27 Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» в новій редакції

Дата публікації 21.12.2021 15:38:34

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від 23 грудня 2021 року              м. Сквира                             №____ -17-VIII

Відповідно до ст. ст. 57, 58 Господарського кодексу України, ст. 89 Цивільного кодексу України, ст. 15 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів», рішення Сквирської міської ради від 22 грудня 2020 року №96-3-VIII «Про зміну засновника комунальних підприємств та установ», від 23 листопада 2021 року № 41-15–VIII «Про внесення зміни  до Статуту комунального  некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико- санітарної допомоги», з метою приведення Статуту комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» у відповідність до норм чинного законодавства України, враховуючи висновки постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії, Сквирська міська рада VIII скликання

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити  Статут комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» в новій редакції, що додається.

2. Внести зміни в реєстраційну форму Єдиного державного реєстру юридичних, фізичних осіб-підприємств та громадських формувань юридичної особи комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» в розділ «Перелік засновників (учасників) юридичної особи: прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності), країна громадянства, місце проживання, якщо засновник-фізична особо; найменування, країна резидента, місцезнаходження та ідентифікаційний код, якщо засновник-юридична особа; інформація про встановлення вимоги нотаріального засвідчення справжності підпису під час прийняття рішень з питань діяльності юридичної особи та/або вимоги нотаріального посвідчення правочину, предметом якого є частка учасника у статутному (складеному) капіталі (пайовому фонді) юридичної особи; розмір частки засновника (учасника)», а саме в розділ адреса Засновника; СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА, Код ЄРДПОУ 04054961, Країна резиденства: Україна, Місцезнаходження: Україна, 09001, Київська область, Білоцерківський район, місто Сквира, ВУЛИЦЯ БОГАЧЕВСЬКОГО, будинок, 28.

3. Директору Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадіяк Л.В. здійснити заходи щодо проведення державної реєстрації Статуту в новій редакції та внесення змін в реєстраційну форму Єдиного державного реєстру юридичних, фізичних осіб-підприємств та громадських формувань юридичної особи комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» в розділ інформація про Засновника .

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії.

Міський голова                                                             Валентина ЛЕВІЦЬКА

Погоджено :

Секретар міської ради               _________________  Тетяна Власюк

«______»_____________2021р.

Заступник міського голови     __________________  Валентина Бачинська

«______»_____________2021р.

Заступник міського голови     ___________________ Людмила Сергієнко

«______»_____________ 2021р.

Начальник відділу з питань

юридичного забезпечення      ____________________  Ірина Кваша

ради та діловодства                 .

«______»________________ 2021р

Виконавець: