(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Питання на чергову дванадцяту сесію Сквирської міської ради VІІ скликання 10 листопада 2016 року

 
Дата публікації 1.11.2016 11:8:33
 

Питання на чергову дванадцяту сесію Сквирської міської ради VІІ скликання 10 листопада 2016 року

  1. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Сквира за дев’ять місяців 2016 року.
  2. Про внесення змін до рішення сесії міської ради №47-3-VІI від 25 грудня 2015 року «Про затвердження бюджету міста Сквира на 2016 рік» з наступними змінами та доповненнями.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

3.     Про розгляд звернення депутата Сквирської міської ради Тибулевича В. В.

4.     Про розгляд звернення депутата Сквирської міської ради Добровольського В. О.

5.     Про розгляд листа Районної ради.

6.     Про присвоєння назви новій вулиці в місті Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Бондар В. О. – секретар міської ради

7.     Про розгляд депутатського звернення.

8.     Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок учасникам АТО.

  1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну (часткову) власність земельних ділянок громадянам.

10.       Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок громадянам м. Сквира.

  1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.
  2. Про продовження терміну оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення  ФОП Дашкевич Любові Олександрівні по вул. Піщана (Кірова), біля №4 в м.Сквира.
  3. Про зміну цільового призначення земельної ділянки по пров. Максима Рильського, 23 а у м. Сквира.

14.       Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки укладеного з ФОП Штундером Л.В.  по вул. Київська, б/н Сквирського району Київської області.

15.       Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,2435 га, яка надана в оренду ФОП Ціліцькому Григорію Віталійовичу по вул. Київська, 23В Сквирського району Київської області та підлягає продажу.

16.       Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,3301 га, яка надана в оренду ТОВ Євробуд – МТ» по вул. Київська, 38 Сквирського району Київської області та підлягає продажу.

17.       Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,1811 га, яка надана в оренду ТОВ «Грона - Партнер» по вул. Київська, 23В Сквирського району Київської області та підлягає продажу.

  1. Про продовження терміну дії угод про порядок користування земельними ділянками на період виготовлення документації  на території м. Сквира.

19.       Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянок громадянці Лененко Наталії Михайлівні по пров. Цегельний, 9 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

20.       Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянці Машкіній Вірі Валентинівні по вул. Відродження, 22 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

21.       Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянці Коршуновій Єфросинії Данилівні по вул. Незалежності, 204 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

22.       Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Борисенку Валентину Володимировичу по пров. Максима Рильського, 17 у м. Сквира, виготовлений ПП «АНЕЛО».

23.       Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Бондар Мар’яні Дмитрівні по вул. Мельника, 54  у м. Сквира,  виготовлений ТОВ «Межувальник».

24.       Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Добровольській Тетяні Олексіївні по пров. Весняний, 5 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

25.       Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Мостіпану Олегу Миколайовичу по вул. Незалежності, 127 а у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

26.       Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Мостіцькому Андрію Володимировичу по вул. Абрикосова, 6 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

27.       Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Тимошенко Олексію Миколайовичу по вул. Максима Рильського, 83 (колиш. вул. К.Маркса) у м. Сквира, виготовлений ФОП Пивовар Ніною Миколаївною.

28.       Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Савчук Галині Григорівні по вул. Академіка Кононського, 9 у м. Сквира, виготовлений ПП «РІДАН - БЦ».

29.       Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Валігурі Мар’яні Олексіївні по пров. Лівобережний, 6 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

30.       Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Гетьман Ганні Антонівні по вул. Польова, 29 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

31.       Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Авдєєвій Валентині Тимофіївні по вул. Липовецька, 58 у м. Сквира, виготовлений ФОП Гашенко М.С.

32.       Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянці Кучеренко Генріеті Михайлівні по вул. Кононівська, 20 у м. Сквира,  виготовлений ФОП Гашенко М.С.

33.       Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянину Паршіну Олександру Юрійовичу по вул. Партизанська, 12 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

34.       Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Корбут Ірині Іванівні по вул. Піщана, 52 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

35.       Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки громадянам Бусол Валентині Єгорівні Бусол Ігорю Дмитровичу Бусол Олександру Ігоровичу по вул. Липовецькій, 11, кв.1 у м. Сквира, виготовлений ПП «Світлиця - Нова».

  1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради №1075-46-VІ від 06.02.2014 року.

37.       Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 12 липня 2016 року за №198-10-VIІ «Про дозвіл ПП «Волдор» на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського  призначення  по вул. Слобідська, 4а (вул.Щорса) у м.Сквира».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: