(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Про демонтаж тимчасової споруди, яка розміщена без правових підстав (самовільно) у місті Сквира

 
Дата публікації 13.8.2019 16:56:53
 

Від 13.08.2019 №1190/116

 

Про демонтаж тимчасової споруди, яка розміщена

без правових підстав (самовільно) у місті Сквира

 

Розглянувши заяву Гамаюнової А.В. щодо перевірки законності встановлення тимчасової споруди (кіоску) для здійснення підприємницької діяльності по вул. Богачевського в м. Сквира, поряд з багатоквартирним житловим будинком по пров. Горького, 3-А, та магазином «Лідія», у зв’язку з порушеннями Правил благоустрою території міста Сквира, затвердженими рішенням міської ради № 159-10-VI від 19.05.2011, вимог наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 року №244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», враховуючи відсутність звернень до Сквирської міської ради про встановлення тимчасової споруди (кіоску) по вул. Богачевського в м. Сквира, поряд з багатоквартирним житловим будинком по пров. Горького, 3-А, та магазином «Лідія», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сквирської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

  1. Доручити Комунальному підприємству «Сквирське комунальне господарство» 14 серпня 2019 року демонтувати тимчасову споруду (кіоск), яка розміщена без правових підстав (самовільно) по вул.Богачевського в м. Сквира, поряд з багатоквартирним житловим будинком по пров. Горького, 3-А, та магазином «Лідія».
  2. Відшкодування витрат за демонтаж, транспортування та зберігання покласти на власника тимчасової споруди (кіоску), який порушив Правила благоустрою території міста Сквира. У разі не виявлення останнього, тимчасову споруду поставити у встановленому порядку на баланс Комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство».
  3. Під час демонтажу, Сквирському відділу поліції ГУ НП в Київській області вжити заходи з охорони громадського порядку в межах чинного законодавства.
  4. Це рішення опублікувати на офіційному сайті Сквирської міської ради.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Палієнка С.І.

 

Голова виконкому                                                     В.А.Скочко

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: