(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Про скликання чергової сорок третьої сесії Сквирської міської ради сьомого скликання

 
Дата публікації 15.7.2019 11:55:10
 

СКВИРСЬКИЙ  МІСЬКИЙ  ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 15 липня 2019 року      №32-ОД

Про скликання чергової сорок третьої сесії Сквирської міської ради сьомого скликання

                  

Відповідно до частини 4 та 5 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», СКЛИКАТИ чергову сорок третю сесію Сквирської міської ради VІІ скликання 2серпня2019 року о 13-й годині в залі засідань Сквирської районної ради та внести на розгляд міської ради питання:

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету м. Сквира за I півріччя 2019 року.
 2. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №848-36-VІI від 19 грудня 2018 року „Про бюджет міста Сквира на 2019 рік”.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

 1. Про затвердження графіку роботи сесій та постійних комісій Сквирської міської ради на II півріччя 2019 року.

ДОПОВІДАЄ: Бондар В. О. – секретар Сквирської міської ради

 1. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.
 3. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян.
 4. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради № 1016-36-V від 10.12.2009.
 5. Про зміну юридичної адреси земельної ділянки загальною площею 0,0955 га, яка знаходиться у власності Крижанівської Таїсії Олегівни.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення Свято – Успенській парафії Української Православної Церкви по вул. Соборна, 69-а в м. Сквира виготовлений ТОВ «Межувальник».
 7. Про продовження терміну дії угод про порядок користування земельними ділянками на період виготовлення документації ТОВ «Київоблпреса» по вул. Соборна, б/н в м.Сквира.
 8. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Перінській Вірі Іванівні земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул. Весняна,1 в м.Сквира
 9. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Слободянюк Наталії Миколаївні земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул. Незалежності,234 в м.Сквира.
 10. Про сплату авансового внеску та дозвіл на продаж земельної ділянки по вул. Незалежності.
 11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення 8 земельних ділянок у користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго» загальною орієнтовною площею 0,0054 га по пров. Озерний в м.Сквира.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Житомирському Олексію Євгенійовичу по вул. Маслова, 40 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Осадчій Оксані Віталіївні по вул. Мічуріна, 85  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Толяровській Ользі Петрівні по вул. Чумацька, 28 у м. Сквира,виготовлений ТОВ «Земельний проект».
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Камецькому Петру Юрійовичу по вул.Академіка Кононського,55 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Мицаку Григорію Петровичу по пров. Яровий, 7 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Славінському Дмитру Владиславовичу по вул.Плугатаря,22 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Степовому Григорію Степановичу по пров. Білякова, 8-а у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Степовому Андрію Григоровичу по пров. Білякова, 8 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)та передачу у спільну часткову власність громадянам Брсоян Наталії Ігорівні та Брсоян Альберту Грантовичу по вул.Мічуріна, 102 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Гнівушевичу Олександру Олексійовичу по вул. П.Осипенко, 22 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Гнівушевичу Олександру Олексійовичу по вул. П.Осипенко, 22 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)та передачу у спільну сумісну власність громадянам Горупасі Альоні Миколаївні, Дробушко Олені Павлівні та Дубині Галині Степанівні по вул.Соборна, 9 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Гутник Юлії Олегівни по вул. П.Осипенко, 25 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Романюк Світлані Валентинівні по вул. М.Рильського, 71 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Шиманському Юрію Миколайовичу по вул. Мельника, 6 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Новохацькому Василю Петровичу по вул. Соборна, 7 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Новохацькому Василю Петровичу по вул. Соборна,7 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Карамян Манані Шалікоївні по вул. Липовецька, 8 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Старинець Тамарі Володимирівні по вул. Пушкіна, 21 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Тонкоголос Лідії Миколаївні по вул.Залізнична,55а у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Конюх Олені Анатоліївні по вул.Весняна, 31  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Бжезовському Анатолію Георгійовичу по вул.Стаханова, 55 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Борисенко Галини Миронівни та Борисенка Ігоря Васильовича по вул.Леваневського, 51 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

 

Міський голова В.А.Скочко

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: