(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПОРЯДОК ДЕННИЙ двадцять сьомої сесії Сквирської міської ради VIІ скликання 30 січня 2018 року

 
Дата публікації 18.1.2018 14:36:59
 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

двадцять сьомої сесії Сквирської міської ради VIІ скликання

30 січня 2018 року

  1. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Сквира за 2017 рік

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

2.Про звіт міського голови про діяльність Сквирської міської ради за 2017 рік

ДОПОВІДАЄ: Скочко В.А. міський голова

3. Про внесення змін до рішення сесії міської ради №551-26-VII від 26 грудня 2017 року «Про бюджет міста Сквира на 2018 рік»

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

4. Про встановлення розміру матеріальної допомоги, допомоги на оздоровлення, надбавки та премії Сквирському міському голові на 2018 рік

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

  1. Про надання дозволу на списання комунального майна, що знаходиться на балансі комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство»

ДОПОВІДАЄ: Палієнко С. І.заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

6.     Про створення Ради голів громадських організацій при сесії та виконавчому комітеті Сквирської міської ради

7.     Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки по вул. Залізнична, 8а м. Сквира, Київської області від 15.07.2015 року

8.     Про затвердження статуту Комунального підприємства «Муніципальна варта Сквирської міської ради».

9.     Про затвердження експертної оцінки нежитлового приміщення, розташованого за адресою: м. Сквира, вул. Соборна 24.

ДОПОВІДАЄ: Ткаченко В. Є. – начальник юридичного відділу Сквирської міської ради

  1. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.
  2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.
  3. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян.
  4. Про передачу у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Коваленко Катерині Василівні по вул. Героїв Сквирщини, 20, у м.Сквира.

14.                     Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Дячук Ганні Олексіївні по вул. Леваневського,8 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

15.                     Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Галаган Ользі Борисівні по вул. Папаніна,15 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

16.                     Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Рибак Тетяні Михайлівні, Рибак Сергію Володимировичу, Заріцькій Надії Володимирівні по вул. Чернишевського,5 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

17.                     Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Зубрію Михайлу Васильовичу по вул. Успенській,36 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

18.                     Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Сопіженко Анатолію Петровичу, громадянці Гальчинській Зінаїді Сергіївні по вул. Незалежності,13 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

19.                     Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Луцькій Тетяні Броніславівні по вул. Лугова,39 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

20.                     Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Сопіженко Наталії Володимирівні по вул. Пустоварівська,63 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

21.                     Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Маліневській Людмилі Іванівні, по вул. Новоселецькій, б/н у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

22.                     Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Петренку Олегу Васильовичу, по вул. Новоселецькій, 28 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

23.                     Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Глівінському Ігорю Юрійовичу, по вул. Успенській,119 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

24.                     Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Ніколаєнко Лесі Миколаївні, по вул. Успенській,119 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

25.                     Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Ринтюк Світлані Володимирівні, Ринтюк Сергію Васильовичу по вул. Хмельницького Богдана, 17 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

26.                     Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Сотніченко Інні Володимирівні, Зайнідіновій Аллі Володимирівні по вул. Мічуріна, 75 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

27.                     Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Тимошенко Олексію Миколайовичу, по вул. Максима Рильського,83 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Пивовар Ніна Миколаївна».

28.                     Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Хоменку Валерію Михайловичу по вул. Героїв Сквирщини,3 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

29.                     Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Ільченко Тарасу Григоровичу по вул. Новоселецька,б/н у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

 

30.                     Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Кулеші Тамарі Миколаївні по вул. Слобідська,95 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

31.                     Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Підборочинському Михайлу Богдановичу по пров. Слобідському,36 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

32.                     Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Колесник Наталії В'ячеславівні, по вул. Байдукова, 15 у м. Сквира, виготовлений ПП «Юреско».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н. В. - начальник відділу з питань підприємництва, містобудування та землекористування міської ради.

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: