(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПОРЯДОК ДЕННИЙ двадцять восьмої сесії Сквирської міської ради VIІ скликання

 
Дата публікації 19.2.2018 11:25:58
 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

двадцять восьмої сесії Сквирської міської ради VIІ скликання

13 березня 2018 року

  1. Про внесення змін до «Програми соціального захисту жителів міста Сквира на 2018 – 2020 роки».

2.     Про затвердження положення про Раду голів громадських організацій при сесії та виконавчому комітеті Сквирської міської ради.

  1. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.
  2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.
  3. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян.
  4. Про продовження терміну дії угоди про порядок користування земельною ділянкою на період виготовлення документації ФОП Чорній Людмилі Олексіївні по вул. Київська, б/н в м.Сквира.

7.     Про передачу у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Осадчій Оксані Віталіївні по вул. Мічуріна,85 у м. Сквира.

  1. Про припинення дії договору оренди землі, укладеного між Сквирською міською радою та ТОВ «Сквирська круп’яна компанія», від 15.07.2015 року   
  2. Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення ТОВ «Грона - Партнер» по вул. Залізнична,8 А, у м. Сквира.

10.           Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Поліщук Олені Олексіївні земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража по вул. Богачевського, 19 а гараж 5 в м.Сквира виготовлений ТОВ «Межувальник»

  1. Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Лазаренко Раїсі Юріївні по вул. Червона, б/н в м.Сквира
  2. Про погодження СТОВ «Обрій» надання в оренду невитребуваної земельної частки (паю) в межах Сквирської міської ради

13.           Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянину Оксенюку Сергію Олександровичу по вул. Гоголя, 40  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

14.           Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Вовку Володимиру Миколайовичу по пров. Павленківський, 7 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

15.           Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Ринтюк Світлані Володимирівні по вул. Хмельницького Богдана, 17  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

16.           Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Бондаренко Володимиру Юхимовичу вул. Л.Українки,20 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

17.           Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Бондаренку Миколі Михайловичу по вул. Героїв Сквирщини,18 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

18.           Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Гальчинському Олександру Миколайовичу по пров. Павленківський, 1 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

19.           Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Гордовенко Надії Макарівні по вул. Плугатаря,10 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

20.           Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність громадянам Галашевській Любові Михайлівні, Галашевському Сергію Віталійовичу по вул. Байдукова, 22 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

21.           Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність громадянам Гальчинській Ніні Степанівні, Гальчинському Олександру Миколайовичу по пров. Павленківському, 1 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

22.           Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність громадянам Коршун Л. В., Коршун В. О., Коршун О. О., Коршуну Є. О. по вул. Довженка, 20 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

23.           Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Савченко Наталії Григорівні по вул.Квітнева, 5а  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

24.           Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Іщенку Володимиру Івановичу по вул. Стаханова, 15 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

25.           Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Собуцькому Віктору Сергійовичу по вул. Папаніна, 25  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

26.           Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Конакової Джульєтти Михайлівни по вул. Пустоварівська,65 у м. Сквира, виготовлену фізичною особою – підприємцем Гашенко М.С.

27.           Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу у власність громадянці Сосонович Ірині Миколаївні по пров. Білякова,15 у м. Сквира, виготовлену фізичною особою – підприємцем Гашенко М.С.

28.           Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу у власність громадянці Чорної Ольги Василівни по вул. Лівобережна,42-а у м. Сквира, виготовлену фізичною особою – підприємцем Гашенко М.С.

29.           Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Блонській Надії Петрівні по вул. Слобідська,141 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

30.           Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Коломійцевій Людмилі Миколаївні по вул. 8 Березня,47 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

31.           Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Кулику Василю Андрійовичу по вул. Червона,34  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

32.           Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Чакуну Петру Івановичу по вул. Сонячна,53 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

33.           Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Гашенко Валентині Олександрівні по пров. Річковий, 3 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»».

 

Міський голова                                                          В.А. Скочко

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: