(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 13 засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку

 
Дата публікації 02.09.2021 8:36:10
 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

VIII CКЛИКАННЯ

ПРОТОКОЛ № 13.

засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань

регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку

 

01.09.2021 року                                                                                  початок 10-00 год.

м.Сквира

 

ПРИСУТНІ:

Постійна комісія Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку:

 1. Голова комісії – Гриша Василь Васильович;
 2. Заступник голови комісії - Поступаленко Юлія Олександрівна;
 3. Секретар комісії – Іщенко Марина Михайлівна
 4. Член комісії - Король Інна Михайлівна

 

ВІДСУТНІ: Секретар комісії – Іщенко Марина Михайлівна

Всього: 3 депутати.

 

ПРИСУТНІ ДОПОВІДАЧІ ТА ЗАПРОШЕНІ:

 1. Левіцька В.П., Сквирський міський голова;
 2. Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови;
 3. Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради;
 4. Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар Сквирської міської ради);
 5. Кваша І.С., начальник відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства;
 6. Круківська І.В., начальник фінансового управління;
 7. Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради

 

ВІВ ЗАСІДАННЯ: голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: «Шановні колеги, з чотирьох членів комісії присутні 3. Відсутня Іщенко М.М. Шановні депутати, хто за пропозицію, щоб розпочати роботу засідання комісії, прошу голосувати».

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

 • : Розпочати роботу засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку.

 

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.:оскільки на засіданні комісії відсутній секретар комісії Іщенко М.М, тимчасовим секретарем засідання комісії обрати депутата Поступаленко Ю.О.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 3;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: підтримати пропозицію Гриші В.В.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В. ознайомив присутніх з порядком денним засідання комісії:

 1. Про внесення змін до рішення від 22.12.2020 року №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік».

Доповідає: Круківська І.В., начальник фінансового управління.

 1. Про внесення змін до структури та штатного розпису апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради.

Доповідає Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконавчого комітету.

 1. Про присвоєння рангів старостам Сквирської міської ради.

Доповідає Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконавчого комітету.

 1. Про внесення змін до рішення сесії від 23.02.2021 року № 34-5-VIII “Про затвердження Порядку добровільного відшкодування безпідставно збережених коштів за використання земель комунальної форми власності на території Сквирської міської територіальної громади з порушенням вимог законодавства» 

Доповідає Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконавчого комітету.

 1.  Про внесення змін до рішення сесії від 23.02.2021 року №37-5–VІІІ «Про затвердження Положення про здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель у Сквирській міській територіальній громаді»

Доповідає Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконавчого комітету.

 1. Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають  передачі в оренду.

Доповідає:Черненко В.В., заступник міського голови

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В. поставив на голосування пропозицію порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку від 01.09.2021 року прийняти за основу.

 • «за» -3;

«проти» - 0;

«утримались» -0.

 • : Порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку від 01.09.2021 року прийняти за основу.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради: внести до порядку денного засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку питання: « Про погодження частини щорічної

основної відпустки Сквирському міському голові Левіцькій В.П.»

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В. поставив на голосування пропозицію: внести до порядку денного засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку питання: «Про погодження частини щорічної основної відпустки Сквирському міському голові Левіцькій В.П.»

 •                    «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Внести до порядку денного засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку питання: «Про погодження частини щорічної основної відпустки Сквирському міському голові Левіцькій В.П.»

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В:. поставив на голосування пропозицію: затвердити порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку в цілому, враховуючи доповнення.

 •                    «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку в цілому, враховуючи доповнення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення від 22.12.2020 року №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік».

ДОПОВІЛА: Круківська І.В., начальник фінансового управління.

Ознайомила присутніх з проектом рішення «Про внесення змін до рішення від 22.12.2020 року №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» та Пояснюючою запискою до рішення сесії Сквирської міської ради від 02.09.2021 року № 03-11-VІІІ «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 22.12.2020 року №31-3-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік»

Зазначила, що керуючись частиною 5 статі 23 та частиною 7 статі 78 Бюджетного кодексу України, затвердити зміни до бюджетних призначень головних розпорядників, одержувачів коштів міського бюджету:

1.1.Відповідно до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 11.08.2021 №497 «Про розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» між місцевими бюджетами Київської області на 2021 рік» збільшити дохідну частину загального фонду міського бюджету за КБКД 41051400 «Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» на суму 332 342,00 гривні та відповідно збільшити видаткову частину загального фонду міського бюджету за головним розпорядником коштів «Відділ освіти Сквирської міської ради» за КПКВК  0611182 «Виконання заходів, спрямованих на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам»

- проведення супервізії – 35 650,00 грн; (КЕКВ 2111, 2120).

- підвищення кваліфікації вчителів, які забезпечують здобуття учнями 5-11 (12) класів загальної середньої освіти – 296 692,00 грн (КЕКВ 2282).

           1.2. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 липня 2021 року №822-р «Деякі питання розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», збільшити дохідну частину загального фонду міського бюджету  за КБКД 41034500 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» на суму 3 285 359,00 гривень та відповідно збільшити видаткову частину спеціального фонду (бюджету розвитку) за головним розпорядником коштів «Відділ капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства  Сквирської міської ради» за КПКВК 1217363 «Виконання інвестиційних проектів в рамках здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» КЕКВ 3142 «Реконструкція та реставрація інших об’єктів» на суму 3 285 359,00 гривень для проведення реконструкції за робочим проектом «Технічне переоснащення ВНС КП «СКВИР-ВОДОКАНАЛ» за адресою вул. Залізнична, 57-А в м. Сквира.

1.3. Відповідно до висновку фінансового управління Сквирської міської ради від 20.08.2021 року №01-19/127 включити обсяг вільного залишку  бюджетних  коштів міського бюджету в сумі 25 650,00 гривень, який склався станом на 01.01.2021 року по спеціальному фонду ( за рахунок надходжень бюджету розвитку) міського бюджету та направити його на видатки за головним розпорядником коштів міського бюджету відділ капітального будівництва та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради за КПКВК 1217321 «Будівництво1 освітніх установ та закладів» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на суму 25 650,00 гривень (для виготовлення робочого проекту «Модернізація вузла обліку тепло генераторної Чубинецького НВК).

1.4. Відповідно до листа відділу освіти Сквирської міської ради від 17.08.2021 року за №548 здійснити перепланування бюджетних призначень між кодами програмної класифікції видатків таким чином:

Зменшити видатки за КПКВК 0611021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» на суму 5900,00 грн, КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» на суму 53 561,74 грн, КЕКВ 2274 «Оплата природного газу» на суму 559 997,08 грн.

Зменшити видатки за КПКВК 0611024 «Забезпечення належних умов для виховання та розвитку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках» КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» на суму 1 790,40 грн.

Зменшити видатки за КПКВК 0611160 «Забезпечення діяльності центрів професійного розвитку педагогічних працівників» КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» на суму 5 025,00 грн., КЕКВ 2274 «Оплата природного газу» на суму 19 329,13 грн.

Зменшити видатки за КПКВК 0611151 «Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів за рахунок коштів місцевого бюджету» КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» на суму 1 060,00 грн, КЕКВ 2274 «Оплата природного газу» на суму 15 063,92 грн.

Зменшити видатки за КПКВК 0615031 «Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл» КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» на суму 1 546,66 грн.

            Збільшити видатки за КПКВК 0611010 «Надання дошкільної освіти» КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» на суму 58 112,80 грн., КЕКВ 2274 «Оплата природного газу» на суму 500 515,37 грн.

Збільшити видатки за КПКВК 0611024 «Забезпечення належних умов для виховання та розвитку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках» КЕКВ 2274 «Оплата природного газу» на суму 24 942,17 грн.

Збільшити видатки за КПКВК 0611070 «Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми» КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» на суму 221,00 грн., КЕКВ 2274 «Оплата природного газу» на суму 50 513,74 грн.

Збільшити видатки за КПКВК 0611141 «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти» КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» на суму 4 650 ,00 грн, КЕКВ 2274 «Оплата природного газу» на суму 18 418,85 грн., КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» на суму 1 900,00 грн (послуги провайдерів для переведення електронної скриньки на новий хостинг відділу освіти).

Збільшити видатки за КПКВК 0611021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» на суму 4 000,00 грн (послуги провайдерів для забезпечення швидкісного інтернету в Оріховецький НВК).

1.5. Здійснити перепланування видатків загального фонду між головними розпорядниками коштів міського бюджету таким чином:

Зменшити видатки за головним розпорядником коштів «Відділ праці, соціального захисту та соціального забезпечення Сквирської міської ради» по КПКВК 0813140 «Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на охоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» на суму 215 000,00 гривень.

Збільшити видатки за головним розпорядником «Відділ освіти Сквирської міської ради» по КПКВК 0611021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» на суму 60 000,00 гривень КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» на суму 35 000,00 гривень (для проведення робіт по переведенню на електрообладнання частини приміщення Шапіївського НВК).

Збільшити видатки за головним розпорядником «Відділ освіти Сквирської міської ради» по КПКВК 0611021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» на суму 70 000,00 гривень (придбання та встановлення GPS-навігаторів для шкільних автобусів).

Збільшити видатки за головним розпорядником «Сквирська міська рада» за КПКВК 0110180 «Інша діяльність у сфері державного управління» КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» на суму 30 000,00 гривень, КЕКВ 2730 «Інші виплати населенню» на суму 20 000,00 грн (на фінансування програми фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов»язаних з діяльністю Сквирської міської ради на 2021-2025 роки)

1.6. Здійснити перепланування видатків спеціального фонду (бюджету розвитку) за об’єктами у межах головного розпорядника бюджетних коштів відділу капітального будівництва та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради таким чином:

Зменшити видатки за КПКВК 1216030 «Огранізація благоустрою населених пунктів» КЕКВ 2281 «Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм» на суму 20 000,00 гривень по об’єкту: «Виконання інженерно-геодезичних вишукувань по об’єкту: «Викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 вул. Шевченка (ТП-12), вул.Шевченка (ТП-126), вул.Шкільна (ТП-127), вул.Шевченка (ТП-333) та вул.Шкільна (ТП-411) с.Кам»яна Гребля Сквирського району Київської області».

Зменшити видатки за КПКВК 1217370 «Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на суму 1 622 267,00 гривень по об’єкту: «Капітальний ремонт будівлі Сквирського академічного ліцею №2 в м.Сквира (співфінансування).

Зменшити видатки спеціального фонду за КПКВК 1217370 «Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на суму 438 325,00 гривень по об’єкту: «Капітальний ремонт кінотеатру "Адміністративно-культурний муніципальний центр" по вулиці Соборна (колишня Леніна) будинок, 16 в м.Сквира Київської області з коригуванням ПКД».

Збільшити видатки за КПКВК 1217321 «Будівництво1 освітніх установ та закладів» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на суму 24 300,00 гривень (для виготовлення робочого проекту «Модернізація вузла обліку тепло генераторної Буківського НВК).

Збільшити видатки за КПКВК 1217321 «Будівництво1 освітніх установ та закладів» КЕКВ 3110 «Придбання обладання і предметів довгострокового користування» на суму 32 000,00 гривень (для придбання насоса у котельню ЗДО №2 «Малятко»).

Збільшити видатки за КПКВК 1217321 «Будівництво1 освітніх установ та закладів» КЕКВ 3110 «Придбання обладання і предметів довгострокового користування» на суму 70 000,00 гривень (для придбання котла у котельню академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива»).

Збільшити видатки за КПКВК 1217321 «Будівництво1 освітніх установ та закладів» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на суму 805 000,00 гривень (для проведення капітального ремонту санвузлів Сквирського академічного ліцею №2 Сквирської міської ради Київської області за адресою: Київська обл., Сквирський р-н, м.Сквира, пров. Каштановий,2 із виготовленням проектно-кошторисної документації).

Збільшити видатки за КПКВК 1217321 «Будівництво1 освітніх установ та закладів» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на суму 300 567,00 гривень (для проведення капітального ремонту харчоблоку Сквирського академічного ліцею Сквирської міської ради Київської області за адресою: Київська обл., м.Сквира, вул.Незалежності,63).

Збільшити видатки за КПКВК 1217324 «Будівництво1 установ та закладів культури» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» на суму 170 000,00 гривень (придбання котла для міського будинку культури).

Збільшити видатки за КПКВК 1217325 «Будівництво1 споруд, установ та закладів фізичної культури і спорту» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму 200 000,00 грн (встановлення паркану на стадіоні «Колос» імені Почесного працівника фізичної культури та спорту України Л.Х. Шварцбурга в місті Сквира).

Збільшити видатки за КПКВК 1217370 «Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму 40 400,00 гривень (для придбання та встановлення спортивного обладнання для провадження на території громади соціального проєкту «Активні парки-локації здорової України).

Збільшити видатки за КПКВК 1216040 «Заходи, пов’язані з поліпшенням питної води» КЕКВ 3142 «Реконструкція та реставрація інших об’єктів» на суму 438 325,00 гривень (для реконструкції системи водопостачання по вул. Чкалова в м. Сквира, Київської області).

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: поставив на голосування пропозицію підтримати проєкт рішення «Про внесення змін до рішення від 22.12.2020 року №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік», внести на розгляд 11 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

 • : Підтримати проєкт рішення «Про внесення змін до рішення від 22.12.2020 року №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік», внести на розгляд 11 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до структури та штатного розпису апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради.
 2. ОПОВІЛА: Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконавчого комітету.

Ознайомила присутніх з проєктом рішення «Про внесення змін до структури та штатного розпису апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради» та пояснюючою запискою до рішення сесії Сквирської міської ради від 02.09.2021 року № 09-11-VІІІ «Про внесення змін до  структури та штатного розпису апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради»

Звернула увагу на те, що з метою забезпечення належної організації роботи апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради , виконання повноважень органу місцевого самоврядування , дотримання законодавства про працю та про оплату праці , необхідно внести наступні зміни до структури та штатного розпису апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради, а саме:

ввести до структури та штатного розпису Сквирської міської ради

 • секретаря керівника загального відділу – 1 штатна одиниця;

вивести із структури та штатного розпису Сквирської міської ради

 • діловода загального відділу – 1 штатна одиниця;

          відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 783 від 28.07.2021 р. «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268» змінити  з 03.08.2021 р. посадові оклади штатних працівників апаратута виконавчих органів Сквирської міської ради згідно додатків  № 50,51,55  до постанови КМУ №783 від28.07.2021 р.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Гриша В.В., Згардівська Н.А.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: поставив на голосування пропозицію підтримати проєкт рішення «Про внесення змін до структури та штатного розпису апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради», внести на розгляд 11 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

 • : Підтримати проєкт рішення «Про внесення змін до структури та штатного розпису апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради», внести на розгляд 11 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про присвоєння рангів старостам Сквирської міської ради.

ДОПОВІЛА: Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконавчого комітету.

Звернула увагу на те, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старости» №1638-ІХ від 14.07.2021 року посада старости відноситься до п’ятої категорії, тому найнижчий ранг – 11.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: поставив на голосування пропозицію підтримати проєкт рішення «Про присвоєння рангів старостам Сквирської міської ради», внести на розгляд 11 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

 • : Підтримати проєкт рішення «Про присвоєння рангів старостам Сквирської міської ради», внести на розгляд 11 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії від 23.02.2021 року № 34-5-VIII «Про затвердження Порядку добровільного відшкодування безпідставно збережених коштів за використання земель комунальної форми власності на території Сквирської міської територіальної громади з порушенням вимог законодавства».

ДОПОВІЛА: Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконавчого комітету.

Зазначила, що  у зв’язку із зміною  назви «Відділ з питань земельних ресурсів, кадастру та архітектури» на «Відділ з питань земельних ресурсів та кадастру», необхідно внести відповідні зміни до рішення сесії від 23.02.2021 року № 34-5-VIII «Про затвердження Порядку добровільного відшкодування безпідставно збережених коштів за використання земель комунальної форми власності на території Сквирської міської територіальної громади з порушенням вимог законодавства».

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: поставив на голосування пропозицію підтримати проєкт рішення «Про внесення змін до рішення сесії від 23.02.2021 року № 34-5-VIII «Про затвердження Порядку добровільного відшкодування безпідставно збережених коштів за використання земель комунальної форми власності на території Сквирської міської територіальної громади з порушенням вимог законодавства», внести на розгляд 11 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

 • : Підтримати проєкт рішення «Про внесення змін до рішення сесії від 23.02.2021 року № 34-5-VIII «Про затвердження Порядку добровільного відшкодування безпідставно збережених коштів за використання земель комунальної форми власності на території Сквирської міської територіальної громади з порушенням вимог законодавства», внести на розгляд 11 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії від 23.02.2021 року №37-5–VІІІ «Про затвердження Положення про здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель у Сквирській міській територіальній громаді».

ДОПОВІЛА: Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконавчого комітету.

Зазначила, що  у зв’язку із зміною  назви «Відділ з питань земельних ресурсів, кадастру та архітектури» на «Відділ з питань земельних ресурсів та кадастру», необхідно внести відповідні зміни до рішення сесії від 23.02.2021 року №37-5–VІІІ «Про затвердження Положення про здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель у Сквирській міській територіальній громаді».

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: поставив на голосування пропозицію підтримати проєкт рішення «Про внесення змін до рішення сесії від 23.02.2021 року №37-5–VІІІ «Про затвердження Положення про здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель у Сквирській міській територіальній громаді»», внести на розгляд 11 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0

 • : Підтримати проєкт рішення «Про внесення змін до рішення сесії від 23.02.2021 року №37-5–VІІІ «Про затвердження Положення про здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель у Сквирській міській територіальній громаді»», внести на розгляд 11 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають  передачі в оренду.
 2. ОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: поставив на голосування пропозицію підтримати проєкт рішення «Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають  передачі в оренду», внести на розгляд 11 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0

 • : Підтримати проєкт рішення «Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають  передачі в оренду», внести на розгляд 11 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про погодження частини щорічної основної відпустки Сквирському міському голові Левіцькій В.П.
 2. Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку Гриша В.В.: поставив на голосування пропозицію підтримати проєкт рішення «Про погодження частини щорічної основної відпустки Сквирському міському голові Левіцькій В.П.», внести на розгляд 11 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0

 • : Підтримати проєкт рішення «Про погодження частини щорічної основної відпустки Сквирському міському голові Левіцькій В.П.», внести на розгляд 11 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поінформувала  присутніх про демонтаж пам’ятника Т.Г.Шевченку, який  було встановлено біля адміністративної будівлі Сквирської міської ради.  Даний пам’ятник подарував місцевий скульптор Літош Г.М. На придбання пам’ятника  Т.Г.Шевченку  з місцевого бюджету не було виділено кошти. Міська рада не поставила на баланс дану скульптуру. Також є письмовий припис прокурора 2011 року про те, що пам’ятник встановлений незаконно. На сьогоднішній день Літош Г.М. має всі необхідні документи, які підтверджують його авторство. Сквирська міська рада приймає рішення дати можливість Літошу Г.М. забрати пам’ятник, забезпечивши відповідно транспортом.

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. звернула увагу на те, що є пропозиція Плівачук К.В. (доцент кафедри суспільно-гуманітарної освіти КНЗ КОР Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів, учитель української мови та літератури Сквирського академічного ліцею ) та звернення краєзнавців щодо встановлення знака Магдебурзького права у вигляді кулі.

 

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Гриша В.В.: закрити засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 3;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Закрити засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку.

 

 • олова постійної комісії

Сквирської міської ради

з питань регламенту, депутатської

етики, законності і правопорядку                                                                В. Гриша

Заступник голови комісії

(тимчасовий секретар комісії)                                                                      Ю. Поступаленко

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: