(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Про сплату авансового внеску, з метою подальшого продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Тибулевич Надії Миколаївні по вул. Соборна, 20-а, у м.Сквира

 
Дата публікації 26.4.2019 11:39:7
 

Проект РІШЕННЯ

 

Про сплату авансового внеску, з метою

подальшого продажу земельної ділянки

несільськогосподарського призначення

громадянці Тибулевич Надії Миколаївні

по вул. Соборна, 20-а, у м.Сквира

                                                      

У відповідності до ст.ст. 12, 120, 127, 128 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 2, 5 Закону України „Про оцінку земель”, постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2009 року №381 „Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної  власності ”, розглянувши заяву громадянки Тибулевич Надії Миколаївни, про дозвіл на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0207 га по вул. Соборна, 20-а, у м. Сквира для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги та додані до неї документи, враховуючи пропозиції комісії з питань землекористування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VII скликання

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Сплатити авансовий внесок в розмірі 20% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, з метою подальшого продажу, з урахуванням містобудівного законодавства, площею 0,0207 га по вул. . Соборна, 20-а, у м. Сквира громадянці Тибулевич Надії Миколаївні Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.
  2. Доручити міському голові укласти від імені Сквирської міської ради договір про сплату авансового внеску з громадянкою Тибулевич Надією Миколаївною.
  3. Сквирській міській раді замовити звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки у відповідності до вимог чинного законодавства.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                            В.А.Скочко

м. Сквира

16 травня 2019 року

№      -40-VІІ

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: