(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

від 19 липня 2021 року № 309-КП/1 Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору інформаційного забезпечення ради Сквирської міської ради

 
Дата публікації 19.7.2021 11:55:42
 

Сквирська МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 19 липня 2021 року                                  м. Сквира                                   № 309-КП/1

 

 

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору інформаційного забезпечення ради  

Сквирської міської ради

 

Відповідно до статті 10 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування  в Україні”, вимог постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року №169 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців”, Порядку проведення іспиту кандидатів, Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад в Сквирській міській раді, та складу конкурсної комісії,  затверджених розпорядженням від 01 квітня 2021 року №50-ОД «Про затвердження Порядку проведення іспиту кандидатів, Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад в Сквирській міській раді та складу конкурсної комісії», рішення сесії Сквирської міської ради № 256-9-VIII від 14  липня 2021 року «Про внесення змін до  структури та штатного розпису апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради»

ЗОБОВЯЗУЮ:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору інформаційного забезпечення ради Сквирської міської ради.

Вимоги до кандидатів:

  • громадянин України;
  • вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра;
  • знання чинного законодавства, інших нормативно-правових актів та законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень вакантної посади, основ діловодства та правил ділового етикету;
  • досконале володіння державною мовою;
  • знання функціонування інформаційних систем, комп’ютерної та офісної техніки, взаємодії із зовнішніми мережами та інформаційними системами Інтернет та ін.

Перелік документів: 

1. заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

2. заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками та автобіографією;

3.  копія паспорта;

4.  копія ідентифікаційного номера;

5. копія документів про освіту з додатками;

6. декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік;

7. дві фотокартки розміром 3 х 4 см;

8.  копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

9. копія документа, що підтверджує рівень володіння державною мовою;

10. додаткові відомості про наявність наукових праць та винаходів, перемог у конкурсах тощо, додається за бажанням кандидатів.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення, а саме з 19 липня 2021 року по 17 серпня 2021 року включно з понеділка по п’ятницю з 8.30 до 17.00 за адресою: м. Сквира, вул. Богачевського, 28, організаційний відділ Сквирської міської ради, к. 30 (додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається головним спеціалістом з кадрової роботи Сквирської міської ради).

Конкурс проводиться у формі іспиту.

Телефон для довідок: 5-13-99.

2. Провести іспит на заміщення вакантної посади, зазначеної у п.1 цього розпорядження, 19 серпня 2021 року о 10-00 годині в приміщенні малого залу Сквирської міської ради, вул. Богачевського, 28, м. Сквира.

3. Розмістити повідомлення про оголошення конкурсу на офіційному сайті Сквирської міської ради 19 липня 2021 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на начальника організаційного відділу  Сквирської міської ради Салтанюка В.Л.

 

           

Міський голова                                                                                                       Валентина  ЛЕВІЦЬКА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: