58 - 6-VІІІ Про розроблення детального плану території земель житлової та громадської забудови, яка перебуває у власності гр.Кисельова Олександра Юрійовича для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадс

Дата публікації 26.3.2021 17:5:12

Про розроблення детального плану території земель

житлової та громадської забудови, яка перебуває у

власності  гр.Кисельова Олександра Юрійовича для

будівництва та обслуговування об’єктів туристичної

інфраструктури та закладів громадського харчування

по вул.Ювілейна буд.53 в с.Шамраївка

Розглянувши заяву громадянина Кисельова Олександра Юрійовича, враховуючи наявний генеральний план, поєднаний з детальними планами території окремих частин села Шамраївка, затверджений рішенням № 05-19-07 Шамраївської сільської ради від 20.12.2017 року, пропозиції постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури, керуючись ст.ст.10,16,19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пунктом 34 частини першої ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сквирська міська рада VIII скликання

В И Р І Ш И Л А :

1. Розробити в установленому порядку детальний план території щодо земельної ділянки, кадастровий номер 3224088201:01:078:0010, яка знаходиться у власності Кисельова Олександра Юрійовича, що підтверджується витягом з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 13.02.2020 року, що розташована за адресою: Київська область село Шамраївка по вул.Ювілейна буд.53.

2. Замовником детального плану території визначити Сквирську міську раду. Залучити кошти для фінансування детального плану території з інших джерел, не заборонених законодавством.

3.  Детальний план території розробити через проектну організацію, що має відповідну ліцензію (сертифікат).

4.  Розроблений в установленому порядку та погоджений відповідними службами детальний план території з протоколом громадських слухань, надати сесії міської ради для прийняття відповідного рішення щодо його затвердження.

5. На виконання вимог чинного законодавства рішення Сквирської міської ради оприлюднити в газеті «Вісник Сквирщини» та на сайті міської ради протягом трьох неділь з моменту прийняття даного рішення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури.

Міський голова                                                    Валентина ЛЕВІЦЬКА

м. Сквира

24 березня 2021 року