№ 22/16 Про затвердження висновку щодо надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна

Дата публікації 19.7.2021 14:27:27

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від 13 липня 2021 року                    м. Сквира                           22/16

Про затвердження висновку щодо надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна

Відповідно до  статті 14 Конституції України, частини 1 статті 81, статті 121 Земельного кодексу України, статей 31, 32, 56, ч. 6 ст. 203 Цивільного кодексу України, статей 34, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статей 171, 173, 176, частин 2, 3, 4 статті 177 Сімейного кодексу України, Закону України «Про охорону дитинства», пункту 67 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», рішення комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Сквирської міської ради від 30.06.2021 року, з метою охорони та захисту прав та інтересів дитини при вчиненні правочинів щодо нерухомого майна, виконавчий комітет Сквирської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити висновок комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Сквирської міської ради про надання дозволу малолітній дитині, хххххх Вікторії Сергіївні, ххххх року народження, на вчинення правочину щодо нерухомого майна, а саме: на використання права безоплатної приватизації земельної ділянки з цільовим призначенням 01.03. Для ведення особистого селянського господарства, площею 0,4721 за адресою: вул. Садова, ххххх  с. Токарівка Білоцерківського району Київської області (додається).
  1. Надати дозвіл малолітній ххххх Вікторії Сергіївні, ххххх року народження, (РНОКПП - хххххх) від імені якої буде діяти мати ххххх Любов Петрівна, ххххх року народження, (РНОКПП - хххххх) які зареєстровані за адресою: вул. Садова, хххх, с. Токарівка Білоцерківського району Київської області, на вчинення правочину щодо нерухомого майна, а саме: на використання права безоплатної приватизації земельної ділянки з цільовим призначенням 01.03. Для ведення особистого селянського господарства, площею 0,4721 за адресою: вул. Садова, ххххх,  с. Токарівка Білоцерківського району Київської області.
  1. Надати дозвіл ххххх Любові Петрівні, хххххх року народження, жительці вул. Садова, ххххх, с. Токарівка Білоцерківського району Київської області, на підписання документів, пов’язаних з використанням права безоплатної приватизації земельної ділянки з цільовим призначення 01.03. Для ведення особистого селянського господарства, площею 0,4721 га  за адресою: вул. Садова, ххххх, с. Токарівка Білоцерківського району Київської області, від імені її малолітньої доньки хххххх Вікторії Сергіївни, хххххх року народження.
  1. Термін дії дозволу 6 місяців з дня прийняття рішення.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Валентину Бачинську.

Голова виконкому                                                                                                                               Валентина ЛЕВІЦЬКА