Порядок денний засідання виконавчого комітету №63

7 лютого 2018 року

1. Про надання громадянам матеріальної (нецільової благодійної) допомоги
  2. Про надання матеріальної допомоги на поховання

3.       Про погодження фінансування видатків за «Програмою розвитку житлово – комунального господарства та благоустрою м.Сквира на 2018 рік» (різниця в тарифах)

4.       Про погодження фінансування видатків за «Програмою розвитку житлово – комунального господарства та благоустрою м.Сквира на 2018 рік» (благоустрій)

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

5.   Про затвердження висновку (рішення) №1 від 23.01.2018 органу опіки і піклування Сквирської міської ради «Про доцільність позбавлення батьківських прав Гуцалюка Анатолія Анатолійовича відносно його неповнолітньої дитини: Гуцалюка Андрія Анатолійовича, 12.04.2005 року народження»

ДОПОВІДАЄ: Сікорська О.М. – провідний спеціаліст юридичного відділу міської ради

6.   Про уповноважень посадових осіб складати протоколи про адміністративні правопорушення

7.   Про надання погодження на переведення житлової квартири у нежитлову

ДОПОВІДАЄ: Палієнко С.І. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради