(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Питання на чергову шістнадцяту сесію Сквирської міської ради VІІ скликання 11 квітня 2017 року

 
Дата публікації 4.4.2017 16:2:37
 
 1. Про затвердження звіту про виконання бюджетуміста Сквира за Iквартал 2017 року
 2. Про внесення змін до рішення сесії міської ради №300-14-VІI від 23 грудня 2016 року «Про затвердження бюджету міста Сквира на 2017 рік»

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

3.     Про розроблення детального плану території земель запасу Сквирської міської ради

4.     Про розгляд звернень жителів міста Сквира

 1. Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення фізичній особі – підприємцю Венглінському В.Г. по вул.Червона, б/н
 2. Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення фізичній особі – підприємцю Кошаєвій Л.Б. по вул.Шевченка, б/н
 3. Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення фізичній особі – підприємцю Лінченко С.Ю. по вул.Червона, б/н
 4. Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення фізичній особі – підприємцю Родіна І.Л. по вул.Червона, б/н
 5. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянкизареєстрованого 13 квітня 2011 року за №322401014000372
 6. Про скасування п.26 рішення сесії Сквирської міської ради№242-12-VIІ від 10 листопада 2016 року

11.                Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Службі автомобільних доріг у Київській області під існуючу автомобільну дорогу Т-02-03 Турбів – Погребище - Сквира в межах м.Сквира

 1. Про продовження угоди про порядок користування земельною ділянкою несільськогосподарського призначення ТОВ «Євробуд - МТ» по вул.Київська, 40
 2. Про продовження угоди про порядок користування земельною ділянкою несільськогосподарського призначення ТОВ «Київоблпреса» по вул.Соборна, б/н
 3. Про продовження угоди про порядок користування земельною ділянкою несільськогосподарського призначення ТОВ «Київоблпреса» по вул.Соборна, б/н

15.                Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради №293-13-VII від 20.12.2016 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у спільну часткову власність земельної ділянки громадянам Міщуку Володимиру Григоровичу Круківському Віктору Володимировичу по вул. Незалежності,85 у м. Сквира, виготовлений ПП «Світлиця - Нова»»

16.                Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради №315-15-VII від 09.02.2017 року «Про погодження ПП «Росава-Агро» надання в оренду невитребуваних земельних часток (паїв) в межах Сквирської міської ради»

 1. Про надання погодження на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки,яка надана в постійне користуванняТОВ «РИБОВОД» по вул.Соборна, 1
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам
 3. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Кондратюку О.Ю. земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража по вул. Максима Рильського, 56 в м.Сквира
 4. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власностігромадянам
 5. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянокгромадянам

22.                Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянину Івашкевич Володимир Івановичпо вул. Б. Хмельницького,4 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «МЕЖУВАЛЬНИК»

23.                Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Орлу Олександру Мефодійовичупо вул. Чижика,16 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «МЕЖУВАЛЬНИК»

24.                Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну сумісну власністьгромадянам Вовк Галині ІванівніГлінка Діні Миколаївніпо пров. Слобідський, 12 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «МЕЖУВАЛЬНИК»

25.                Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці Рибак Валентині Олексіївніпо вул. Київська,15 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «МЕЖУВАЛЬНИК»

26.                Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянину Сікалюку Анатолію Олеговичупо вул. Кобзаря,19 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «МЕЖУВАЛЬНИК»

27.                Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянці  Заєць Ганні Степанівніпо вул. Павленківська,14 у м. Сквира, виготовлений ПП «Світлиця - Нова»

28.                Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянину Левенчуку Володимиру Павловичупо вул. Ш. Алейхема,48 у м. Сквира, виготовлений ПП «Світлиця - Нова»

29.                Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянину Ульянову Іллі Вікторовичупо вул. Пустоварівська,21 у м. Сквира, виготовлений ПП «Світлиця - Нова»

30.                Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Іванцю Василю Миколайовичупо пров. Каштановий,13 у м. Сквира, виготовлений фізичною особою – підприємцем Гашенко М.С.

31.                Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Таругішвілі Тамарі Василівніпо вул. Б.Хмельницького,11 у м. Сквира, виготовлений фізичною особою – підприємцем Гашенко М.С.

32.                Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Авраменко Аліни Олександрівнипо вул. Дюканова,21 у м. Сквира, виготовлений фізичною особою – підприємцем Гашенко М.С.

33.                Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Бойко Анатолію Федоровичупо вул. Мельника,45 у м. Сквира, виготовлений фізичною особою – підприємцем Приходько В.П.

34.                Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Поліщуку Ігорю Леонідовичупо вул. Співоча,11 у м. Сквира, виготовлений фізичною особою – підприємцем Приходько В.П.

35.                Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власністьгромадянину Орлу Олександру Мефодійовичупо вул. Стаханова,57 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «МЕЖУВАЛЬНИК»

36.                Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянці Степанець Катерині Михайлівні по вул. Новоселецька,5 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект»

37.                Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Кочин Аліні Миколаївніпо вул. Ш.Алейхема,б/н у м. Сквира, для будівництва індивідуального гаражавиготовлений ТОВ «МЕЖУВАЛЬНИК»

38.                Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянину Абесламідзе Бічіко Олександровичупо пров. Толстого,16 у м. Сквира, виготовлений ПП «Світлиця - Нова»

39.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянину Сергійчуку Леоніду Анатолійовичупо вул. Лісова, 20 у м. Сквира, виготовлений ФОП Пивовар Н.М.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

40.Про розгляд депутатського звернення

ДОПОВІДАЄ: Бондар В.О. – секретар міської ради

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: