9 Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, неповнолітньому Шекавчуку Артему Павловичу, ххххххх року народження

Дата публікації 12.3.2021 17:54:7

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

Про надання статусу дитини,

позбавленої батьківського піклування,

неповнолітньому Шекавчуку Артему Павловичу,

ххххххх  року народження

Відповідно до статей 63,74 Цивільного кодексу України (зі змінами), статті 244 Сімейного кодексу України (зі змінами), підпункту 4 пункту б статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” (зі змінами), статей 1, 5 Закону України „Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування” (зі змінами), пунктів 21, 22, 42, 43 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №866 „Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини”, враховуючи рішення Сквирського районного суду Київської області від 24 листопада 2020 року, справа 376/1711/20 про позбавлення батьківських прав Шекавчука Павла Васильовича, хххххххх року народження, відносно неповнолітнього сина, Шекавчука Артема Павловича,хххххххх року народження, свідоцтво про смерть матері Шекавчук Тетяни Петрівни, серія І-ОК №493981, видане виконавчим комітетом Самгородоцької сільської ради Сквирського району  Київської області від 30 березня 2020 року, рішення комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Сквирської міської ради від 11.03.2021 року №2/1 «Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування неповнолітньому Шекавчуку Артему Павловичу, хххххххх року народження», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати статус дитини, позбавленої батьківського піклування, неповнолітньому Шекавчуку Артему Павловичу, хххххххх року народження.

2. Службі у справах дітей та сім’ї міської ради вжити заходи щодо захисту законних прав та інтересів Шевачука Артема Павловича, хххххххх року народження.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Валентину Бачинську.

Міський голова                                                                             Валентина ЛЕВІЦЬКА

Додаток до рішення

виконавчого комітету

від    №

Висновок

комісії з питань захисту прав дитини

виконавчого комітету Сквирської міської ради

від 11.03.2021 року

Про надання статусу дитини,

позбавленої батьківського піклування,

неповнолітньому Шекавчуку Артему Павловичу,

ххххххх року народження

Комісія з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Сквирської міської ради розглянула рішення Сквирського районного суду Київської області від 24 листопада 2020 року, справа 376/1711/20 про позбавлення батьківських прав Шекавчука Павла Васильовича, ххххххххх року народження, відносно неповнолітнього сина, Шекавчука Артема Павловича, 21 жовтня 2005  року народження, свідоцтво про смерть матері Шекавчук Тетяни Петрівни, серія І-ОК №493981, видане виконавчим комітетом Самгородоцької сільської ради Сквирського району  Київської області від 30 березня 2020 року, повідомлення КЗ КОР «Великополовецька спеціальна школа І-ІІ ступенів» про дитину, залишену без батьківського піклування.

Враховуючи вищевикладене, та керуючись статтями 63,74 Цивільного кодексу України (зі змінами), статтею 244 Сімейного кодексу України (зі змінами), підпунктом 4 пункту б статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 1, 5 Закону України „Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, пунктами 21, 22, 42, 43 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №866 „Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини” комісія з питань захисту прав дитини вважає за доцільне:

Рекомендувати службі у справах дітей та сім'ї Сквирської міської ради розробити проєкт рішення «Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, неповнолітньому Шекавчуку Артему Павловичу,ххххххххх  року народження» та подати на затвердження виконавчому комітету.

Заступник голови    комісії                                          Валентина БАЧИНСЬКА

Секретар комісії                                                                           Надія РОГОЗА