20 Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» (код ЄДРПОУ 34921014), на баланс та в господарське відання комунальному підприємству «Сквираблагоустрій» (код ЄДРПОУ 4313

Дата публікації 19.4.2021 16:32:44

ПРОеКТ

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від ____ квітня 2021 року                   м. Сквира                             № ______

Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» (код ЄДРПОУ 34921014), на баланс та в господарське  відання комунальному підприємству «Сквираблагоустрій» (код ЄДРПОУ 43131772)

Відповідно до статей 2, 26, 42, 59, 60, 73 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 133, 135 Господарського кодексу України, Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 року № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», статуту комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство», затвердженого рішенням Сквирської міської ради від 21.01.2021 №130-4-VIII, статуту комунального підприємства «Сквираблагоустрій», затвердженого рішенням Сквирської міської ради від 21.01.2021 №131-3-VIII, враховуючи клопотання комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» від 14.04.2021 №18-зв, з метою забезпечення ефективного використання комунального майна Сквирської міської територіальної громади, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища,  Сквирська міська рада VIII скликання

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл на передачу комунального майна, що перебуває на балансі комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» (код ЄДРПОУ 34921014), на баланс та в  господарське відання комунальному підприємству «Сквираблагоустрій» (код ЄДРПОУ 43131772)  згідно з додатком 1 до цього рішення.

2. Директору комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» Скарбовійчуку О.П. та в.о. директора комунального підприємста «Сквираблагоустрій» Музиці С.І. створити комісії з передачі та  приймання майна, протягом двох тижнів підготувати акти приймання-передачі майна та  подати їх на затвердження Сквирському міському голові.

3. Начальнику відділу  з питань юридичного забезпечення ради та діловодства Сквирської міської ради Кваші І.С. забезпечити укладання договору на право господарського відання.

4. Начальнику відділу капітального будівництва, комунальної власності  та житлово-комунального господарства Степаненко О.В. вжити заходів щодо реєстрації в інтересах Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради права власності на нежитлову будівлю за адресою: вул. Слобідська, 4, м.Сквира, з виготовленням технічного паспорта.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища.

Міський голова                                                           Валентина ЛЕВІЦЬКА

Погоджено :

Секретар міської ради                                                             Т. Власюк

Заступник міського голови                                                     В.Черненко

Заступник міського голови                                                     Л. Сергієнко

Начальник відділу з питань юридичного забезпечення

ради та діловодства                                                                       І. Кваша

Виконавець

Начальник відділу капітального будівництва,

комунальної власності та житлово-комунального

господарства                                                                                      О.Степаненко

Рекомендовано до внесення на

розгляд та затвердження сесією

Голова постійної комісії з питань

комунального майна, ЖКГ, благоустрою

та охороною навколишнього середовища                                       М.Сиворакша

до рішення сесії

Сквирської  міської ради

від 29.04.2021№  - -VIII

Перелік майна,

яке передається з балансу комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» на баланс комунального підприємства «Сквираблагоустрій»

Найменування основних засобів

Рік

введ. в експлуатацію

Наявність/ відсутність правовстановлюючих документів

Балансо-ва вартість

Знос

Залиш-кова вартість

1.

Нежитлова будівля

1965

вул.Слобідська,4, м.Сквира

Наявний технічний паспорт

Орендує прокуратура, КП КОР  БТІ

Секретар міської ради                                                             Тетяна  ВЛАСЮК

Пояснювальна записка

Відповідно до статей 2, 26, 42, 59, 60 (п. 2, 5), 73 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 133, 135 Господарського кодексу України, статей 2, 5, 6 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 року № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», статуту комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство», затвердженого рішенням Сквирської міської ради від 21.01.2021 №130-3-VIII, статуту комунального підприємства «Сквираблагоустрій», затвердженого рішенням Сквирської міської ради від 21.01.2021 №131-3-VIII, враховуючи клопотання комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» від 14.04.2021 №18-зв, з метою забезпечення ефективного використання комунального майна Сквирської міської територіальної громади підготовлений цей проєкт рішення.

Начальник відділу капітального

будівництва, комунальної власності