45 Про затвердження Статуту комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» у новій редакції

Дата публікації 10.12.2021 15:47:39

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

П Р О Є К Т  Р І Ш Е Н Н Я

від 23 грудня 2021 року                   м. Сквира                             № 45-17_____

Про затвердження Статуту комунального

підприємства Сквирської міської ради

«Сквирська центральна аптека №25» у новій редакції

Відповідно до ст. ст. 26, 59 ,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 57, 58 Господарського кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», з метою приведення у відповідність до норм чинного законодавства установчі документи комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25»,  у відповідність до норм чинного законодавства України, Сквирська міська рада VIII скликання

ВИРІШИЛА:

1. Внести наступні зміни до Статуту комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25»:

доповнити  пункт 8.7 Статуту комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» підпунктом 8.7.8 в наступній редакції:

«Керівник розробляє штатний розпис (вносить до нього зміни), подає його на погодження сесії Сквирської міської ради та затверджує погоджений засновником штатний розпис підприємства».

Підпункт 8.7.8 відповідно вважати підпунктом 8.7.9.

Пункт 1.3 Статуту комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» викласти в наступній редакції:

«Місцезнаходження: 09001, Київська область, Білоцерківський район,                                                       місто Сквира, вулиця Соборна, будинок 38».

2. У зв’язку з викладеним вище затвердити  Статут комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» в новій редакції, що додається.

3. Керівнику комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25» Гончарову М.Ф. здійснити заходи щодо проведення державної реєстрації Статуту в новій редакції.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії (К. Бондарчук) та на постійну комісію Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища (М. Сиворакша).

Міський голова                                 Валентина ЛЕВІЦЬКА

ПОГОДЖЕНО:

Секретар міської ради                            Т. Власюк

Заступник міського голови                         В. Бачинська

Заступник міського голови                         В. Черненко

Заступник міського голови                         Л. Сергієнко

Начальник відділу з питань

юридичного забезпечення ради та діловодства            І. Кваша

Виконавець

Директор комунальної установи

Сквирської міської ради

«Центр надання соціальних послуг»                    С. Радчук