22 грудня 2015 року

викачати файл

Про внесення змін

до рішення сесії міської ради

Керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 121 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VІІ скликання

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни до п. 1 рішення сесії Сквирської міської ради від 09 квітня 2015 року №1384-63-VI «Про розроблення детального плану території земель запасу Сквирської міської ради для розміщення присадибних земельних ділянок учасникам АТО в м.Сквира, об’єктів інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури, озеленення», а саме: слова та цифри «масив «Куликівка» орієнтовною площею 18 га» змінити на слова та цифри «масив «Куликівка» орієнтовною площею 7 га».

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

Міський голова                                                           В.А. Скочко

м. Сквира

22 грудня 2015 року