(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

АЗБЕСТОВА ТРУБА ДЛЯ ДИМОХОДУ – ЯКА НЕБЕЗПЕКА ВАС ЧЕКАЄ?!

 
Дата публікації 30.12.2021 13:25:1
 

Азбестоцементні труби досить популярні на будівельному ринку. Серед головних переваг перед іншими матеріалами: невелика ціна, висока міцність і відносна довговічність.

Азбест часто застосовувався при монтажі труб для димоходів. Димоходи з азбесту, в основному, використовували для невеликих будиночків, наприклад на дачах. На жаль, люди не завжди були обізнані про деякі особливості азбестоцементу, що іноді призводило до дуже неприємних і небезпечних наслідків.

ВЛАСТИВОСТІ ДИМОХОДУ З АЗБЕСТОЦЕМЕНТУ

Труба для димаря з азбестоцементу підійде тільки для установок з невеликою потужністю. Перед купівлею даного виду труби, людина повинна розуміти, що такий димовідвод витримує тільки низькі температури, до того ж тяга значно зменшується через поглинання азбестоцементу вологи. Тому при купівлі каналу для димоходу з такого матеріалу, потрібно брати до уваги всі умови, при яких температурах димохід буде експлуатуватися. До речі, як відзначають експерти, трубопровід з азбесту найкраще використовувати для виведення продуктів горіння з віддалених частин всього димового каналу, тобто з тих секторів, де відпрацьовані гази вже встигли охолонути.

МІНУСИ ВИКОРИСТАННЯ АЗБЕСТУ ДЛЯ ДИМОХОДІВ

температурний поріг – 300 ° С; при його перевищенні вироби лопаються, а час від часу і вибухають;

недостатня теплоємність, яка значно знижує робочу тягу;

пористість і, як наслідок, вбирання конденсату;

газовідвід можна робити виключно вертикальним;

неможливість облаштування люків для ревізії;

відсутність можливості видалити сажу з димоходу.

Внаслідок перерахованих вище характеристик виробів, при застосуванні азбестоцементних труб не за призначенням можливі наступні неприємності:

порушення цілісності продукції, аж до вибуху;

через появу тріщин можливий вихід чадного газу;

пожежа внаслідок загорання дерев′яних контрукцій чи горючих матеріалів, що знаходяться поблизу від тріснутої труби.

Часто трапляються аварії і пожежі, які виникали через пошкодження і розтріскування азбестоцементних трубопроводів. Але, в той же час, ніхто не говорить, що димохід експлуатувався при дуже високих температурах, оскільки агрегати працювали на деревині та вугіллі.

Головне не забути, що азбест можна використовувати тільки коли температура продуктів горіння не перевищує 300 градусів Цельсія.

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: