41 Про внесення зміни до Статуту комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Дата публікації 15.11.2021 11:18:12

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від 23 листопада 2021 року              м. Сквира                             № -15-VIII

Про внесення зміни  до Статуту комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Відповідно до ст. ст. 57, 58 Господарського кодексу України, ст. 89 Цивільного кодексу України, ст. 15 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів», рішення Сквирської міської ради від 22 грудня 2020 року №96-3-VIII «Про зміну засновника комунальних підприємств та установ», з метою приведення Статуту комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» у відповідність до норм чинного законодавства України, Сквирська міська рада VIII скликання

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до  Статуту комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (далі – Статут), а саме:

• Розділ  2. НАЙМЕНУВАННЯ  ТА МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ Статуту викласти в новій редакції:

«2.1. Найменування:

2.1.1. Повна назва Підприємства (українською мовою) - Комунальне некомерційне підприємство Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

2.1.2. Скорочена назва - КНП СМР «СМЦПМСД».

2.2. Місце  знаходження Підприємства - вул. Київська, 12, м. Сквира,  Білоцерківський район, Київська область, 09001.»

2.3. Зміни та доповнення до Статуту Підприємства вносяться відповідно до порядку визначеного чинним законодавством України»

2. Директору Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадіяк Л.В. здійснити заходи щодо проведення державної реєстрації змін до Статуту.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії.

Міський голова                                                             Валентина ЛЕВІЦЬКА

Погоджено :

Секретар міської ради               _________________  Тетяна Власюк

Заступник міського голови     __________________  Валентина Бачинська

Заступник міського голови     ___________________ Людмила Сергієнко

«______»_____________ 2021р.

Начальник відділу з питань

юридичного забезпечення      ____________________  Ірина Кваша

ради та діловодства                 .

«______»________________ 2021р

Виконавець:

КНП СМР «СМЦПМСД»  __________________ Людмила Гадіяк

«______»____________2021р.

Рекомендовано до внесення на

розгляд та затвердження сесією

Погоджено :

Секретар міської ради               _________________  Тетяна Власюк

Заступник міського голови     __________________  Валентина Бачинська

Заступник міського голови     ___________________ Людмила Сергієнко

«______»_____________ 2021р.

Начальник відділу з питань

юридичного забезпечення      ____________________  Ірина Кваша

ради та діловодства                 .

«______»________________ 2021р

Виконавець: