(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 13 Тринадцятої сесії Сквирської міської ради VІІ скликання від 20 грудня 2016 року

 
Дата публікації 26.12.2016 16:40:2
 
ПРОТОКОЛ № 13

Тринадцятої сесії Сквирської міської ради

VІІ скликання

Розпочато засідання о 10-00 годині

Закінчено засідання о 13.30 годині

Перерва 12.00-12.15

20 грудня 2016 року

м. Сквира

 

Всього депутатів  -  26

Присутніх              -  22

 

ЗАПРОШЕНІ:

Сергієнко Л. В. – заступник Сквирського міського голови з економічних питань;

Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради;

Палієнко С. І. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів;

Тернова М. В. – начальник відділу бухгалтерського обліку Сквирської міської ради;

Рибак О. М. – директор ДП ПАТ «Київхліб «Сквирський хлібозавод».

 

ПРИСУТНІ:

Бондарчук Катерина Федорівна – головний редактор газети «Вісник Сквирщини»

Представники громадської організації «Народна рада»;

Підприємці міста Сквири

Громадяни міста Сквири

 

Місце проведення: м. Сквира,

вул. Богачевського, 28,

зал засідань Сквирської районної ради

Скочко В.А. – міський голова: Шановні депутати, присутні та запрошені!

На тринадцяту сесію Сквирської міської ради VІІ скликання із 26 депутатів прибуло 22. У роботі сесії беруть участь: Бондарчук Катерина Федорівна – головний редактор газети «Вісник Сквирщини», Рибак Олександр Миколайович – директор ДП ПАТ «Київхліб «Сквирський хлібозавод», Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник Сквирського міського голови з економічних питань, Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради, Палієнко Сергій Іванович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, Тернова Марина Валентинівна – начальник відділу бухгалтерського обліку Сквирської міської ради, громадяни міста Сквири. Вношу пропозицію, роботу тринадцятої сесії Сквирської міської ради VІІ скликання розпочати.

Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утрималися ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 23

"проти" – 0

"утрималися" – 0

ВИРІШИЛИ: Роботу тринадцятої сесії Сквирської міської ради розпочати. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 13 сесії, від 20 грудня 2016 року за рішення: «Відкрити чергову 13-у сесію» додається).

 

Звучить Гімн.

 

Скочко В.А.: Хвилиною мовчання згадаємо загиблих.

 

Хвилина мовчання.

 

Скочко В.А.: Робота сесії проводиться згідно затвердженого Регламенту Сквирської міської ради VII скликання.

 • для доповідей – до 40 хв.
 • для співдоповідей – до 10 хв.
 • для виступів у обговоренні, для виступів з процедурних питань, заяв, внесення запитів, резолюцій – до 5 хв.
 • для виступів у різному – до 5 хв.
 • для заключного слова – до 10 хв.

Хочу також наголосити на дисципліні та етиці пленарного засідання.

Члени лічильної комісії присутні. Добре. А зараз безпосередньо по порядку денному, у Вас вони на руках, чи є якісь пропозиції?

Тибулевич В. В.: Після засідання земельної комісії, до нас звернулася територіальна громада села Великі Єрчики з проханням погодити проект генерального плану, тому щоб вони не втрачали час прошу внести дане питання до порядку денного.

Скочко В.А.: Добре. Голосуємо за дану пропозицію:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 23

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосували" - 0.

ВИРІШИЛИ: Внести до порядку денного розгляд питання про погодження проекту генерального плану суміжній територіальній громаді с. Великі Єрчики (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 13 сесії, від 20 грудня 2016 року за рішення: «Про внесення до порядку денного питання про погодження проекту генерального плану суміжній територіальній громаді с. Великі Єрчики» додається).

Скочко В.А.: Хто за те, щоб затвердити порядок денний зі змінами та доповненнями?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" - 23

"проти" – 0

"утрималися" – 0

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 13 сесії, від 20 грудня 2016 року за рішення: «За затвердження порядку денного із змінами та доповненнями» додається).

Скочко В.А.: Пропонується внести на розгляд тринадцятої сесії Сквирської міської ради VІІ скликання таку повістку денну:

1.     /274     Звіт Сквирського міського голови про діяльність міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Скочко В. А. – міський голова

 1. /275     Про внесення змін до рішення сесії міської ради №47-3-VІI від 25 грудня 2015 року «Про затвердження бюджету міста Сквира на 2016 рік» з наступними змінами та доповненнями.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

3.     /276     Про створення комісії по списанню багатоквартирних житлових будинків з комунального балансу на баланс новостворених ОСББ.

4.     /277     Про списання багатоквартирних житлових будинків з комунального балансу на баланс новостворених ОСББ.

5.     /278     Про надання дозволу міському голові на розірвання Договору №1 від 30.04.2013 рокупро відчуження артезіанської свердловини №40-88.

ДОПОВІДАЄ: Ткаченко В. Є. – юрист Сквирської міської ради.

6.     /279     Затвердити Положення про електронні петиції.

7.     /281     Про розгляд звернення депутата Сквирської міської ради Добровольського В. О.

ДОПОВІДАЄ: Бондар В. О. – секретар міської ради

8.     /282     Про скасування рішення №1475-64-VI від 11.06.2015 року.

9.     /283     Внести зміни до рішення №132-7-VII від 31 березня 2016 року.

10.       /284  Про затвердження технічної документації, що посвідчує право власності на земельні ділянки громадянці Киричук Людмилі Миколаївні вул. Партизанська,15у м. Сквира, виготовленої ФОП Пивовар Н.М.

 1. /285  Про присвоєння юридичної адреси земельним ділянкам утворених в результаті поділу земельної ділянки що належить на праві приватної власності Коломійцю Анатолію Володимировичу по вул.Дубініна, 16 м.Сквира.
 2. /286  Про уточнення юридичної адреси земельної ділянки, яка знаходиться у власності Павленка В.В.
 3. /287  Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.

14.       /288  Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки комерційного використання по вул. Київська, б/н Сквирського району Київської області.

 1. /289  Про продовження терміну дії угоди про порядок користування земельною ділянкою на період виготовлення документації ФОП Лазаренко Раїсі Юріївні по вул. Червона, б/н в м.Сквира.
 2. /290  Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення фізичній особі – підприємцю Бондар І.С. по вул. Академіка Кононського, б/н.
 3. /291  Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення фізичній особі – підприємцю Єрмоловичу С.В. по вул. Незалежності, б/н.
 4. /292  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.

19.       /293  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у спільну часткову власність земельної ділянки громадянам Міщуку Володимиру Григоровичу Круківському Віктору Володимировичу по вул. Незалежності,85 у м. Сквира, виготовлений ПП «Світлиця - Нова».

 1. /294  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Тищенко В.О. для обслуговування власного гаража за адресою м. Сквира вул. Маслова,27.
 2. ЗНЯТО! Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у оренду земельної ділянки ТОВ «Грона - Партнер» м. Сквира вул. Київська,27 б.

22.       /295  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину  Задворному Анатолію Федоровичу по вул. Успенська,2 б у м. Сквира, виготовлений ПП «Обрій».

23.       /296  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Ридченко Ірині Геннадіївні по вул. Лівобережна,72 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

24.       /297  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Прохацькому Яну Тадеушовичу по вул. Весняна,35 у м. Сквира, виготовлений ФОП Пивовар Ніною Миколаївною.

25.       /298  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Ткачуку Володимиру Євстафійовичу по вул. Максима Рильського,66 у м. Сквира, виготовлений ПП «ЮРЕСКО».

26.       /299  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки громадянам Макоцьобі Сергію Федоровичу Харченко Павлу Анатолійовичу по вул. Слобідська,9 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

 1. /280  ВНЕСЕНО! Про погодження проекту генерального плану суміжній територіальній громаді с. Великі Єрчики.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

 

№274

СЛУХАЛИ: Звіт Сквирського міського голови про діяльність міської ради.

Скочко В.А.: Перед тим, як перейти до звіту, заявляю, що участі в голосуванні по даному питанню не беру, в зв’язку з присутністю конфлікту інтересів.(заява додається).

Скочко Валерій Анатолійович зачитує звіт.

Добровольський В. О.: Що Ви зробили в напрямку щодо об’єднання громад?

Скочко В.А.: У нас є чотири рішення сільських рад, які хочуть приєднатися до Сквири, але щоб ви знали, що згідно перспективного плану територій, у Сквирському районі передбачено існування єдиної територіальної громади.

Добровольський В. О.: Чи проводився фінансовий аналіз, чи були зустрічі з людьми щодо роз’яснення про об’єднання громад?

Скочко В.А.: Так, збиралися голови сільських рад, всі погоджуються, що процес об’єднання громад є позитивним і найбільш економічно-доцільна двадцятитисячна громада.

Добровольський В. О.: Наскільки Вам відома ситуація по закриттю районної лікарні?

Скочко В.А.: Наразі, про будь-які зміни мені не відомо.

Добровольський В. О.: Пропозиція на майбутнє, щоб звіт заслуховувався на профільних комісіях перед сесійним засіданням.

Скочко В.А.: Приймається.

Бондар В. О.: Чи є ще запитання до міського голови? Немає. Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 21

"проти" – 0

"утрималися" – 1

«не голосував» -1

ВИРІШИЛИ: (рішення 274-13-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 13 сесії, від 20 грудня 2016 року за рішення «Звіт Сквирського міського голови про діяльність міської ради» додаються).

 

№275

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії міської ради №47-3-VІI від 25 грудня 2015 року «Про затвердження бюджету міста Сквира на 2016 рік» з наступними змінами та доповненнями.

Добровольський В. О.: На бюджетній комісії вирішили рекомендувати сесії питання номер два про зміни до бюджету розглянути по частинах, а саме пункт про дотацію КП «СКГ», в сумі чотириста тисяч гривень, розглянути окремо.

Скочко В.А.: Приймається. І перед тим, як перейти до розгляду даного питання, зачитую заяву від секретаря міської ради про те, що участі в голосуванні по даному питанню вона не бере, в зв’язку з присутністю конфлікту інтересів.

Зачитує заяву (додається)

Бондар В. О.: Перед тим, як перейти до розгляду даного питання, зачитую заяву від Сквирського міського голови про те, що участі в голосуванні по даному питанню він не бере, в зв’язку з присутністю конфлікту інтересів.

Зачитує заяву (додається)

Скочко В.А.: Тож, розглядаємо питання №2 по частинах. Спочатку всі пункти, окрім дотації КП «СКГ». Людмила Вікторівна будь-ласка.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

Іванченко Г. І.: За рахунок чого відбулася така економія фонду оплати праці?

Сергієнко Л.В.: Лікарняні, декретне місце, вакансія по відділу ДАБК.

Іванченко Г. І.: Наскільки ефективний відділ ДАБК?

Скочко В.А.: На даному етапі, на працівників цього відділу покладені інші обов’язки, але це не наша вина, так як одною з умов передачі ДАБК на місця – є наявність двох спеціалістів, тому спочатку ми взяли Слободенюк Людмилу, вона склала іспит, а Шерстюк Антон у нас з серпня місяця.

Сергієнко Л.В.: Ми разом з вами затвердимо штат, пропонуйте.

Скочко В.А.:Чи є ще запитання до доповідача? Немає. Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 2

«не голосував» -2

ВИРІШИЛИ: Підтримати проект рішення №2 (без пункту про дотацію КП «СКГ».

Скочко В.А.: Тепер щодо дотації КП «СКГ». Олександр Петрович, будь-ласка.

Доповідає Скарбовійчук О. П. – начальник КП «СКГ».

Добровольський В. О.: Чи можливо стягнути ту дебіторську заборгованість, що Ви подаєте нам в звіті?

Скарбовійчук О. П.: Можливо, тільки  в судовому порядку.

Добровольський В. О.: Потрібно щось з цим вирішувати, в суд – то в суд, - ця заборгованість закриє Вам багато питань.

Тибулевич В. В.: Чому прибудинкові території роблять армяни, світло – Біла Церква, комунальному підприємству не потрібні гроші?

Музика С. О.: Я не можу запропонувати зробити роботи за менше коштів, якщо по підрахункам у нас виходить більше. А по світлу – спеціаліст звільнився.

Тибулевич В. В.: Вас на минулій сесії депутат Дзюба запитував, чи заборгованість іде на спад? Чому заборгованість по зарплаті? І по оплаті податків ситуація не покращилась?

Скарбовійчук О. П.: У нас тарифи 2012 року, а по оплаті податків сума зменшилась на 180000,00 грн.

Тибулевич В. В.: Валерій Анатолійович, Ви, як не поганий менеджер поясніть, будь-ласка, як Ви думаєте працювати надалі з КП «СКГ», коли мінімальна буде 3200?

Скочко В.А.: Потрібно повністю змінювати стратегію, реформувати підприємство, першим кроком вже є те, що є новий головний бухгалтер, розробляється план заходів на 2017 рік.

Тибулевич В. В.: Я звертаюся до депутатів з проханням підтримати питання щодо дотації, так як люди на свята мають отримати заробітну плату.

Добровольський В. О.:В подальшому пропоную розділяти дотацію і різницю тарифів.

Скочко В.А.: Приймається.

Сопіженко Н. П.: Я думаю, що всі погодяться зі мною, що за цей рік роботи, що зроблені в місті по благоустрою не можна не похвалити, зміни позитивні.

Скочко В.А.: Переходимо до голосування:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 21

"проти" – 0

"утрималися" – 2

ВИРІШИЛИ Підтримати надання дотації КП «СКГ» в сумі 400000,00грн.

Скочко В.А.: Ставлю на голосування проект рішення №2 в цілому:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 3

«не голосував» -2

ВИРІШИЛИ:: (рішення 275-13-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 13 сесії, від 20 грудня 2016 року за рішення «Про внесення змін до рішення сесії міської ради №47-3-VІI від 25 грудня 2015 року «Про затвердження бюджету міста Сквира на 2016 рік» з наступними змінами та доповненнями» додаються).

 

Скочко В.А.: Оголошую перерву 15 хвилин.

Перерва 15 хвилин.

 

№276

СЛУХАЛИ: Про створення комісії по списанню багатоквартирних житлових будинків з комунального балансу на баланс новостворених ОСББ.

Скочко В.А.: Валентин Євгенович, будь-ласка.

Доповідає Ткаченко В. Є. – юрист міської ради.

Тибулевич В. В.: Чи розібралися Ви по праву власності?

Скочко В.А.: Для того ж і створюється комісія, щоб перевірити і здійснити все в рамках закону. Немає запитань? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» -4

ВИРІШИЛИ: (рішення 276-13-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 13 сесії, від 20 грудня 2016 року за рішення «Про списання багатоквартирних житлових будинків з комунального балансу на баланс новостворених ОСББ» додаються).

 

№277

СЛУХАЛИ: Про списання багатоквартирних житлових будинків з комунального балансу на баланс новостворених ОСББ.

Доповідає Ткаченко В. Є. – юрист міської ради.

Скочко В.А.: Немає запитань? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» -4

ВИРІШИЛИ: (рішення 277-13-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 13 сесії, від 20 грудня 2016 року за рішення «Про списання багатоквартирних житлових будинків з комунального балансу на баланс новостворених ОСББ» додаються).

 

№278

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу міському голові на розірвання Договору №1 від 30.04.2013 року про відчуження артезіанської свердловини №40-88.

Скочко В.А.: У нас є представник від хлібозаводу, Олександр Миколайович, будь-ласка.

Доповідає Рибак О. М. - директор хлібозаводу

Іванченко Г. І.: Чи є доцільним віддавати свердловину, можливо брали б воду і для міста з неї.

Рибак О. М.: Вона в 2012 році була передана міській раді в зв язку з тим, що за користування надрами потрібно було заплатити великі гроші, окрім того даної свердловини не вистачає і для забезпечення самого хлібозаводу.

Скочко В.А.: Немає запитань? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» -4

ВИРІШИЛИ: (рішення 278-13-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 13 сесії, від 20 грудня 2016 року за рішення «Про надання дозволу міському голові на розірвання Договору №1 від 30.04.2013 року про відчуження артезіанської свердловини №40-88» додаються).

 

№279

СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення «Про електронні петиції»

Скочко В.А.: Регламентна комісія, що скажете?

Іванченко Г. І.: Почнемо працювати, а там будемо бачити.

Скочко В.А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» -4

ВИРІШИЛИ: (рішення 279-13-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 13 сесії, від 20 грудня 2016 року за рішення «Про затвердження Положення «Про електронні петиції» додаються).

 

№281

СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення депутата Сквирської міської ради Добровольського В.О.

Іванченко Г. І.: На регламентній комісії були зауваження, що політичні питання не слід виносити на розгляд сесії, але поспілкувавшись з депутатами, ми підтверджуємо, що дана проблема існує і в нашому районі.

Добровольський В.О.: Ми можемо звертатися до кого завгодно, щоб мати контроль над ситуацією.

Скочко В.А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 1

«не голосував» -4

ВИРІШИЛИ: (рішення 281-13-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 13 сесії, від 20 грудня 2016 року за рішення «Про розгляд звернення депутата Сквирської міської ради Добровольського В.О.» додаються).

 

№282

СЛУХАЛИ: Про скасування рішення сесії Сквирської міської ради №1475-64-VІ, від 11 червня 2015 року «Про утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах» та рішення сесії №72/5-VІІ від 28.01.2016 року «Про затвердження положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення на яких розташовані об’єкти нерухомого майна на території м. Сквира»

Скочко В.А.: Валентин Євгенович, будь-ласка.

Доповідає Ткаченко В. Є. – юрист міської ради.

Скочко В.А.: Немає заперечень? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» -5

ВИРІШИЛИ: (рішення 282-13-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 13 сесії, від 20 грудня 2016 року за рішення «Про скасування рішення сесії Сквирської міської ради №1475-64-VІ, від 11 червня 2015 року «Про утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах» та рішення сесії №72/5-VІІ від 28.01.2016 року «Про затвердження положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення на яких розташовані об’єкти нерухомого майна на території м. Сквира» додаються).

 

№283

СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки нерухомого майна, в тому числі земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території м. Сквира

Доповідає Ткаченко В. Є. – юрист міської ради.

Бондар В. О.: На регламентній комісії було запропоновано залучити депутатів до складу даної комісії. Пропозиції?

Скочко В.А.: Включаємо голів комісій, немає заперечень? Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» -5

ВИРІШИЛИ: (рішення 283-13-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 13 сесії, від 20 грудня 2016 року за рішення «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки нерухомого майна, в тому числі земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території м. Сквира» додаються).

 

№284

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації, що посвідчує право власності на  земельні ділянки громадянці Киричук Людмилі Миколаївні вул. Партизанська,15 у м. Сквира, виготовленої ФОП Пивовар Н.М.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» -5

ВИРІШИЛИ: (рішення 284-13-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 13 сесії, від 20 грудня 2016 року за рішення «Про затвердження технічної документації, що посвідчує право власності на земельні ділянки громадянці Киричук Людмилі Миколаївні вул. Партизанська,15 у м. Сквира, виготовленої ФОП Пивовар Н.М.» додаються).

 

№285

СЛУХАЛИ: Про присвоєння юридичної адреси земельним ділянкам утворених в результаті поділу земельної ділянки що належить на праві приватної власності Коломійцю Анатолію Володимировичупо вул.Дубініна, 16 м.Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» -5

ВИРІШИЛИ: (рішення 285-13-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 13 сесії, від 20 грудня 2016 року за рішення «Про присвоєння юридичної адреси земельним ділянкам утворених в результаті поділу земельної ділянки що належить на праві приватної власності Коломійцю Анатолію Володимировичупо вул.Дубініна, 16 м.Сквира» додаються).

 

№286

СЛУХАЛИ: Про уточнення юридичної адреси земельної ділянки, яка знаходиться  у власності Павленка В.В.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Тільки я не розумію: уточнити, чи змінити? Виправте в рішенні. Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» -6

ВИРІШИЛИ: (рішення 286-13-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 13 сесії, від 20 грудня 2016 року за рішення «Про зміну юридичної адреси земельної ділянки, яка знаходиться у власності Павленка В.В.» додаються).

 

№287

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 1

«не голосував» -5

ВИРІШИЛИ: (рішення 287-13-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 13 сесії, від 20 грудня 2016 року за рішення «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам» додаються).

 

№288

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки комерційного використання по вул. Київська, б/н Сквирського району Київської області

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» -5

ВИРІШИЛИ: (рішення 288-13-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 13 сесії, від 20 грудня 2016 року за рішення «Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки комерційного використання по вул. Київська, б/н Сквирського району Київської області» додаються).

 

№289

СЛУХАЛИ: Про продовження терміну дії угоди про порядок користування земельною ділянкою на період виготовлення документації ФОП Лазаренко Раїсі Юріївні по вул. Червона, б/н в м.Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» -5

ВИРІШИЛИ: (рішення 289-13-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 13 сесії, від 20 грудня 2016 року за рішення «Про продовження терміну дії угоди про порядок користування земельною ділянкою на період виготовлення документації ФОП Лазаренко Раїсі Юріївні по вул. Червона, б/н в м.Сквира» додаються).

 

№290

СЛУХАЛИ: Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення фізичній особі – підприємцю Бондар І.С. по вул. Академіка Кононського, б/н

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» -5

ВИРІШИЛИ: (рішення 290-13-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 13 сесії, від 20 грудня 2016 року за рішення «Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення фізичній особі – підприємцю Бондар І.С. по вул. Академіка Кононського, б/н» додаються).

 

№291

СЛУХАЛИ: Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення фізичній особі – підприємцю Єрмоловичу С.В. по вул. Незалежності, б/н

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Чому тут вказано 10 років? Не буде запитань, чому одним на 5, іншим на 10?

Іващенко Н. В.:В заяві просять на 10.

Скочко В.А.: Чи є інші пропозиції, чи залишаємо проект в такому вигляді, як є? Добре. Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17

"проти" – 0

"утрималися" – 1

«не голосував» -5

ВИРІШИЛИ: (рішення 291-13-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 13 сесії, від 20 грудня 2016 року за рішення «Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення фізичній особі – підприємцю Єрмоловичу С.В. по вул. Незалежності, б/н» додаються).

 

№292

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» -5

ВИРІШИЛИ: (рішення 292-13-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 13 сесії, від 20 грудня 2016 року за рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам» додаються).

 

№293

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у спільну часткову власність земельної ділянки громадянам Міщуку Володимиру Григоровичу Круківському Віктору Володимировичу по вул. Незалежності,85  у м. Сквира, виготовлений ПП «Світлиця - Нова»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» -5

ВИРІШИЛИ: (рішення 293-13-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 13 сесії, від 20 грудня 2016 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у спільну часткову власність земельної ділянки громадянам Міщуку Володимиру Григоровичу Круківському Віктору Володимировичу по вул. Незалежності,85  у м. Сквира, виготовлений ПП «Світлиця - Нова» додаються).

 

№294

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Тищенко В.О. для обслуговування власного гаража за адресою м. Сквира вул. Маслова,27

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» -5

ВИРІШИЛИ: (рішення 294-13-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 13 сесії, від 20 грудня 2016 року за рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Тищенко В.О. для обслуговування власного гаража за адресою м. Сквира вул. Маслова,27» додаються).

 

Скочко В.А.: Проект рішення №21 знімаємо, так як справа розглядається в суді.

 

№295

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Задворному Анатолію Федоровичу по вул. Успенська,2 б  у м. Сквира, виготовлений ПП «Обрій»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» -5

ВИРІШИЛИ: (рішення 295-13-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 13 сесії, від 20 грудня 2016 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Задворному Анатолію Федоровичу по вул. Успенська,2 б  у м. Сквира, виготовлений ПП «Обрій» додаються).

 

№296

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Ридченко Ірині Геннадіївні по вул. Лівобережна,72  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» -5

ВИРІШИЛИ: (рішення 296-13-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 13 сесії, від 20 грудня 2016 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Ридченко Ірині Геннадіївні по вул. Лівобережна,72  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект» додаються).

 

№297

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Прохацькому Яну Тадеушовичу по вул. Весняна,35 у м. Сквира, виготовлений ФОП Пивовар Ніною Миколаївною

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» -5

ВИРІШИЛИ: (рішення 297-13-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 13 сесії, від 20 грудня 2016 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Прохацькому Яну Тадеушовичу по вул. Весняна,35 у м. Сквира, виготовлений ФОП Пивовар Ніною Миколаївною» додаються).

 

№298

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянину Ткачуку Володимиру Євстафійовичу по вул. Максима Рильського,66 у м. Сквира, виготовлений ПП «ЮРЕСКО»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» -5

ВИРІШИЛИ: (рішення 298-13-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 13 сесії, від 20 грудня 2016 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянину Ткачуку Володимиру Євстафійовичу по вул. Максима Рильського,66 у м. Сквира, виготовлений ПП «ЮРЕСКО» додаються).

 

№299

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки громадянам Макоцьобі Сергію Федоровичу Харченко Павлу Анатолійовичу по вул. Слобідська,9 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Земельна комісія, що скажете?

Тибулевич В. В.: Рекомендуємо погодити.

Скочко В.А.: Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» -5

ВИРІШИЛИ: (рішення 299-13-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 13 сесії, від 20 грудня 2016 року за рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки громадянам Макоцьобі Сергію Федоровичу Харченко Павлу Анатолійовичу по вул. Слобідська,9 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» додаються).

 

Скочко В.А.: Тепер розглянемо внесене питання по Великих Єрчиках.

 

№280

СЛУХАЛИ: Про погодження проекту генерального плану населеного пункту с.Великі Єрчики Великоєрчиківської сільської ради Сквирського району Київської області

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Скочко В.А.: Чи є у когось зауваження, питання, пропозиції. Переходимо до голосування:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосував» -5

ВИРІШИЛИ: (рішення 280-13-VІІ та Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 13 сесії, від 20 грудня 2016 року за рішення «Про погодження проекту генерального плану суміжній територіальній громаді с. Великі Єрчики» додаються).

 

Скочко В.А.: Порядок денний сесії вичерпаний. Повідомляю, що під час сесії громадянин Орел Олександр написав нам декілька звернень, які ми обов язково розглянемо. Також у «Різному» хочу повідомити Вас про те, що відбудеться декілька засідань робочої групи щодо планування бюджету, тому завтра запрошуємо всіх бажаючих відвідати засідання. Також ми вже маємо проект по кінотеатру, будь-ласка пропоную вашій увазі.

Показує проект.

Скочко В.А.: Які будуть зауваження, пропозиції?

Добровольський В. О.: Надалі давайте про засідання робочих груп повідомляти раніше.

Скочко В.А.: Приймається. Ще які питання?

Сопіженко Н. П.: Я хочу звернутися до Радчука Петра Васильовича: я прочитала статтю і не можу зрозуміти, як він міг ганьбити весь депутатський корпус, я особисто проводила опитування і була присутня на декількох громадських зібраннях і вважаю, що дуже не гарно з його сторони таке писати.

Кучинський І.В.: Пропоную його поведінку розглянути на регламентній комісії.

Скочко В.А.: Звертайтесь, у вигляді звернень, а ми направимо на розгляд комісії.

Радчук П. В.: Ми самі, а саме міський голова повинен був перейменувати вулицю і коли прийшли люди з однієї вулиці,- це не означає, що так хотіло все місто.

Кучинський І.В.: Ми зробили так, як просили Сквиряни. Пропоную закрити сесію.

Бондар В. О.: За весь час перейменування ніяких нарікань на що не будь, окрім зауважень депутата Радчука П. В. не надходило.

Скочко В.А.:  Хто за те, що закінчити сесію.

Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утримався ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18

"проти" – 0

"утрималися" – 0

«не голосували» - 5

ВИРІШИЛИ: Закрити тринадцяту сесію. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 13 сесії, від 20 грудня 2016 року за рішення: «Закрити чергову 13-у сесію» додається).

 

Звучить Гімн України.

 

Міський голова                                                        В.А.Скочко

Секретар міської ради                                             В. О. Бондар

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: