189-5-VIIІ «Про проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Дата публікації 4.3.2021 18:21:41

«Про проведення конкурсу на зайняття посади керівника

Комунального некомерційного підприємства

Сквирської міської ради «Сквирський міський центр

первинної медико-санітарної допомоги»

На підставі пунктів 4, 12 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094, ст. 3,10 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», у звʼязку із виникненням вакантної посади керівника Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр Первинної медико-санітарної допомоги», Сквирська міська рада VIII скликання

В И Р І Ш И Л А

1. Провести конкурс на заміщення вакантної посади керівника Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр Первинної медико-санітарної допомоги».
  2. Оголосити про початок формування конкурсної комісії у складі 6 (шість) осіб із врахуванням рівного представництва: від органу управління (2 особи); від громадських об’єднань з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я (2 особи); від трудового колективу відповідного закладу на підставі протоколу зборів трудового колективу (2 особи).
  3. Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр Первинної медико-санітарної допомоги», умови проведення конкурсу, вимоги до кандидатів будуть розміщені на сайті Сквирської міської ради після формування повного складу конкурсної комісії.
  4. Організацію конкурсу покласти на керуючу справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Згардівську Н.А.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища.

Міський голова                                                      Валентина ЛЕВІЦЬКА

м.Сквира

23 лютого 2021року