(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПОРЯДОК ДЕННИЙ двадцять четвертої чергової сесії Сквирської міської ради VIІ скликання 07 листопада 2017 року

 
Дата публікації 2.11.2017 11:33:48
 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

двадцять четвертої чергової сесії Сквирської міської ради VIІ скликання

07 листопада 2017 року

 

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету м. Сквира за дев’ять місяців 2017 року.
 2. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №300-14-VІI від 23 грудня 2016 року «Про бюджет міста Сквира на 2017 рік» з наступними змінами та доповненнями
 3. Про надання дозволу на списання комунального майна, що знаходиться на балансі КП «Сквирське комунальне господарство»

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

 1. Про присвоєння назви вулиці в місті Сквира

ДОПОВІДАЄ: Бондар В. О. – секретар міської ради

 1. Про утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах
 2. Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під розміщення автомобільного газозаправного пункту (АГЗП) об’ємом 10 м3 по вул. Липовецька, б/н (біля ветеринарної станції) у місті Сквира Київської області
 3. Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під розміщення автомобільного газозаправного пункту (АГЗП) об’ємом 10 м3 по вул. Незалежності б/н

8.  Про зміну цільового призначення земельної ділянки по вул. М. Рильського, 29, яка перебуває у власності гр. Левенчука Анатолія Леонідовича

 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення Сквирській районній раді за адресою: м. Сквира вул. Соборна, 53
 2. Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 08 червня 2017 року №396-17-VII «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельних ділянок несільськогосподарського призначення відділу освіти Сквирської райдержадміністрації в межах м. Сквира»
 3. Про внесення змін до рішення сесії від 12 березня 2015 року №1352-61-VІ «Затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянину Пашкевичу Віктору Івановичу по вул. 40 років Жовтня, 129 у м. Сквира, виготовлену ПП «СВІТЛИЦЯ – НОВА»
 4. Про внесення змін до рішення сесії №293-13-VІІ від 20 грудня 2016 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у спільну часткову власність земельної ділянки громадянам Міщуку Володимиру Григоровичу Круківському Віктору Володимировичу по вул. Незалежності, 85 у м. Сквира, виготовлений ПП «Світлиця - Нова»
 5. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам
 6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам
 7. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян

16.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Скочинському Анатолію Вікторовичу по вул. Пустоварівській, 73 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект»

17.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Бондаренку Анатолію Володимировичу по вул. Л.Українки, 22 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

18.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Гурській Аллі Володимирівні по вул. Чкалова, 25 у м. Сквира, виготовлений  ТОВ «Межувальник»

19.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Прокоп Тетяні Сергіївні по вул. Незалежності, 134 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

20.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Прокопенку Володимиру Юрійовичу по вул. Миру,1-б  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

21.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Ізотову Олексію Валерійовичу по вул. Героїв Сквирщини, 5 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Басу Анатолію Володимировичу по вул. Героїв Сквирщини, 11 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

23.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Задераці Юрію Олексійовичу по вул. Героїв Сквирщини, 9 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

24.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Галашевському Тарасу Володимировичу по вул. Героїв Сквирщини, 17 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

25.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Віннічуку Олександру Валерійовичу по вул. Героїв Сквирщини, 16 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

26.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Ізотову Вячеславу Валерійовичу по вул. Героїв Сквирщини, 7 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

27.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Коваленку Миколі Володимировичу по вул. Героїв Сквирщини, 20 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

28.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Козлову Станіславу Григоровичу по вул. Героїв Сквирщини, 12 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

29.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Нашибі Яніні Георгіївні по пров. Гоголя, 8 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

30.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Панасюку Артему Васильовичу по вул. Героїв Сквирщини, 14 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

31.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Пилатівському Богдану Михайловичу по вул. Героїв Сквирщини, 28 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

32.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Гуменюку Ігорю Володимировичу по пров. Фруктових садів, 62 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович»

33.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Беленку Віктору Леонідовичу по вул. Мічуріна, 21 у м. Сквира, виготовлений ПП «Світлиця-Нова»

34.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Бухенській Олені Володимирівні по вул. Некрасова, 26 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»

35.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Кривенку Анатолію Петровичу по вул. Лівобережній, 74 а у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»

36.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Селецькій Галині Іванівні по вул. Успенській, 57 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»

37.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Сопіженку Сергію Григоровичу по пров. Шкільний, 37 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»

38.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Хомочкіну Миколі Валентиновичу по вул. Піщаній, 87 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»

39.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянину Хомяку Миколі Васильовичу, громадянці Хомяк Любові Макарівні по вул. Незалежності, 44 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»

40.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Семенюку Анатолію Володимировичу по вул. Героїв Сквирщини, 1 у м. Сквира, виготовлений ПП «Юреско»

41.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Федоренко Валентині Миколаївні по вул. Котляревського,4 у м. Сквира, виготовлений  ТОВ «Межувальник»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: