Про затвердження переліку житлово-комунальних послуг, що надаються жителям Сквирської міської територіальної громади

Дата публікації 17.5.2021 17:15:20

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

від ____ травня 2021 року              м. Сквира                                   № ____

Керуючись ст.ст. 30, 51 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законами України «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів», «Про відходи», постановою КМУ від 21 жовтня 1995 р. № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», розглянувши лист начальника комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» вх. №_____ від 17 травня 2021 р., враховуючи пропозиції міського голови, членів виконавчого комітету, виконавчий комітет Сквирської міської ради:

В И Р І Ш И В:

1.Затвердити перелік житлово-комунальних послуг, що надаються жителям Сквирської міської територіальної громади та можуть підлягать відшкодуванню за рахунок коштів, передбачених на надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, згідно переліку, що додається.

2.Начальнику центру надання адміністративних послуг Рибаку С.В. при прийнятті заяв від жителів громади при поданні декларації для відшкодування вартості житлово-комунальних послуг громадянами Сквирської міської територіальної громади рекомендувати включати до житлово-комунальні послуги, згідно затвердженого переліку.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Черненка В.В.

Голова виконкомуВалентина ЛЕВІЦЬКА

Житлово-комунальних послуг, що надаються жителям

Сквирської міської територіальної громади

№/№