60 -6-VІІІ Про внесення змін до рішення №34-4-VIII від 21 січня 2021 року «Про затвердження Програми Сквирської міської ради «Призов на строкову військову службу, зборова підготовка військовозобов’язаних та приписка громадян призовної дільниці» н

Дата публікації 1.4.2021 14:31:29

Про внесення змін до рішення №34-4-VIII від 21 січня 2021 року

«Про затвердження Програми Сквирської міської ради

на 2021-2022 роки»

На підставі звернення військового комісара Сквирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки,полковника О.Березовського (вх..№745 від 16.03.2021 р.), щодо внесення змін до Програми Сквирської міської ради «Призов на строкову військову службу, зборова підготовка військовозобов’язаних та приписка громадян призовної дільниці» на 2021-2022 роки» затвердженої рішенням №34-4-VIII від 21 січня 2021 року, керуючись п.34 ст.26 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії, Сквирська міська рада VIII скликання

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни до рішення №34-4-VIII від 21 січня 2021 року «Про затвердження Програми Сквирської міської ради «Призов на строкову військову службу, зборова підготовка військовозобов’язаних та приписка громадян призовної дільниці» на 2021-2022 роки»» а саме: в Паспорті Програми п.5 слова «учасники програми: Сквирська міська рада, Сквирський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, Київський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.» замінити на слова «Відділ культури, молоді та спорту Сквирської міської ради», п.9 слова «головний розпорядник коштів: Управління фінансів Сквирської міської ради» замінити на слова «Відділ культури, молоді та спорту Сквирської міської ради», у розділі 7 слова: «на рахунок Київського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки» замінити на слова: «на рахунок Відділу культури, молоді та спорту Сквирської міської ради»

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії.

Міський голова                                                   Валентина ЛЕВІЦЬКА

м. Сквира

24 березня 2021 року