21 Про передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства «Архітектурне бюро» Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 22206067), в оперативне управління та на баланс відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комуна

Дата публікації 19.4.2021 16:34:38

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від ____ квітня 2021 року                   м. Сквира                             № ______

Про передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства «Архітектурне бюро» Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 22206067), в оперативне управління та на баланс відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 44153671)

Відповідно до статей 26, 42, 59, 60, 73 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 133,137 Господарського Кодексу України, статуту комунального підприємства «Архітектурне бюро» Сквирської міської ради, затвердженого рішенням Сквирської міської ради від 23.02.2021 №88-4-VIII, розпорядження Сквирського міського голови від 06.01.2021 №1-ОД «Про склад комісії з приймання майна, активів та зобов’язань до Сквирської міської територіальної громади», із змінами відповідно до розпорядження від 10.02.2021 № 15-ОД, в зв’язку з припиненням комунального підприємства «Архітектурне бюро» Сквирської міської ради шляхом ліквідації відповідно до рішення Сквирської міської ради від 23.02.2021 №52-5-VIII «Про ліквідацію комунального підприємства «Архітектурне бюро» Сквирської міської ради»,  з метою забезпечення ефективності використання комунального майна Сквирської міської територіальної громади, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища,  Сквирська міська рада VIII скликання

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати все майно, що перебуває на балансі комунального підприємства «Архітектурне бюро» Сквирської міської рад (код ЄДРПОУ 22206067), в оперативне управління та на баланс відділу капітального будівництва,  комунальної власності та житлово-комунального господарства  Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ - 44153671) згідно з актом приймання-передачі, що додається та є невід’ємною частиною цього рішення.

2. Затвердити акт приймання-передачі майна  балансу комунального підприємства «Архітектурне бюро» Сквирської міської ради в оперативне управління та на баланс відділу капітального будівництва,  комунальної власності та житлово-комунального господарства  Сквирської міської ради.

3. Начальнику відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства Кваші І.С. забезпечити укладання договору оперативного управління майном.

4. Начальнику відділу  капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Степаненко О.В.:

4.1. Вжити заходів щодо обліку майна, зарахувати майно, зазначене в акті приймання-передачі, що додається, на баланс відділу капітального будівництва,  комунальної власності та житлово-комунального господарства  Сквирської міської ради, забезпечити  внесення відповідних змін до бухгалтерського обліку та призначити відповідального за збереження майна.

4.2. Організувати роботу щодо проведення перереєстрації права власності на  майно, зазначене у додатку  до цього рішення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища.

Міський голова                                                           Валентина ЛЕВІЦЬКА

Погоджено :

Секретар міської ради                                                          Т. Власюк

Заступник міського голови                                                  В.Черненко

Заступник міського голови                                                  Л. Сергієнко

Начальник відділу з питань юридичного забезпечення

ради та діловодства                                                                          І. Кваша

Виконавець

Начальник відділу капітального будівництва,

комунальної власності та житлово-комунального

господарства                                                                                      О.Степаненко

Рекомендовано до винесення на

розгляд та затвердження сесією

Голова постійної комісії з питань

комунального майна, ЖКГ, благоустрою

та охороною навколишнього середовища                                       М.Сиворакша

Пояснювальна записка

Відповідно до статей 26, 42, 59, 60, 73 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 133,137 Господарського Кодексу України, Положення про відділ капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства  Сквирської міської ради, затвердженого рішенням Сквирської міської ради від 22.12.2020 №27-3-VIII, розпорядження Сквирського міського голови від 06.01.2021 №1-ОД «Про склад комісії з приймання майна, активів та зобов’язань до Сквирської міської територіальної громади», із змінами відповідно до розпорядження від 10.02.2021 № 15-ОД, рішення Сквирської міської ради від 23.02.2021 №52-5-VIII «Про ліквідацію комунального підприємства «Архітектурне бюро» Сквирської міської ради»,  з метою забезпечення ефективності використання комунального майна Сквирської міської територіальної громади підготовлений цей проєкт рішення.

Начальник відділу                                                            Ольга Степаненко