(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Порядок денний 38 засідання виконавчого комітету Сквирської міської ради 14 березня 2017року

 
Дата публікації 14.3.2017 9:52:20
 

Порядок денний

38 засідання виконавчого комітету Сквирської міської ради

14 березня 2017року

 1. Про надання громадянам матеріальної (нецільової благодійної) допомоги .
 2. Про надання матеріальної допомоги військовослужбовцям, сім’ям військовослужбовців, які були призвані до Збройних Сил України, з метою стабілізації ситуації, яка склалася на сході країни

      ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

 1. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул.Академіка Кононського в м. Сквира, Київської області»
 2. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Барвінкова, вул.Успенська, вул.Архітектурна в м. Сквира, Київської області»
 3. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Комарова, вул.Лівобережна в м. Сквира, Київської області »
 4. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Набережна, пров.Жовтневий в м. Сквира, Київської області »
 5. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул.Дубініна в м. Сквира, Київської області »
 6. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул.Залізнична в м. Сквира, Київської області »
 7. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт вуличного освітлення по пров.Яблуневий, пров.Річковийв м. Сквира, Київської області »
 8. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул.Польова в м. Сквира, Київської області »
 9. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул.Гоголя, пров.Гоголя, вул. Горького, пров.Каштановий в м. Сквира Київської області »

      ДОПОВІДАЄ: Палієнко С.І. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

12.  Про надання погодження щодо фінансування видатків за «Програмою розвитку житлово – комунального господарства та благоустрою м.Сквира на 2017 рік»

13.  Про надання погодження щодо фінансування видатків за «Програмою розвитку житлово – комунального господарства та благоустрою м.Сквира на 2017 рік»

14.  Про надання погодження щодо фінансування видатків за «Програмою розвитку житлово – комунального господарства та благоустрою м.Сквира на 2017 рік»

15.  Про надання погодження щодо фінансування видатків за «Програмою розвитку житлово – комунального господарства та благоустрою м.Сквира на 2017 рік»

 1. Про надання погодження щодо фінансування видатків за «Програмою розвитку житлово – комунального господарства та благоустрою м.Сквира на 2017 рік»
 2. Про надання погодження щодо фінансування видатків за «Програмою розвитку житлово – комунального господарства та благоустрою м.Сквира на 2017 рік»

      ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: