний центр" по вулиці Соборна (колишня Леніна) будинок, 16 в м.Сквира Київської області з коригуванням ПКД».

Збільшити видатки за КПКВК 1217321 «Будівництво1 освітніх установ та закладів» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на суму 24 300,00 гривень (для виготовлення робочого проекту «Модернізація вузла обліку тепло генераторної Буківського НВК).

Збільшити видатки за КПКВК 1217321 «Будівництво1 освітніх установ та закладів» КЕКВ 3110 «Придбання обладання і предметів довгострокового користування» на суму 32 000,00 гривень (для придбання насоса у котельню ЗДО №2 «Малятко»).

Збільшити видатки за КПКВК 1217321 «Будівництво1 освітніх установ та закладів» КЕКВ 3110 «Придбання обладання і предметів довгострокового користування» на суму 70 000,00 гривень (для придбання котла у котельню академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива»).

Збільшити видатки за КПКВК 1217321 «Будівництво1 освітніх установ та закладів» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на суму 805 000,00 гривень (для проведення капітального ремонту санвузлів Сквирського академічного ліцею №2 Сквирської міської ради Київської області за адресою: Київська обл., Сквирський р-н, м.Сквира, пров. Каштановий,2 із виготовленням проектно-кошторисної документації).

Збільшити видатки за КПКВК 1217321 «Будівництво1 освітніх установ та закладів» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на суму 300 567,00 гривень (для проведення капітального ремонту харчоблоку Сквирського академічного ліцею Сквирської міської ради Київської області за адресою: Київська обл., м.Сквира, вул.Незалежності,63).

Збільшити видатки за КПКВК 1217324 «Будівництво1 установ та закладів культури» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» на суму 170 000,00 гривень (придбання котла для міського будинку культури).

Збільшити видатки за КПКВК 1217325 «Будівництво1 споруд, установ та закладів фізичної культури і спорту» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму 200 000,00 грн (встановлення паркану на стадіоні «Колос» імені Почесного працівника фізичної культури та спорту України Л.Х. Шварцбурга в місті Сквира).

Збільшити видатки за КПКВК 1217370 «Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму 40 400,00 гривень (для придбання та встановлення спортивного обладнання для провадження на території громади соціального проєкту «Активні парки-локації здорової України). 

    Збільшити видатки за КПКВК 1216040 «Заходи, пов’язані з поліпшенням питної води» КЕКВ 3142 «Реконструкція та реставрація інших об’єктів» на суму 438 325,00 гривень (для реконструкції системи водопостачання по вул. Чкалова в м. Сквира, Київської області).

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Чмирь М.М., Горбалінський М.Д., Круківська І.В., Власюк Т.Г., Левіцька В.П., Рогоза Н.А.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поінформувала присутніх про  вирішення питання щодо приміщення кінотеатру по вул. Соборній,16 у м. Сквира. На запит Сквирської міської ради щодо приміщення кінотеатру надійшов висновок 7-ої Державної пожежно-рятувальної частини м.Сквира про те, що дана будівля не підлягає ремонту у зв’язку з тим, що під час гасіння пожежі залито велику кількість води, в результаті чого з’явилися тріщини на стінах. Також отримали висновок будівельної організації, яка має ліцензію, про те, що дана будівля не підлягає ремонту. Демонтаж будівлі та  виготовлення проєктно-кошторисної документації нової будівлі буде коштувати 1мільйон 400 тисяч гривень. Уже є ескіз майбутньої будівлі, де на  1 поверсі буде розташований Центр надання адміністративних послуг ( ЦНАП), на 2 поверсі – великий зал урочистих реєстрацій шлюбів ( у будні дні - кінотеатр).

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. звернула увагу на те, що кожного року держава виділяє кошти саме на будівництво, реконструкцію та технічне оснащення ЦНАПів.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Чмирь М.М. запропонував обговорити питання щодо приміщення кінотеатру по вул. Соборній,16 у м. Сквира на засіданнях усіх постійних комісій Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Чмирь М.М. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення від 22.12.2020 року №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік»» - внести на розгляд 11 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 6;

                «проти» - 0;

                «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про внесення змін до рішення від 22.12.2020 року №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік»» - внести на розгляд 11 чергової сесії Сквирської міської ради, та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження положення про платні послуги Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна міська лікарня».

ДОПОВІВ: Чиж А.Г., директор Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна міська лікарня».

Звернув увагу на те, що відповідно до законодавства України Положення про платні послуги Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна міська лікарня» та рентабельність повинен затверджувати орган місцевого самоврядування.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 р. № 1138 « Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах освіти, Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 р. № 1075 «Про затвердження Методики розрахунку вартості послуги з медичного обслуговування» платними послугами є консультації вузьких спеціалістів без електронних направлень, підрозділи відновлювального лікування, ЛФК, масажі, фізіотерапія, лабораторні обстеження без електронних направлень, УЗД, рентгенологічні обстеження без електронних направлень, стоматологія, медогляди, доставка хворих до обласних закладів охорони здоров’я. Відповідно до пояснень НЦЗУ вся ургентна невідкладна допомога залишається безкоштовною. Без електронних направлень можна звернутися до лікаря-психіатра, лікаря-стоматолога (для надання ургентної невідкладної допомоги), лікаря-гінеколога, лікаря-педіатра.

Зазначив, що необхідно затвердити не платні послуги, а Положення про платні послуги Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна міська лікарня» і рентабельність на рівні 20% (згідно рекомендацій не більше 30%).

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Грищенко О.Г., Чиж А.Г., Гадіяк Л.В., Горбалінський М.Д., Власюк Т.Г., Чмирь М.М., Левіцька В.П.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. наголосила на тому, що перелік безкоштовних послуг необхідно розмістити біля реєстратури та на кожному поверсі Сквирської центральної міської лікарні. Лікарі, завідуючі ФАПами, медичні працівники, старости, помічники старост мають ознайомити жителів громади з даною  інформацією.

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. поцікавилася, який відсоток населення Сквирської міської територіальної громади охоплено деклараціями?

Директор Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадіяк Л.В. зазначила, що декларації з лікарями уклали  приблизно 80% населення.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Чмирь М.М. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження положення про платні послуги Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна міська лікарня»» - внести на розгляд 11 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 6;

                «проти» - 0;

                «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження положення про платні послуги Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна міська лікарня»» - внести на розгляд 11 чергової сесії Сквирської міської ради, та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про погодження штатного розпису Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

ДОПОВІЛА: Гадіяк Л.В., директор Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Звернула увагу на те, що штатний розпис передбачає скорочення ставок фельдшерів у селах, де один фельдшер буде працювати на два села, відповідно до кількості жителів населених пунктів та по затвердженому графіку роботи.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Горбалінський М.Д., Гадіяк Л.В..Власюк Т.Г., Левадній Р.О., Чмирь М.М., Левіцька В.П., Чиж А.Г.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Чмирь М.М. поцікавився, який графік роботи медичних працівників у ФАПі?

Директор Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадіяк Л.В. зазначила, що згідно графіку фельдшер працює з 8-00 до 13-00 у ФАПі, потім іде на виклики обслуговувати жителів населеного пункту за місцем проживання, якщо в цьому є потреба. На наступний день медичний працівник працює за таким  графіком в іншому населеному пункті.

Звернула увагу на те, що у ФАПах не передбачено посаду лікаря. Також багато жителів сіл не підписали декларації з лікарями.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Чмирь М.М. запропонував, щоб лікарі приїхали у ФАПи і уклали декларації з жителями сіл, щоб можна було спілкуватися із сімейними лікарями у телефонному режимі.

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. запропонувала посилити роз’яснювальну роботу серед населення щодо укладання декларацій і схеми обслуговування, а також підготувати інформаційний лист по даному питанню та доручити старостам Сквирської міської ради розповсюдити його серед жителів сіл.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Чмирь М.М. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про погодження штатного розпису Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»» - внести на розгляд 11 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 5;

                «проти» - 0;

                «утримались» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про погодження штатного розпису Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»» - внести на розгляд 11 чергової сесії Сквирської міської ради, та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про Фонд охорони навколишнього природного середовища Сквирської міської територіальної громади.

ДОПОВІЛА: Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Горбалінський М.Д., Левіцька В.П., Власюк Т.Г

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Горбалінський М.Д.: у Положення про Фонд охорони навколишнього природного середовища Сквирської міської територіальної громади внести наступні зміни:

 1. пункт 10 «Контроль за цільовим використанням коштів Фонду здійснюють Відділ капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства, фінансового управління Сквирської міської ради» доповнити словами: «та фінансове управління Сквирської міської ради».

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Чмирь М.М. поставив на голосування пропозицію: у Положення про Фонд охорони навколишнього природного середовища Сквирської міської територіальної громади внести наступні зміни:

 1. пункт 10 «Контроль за цільовим використанням коштів Фонду здійснюють Відділ капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства, фінансового управління Сквирської міської ради» доповнити словами: «та фінансове управління Сквирської міської ради».

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 6;

                «проти» - 0;

                «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Підтримати пропозицію Горбалінського М.Д.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Чмирь М.М. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження Положення про Фонд охорони навколишнього природного середовища Сквирської міської територіальної громади» - внести на розгляд 11 чергової сесії Сквирської міської ради, враховуючи доповнення, та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 6;

                «проти» - 0;

                «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження Положення про Фонд охорони навколишнього природного середовища Сквирської міської територіальної громади» - внести на розгляд 11 чергової сесії Сквирської міської ради, враховуючи доповнення, та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про погодження частини щорічної основної відпустки Сквирському міському голові Левіцькій В.П.

ДОПОВІЛА: Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Чмирь М.М. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про погодження частини щорічної основної відпустки Сквирському міському голові Левіцькій В.П.» - внести на розгляд 11 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 6;

                «проти» - 0;

                «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про погодження частини щорічної основної відпустки Сквирському міському голові Левіцькій В.П.» - внести на розгляд 11 чергової сесії Сквирської міської ради, та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Чмирь М.М.: закрити засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку.

ГОЛОСУВАЛИ:    «за» - 6;

                «проти» - 0;

                «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Закрити засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку.


 

Голова постійної комісії 

Сквирської міської ради 

з питань планування бюджету та фінансів,

соціально-економічного розвитку                                М. Чмирь

 

Секретар комісії                                        О. Грищенко


 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: