Порядок денний 38 засідання виконавчого комітету Сквирської міської ради 14 березня 2017року

Дата публікації 14.3.2017 9:52:20

38 засідання виконавчого комітету Сквирської міської ради

14 березня 2017року

1. Про надання громадянам матеріальної (нецільової благодійної) допомоги .
  2. Про надання матеріальної допомоги військовослужбовцям, сім’ям військовослужбовців, які були призвані до Збройних Сил України, з метою стабілізації ситуації, яка склалася на сході країни

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

1. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул.Академіка Кононського в м. Сквира, Київської області»
  2. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Барвінкова, вул.Успенська, вул.Архітектурна в м. Сквира, Київської області»