(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Про затвердження висновку щодо надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна

 
Дата публікації 8.7.2021 16:16:55
 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

 

 від ____ липня 2021 року              м. Сквира                           ____

Про затвердження висновку щодо надання

дозволу на вчинення правочину

щодо нерухомого майна

Відповідно до статті 14 Конституції України, частини 1 статті 81, статті 121 Земельного кодексу України, статей 31, 32, 56, ч. 6 ст. 203 Цивільного кодексу України, статей 34, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статей 171, 173, 176, частин 2, 3, 4 статті 177 Сімейного кодексу України,  Закону України «Про охорону дитинства», пункту 67 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», рішення комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Сквирської міської ради від 30.06.2021 року, з метою охорони та захисту прав та інтересів дитини при вчиненні правочинів щодо нерухомого майна, виконавчий комітет Сквирської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити висновок комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Сквирської міської ради про надання дозволу малолітній дитині Макоцьобі Вікторії Сергіївні, хххххх року народження, на вчинення правочину щодо нерухомого майна, а саме: на використання права безоплатної приватизації земельної ділянки з цільовим призначенням 02.01. Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею хххх га за адресою:хххххххх.
  2. Надати дозвіл малолітній Макоцьобі Вікторії Сергіївні, ххххх року народження, (РНОКПП - ххххххх) від імені якої буде діяти мати Макоцьоба Любов Петрівна, хххххх року народження, (РНОКПП - хххххх) які зареєстровані за адресою: вул. ххххххх на вчинення правочину щодо нерухомого майна, а саме: на використання права безоплатної приватизації земельної ділянки з цільовим призначенням 02.01. Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею ххххга за адресою: ххххххх.
  3. Надати дозвіл Макоцьобі Любові Петрівні, ххххх року народження, жительці хххххх Білоцерківського району Київської області, на підписання документів, пов’язаних з використанням права безоплатної приватизації земельної ділянки з цільовим призначенням 02.01 Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею хххх га за адресою: хххххххх від імені її малолітньої доньки Макоцьоби Вікторії Сергіївни, хххххх року народження.
  4. Термін дії дозволу 6 місяців з дня прийняття рішення.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Валентину Бачинську.

Голова виконкому                                                             Валентина ЛЕВІЦЬКА

 

ПОГОДЖЕНО:

Заступник міського голови                                                                В.Черненко

 

Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету                    Н.Згардівська

 

Начальник відділу з питань юридичного

забезпечення ради та діловодства міської ради                                       І.Кваша

 

Виконавець

Начальник Служби у справах дітей та сім´ї міської ради                       Н.Рогоза

 

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: