7 Про зміну адреси Комунальної організації Сквирської міської ради редакція радіомовлення Київської області (радіостудія «Шанс»)

Дата публікації 28.5.2021 16:49:2

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

П Р О Є К Т  Р І Ш Е Н Н Я

від ____ червня 2021 року                   м. Сквира                             № ______

Про зміну адреси Комунальної

організації Сквирської міської ради

редакція радіомовлення Київської

області (радіостудія «Шанс»)

Розглянувши звернення керівника Комунальної організації Сквирської міської ради редакція радіомовлення Київської області (радіостудія «Шанс») Т. М. Рогач щодо зміни адреси юридичної особи, керуючись Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», на підставі ст.ст. 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 57, 58 Господарського кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», Сквирська міська рада VIII скликання

В И Р І Ш И Л А:

1. Змінити адресу юридичної особи Комунальної організації Сквирської міської ради редакція радіомовлення Київської області (радіостудія «Шанс») (код ЄДРПОУ 24878859), з «09001, Київська обл., м. Сквира, площа Ювілейна, будинок 17», на «09001, Київська обл., м. Сквира, площа Героїв Небесної Сотні, будинок 17».
  2. Уповноважити керівника Комунальної організації Сквирської міської ради редакція радіомовлення Київської області (радіостудія «Шанс») Рогач Т. М. протягом трьох робочих днів з дати затвердження рішення здійснити державну реєстрацію зміни адреси юридичної особи.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури та релігії.

Міський голова                                                           Валентина ЛЕВІЦЬКА

Погоджено :

Секретар міської ради                                                          Т. Власюк

Заступник міського голови                                                   В.Черненко

Начальник відділу з питань юридичного забезпечення

ради та діловодства                                                              І. Кваша

Виконавець

Головний спеціаліст

відділу з питань юридичного забезпечення

ради та діловодства                                                              Л. Бойко

Рекомендовано до винесення на

розгляд та затвердження сесією

Голова постійної комісії з питань

з питань соціального захисту, освіти,

охорони здоров’я, культури та релігії                                  К. Бондарчук

Пояснювальна записка

Проєкт рішення Сквирської міської радиа VIII скликання розроблено відповідно до статей ст.ст. 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 57, 58 Господарського кодексу України, Законів України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», у відповідь на звернення керівника Комунальної організації Сквирської міської ради редакція радіомовлення Київської області (радіостудія «Шанс») Т. М. Рогач щодо зміни адреси юридичної особи.

Головний спеціаліст

відділу з питань юридичного забезпечення

ради та діловодства                                                                        Л. БОЙКО