ПРОПОЗИЦІЇ Про внесення змін до рішення сесії №1330-59-VI від 16 січня 2015 року «Про затвердження бюджету міста Сквира на 2015 рік»

викачати файл

рішенням сесії Сквирської

міської ради №17-2-VIІ

від 22 грудня 2015 року

ПРОПОЗИЦІЇ

Керуючись частиною 5 статті 23 та частиною 7 статті 78 Бюджетного кодексу України, відповідно до п.23 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», затвердити зміни до бюджетних призначень бюджету міста:

1. Враховуючи перевиконання планових річних показників загального фонду міського бюджету за 11 місяців 2015 року на суму 1123,7 тис.грн. та потребу використання коштів на проведення виконаних робіт на наданих послуг, внести зміни до загального фонду міського бюджету таким чином:

1.1.  Збільшити дохідну частину загального фонду міського бюджету на суму 300,0 тис.грн. по коду доходів бюджетної класифікації (КБКД 14040000) акцизний податок з реалізації ї суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

2. Відповідно здійснити перерозподіл видаткової частини загального фонду міського бюджету між кодами тимчасової, економічної класифікація видатків таким чином:

2.1.  Збільшити видатки на дотацію для комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» (КТКВК 100103) в сумі 300,0 тис.грн.

3. Відповідно до рішення сесії Сквирської районної ради від 07.12.2015 року за №06-02-07 «Про внесення змін до рішення районної ради від 30.12.2014 року № 01-35-06 «Про районний бюджет Сквирського району на 2015 рік»  збільшити:

3.1.     дохідну частину міського бюджету загального фонду по коду доходів бюджетної класифікації БКД 41036600 (Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, послуги з централізованого та водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню та/або іншим підприємствам централізованого питного водопостачання та водовідведення,яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, опалення та постачання гарячої води тарифами, що затверджувалися та /або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування) на суму 863,2 тис.грн.;

3.2.     видаткову частину міського бюджету КТКВК 100602 (Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, послуги з централізованого та водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню та/або іншим підприємствам централізованого питного водопостачання та водовідведення,яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, опалення та постачання гарячої води тарифами, що затверджувалися та /або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування) на суму 863,2 тис.грн.

4. Зменшити обсяг спеціального фонду по:

4.1.     дохідній частині міського бюджету спеціального фонду по коду доходів бюджетної класифікації БКД 41036600 (Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, послуги з централізованого та водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню та/або іншим підприємствам централізованого питного водопостачання та водовідведення, яка виникла, у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, опалення та постачання гарячої води тарифами, що затверджувалися та /або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування) на суму 961,5 тис.грн.;

4.2.     видатковій частині міського бюджету КТКВК 100602 (Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, послуги з централізованого та водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню та/або іншим підприємствам централізованого питного водопостачання та водовідведення, яка виникла, у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, опалення та постачання гарячої води тарифами, що затверджувалися та /або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування) на суму 961,5 тис.грн.

Перший заступник

міського голови                                                          О.В.Гнатюк